Keresés

Részletes keresés

FB.ingatlankárosult Creative Commons License 12 órája 0 0 369

Szevasz Ruszláncsik! nézd meg ezt a fórumot: Lakásbefektetés ajánlás kérése - Index Fórum

 

Előzmény: Ruszláncsik (368)
Ruszláncsik Creative Commons License 4 napja 0 0 368

Sziasztok! Tud valaki valami újat a Vavrik féle bandáról?

 

Protection+ Creative Commons License 2024.04.05 0 0 367

Keressen minket bizalommal, 

+36-30-836-1264

sprotection@gmail.com

Előzmény: Kriszconcept (366)
Kriszconcept Creative Commons License 2024.04.01 0 0 366

 Üdv mindenkinek!

Sajnos en is áldozat vagyok!

Kelemen es Pálinkás  informacio  ha volna valakinek  nagyon megköszönnem!Bármi!!

 

 

Protection+ Creative Commons License 2024.03.04 0 0 365

Üdvözlök mindenkit a fórumon!

 

Protection Plus Security Kft. ügyvezetője vagyok.

 

Csapatunk hosszas felderítő munkája után, a meglátásaink szerint a közeljövőben jelentős eredményeket érhetünk el, vagy legalább hangot tudunk adni a "Lakásmaffia" ügynek, továbbá visszafordíthatatlan hatósági folyamatokat fogunk elindítani Nagy Gergellyel szemben.

 

Jelen helyzetben Nagy Gergely részéről többnyire ígéretek érkeznek a károsultak felé, mind telefonon és akár személyesen is, illetve jelenleg is belföldön folytatja tovább a "megszokott" csalási tevékenységeit, vagy legalábbis korábbi megbízóit és leendő áldozatait ugyanúgy kétes ajánlatokkal bombázza. Persze azt is meg kell említenem hogy legjobb tudomásunk szerint vannak olyan személyek, korábbi befektetők és "ügyfél felhajtók" akik a mai napig kapnak rendszeresen pénzt, nem feltétlen csak törzstőke törlesztést hanem hozamot is.

 

Nagy Gergely "cégeinek" működése véleményünk szerint teljes mértékben kimeríti a bűnszervezetben elkövetett üzletszerű csalás gyanúját. Legalábbis az általunk felhalmozott nyilatkozatok, bizonyítékok és elmondások szerint, kifejezetten könnyen juthattunk erre az következtetésre.

 

Az elkövetkezendő 30 napban számos hatóságnál alapos és megfelelően kidolgozott, tényfeltáró bejelentéseket fogunk tenni a károsultakkal együtt mind Magyarországon és Szlovákiában is.

 

Továbbá a magunk és károsultjaink védelmének érdekében, a médiához és független újságírókhoz fordultunk, minden általunk gyűjtött információ és bizonyíték megfelelően bizalmasan van kezelve és tárolva, amennyiben bármi jogszerűtlen történne velünk, vagy a megbízóinkkal szemben, minden általunk gyűjtött információ napvilágot látna ugyanúgy.

 

A megbízóink részéről köszönjük szépen a munkánkba vetett megelőlegezett bizalmat, továbbá teljes mértékben reméljük hogy minden Nagy Gergely által megkárosított személy számára kedvezni fognak az általunk tett lépések!

 

A Protection Plus Security Kft. nevében, köszönjük szépen, hogy elolvasták a posztunkat.

 

Üdvözlettel, Kármán Roland

 

Elérhetőségeink:[0-24]

 

E-mail cím: sprotectionplus@gmail.com

 

Telefon:+36-30-836-1264

              +36-30-940-7394

 

Messenger/Facebook:

https://www.facebook.com/SprotectionPlus

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2023.12.23 0 0 364

Sajnos nekem is milliókkal, 10 milliókkal tartozik Nagy Gergely. Csak hazudozik minden héten, hogy mikor érkezik utalás, de persze semmi nem történik. 

Kissss22 Creative Commons License 2023.12.18 0 0 363

Szia Duleba!

Szabo Kristof Appia Properti csalásával kapcsolatban kereslek !

Előzmény: Duleba (360)
Kissss22 Creative Commons License 2023.12.18 0 0 362

Dubela, 

kérlek vegyük fel a kapcsolatot Appi Properti Kft. csalásával kapcsolatban!

