Keresés

Részletes keresés

semgza Creative Commons License 2005.08.16 0 0 29

Koszi! kiprobaltam,katasztrofa.

 

egyet talalt bmw*-ra, azt, hogy "bmw316..." mert gondolom ha "bmw 316" topic cim mar harom betus lenne. es az nem erdekli.

elkepeszto.

keresoprogram irasa lassan altalanos iskolai feladat. az indexnek meg nem sikerul.

semgza Creative Commons License 2005.08.14 0 0 27

T.szerk,

rakerestem a BMW szora a topicok kozott, es nincs talalat.

rosszul csinalok valamit? ...persze visszaolvashatnek,

mindenesetre azt kernem, hogy ha ezen mulik, akkor a kepes topic cim helyett

kernem, valtoztassak vissza ezt a ezt a topictk  sima karakteres nevre.

->"BMW 7-es E32,E38,E65-6"

Kriptaszökevény Creative Commons License 2004.11.16 0 0 26
ezt a rohadt nyomorult kersőt nem kell már megavítani esetleg? Hogy mondjuk követni is tudja az ember az itteni mozgást meg ilyenek. Az eszem megáll már.
Magnat Creative Commons License 2004.11.08 0 0 25
Megint nem látom a legfrissebb hozzászólásokat a keresésben.
Előzmény: Magnat (12)
Törőlt_nick Creative Commons License 2004.10.23 0 0 23

tényleg, most mi van, hogyan kell keresni ezzel a fostalicskával, mert bármilyen címszót beírok semmit sem talál meg!

 

edk440 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 21
Ez télleg sz@r. A kedvenc szót sehogy sem találja, se úgy, hogy kedvenc*, se úgy, hogy kedven*! Fórummotor monnyon le.

Ed
Előzmény: Mitoszkiller (20)
Mitoszkiller Creative Commons License 2004.10.18 0 0 20

"kedvenc" szavú topikcím kb. ezer darab van itt az indexen. Tessék már mondani hogy legalább egyet akkor miért nem találok belőlük???

 

most nehogy azzal gyertel nekem, hogy hülye vagyok, mert nem úgy kell keresni, hogy "kedvenc" hanem hogy "ked**********" mer akkor szétrúgom innen helyből az egész index szerverparkot!

edk440 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 18
Írd be így: alasz*

Találatok: EZ felháborító !!!Alaszkát neee!, Jártál már Alaszkában?, Miért éppen Alaszka?

Ed
Előzmény: Törölt nick (17)
edk440 Creative Commons License 2004.10.14 0 0 16
Az is jó lenne, ha vagy hosszabb címeket lehetne adni, vagy szólna a rencer, hogy nem fog kiférni. Mert mit látok az újak között: ,,Két nap alatt lecseréli vezérkarát az MS''. De nem a micro$oftról van szó, hanem a szocikról...

Ed
kergemagyar Creative Commons License 2004.10.13 0 0 14

Ez azért van, mert min. 4 karakterre lehet keresni. Emögött biztos nagyon mély és megalapozott technikai megfontolások vannak, de sajnos éppen a betűszavaknál behal az ötlet, mert a legtöbb betűsző három betűs.

Esetleg ki lehet egészíteni *upc, vagy upc*-ra, de ezek sem szolgáltatnak igazán jó eredményeket.

Előzmény: Törölt nick (13)
Magnat Creative Commons License 2004.10.06 0 0 12
Most pár napja műxik. Hallejuja!
Előzmény: Törölt nick (11)
Magnat Creative Commons License 2004.09.24 0 0 9
Úgy tűnik, 1 héttel le van maradva a kereső, ma pl a 09.17 dátumú hozzászólásokig hoz találatot. Bár úgy látom, rajtam kívül ez qrvára nem érdekel senkit.
Magnat Creative Commons License 2004.09.22 0 0 8
Hali,


másnál nem szaraxik a kereső? Ha megnézem a nickem, a 09.14-ei hozzászólásom a legfrisebb, holott vannak újabbak is, amiket az adott topikokból viszont látszanak.
WebM Creative Commons License 2004.08.30 0 0 7

Nalam is ures lap jon le, ha a keresot probalom hasznalni.. (IE6) + neha topicoknal is. Pl. http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9113358&la=38128670

Előzmény: Wágner úr (6)
Wágner úr Creative Commons License 2004.08.09 0 0 6

Keres;sNem világos (mint a Kőbányai) a dolog...

