Keresés

Részletes keresés

maplesyrup Creative Commons License 2009.05.14 0 0 1381

Castingolt-e dr.Debreceni László , avagy nem láthatjuk a fesztiválon?

 

 

http://videa.hu/videok/vicces/maci-casting-bear-duna-plaza-t0zVOp4dOnGaNhI6

ITSME Creative Commons License 2007.10.25 0 0 1380
Ma is fülemben cseng a hangja!
Előzmény: Vfair (1379)
Vfair Creative Commons License 2007.10.20 0 0 1379
Ennyire a feledés homályába merült a Dr. Úr?
:-(
trafalgar Creative Commons License 2006.04.26 0 0 1378
Haha, csak nem egyiptológus vagy?
Előzmény: Dr. Szami Tehenes (1377)
Dr. Szami Tehenes Creative Commons License 2006.04.26 0 0 1377
KIÁLTVÁNY! Mint a Nemzetközi Plüss Szamár és Tehén Szövetség (IA-DOC) elnöke a legmesszebb menő támogatásunkról szeretnénk biztosítani Dr. Debreceni László –t, -annak ellenére, hogy külső kényszerítő erők miatt (H.A.) a 2006-os országgyüllési választások első és második fordulójában, milliók megrökönyödése és követelése ellenére sem állított országos, ill. kerületi listát- ismerve a választók jogos igényeit, az általa képviselt politikai programot, karizmatikus vezetői egyéniségét, világméretű szervezetünk nevében egyhangúlag kiállunk abbéli követelésünk mellett, hogy a köztársasági elnök Dr. Debreceni László -t kérje fel az elkövetkező 4 éves kormányzati ciklus kormányának megalakítására! DDL for President! Iáá! Dr. Szami Tehenes World Wide President International Alliance for plush DOnkeys and Cows
nemisbéka Creative Commons License 2006.04.19 0 0 1376
:) MegaMackó :).
Előzmény: földikutya (1375)
földikutya Creative Commons License 2006.04.19 0 0 1375

Boogie honlapján bukkantam erre a képre - könnybe lábadt a szemem a gyönyörűségtől:

 

 

 

http://boogie.virtuality.hu/sb_.htm

Ford pERfect Creative Commons License 2006.04.07 0 0 1374
hjajj

hiányzik a mackó mint egy falat mézes kenyér....
nemisbéka Creative Commons License 2006.04.05 0 0 1373

Végülis én vagyok a keresztanyja :), kötelességem a gyereket mackót szemmel tartani :).

Előzmény: földikutya (1372)
földikutya Creative Commons License 2006.04.05 0 0 1372
Most olvastam a sztakin, nagy lelkesen kopiztam kifele, aztán a befelénél döbbenten láttam, hogy egyesek megelőztek :)
Előzmény: nemisbéka (1371)
nemisbéka Creative Commons License 2006.04.05 0 0 1371
Miről? :)
Előzmény: földikutya (1370)
földikutya Creative Commons License 2006.04.05 0 0 1370
Ó, de nagyon elkéstem :))
Előzmény: nemisbéka (1369)
nemisbéka Creative Commons License 2006.03.27 0 0 1369

Siketek jelnyelv szótárába került :).

 

"Aztán ha már értjük a logikát, és meglehetős pontossággal tudjuk értelmezni a jeleket, akkor megpróbálkozhatunk magunk is a jelbeszéddel. Mi egy vidám kis nóta eljelelésével kísérleteztünk. Ehhez tudni kell, hogy a programozó mindennapi élete során gyakran ütközik problémákba és ilyen káromkodik, aztán esetleg meg is oldja a problémát. Mi a káromkodás (s időnként a probléma megoldása) helyett ilyenkor egy a Késő Este Hajós Andrással című műsorban elhangzott dalt szoktunk idézni, amit Dr. Debreceni László showmedvéhez intézett a kimagaslóan kimagasló showman. A "Dögölj meg mackó, rohadj el" című dalt nekünk a következő jelekkel sikerült eljelelnünk, legalábbis az első sorát:

- halál: .