 

FB.ingatlankárosult Creative Commons License 2023.11.27 0 0 361

Szia Duleba!

Az Appia Property múlt évi nettó árbevétele 175 ezer forint... 2019 augusztusában alakult a cég, hát így ez egy karcsú jövedelem, viszont van három bejegyzés, ami befektetési kockázatot jelent a cég vonatkozásában.... már látja a NAV őket, kérdés, hogy kirúgják-e a sámlit alóluk.

Előzmény: Duleba (360)
Duleba Creative Commons License 2023.11.27 0 0 360

Új név, ugyanaz a történet.

 

Szabó Kristóf ár alatt hirdet 1/1 lakásokat a FB-on. 

 

APPIA PROPERTY KFT neve alatt szerződéskötés, előleg/közvetítői díj átvétele, majd az ügylet nem jön össze.

 

KÁROSULTAK, KÉREM ITT GYÜLEKEZZÜNK!

Protection+ Creative Commons License 2023.11.23 0 0 359

Üdvözlök mindenkit a fórumon!

 

A Protection Plus Security Kft. ügyvezetője vagyok.

 

Egyik jelenlegi megbízónkat súlyos összeggel károsította meg a TheGroup One Zrt. Pontosabban Nagy Gergely.

 

Felháborodottságunkat és együttérzésünket szeretnénk kifejezni önök felé, továbbá a segítségünket szeretném felajánlani minden károsult részére a szolgáltatásaink keretein belül.

 

Szolgáltatásainkat díját, tekintettel a számunkra is dühítő helyzet miatt jelentősen csökkentettük.

Továbbá a segítségüket is szeretném kérni aktuális, releváns információk begyűjtésében, hogy minél eredményesebben, illetve hamarabb vissza tudjuk juttatni a Nagy Gergelyre bízott összegeket a jogos tulajdonosuknak. 

 

 

Cégünk összes belföldi és külföldi kapcsolati tőkéjét, szakmai tudását és elszántságát be fogja vetni az ügy érdekében.

 

A jelenleg kialakult helyzet fényében Nagy Gergely ellen mindenképp büntetőeljárást fogunk indítványozni a hatóságoknál.

 

Azon pertársaságok akik esetlegesen előrébb tartanak az ügyben, várjuk jelentkezésüket a közös eredményes együttműködés érdekében.

 

A Nagy Gergelyről begyűjtött információkat nem szeretném, illetve nem is hozhatom nyilvánosságra, kizárólag az általa sértett megbízóink számra fedhetem fel ezeket.

 

Forduljanak hozzánk bizalommal!

 

Üdvözlettel, Kármán Roland

 

 

Elérhetőségeink [0-24]:

 

Telefon: +36-623-0101  

 

Whatsapp: Protection Plus Security 

 

Messenger/Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61551677530818 Protection Plus Security Kft.

 

E-mail cím: sprotectionplus@gmail.com

 

 

FB.ingatlankárosult Creative Commons License 2023.09.19 0 0 358

0Fantomas0 !

Melyik külföldi cégre gondolsz? Ha megmondod, akkor választ kapsz a kérdésedre, hogy kinek utalt már a Gergely. Amúgy tettél már feljelentést ellene? (Több mint négyszáz sértett vonatkozásában nyomoznak már ellene Szegeden és akkor még nem is említettem a szlovák rendőrök eljárását.)

Előzmény: 0Fantomas0 (357)
0Fantomas0 Creative Commons License 2023.09.19 0 0 357

Sziasztok,

 

Minden héten kapok egy hírlevelet, hogy ekkor és akkor érkezik az utalás valami külföldi cégtől.

Van itt közöttünk olyan valaki, akinek már utalt ez a cég?

FB.ingatlankárosult Creative Commons License 2023.09.18 0 0 356

Marikanagyi223344! Szevasz! Ezeket az embereket megtalálod a Csongrád Csanád Vármegyei Rendőrfőkapitányság Gazdaságvédelmi Osztályán folytatott büntetőeljárásban! Tegyél feljelentést Te is, ha még nem tettél és ott segíteni fognak neked... egyébként a Bíróné nyugalmazott rendőr alezredes, a bitang ember, akinek még megvannak a kapcsolatai. 

