Keresés

Részletes keresés

Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 188
Sajnos semmit,csak azt hogy ma nem volt rosszulléte,a többit majd hétfőn mélbe.
Előzmény: K.Pista (187)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 187
Hogy van a kutyusod?Lehet már tudni valamit?
Előzmény: Fidélia (186)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 186
alfredoo

egyik percben támadsz,aztán visszavonulni látszol.

ha én próbálok békíteni,akkor 2 esélyes a reakciód.

azt tudom,hogy nem 1ezik a véleményünk általában,akkor most erre várom a válaszod.

hozzátéve,hogy szinte te vagy az 1etlen aki arra is rátudott venni,hogy a nevedet itt az indexen kisbetűvel kezdjem:O(

Előzmény: alfredoo (184)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.05.04 0 0 185

K.Pista:
"Akkor mi bajotok Lovival?.Azt állítjátok róla,hogy zsidó és még abban is zsidózik,ha megkérdezi hány óra."

Én speciel még nem hallottam Lovast zsidózni. Tehát én nem azért nem bírom őt mert antiszemita lenne. Hanem azért mert hülyeségeket ír.

Előzmény: K.Pista (183)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 184
fidelia

eddig kerestem az idezetet de nem talaltam.

egyebkent azt hittem hogy egy ilyet kedvesen IS lehet irni. meg azt hittem hogy itt a forumon nemcsak a csesztetes megy.

a kutya meg azert erdekelt mert szeretem a kutyakat. nekem is van. es akkor ugy el tudtam volna kepzelni. es szeretek ugy elkepzelni dolgokat. ez meeg akkor alakult ki amikor jokait olvastam. csak ugy elkepzeltem timeat a senki szigeten. tok jo volt.

ilyesmi volt fidelia a kutyaval. de bocs!

Előzmény: Fidélia (182)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 183
Akkor mi bajotok Lovival?.Azt állítjátok róla,hogy zsidó és még abban is zsidózik,ha megkérdezi hány óra.
Előzmény: nazarene (173)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 182
nem vagyok mazochista úgyhogy nem esett jól,de ez van...:O)

Tudod mi lényeged..

miért érdekelt a turmix súlya és kora?

Előzmény: alfredoo (181)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 181
fidelia

doegoezhess...

van ekezetes kodom tudok peldaul irni olyat hogy lüge. de akkor sem jon valasz vagy legifoto.

megbantottalak? jolesett?

es azt mondtak maar hogy doegoes vagy?

Előzmény: Fidélia (179)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 180
rtlosz

szerintem nem lehet egy nepcsoportot igy megetelni. ilyen sommasan. foleg ha a szaporodasi trendek igy haladnak akkor a parlamentben intezkedeseket fognak hozni hogy a kisebbsegi magyar lakossag is viselkedjen normalisan. lehet hogy 3 ora kotelezo kocsmabajaras lesz.

szerintem a ket leginkabb basztatott kisebbseg zsido es cigany egymassal is ellentetben van. legalabbis a zsido ugyanannyira/vagy jobban eloiteletes a cigany lakossaggal szemben mint a magyar. a cigany lakossagra ugyanez lehet jellemzo. nem tudjuk mert nem ismerjuk. viszont lehet hogy 30 even belul tobbseguk lesz magyarorszagon. ezt nem hulyesegbol irom. libanonban mar volt ilyen helyzet. es most azok a libanoniak akike libanon volt mar nincsenek uralkodo vagy nyero helyzetben.

a ciganyokat eletmodjuk illetve becsuletesseguk miatt sem itelnem el. a magyar lakossagban nagyon sokan becstelenul keresik meg a kenyeruket. talan egy kicsit jobban felnek a magyarok a bortontol, talan egy picit masok az erkolcsok. de amig a cigany ember siman elkovet egy bolti lopast addig a magyar ember siman elkovet egy milliardos adocsalast. a kocsmakban pedig lehet hogy a ciganyok 50%-a megfordul de azert a magyarok 25%-a sem jelentektelen.

szerintem a nepcsoportokra pillanatnyilag jellemzo tulajdonsagok nincsenek kobevesve. nezd meg az asito inast. siman elmenne egy reszeg ciganynak.

de ez csak az en velemenyem es nem akarlak sem hulyezni sem okosozni....

Előzmény: rtlosz (172)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 179
Még nem,de nem leptél meg:O)

Ha megtalálom,elküldjem Neked az ékezetes kódokat?

Csak hogy eccerűbben doegezhess?:O)

Előzmény: alfredoo (178)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 178
fidelia

igazad van terjunk vissza a topic temajara...

mondtak mar neked hogy egy doeg vagy?

Előzmény: Fidélia (170)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 177
Ezek xerint nem vagy tisztában azzal,hogy milyen drága egy yó borotva?:O)
Előzmény: nazarene (175)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 176
Viki még mindíg a Te miniszterelnököd,néhány napig,származásától függetlenül.
Az eltartás fogalma meg mindenkire vonatkozik akár az én kölykeimről akár a Te kölykeidről van szó.
Erről az egészről most nem írnék véleményt,inkább térjünk vissza a topic témájára.
Előzmény: rtlosz (172)
nazarene Creative Commons License 2002.05.04 0 0 175
>nekem akkor sem kell borotválkoznom:O)
megse irigyellek:)
Előzmény: Fidélia (174)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 174
Tőlem ezt is megvitathatjátok ebben a topicban,nekem akkor sem kell borotválkoznom:O)
Előzmény: nazarene (171)
nazarene Creative Commons License 2002.05.04 0 0 173
>Ez hülyeség: zsidó sem zsidózhat.
"Mert magamat kigúnyolom, ha kell; de hogy más mondja, azt nem tűröm el!"
Előzmény: Nargile (159)
rtlosz Creative Commons License 2002.05.04 0 0 172
Nem buzi minden cigány. Mindössze annyi a bajom velük, hogy képtelenk dolgozni, fejlődni és együtt élni. NORMÁLISAN!! Még mielőtt bárki bármit is mond, vidékenb élek és a környéken van egy két cigánytelepülés. Volt is szerencsém hozzájuk. Ennyi. Nem sok cigányt láttam még aki becsületes munkával teremti elő a kenyerét. Az, hogy Viki cigány nem szégyen. Ez van. Ez is csak azt mutatja, hogy lassan ksiebbség leszünk a saját országunkban. Az is fáj, hogy ami adópénzükből tartják el az összes kölyküket. Ennyi.