- medve (jegesmedve második fele): .

- halál: .

A csodálatos ebben, hogy a jelnyelv segítségével most már úgy tudjuk projektálni a felmerült probléma miatti dühünket a csecsemő ruhába öltözött plüssmedvére, hogy ezzel a szobában tartózkodó kollégánkat sem kell éneklésünkkel bántatni. "

 

http://szotar.sztaki.hu/angol-magyar

Vfair Creative Commons License 2006.03.22 0 0 1368

Tudod, a téli álom. Hosszú ez a tél... :)

Előzmény: kvantum (1367)
kvantum Creative Commons License 2006.03.21 0 0 1367
Hová tűnt DDL?
nemisbéka Creative Commons License 2005.12.06 0 0 1366

Debreceni Laszlo, dr. : A tiszta ontudat, Edesviz , 1994 , 1250 HUF
A transzcendentalis meditacio, mint a boldogsag es egeszseg forrasa OKKULT TUDOMANYOK 123 oldal puhafedelu, ragasztott 20,7 X 12 cm New Age - Uj Kor

A fenti remekművet a www.virtantique.hu-n lehet megvásárolni :). Csak hardcore rajongóknak! :)

nemisbéka Creative Commons License 2005.09.07 0 0 1365
Ah, igen! És ugye lesz hely Istenmackónak is, ha a Hajós új sót kap? :)
Előzmény: sulela (1364)
sulela Creative Commons License 2005.09.07 0 0 1364

Hahó!

 

Ami késik, nem múlik: felkerült az RTL Klub honlapjára a dr.Debreceni Lászlóról készült anyag "rendezői" változata. Ez több, mint kétszer olyan hosszú, mint az eredeti Találkozások anyag. "Hajós macija" a címe. Megtekinthető és le is tölthető, bár szélessáv javallott.

 

Válljék egészségetekre!

nemisbéka Creative Commons License 2005.05.25 0 0 1363

DDL támogatja HK kezdeményezését:

http://velvet.hu/celeb/hajos50525/

Ford pERfect Creative Commons License 2005.04.28 0 0 1362
:))))
a gitártokos biztos az El Mariachi
Előzmény: trafalgar (1361)
trafalgar Creative Commons License 2005.04.28 0 0 1361

Addig is játsszunk fake újságcikkest:  :-)

 

Lapujtő Times - Hot News:

 

Politikai elemzőink sejtései szerint DDL szándékosan húzódik vissza a közélettől, hogy a háttérben irányítsa a szálakat. A hírszerzés szerint a hozzá közeli érdekcsoportok a Dr titulust csak a nyilvánosság előtt használják, egymás között azonban Don - ként illik szólítani az ártatlan arcú Debrecenit.

A médiából mostanság visszavonult sztár, lapunknak nem volt hajlandó nyilatkozni, azonban azt kikéri magának, hogy különféle szicíliai érdekcsoportokkal hozzák folyton  összefüggésbe.

Tudósítónk arról is beszámolt hogy ennek ellentmondani látszik az a tény hogy szállására hazafelé tartva, a hotel előtt két ismert személyiséget látott egy fekete limuzinba szállni. Az egyik igen magas, őszes hajú körszakállas ember volt, a másik egy alacsonyabb tüskehajú illető, egy fura gitártokkal. Mindketten sötét napszemüveget viseltek. Tudósítónk a szobájába felérve egy falovat talált az ágyába rejtve.

 

Vajon mi állhat Debreceni hallgatása mögött? Ártatlan bárányt, vagy vérengző medvét rejt a köztiszteletnek örvendő mackófelső? Újságunk oknyomozó riportját hamarosan folytatjuk.

 

Előzmény: ITSME (1360)
ITSME Creative Commons License 2005.04.28 0 0 1360

Attól félek DDL-t belepi a feledés homárja...

 

 

trafalgar Creative Commons License 2005.04.13 0 0 1359

Forrás:http://boogie.blog.tv2.hu/hozzaszolas_popup.php?sorszam=164643

(boogie blogja #56 os bejegyzéshez egy hozzászólás)

 

Képzelt riport Presser Gáborral.