Előzmény: Marikanagyi223344 (355)
Marikanagyi223344 Creative Commons License 2023.09.14 0 0 355

Sziasztok,

 

Olyan embereket keresek akiket Bíró Zoltánné és/vagy fia Bíró Zoltán vitt be Nagy Gergőhöz!

FB.ingatlankárosult Creative Commons License 2023.06.12 0 0 354

Úgy tudom Gergely felvette a nyúlcipőt. A hatóságok nem találják Magyarországon.

 

Gyanugyula Creative Commons License 2023.06.02 0 0 353

Tisztelt Károsultak

 

Egy sors társukat képviselve sikeresen derített fel a gergelyke es rimaszombati buntarsai által fel állított és működtetett szervezetet akik kifejezetten csak a pénzt akartak megszerzése és semmilyen lakással vagy annak m3gszerzesevel kapcsolatosan nem rendelkeznek olyan irántad ami igazolja a jogosultsagukat !

Az ugy nagyságát tek8ntve a szervetbunozes elleni osztályra tartozik ahol megleszek a megfelelő lépéseket!!!!!

Amennyiben valaki csatlakozni szeretne sz8vesen várjuk....a cégek és az alairt papírok ugyan olyan felsők mint maga a vállalkozás.

 

Noggin1 Creative Commons License 2023.05.19 0 0 352

Arra kérek mindenkit, hogy minnél előbb tegyen  feljelentést ( személyesen). Ne várjatok hogy ez a csaló brigád fizetni fog, mert nem fog!!! Csak az időt huzza! Igy csökken a társadalomra való veszélyességének a foka. Sajnos én is hittem, és reménykedtem sokáig. De most már csak az lebeg a szemem előtt hogy börtönbe juttassam!!! 

Noggin1 Creative Commons License 2023.05.12 0 0 351

Az ügyet át fogják tenni BRFK Gazdaságvédelmi Osztályára! 

Noggin1 Creative Commons License 2023.04.25 0 0 350

Akinek fizetett, az nem fog ideírni. Nem hiszem hogy a feljelentést elsikálja, 2023 van, szerintem lehetetlen, de lehet én vagyok naív. 

gigax Creative Commons License 2023.04.25 0 0 349

Rossz hírem van.

A Group One 100 millával indult, mára csak tartozása van.     Lehet hogy az elején volt valami biznisz, de aztán leállt.

Gergelyünk meg folytatta, a mi pénzünkből. Az a gyanúm hogy a mi pénzünket adta oda korábbi befektetőknek.

Akkor nem látjuk viszont.

Abban reménykedik, hogy felszámolják a céget , utánna  nem lessz tartozása,( ha magánszemélyként kötött szerződést valakivel az szerencsés/ a feljelentéseket meg elsikálja, a haverokkal, ez ellen nem sokat tehetünk.

jövőre már vígan él. 

A vicc az, hogy megteheti

Fizetett mostanság valakinek?

FB.ingatlankárosult Creative Commons License 2023.04.17 0 0 348

glayout!

Lentebb olvashatod, hogy milyen csoportosulások léteznek már akár a virtuális FB oldalakon, vagy akár a fizikai való világban. Több ügyvéd is felkarolt több sértettet, akik pertársaságként lépnek már fel és a büntetőeljárásokban is együtt intézkednek. Ha rákeresel ezen a fórumon a dolgokra a régebbi hozzászólások között megtalálhatod a neked megfelelőt.  Általában csak úgy hipp-hopp nem engedik maguk közé a sértettek az idegen érdeklődőt, de meg van oldva az, hogy hogyan léphetsz velük kapcsolatba. Keress rá lentebb. Amúgy a polgári per is most már látványpékség, a büntetőeljárás mára az egyetlen törvényes járható út. A FB csoportok is olyanokat takarnak, akik már feljelentéssel éltek. 

 

Előzmény: glayout (347)
glayout Creative Commons License 2023.04.17 0 0 347

Köszönöm az ötletet, viszont nem tudom milyen jogcímen, milyen szövegezéssel jelentsem fel és kinél. Örülnék, ha láthatnék egy ilyen feljelentést, csak hogy képben legyek. 

