Keresés

Részletes keresés

e_dora Creative Commons License 2006.06.05 0 0 66
szerintem megérte :)
Előzmény: Fürgeláb (64)
Fürgeláb Creative Commons License 2006.06.05 0 0 65
Na még egyszer a link.
Előzmény: Fürgeláb (64)
Fürgeláb Creative Commons License 2006.06.05 0 0 64
Javaslat Mitnyan Györgynek

Ez a cikk az Indexnek <a href="http://www.szavazolap.hu/index.php?konyvtar=admin/data/00000002/_fix/00000000/_fix/00000000/_fix/00000059&jel=60a4601053adc4147a634c69cf5d2f1a" target="_blank">kétmillió forintjába</a> került.
KORNhulio Creative Commons License 2005.04.21 0 0 63

off

 

Kössz. Látom, a hasonló vonalon mozgó topiktársak társadalmi ítélete is hasonló vonalon mozog. Ez fontos feedback volt, akár hiszed, akár nem. (A politika topikok között szétszedtük, de ott egyetlen kultúrismerősöm sincs.)

Előzmény: e_dora (62)
e_dora Creative Commons License 2005.04.21 0 0 62
ez télleg gáz.. :(
Előzmény: KORNhulio (60)
Vil-Arnis Merras Creative Commons License 2005.04.21 0 0 61
Worluk, szokásos élvezettel olvasgattam legújabb, Ratzingerrel kapcsolatos cikkedet, azonban fel vélek fedezni benne egy hibát:

Ez már csak mellékszál, de bizony elég nehéz elképzelni értelmes embereket, amint elhiszik, hogy odafönn egy felhőn, nagy íróasztal előtt ül Szent Antal, előtte egy tucat telefon, és felfaxolja az Úrnak, amit érdemesnek tart. De még ha ezt be is vesszük - politeizmus is volt a világon - akkor se stimmel, hogy a szenteket idelent nevezik ki, és innen faxolják fel a bizonyítványt.

Ez azér' nem egészen így van. A szentté avatás nem azt jelenti (teológiai szempontból), hogy felfaxolnak a Vatikánból... hanem annak a megállapítása, hogy az illető emberke olyannyira Istennek tetsző életet élt, hogy egészen biztosan a mennyekbe került (Miatyánk, ki vagy a mennyekbe', melyik ajtón menjek be?). Hülye párhuzammal élve, a csillagász megállapítja, hogy a 3000 fényévre lévő csillag az egy vörös óriás... nem pedig a csillagász szavára lesz a csillagból vörös óriás.
KORNhulio Creative Commons License 2005.04.17 0 0 60

Worluk barátom, aktuális írásod természetesen tetszik, frappáns, ügyes, azonban nem csíplek az ilyesmiért:

"Speciel Szili Katalinnak nincsenek korrupciós ügyei, igazán nem mondhatja senki, hogy két kézzel tömi a zsebeit..."

 

Nem kedvelem Szili Katalint, de ilyet nekem nem lett volna pofám leírni.

 

Tudd, hogy mit beszélsz - ez primitívség és homlokegyenest ellentétes a te liberális beállítottságoddal. Hogy vagy képes egy másik ember méltóságába így belegázolni? Szégyelld magad!

nemisbéka Creative Commons License 2005.03.31 0 0 59

Két észrevétel a friss Clodo-s cikkhez:

a) a mentalevél nem a legbonyolultabb konyhai hozzávaló :) és szerintem lehet kapni a Nagycsarnokban is

b) az említett jóember nem Vácott ül tudtommal (nem is ült ott):

http://index.hu/politika/bulvar/clodo041009/

http://www.tolnainepujsag.hu/index.php?apps=cikk&c=350731&d=2004-10-11

 

Minden más csodálatos :).

 

4t Creative Commons License 2005.03.10 0 0 58
A kerdes ebben a formaban eleg alpari, elnezest.

Előzmény: 4t (57)
4t Creative Commons License 2005.03.10 0 0 57
Rajta-e vagy a Terry Black listajan "makogo" baratom?
Előzmény: Worluk (56)
Worluk Creative Commons License 2005.03.02 0 0 56
ööö... tomcat :)
Előzmény: nemisbéka (54)
zeuszka Creative Commons License 2005.03.01 0 0 55
édesapám.
Előzmény: nemisbéka (54)
nemisbéka Creative Commons License 2005.03.01 0 0 54
A nyuszis pólód is tetszik :). Ki a stylistod? :)
nemisbéka Creative Commons License 2005.02.25 0 0 53

A smink, az valami borzasztó. Az összes híradósnak eltűnik az orra benne :), mindenki úgy néz ki, mintha napokig romlott konzerven és denaturált szeszen élt volna, s ez épp kikívánkozni készülne. Egyikőjüket ráadásul személyesen ismerem, ehhez képest mindig ledöbbenek, amikor a képernyőn meglátom :). Ipariból is lehetne normálisabbat, életszerűbbet, lásd bármely más tévé, ideértve az ATV-t és a BpTV-t is, ami azért már azért :). És talán egy kicsivel kevesebbet. No ennyit női szemmel :), csókoltatom a sminkes kollégákat.