 

Név: Tom Üzenet: Elfogtunk egy "riportot":
"Presser Gábort kérdeztük a megasztár legutóbbi döntőjével kapcsolatban:

R: Gábor, milyen érzéssel indultál neki a döntőnek?

PG: Szerették volna, hogyha minden érdekel, s én közben nem törõdtem szinte semmivel.

R: Ezt hogy érted?

PG: csak egy, és csak egy, és csak egyetlenegy érdekelt: reggel, délben, este azt figyeltem, azt kerestem, mikor, melyik állomáson szólal meg a boogie.

R: öö értem. Nem részrehajlás ez? esetleg van valami korábbi ismeretség közöttetek?

PG:Hát, sok tervem megvalósult néhány év után, de valahogy kimaradt a boogie a zongorán.

R: Értem. Akkor most elégedett vagy, hiszen láthattad Boogiet a zongorán. Mi az az ok ami miatt mégsem rá szavaztál a végén? Ha belül ezt érezted, akkor nem volt esetleg színjáték a Gabira való szavazásod? Nem értem, miért nem Boogie?

PG:Hhh,nem is tudom... Most végre eljátszhatnám, hogyha akarnám,
de ma már kinek kell egy boogie a zongorán?

R: Értem, szóval a nézettség... és hogyan dolgoztad fel ezt a belső vihart ami a művészi értékek és a popularizmus ellentéte okozott?

PG: Hát, ezután csak egy, és csak egy, és csak egyetlenegy érdekelt:
reggel, délben, este azt figyeltem, azt kerestem, mikor, melyik állomáson szólal meg a boogie.

R: Milyen pihenést tervezel a Megasztár utáni nyárra?
PG: Nincsenek még konkrét tervek. Igazándiból a boogie-boogie klubban 2005-ben volna jó...

R: Üzensz valamit a rajongóknak?
PG: Boogie, boogie, boogie (boogie).
"

ITSME Creative Commons License 2005.04.12 0 0 1358

Szép volt Boogie!

 

Végre mehet vissza blúzolni. A lényeg, hogy megismerte az ország! Lesz még Someday baby, lesz még lágy kenyér!

Előzmény: nemisbéka (1357)
nemisbéka Creative Commons License 2005.04.11 0 0 1357
Boogie kiszavazása nagyon köcsög dolog volt, ezzel a rissz-rossz érvrendszerrel. Már amennyiben ezeket érvnek lehet nevezni.
Előzmény: Cooper ügynök (1356)
Cooper ügynök Creative Commons License 2005.04.10 0 0 1356

Kedvelem DDL-t, de valljuk be, hogy nem képes a megújulásra, mindig ugyanaz a ruha, ugyanaz a póz, ellentétben például új kedvencemmel, Sugar Bush-sal. Csekkoljátok!

 

 

(Ja és persze kár Bugiért...)

Ford pERfect Creative Commons License 2005.03.30 0 0 1355
ez a cikk most kiről szólt? Addig értem, hogy az író elmeséli, hogy mit látott a tv-ben, de belekezd vamibe, aztán elcsapong, méginkább, majd kicsit képzavavar?
Ha az a cikk címe, hogy élményeim tévézés közben, akkor megértem, de így....
Előzmény: vuvuvu (1351)
vuvuvu Creative Commons License 2005.03.30 0 0 1354

Csatlakozom!!! Éljen a Boogie és DDL klub :-)))

 

 

Előzmény: maplesyrup (1353)
maplesyrup Creative Commons License 2005.03.30 0 0 1353

"..barátaim az Úrban, egy Boogie -voogie klubban volna jó!!!"

 

 

Klubbot Booginak!!! és DDL-nek!!! -  together

Előzmény: vuvuvu (1352)
vuvuvu Creative Commons License 2005.03.30 0 0 1352

 

Hajrá Boogie, hajrá DDL !!!

 

 

Előzmény: vuvuvu (1351)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!