Előzmény: FB.ingatlankárosult (346)
FB.ingatlankárosult Creative Commons License 2023.04.14 0 0 346

glayout, szevasz! Egyszerűen jelentsd fel. Magától nem ad vissza semmit ez a bűnöző, ezért többféleképp lehet elérni, hogy mégis kártalanítson. Az egyik törvényes megoldás a büntetőeljárás. Ami meg nem törvényes, azt csak páran alkalmazták eddig, én nem javaslom.

Előzmény: glayout (345)
glayout Creative Commons License 2023.04.13 0 0 345

Sziasztok!

 

Mint azt gondolom tudjátok, megindult a felszámolás árilis 5. -i közzététellel a TheGroup One Zrt. ellen.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek van-e értelme további pénzeket kiadnom és bejelenteni a követelésemet a felszámoló biztosnak? Van-e bármilyen lefoglalható tulajdona a cégnek?


Cégjegyzékbe bejegyzett végrehajtásom van ellenük, ami sajnos automatikusan megszűnik (ha jól értelmezem a jogszabályokat) a felszámolás kezdetével (pedig nem kevés pénzt adtam már ki rá eddig is).

 

Ezzel kapcsolatban van-e bárkinek bármilyen tanácsa, tapasztalata?

 

Köszönettel: Tóth Lajos

FB.ingatlankárosult Creative Commons License 2023.04.11 0 0 344

Halkan súgom Ditkeditke, hogy már a szlovák cég sem üzemelteti a "pókeres" oldalt...megy minden a levesbe. Tothkori kérdésére a válasz pedig: egy bajszos miniszter (nem a Pintér) volt decemberig és talán manapság is. Mint mondtam, szépen lassan az összes vállalkozása meg fog szűnni a bűnözőnek Magyarországon és Szlovákiában. Aki pedig ezek után a Lurdyban, vagy a Westend-ben egy kávézó asztalánál akar tárgyalni, az tényleg megérdemli, hogy átverjék.

Előzmény: ditkeditke (342)
tothkori Creative Commons License 2023.04.08 0 0 343

Egyet áruljatok el. Miért nincs előzetesben? Ki védi?

ditkeditke Creative Commons License 2023.04.07 0 0 342

Sziasztok!Én még bizom abban,hogy mindenkinek vissza fogja adni,csak sok időbe tellik.Ha nem adja vissza,akkor nagyon nagy bajba kerülhet,azt nem szeretné.Volt egy video a tiktokon,még fent van,ott is elmondta,hogy már új tagokat nem vesz be az üzletbe,azon dolgozik,hogy év végéig mindenkut kifizessen.
Előzmény: FB.ingatlankárosult (341)
FB.ingatlankárosult Creative Commons License 2023.04.06 0 0 341

Szevasz Ditkeditke és a többieket is üdvözlöm.


Beemelem a nemzeti cégtár azon oldalát, amelyen jól látható, hogy Gergely cége felszámolás alá került (erről már korábban írtam, hogy az egyik ismerősöm másodfokon is pert nyert ellene és kérte a cége felszámolását.

Tehát ha valaki még mindig azt hiszi, hogy fizet ez a bűnöző, az nagyon naív és tájékozatlan. Nincs az az ügyvéd, amelyik legálisan visszaszerezze most már a pénzt ezektől a bűnözőktől. Tegyétek meg a feljelentést, mert ott egy magasabb szintű eljárásban az összes mocsoktól el fogják venni (hiába leplezik) az eddig bűnös úton szerzett vagyont (még akkor is, ha rendőri vezető volt a Pest Megyei Rk-n) Akkor csemegézzétek a látnivalót és ajánlom keressétek meg a felszámoló céget a Borex Consulting Szolgáltató ZRt.-t (címe: 1116 Budapest, Temesvár utca 20.) Azt tudnotok kell, hogy mostantól jogilag semmivel nem rendelkezhet ez a bűnöző Nagy Gergely, helyette a felszámolóval álltok jogviszonyban. Aki még ezek után is azt írja itt, hogy reménykedik, az megérdemli (bocsánat, de én butaságnak tartom ezt).

 és a link:Nemzeti Cégtár » TheGroup One Zrt. "f.a." (nemzeticegtar.hu)

Előzmény: ditkeditke (339)
Noggin1 Creative Commons License 2023.04.06 0 0 340

Hazudik, hiteget, időt húz!!!! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!