Keresés

Részletes keresés

Bamberg Creative Commons License 2009.03.27 0 0 46
A faszi ha a neten megszavaztatja, 500millió szavazattal ő lesz a minelnök.
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2008.09.29 0 0 45
Ezt az emailt kaptam:

 

"2008. szeptember 30-án kedden hídnévadó ünnepséget tartunk a Megyeri hídnál, amelyet a kiírt internetes szavazás eredményének megfelelően Colbert-hídként avatunk fel.

Az ünnepségen Litkai Gergely mond rövid beszédet, valamint fúvószenekarok és pom-pom lányok színesítik a programot.

Az esemény reggel 10:00 órakor kezdődik, a Colbert híd pesti hídfője alatt, a Váci úton. "

 

:-DDD

tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.09.27 0 0 44
Csak azért nyerhetett, mert Megyeri rég halott...
Előzmény: zerosdfd (43)
zerosdfd Creative Commons License 2006.09.27 0 0 43

Én akkor is Colbert-hídnak fogom hívni ha a hivatalos név mostatnól Megyeri-híd.

 

 

http://index.hu/gazdasag/magyar/hid060927/

bullseye Creative Commons License 2006.09.26 0 0 42

Yandelvayasna grldenwi stravenka!

 

és akkor még finom voltam!

Előzmény: tejbegrrr!!! (41)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.09.26 0 0 41
Szép. Mondjuk nem sikerült eltalálniuk a megfelelő szövegrészletet a felirathoz. A pitezabáló amcsik azt hiszik, hogy a nem tudtok mondani valami rettenetes trágárság magyarul... :)))
Előzmény: zerosdfd (40)
zerosdfd Creative Commons License 2006.09.26 0 0 40

Ha nem is Colbert, de a haverja és megint rólunk van szó. :-))

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=rVlFdEQnIe8

zerosdfd Creative Commons License 2006.09.26 0 0 39
Állampolgárságot biztos nem, maximum egy tartózkodási engedély, de legvalószínűbb egy meghívólevél mondjuk egy hónapos tartózkodásra. Mindenesetre Simonyi csillagos ötöst érdemel diplomáciából.
Előzmény: tejbegrrr!!! (38)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.09.25 0 0 38
Az útlevél automatikusan állampolgárságot is jelent? Mert csak magyar állampolgár lehet miniszterelnök.
Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.24 0 0 37

nem kéne meghívni stephen colbertet miniszterelnöknek? :-))

 

elvégre 2 nap alatt simán begyűjtött 17 millió szavazatot, és maga mondta, hogy ha 100 milliót eléri, elmenne miniszterelnöknek is. szegény nem gondolta, milyen hamar szükség lehet rá... :-)

 

magyar útlevele van, adott neki a simonyi, az nem lehet probléma. :-)

 

na?

tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.09.15 0 0 36
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.25 0 0 35

Oppárdon. Magamba szállok és megkövetem az összes bárányt és birkapásztort, akinek beletiportam az ő érzékenységébe. Betöltött funkcióimról lemondok, hamut szórok a fejemre és személyes találkozót kezdeményezek az összes érintettel.

Legyen a híd, Racka-híd!

Előzmény: bullseye (34)
bullseye Creative Commons License 2006.08.25 0 0 34
igen, de már megbocsáss, nem tetszik ez a smiley. 21. századot írunk, kérlek alássan, liberális demokráciában élünk, az élettársi kapcsolatban lévő bárányok jogait akkor is védeni kell, ha az egyikük ember!
Előzmény: tejbegrrr!!! (33)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.25 0 0 33
a mondatodban ugye jól értem, hogy a hőzöngő szóvivő-helyettes az alanya? :)
Előzmény: bullseye (32)
bullseye Creative Commons License 2006.08.25 0 0 32

én megértem, hogy magyargyalázás, meg a legtiszteletreméltóbb hősünk, csak arra vagyok kíváncsi tudna-e mesélni az életéről, vagy arra is lusta volt, hogy legalább most belenézzen...