 

Azt látom, hogy elmondhatod, amit akarsz, ez ott kinek az ötlete volt? És akkor jól értem, hogy ez nem az első adás?

 

Amúgy kifejezetten tetszett. Az a Bálint gyerek is jól beszél. A riporter muki kicsit furán néz ki mellettetek a full öltöny-nyakkendő szerelésben :). Viszont nem nagyon jut mellettetek szóhoz. És ez is jó :).

 

Ezek után lehet őket adott esetben ugyanúgy kritizálni majd? Mert az indexen kívül más orgánumban nem szoktál így rendszeresen lenni, nem? (Natürlich, a Pilóta rádió kivételt képez :).)

Előzmény: Worluk (52)
Worluk Creative Commons License 2005.02.25 0 0 52
Hát a smink, az ipari. A Hír TV meg nekem kóser, amíg elmondhatom, amit gondolok.
Előzmény: nemisbéka (51)
nemisbéka Creative Commons License 2005.02.24 0 0 51
Csini az a géppuskás ember a pólódon :). Hír-Tv mióta? Vagy hogy klasszikussal szóljak: és ezt így hogy? :))) A sminkes látom a ti arcvonásaitokat is eltünteti ezzel a csodaalapozóval :).
supremacy Creative Commons License 2004.12.25 0 0 50
Nohát, hová tűnt a csávó? Ennyi volt az interaktivitás?
_Neo_ Creative Commons License 2004.12.23 0 0 49
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.26 0 0 48
Oké, megvan a honlap, kösz.
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.26 0 0 47
Figyeljetek, nincs vmi link, ahol össze vannak neki gyűjtve a cikkei egy csokorban?
Az egyetlen újságíró akit szeretek.
Előzmény: Grones (-)
nemisbéka Creative Commons License 2004.10.23 0 0 46
Mondd, hogy nézted a Zalatnayt és mondd, hogy írsz róla! :)
nemisbéka Creative Commons License 2004.10.06 0 0 45

Kedves Worluk,

 

abban bízván, hogy a rólad szóló topikba alkalomadtán csak belenézel, szeretettel meghívlak egy látogatásra a "Dr. Debreceni László többet érdemel!" c. kultikus helyre :). Meglepetés vár! :)

Vil-Arnis Merras Creative Commons License 2004.09.22 0 0 44
Egen - nem az a gáz, ha Worluknak nincs igaza, akkor legfeljebb jót derülök az írásán. Az igazi gáz akkor van, amikor igaza van... sajnos ez manapság igen gyakran előferdül...
Előzmény: restless (41)
restless Creative Commons License 2004.09.22 0 0 43
Kihagytam egy szmájlit a három pont után.
Nekem is tetszett. Ja, és hallgasd a Pilóta rádiót.
Jó éjt.
Előzmény: _Neo_ (42)
_Neo_ Creative Commons License 2004.09.22 0 0 42

hátezvan. nekem ezisnagyontetszett.

Előzmény: restless (41)
restless Creative Commons License 2004.09.22 0 0 41
Kicsit se vagy elfogult... A Nagy Ő trilógiából szerintem a középső cikk jobb volt, ez a mostani túl kurtára sikeredett. Akkor szokott zseniálisakat írni, amikor valamin igazán ki van bukva, máskor inkább "csak" jók az írásai. Különben én is szeretem olvasni a cikkeit, még akkor is, ha nem teljesen értek vele egyet. (Amit a lenti cikkében írt, azzal pedig sajnos az utolsó szóig egyet tudok érteni.)
Előzmény: _Neo_ (40)
_Neo_ Creative Commons License 2004.09.22 0 0 40

Zseniális az új cikk ismételten!

 

LINK-> Tenyészállat 3.
_Neo_ Creative Commons License 2004.03.17 0 0 39
...tegyük hozzá hogy teljesen jogosan...
(euuu...)
Előzmény: deszka (38)
deszka Creative Commons License 2004.03.17 0 0 38
Mostanában elkezdett egy ötpontos biztonsági övet megszégyeníto kirohanást a valóságsók ellen.
Daikini Creative Commons License 2003.11.20 0 0 37
http://index.hu/kultur/media/stahlkonyha/

"A gasztronómiai műsorok általában show-k: jól fejlett kurjongatószervvel megáldott, a mediterrán gesztusokat jól-rosszul utánzó séfek egy tíz négyzetméteres asztalon szarvasgombás brokkolikrémmel töltött fürjtojást készítenek előétel gyanánt, majd golyószóró-sebességű kommentárok közepette megalkotják a hétféle tibeti fűszerbe forgatott zsiráflapockát hasadóanyag-szósszal. Lényeg, hogy a végeredmény egzotikus, furcsa és látványos legyen, a házigazdát pedig az itt megnyilvánuló páratlan mesterségbeli tudása avassa sztárrá. Don't try this at home - mondja a sztárszakács, és tényleg: többnyire már a hozzávalók eltántorítják a lusta és fáradt tévénézőt attól, hogy akár felírja a receptet, nemhogy meg is próbálkozzon vele."

Ez a zsirafos dolog teljesen kiutott :-DDDDDDDDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!