Bejelentkezel, bal oldali menü - Keresés - Topikok között..  beírod, hogy "Keresés", kijön a sokk találat (lásd a képet), akár ábécébe is rendezheted... Mijagond?

 

Mondjuk az igazi az lenne, ha azt is mutatná, hogy melyik fórumon van az a topik..., má' kértem ilyet a fejvesztőktől..., talán egyszer meg is csinálják... Mondjuk az is Lyó lenne, ha két-hárombetüs szavakra is lehetne keresni, mer' az má' igazán disznóság, hogy a Sör-t nem tanálom..., de má' ezt is kértem..., talán egyszer meg is csinálják..., addig a zorromra köll hagyatkoznom..., de azzal tutti, hogy megtalálom...

 

Egészség!

Előzmény: FastCatch (5)
FastCatch Creative Commons License 2004.08.06 0 0 5
Hali!

több kérdésem is van, hátha tudja valaki

1. néha nem sikerül találatot kicsikarni a rendszerből, amikor van (pl. a T.szerk! rovatban beírom a keresésbe, hogy "keresés" és nem jön le semmi, pedig ez a topic igazán lejöhetne); ez miért van?

ennek folyományaképp lehet, hogy rossz helyen kérdezek... de van még kérdésem

2. a keresés kisbetű/nagybetű érzékeny-e? ha igen, akkor miért, ha nem, akkor csak bizonyos topicok akkor sem jönnek fel, ha különben van találat (tegnap az Autótolvaj topic-ot nagyon sokáig kerestem, nagybetűvel megtalálta, előtte meg sehony nem bírtam odajutni)

3. lehet-e kifejezésre keresni? pl. a "piros kardigán" ne hozza le nekem az összes "piros" és az összes "kardigán" tartalmú topicot/hozzászólást, hanem csak azokat, amiben a "piros kardigán" van benne. adott esetben (ami nem konkértan ez), enélkül szinte lehetetlen megtalálni valamit (pláne hozzászólást)

4. nem-e lehetne-e (:-)), hogy a hozzászólás találatok esetén a hozzászólások "fastruktúrában" kibonthatóak legyenek (ez különben sem lenne baj), mert attól, hogy megtalálom, hogy ezt már más is kérdezte, még nem tudom mi a válasz, de azt meg nem a keresőszavak, hanem a kérdés alapján t'om csak megtalálni?

ha esetleg valaki tudná, hogy mik a válaszok, ne tartsa magát vissza ;-) előre is kösz!

addig is mosolygós napot mindenkinek!

FastCatch
vronszkij Creative Commons License 2004.07.27 0 0 4
Jó lenne, ha valaki csodát tennem, mert elég uncsi az üres oldalt bámulni egyes topikoknál.
sziti Creative Commons License 2004.07.27 0 0 3
Műszaki huba lehet, egyes topikok sem működnek...
edk440 Creative Commons License 2004.07.27 0 0 2
De legalább tudom, hogy másnál sem jó.

Ed
Előzmény: rokob (1)
rokob Creative Commons License 2004.07.27 0 0 1
Még ha csak az nem menne. Egy csomó nick sem működik. Topikot nyitni róla meg felesleges, szerintem nem olvassák. Van valaki, akinek válaszoltak????
edk440 Creative Commons License 2004.07.27 0 0 0
Ja, Firefox-szak és IE5.5-tel is próbáltam.
edk440 Creative Commons License 2004.07.27 0 0 topiknyitó
Ha keresni próbálok a fórumban, például topiknévre, töküres HTML-lapot kapok.

Ed

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!