Előzmény: tejbegrrr!!! (30)
bullseye Creative Commons License 2006.08.25 0 0 31
az semmi, amikor majd a T. szóvivő rájön, hogy élettársát a nagy magyar bárányt is leszólták...
Előzmény: zerosdfd (26)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.25 0 0 30
Ezt a citromba harapott, vérbenforgószemű mentalitást öléggé utálom, mondjuk a másik véglet, amikor szellemes szópárbajt próbálnának vívni a magas felek, amiből rendre kényszeredett és a választópolgárt lenéző tré fálkozás kerekedik ki csak...
Előzmény: zerosdfd (26)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.25 0 0 29
Csak azóta az okos amcsik kitalálták, hogy léteztek azóta halott Stephen Colbertek, találtak is vagy hármat. Így nem róla nevezik ugyan el, de az ő nevét fogja viselni.
Előzmény: Haszika (28)
Haszika Creative Commons License 2006.08.25 0 0 28
...de nem arról volt szó, hogy élő emberről eleve nem lehet elnevezni??? mintha, nem vágom a dolgot annyira, sz'al, mintha indexes cikk is azt írta volna, hogy Colbert, Csák Máté és living legends kizárva:)) ?!
még csak az kéne Creative Commons License 2006.08.25 0 0 27
konvergencia híd ?
zerosdfd Creative Commons License 2006.08.25 0 0 26

Vannak még beteg szóvivők (pártok?):

 

http://www.fidesz.hu/index.php?CikkID=62218

 

Szerintem éppen az ilyen nyilatkozatok gyalázzák a magyart és nem Colbert.

Törölt nick Creative Commons License 2006.08.25 0 0 25
Szvsz ha megnyerte, hadd vigye. Egyszer legyünk már valamiben következetesek, ráadásul ez még mulattató is:)
Előzmény: Entwined (15)
maydayray Creative Commons License 2006.08.24 0 0 24
külföldön élő magyarok nem szavazhatnak? és most az állampolgárokra gondolok, nem a "szeretnék-az-lenni" tömegre.
Előzmény: Entwined (15)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.24 0 0 23
Meg indirekt módon ugyan, de leszólta a feltalálóinkat is! Szerintem bele kellene betonoznunk őt a híd alapozásába! Minimum! :)))
Előzmény: bullseye (22)
bullseye Creative Commons License 2006.08.24 0 0 22
de leseggfejezte a bárányainkat - halál rá!
Előzmény: zerosdfd (21)
zerosdfd Creative Commons License 2006.08.24 0 0 21

Itt a lényeg, Colbert egyrészt elnézést kér, röviden bemutatja Mo-ot, másrészt további humorbonbonokat nyomat, aki ezen megsértődik az menjen angoltanárhoz és olvasson mást is mint a Magyar Nemzetet.

 

http://www.comedycentral.com/shows/the_colbert_report/videos/season_2/index.jhtml

Csokis Creative Commons License 2006.08.23 0 0 20
A Szentendrei-Duna feletti híd meg lehetne a Csák Máté-híd. És hogy a Chuck-ellenes Liga se elégedetklenkedjen, az ártéri híd lehetne a Nemcsák Károly-híd.

Egyébként nem értem, mi a baj a Pathó Pál-híd névvel? Ismert is, történelmi is, pártsemleges is, és hű lenyomata az elmúlt 60 évnek. Ezügyben még Thürmer Gyuszkó sem teheti fel a kérdést: "Mikor volt jobb hídnak lenni?"
Előzmény: csiga papa (18)
Csokis Creative Commons License 2006.08.23 0 0 19
gondolom a Zrínyi-híd lesz. Jó név, de jobban örülnék neki, ha Eszéken neveznének el róla egy fahidat...:))
És akkor az lehetne a Zrínyi (II) Miklós-híd. Ha meg a következő délszláv háborúban véletlenül leégne egy párszor, nem kéne sokat szarozni, lehetne folyamatosan újjáépíteni, egészen Zrínyi (MDCLXIV) Miklós-hídig.
Előzmény: horst_fuchs (13)
csiga papa Creative Commons License 2006.08.23 0 0 18
1) Micsoda gagyi felület az, ahol akárki, akárhányszor szavazhat!

2) A Chuck Norris híd szerintem óriási poén lenne. A hídfőkön (oroszlánok helyett) körívesrúgó csaknorisz szobrokkal. Milliószám özönlenének a turisták fényképezkedni. És lehetne venni kis műanyag csaknoriszt, csaknorisz pálinkát, csaknorisz kalapot, miegymást. A híd pár év alatt megkeresné az árát. Nodehát a nemzeti büszkeség, miegymás! Nehogymá' rajtunk röhögjön a világ! (Szerintem jó pénzért hadd röhögjön :-)
tejbegrrr!!! Creative Commons License 2006.08.23 0 0 17
Jogos...
Előzmény: H_G (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!