És az én értékrendemben a buzik a cigányok felett állnak. Bár a buziktól nagyon irtózom. Ennyi.

Előzmény: Fidélia (165)
nazarene Creative Commons License 2002.05.04 0 0 171
>Bizonyos férfi nemi hormonok hiánya feleslegessé teszi a borotválkozást
je, akkor te nem borotvalkozol? elekem, hat mik ki nem derulnek rolad:) de mondom, nincs mitol felned: en tamogatom, hogy osszehazasodj majd eleted parjaval, sot felolem meg gyereket is fogadhattok orokbe:)
Előzmény: Feles Elek (137)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 170
Vörös de csak kívűl,

Kb 25 kg,és 12 éves..

Előzmény: alfredoo (169)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 169
fideszes lany

eddig is feketenek gondoltalak. kivul-belul!

milyen mix es milyen tur. hany eves? hany kg?

Előzmény: Fidélia (167)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 168
nargile

megleptel. engem nem szoktak komolyan venni. most akkor valaszolni is kell.

ciganyozas (marcsak hogy ne zsidozas, nozes es romanozas legyen)

gyulolettel telve frocsogni es azt allitani hogy minden bajnak ami van a ciganyok az okai vagy azt mondani hogy a ciganyok ugy ahogy vannak rosszak es csak bajt csinalnak (az elso verziot inkabb a zsidokra szoktak mondani) ez az anti....

ha valahol valaki lat az ember rossz dolgokat (a rengeteg jo mellett es javaslata van ennek a rossz dolognak a feltarasara esetleg kijavitasara) ez nem anti...

mondjuk ezen dologra is jobb ha az illeto halmazba tartozo egyen hivja fel a figyelmet. amikor ady a magyarokat basztatja az szamomra jobban elfogadhato mintha vadim tudor teszi ugyanezt. pedig lehet hogy ugyanazt mondjak.

ez igy ertheto? es tovabbra sem kell komolyan venni.

adott esetben pedig ha nincs tema nyugodtan lehet beszelgetni az idojarasrol. az angolok ezt mar regen kitalaltak. meg a viragokrol. meg a fu noveserol. peldaul: kepzeld dragam ma nalunk OLYAN gyorsan nott a fu. todod az a selymes!!! ezen ki a fasszal lehetne osszeveszni?

Előzmény: Nargile (159)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 167
Nem ofélia,inkább desdemóna:O)
Egyébként turmix.
Előzmény: alfredoo (166)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 166
rtlosz

en meg inkabb lennek hulye mint alfredoo

ofelia

mi a kutyad fajtaja? hany eves?

Előzmény: rtlosz (164)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 165
Ez akkor azt jelenti a pártatlan megítélésed xerint,hogy minden czigány homokos is egyben,főleg ha nincs akváriuma?
Előzmény: rtlosz (164)
rtlosz Creative Commons License 2002.05.04 0 0 164
Az a helyzet, hogy az Orsós Vendel kurvára cigány név. Egyszer, kétszer épelméjű magyar ember nem ad a lányának olyan nevet, hogy Róza.
Három: inkább lennék buzi, mint cigány. Ennyi.
Előzmény: CSamu (3)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 163
Köszi szépen:O)
Előzmény: K.Pista (161)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 162
Kora reggel,fél 11-kor?
Előzmény: alfredoo (158)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 161
Drukkolok a kutyusodnak.Az én egyik vizslám a télen pusztult el.Nyolc évet vadászott át velem.Beszakadt a jégen( meglőtt kacsáért ment éppen)és megfulladt.Tehetetlen voltam,nem bírtam utána menni,mert én is beszakadtam volna.Két napig még enni sem volt kedvem...(pedig ezt rólam ritkán lehet elmondani)
Előzmény: Fidélia (160)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 160
Off
alfredoo
Nem szeretnék dramatizálni,de éppen a kutyámról fog ma kiderülni,hogy agydaganata van-e vagy sem?
Na ezért próbálok ma pláne tőmondatos lenni:O(
Ettől még a Megyóról alkotott véleményem nem titok,főleg számodra.
On
Előzmény: alfredoo (158)
Nargile Creative Commons License 2002.05.04 0 0 159
Ez hülyeség: zsidó sem zsidózhat. Rosenberg, a fajelmélet atyja is zsidó származású volt, akkor az ő zsidózását is szalonképesnek tartod? Vagy Imrédy Béláét? Elég ostoba logika...
Egyébként szerintem a kontextusból mindig egyértelműen kiderül, hogy milyen szándékkal mondja ki valaki azt a szót, hogy zsidó, homokos stb. A kontextus számít és az üzenet, ami benne van, akkor is ha kódolt.
Előzmény: alfredoo (141)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!