Keresés

Részletes keresés

Nargile Creative Commons License 2002.05.05 0 0 200
A válasz: szeretni senkit nem kell a törvények szerint, viszont gyűlölni nyilvánosan, azaz gyűlölelet kelteni - az már tilos. A mákostészta nem emberek egy csoportja, az indiai dzsainák szerint lehet, hogy van lelke, de az európai jogrendszer szerint nincs. Gyűlölni lehet, ugyanakkor a mákostészta evőkkel szemben már nem lehet gyűlöletet kelteni. Egyszerű ez és nagyszerű, nem értem, mit nem lehet ezen érteni.
Előzmény: alfredoo (198)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.05 0 0 199
nargile

ha lenne isten (mint ahogy sajnos nincs) es tudva tudnank hogy akinek a sziveben gyulolet van kimondva vagy kimondatlanaul akkor ez a jo isten elvenne az eletet akkor lenne az emberek sziveben gyulolet?

tehat ha a gyulolet eletunk elvesztesevel jarna. mi lenne?

Előzmény: Nargile (196)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.05 0 0 198
nargile

miert KELLENE valakinek szeretni a zsidokat vagy gyulolni a zsidokat. miert KELLENE valakinek szeretnie a magyarokat vagy gyulolnie a magyarokat.

tudom szeretni a makostesztat. az altalaban egyforma. tudom gyulolni a kedvesemet aki elhagyott egy altala kedvesebbnek itelt valakiert. tudom szeretni a kutyamat. tudom altalaban szeretni a kutyakat.

nem tudom szeretni vagy nem szeretni a zsidokat mert nem tudom hogy kik es nem tudom hogy milyenek.

nem tudom szeretni vagy nem szeretni a magyarokat mert nem tudom hogy kik es nem tudom hogy milyenek.

egy magyar pedofilt kevesbbe kell gyulolnom mert en magyar vagyok mint egy belga pedofilt. ez a kulonbsegtetel jelentheti azt hogy egy belga pedofilnek szivesen elveszem az eletet mig egy magyar pedofilt eletben hagyok. vagy ez forditva ervenyes. vagy egyaltalan nem ervenyes?

Előzmény: Nargile (196)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.05 0 0 197
feleselek

nem rad vonatkozott. irogatok ami eszembe jut a tema kapcsan. elnezest ha felreertheto volt. de lehet hogy elotte hozzam sem szoltal. mindenkire vonatkozott. volt aki magara vette, magara vehette.

amugy azt hiszem egyetertunk. legalabbis erre a hozzaszolasodra vonatkozoan. mert ez tok korrekt.

Előzmény: Feles Elek (194)
Nargile Creative Commons License 2002.05.05 0 0 196
A zsidó nemzeti önkritika meg az antiszemitizmus közt azért nagy a különbség, vagy a magyar nemzeti önkritika és a magyargyűlölet között. Amikor Ady a magyarokat szidja, teszi ezt azért, hogy önkritikára késztetve elősegítse a nemzet kibontakozását.
Szerintem a jobboldal elsősorban azzal manipulál, hogy összemossa a kettőt.
Aki kritikai nemzetképet hirdet = magyargyűlölő, idegen, magyarellenes (mellesleg ugyanígy ítélték el Adyt is annak idején)
Aki kritikátlant = magyar, nemzeti
Pedig igazából az összes nagy magyar az előbbi kategóriába esik.
Viszont amikor egy bizonyos etnikai származású ember eldobva identitását saját etinkuma ellen gyűlöletet kelt, mint ahogy számos asszimilált zsidóval megesett, azt nem lehet annyival elintézni, hogy zsidó, hadd szidja sajátmagát.
Előzmény: alfredoo (168)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.05 0 0 195
Ha így folytatom,lehet hogy mégiscsak kell egyet vennem:O)
Előzmény: Feles Elek (193)
Feles Elek Creative Commons License 2002.05.05 0 0 194
"ugy tunik hogy egesz jol el vagyunk egymassal. marmint egymas baszogatasaval. "

Hol is baszogattalak, konkrétan?

"franka tibor buzizott. vagy buzit buzizott vagy nem buzit buzizott.

Maradjunk annyiban, hogy Franka "melegezett". Vagy buzit melegezett, vagy nem buzit melegezett. Jelen esetben egy gyerekes családapát melegezett. Ennyit tudunk konkrétan. (FG nem is érdekes itt)
Az, hogy Franka ízléstelen volt (miként Medgyessy és korábban Demszky Kínában megjegyzése) az aszem mindannyiunk előtt nyílván való.
Remélem Franka Tibor is bocsánatot fog kérni, mint annak idején Kern András, miután egy Napkeltében -ha jólemléxem- Friderikusz Sándort "russzízlésű buzifiú"-nak aposztrofálta (s Bárdos András meg is szakította az interjút).

Kende Orbán Viktorról szóló könyvét nem fogjuk tudni megvitatni, mivel nem olvastam, s egy fillért sem vagyok hajlandó kiadni érte.

A "Mik vagytok ti? Istenek?" I-II. -t azt már olvastam. Arról eldiskurálhatunk.

Előzmény: alfredoo (138)
Feles Elek Creative Commons License 2002.05.05 0 0 193
Nincs itt semmi vita. A kutya nem szólt hozzá.
Kompenzál.

ui.: "nekem akkor sem kell borotválkoznom:O)"

De jó neked!

Előzmény: Fidélia (174)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 192
Ezt egyébként a mások iránti tiszteletnek hívják,kedves Alfredoo...:O)

Ezen nem bánkódni kell,hanem elgondolkozni:O(

Előzmény: alfredoo (191)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 191
fidelia

1etlen aki arra is rátudott venni,hogy a nevedet itt az indexen kisbetűvel kezdjem:O(

na most meg en nem ertem hogy oruljek e ennek vagy bankodjam rajta hogy nemecsekesitettel.

nekem tetszik a kisbetu csak nem tudom hogy :o( vagy :o)

Előzmény: Fidélia (186)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 190
fidelia

a stilus olyan amilyen. annyira azert ismerhetnel hogy azert hogy bantsalak nem irok olyat hogy dog vagy. akkor nem irok semmit. vagy irok valami mezesmazat kozben meg gondolom magamban, hogy...

altalaban megha azt irom valakinek hogy hulye meg azt is idezojelben gondolom. mert en egy senki vagyok ahhoz hogy valakit/barkit lehulyezzek. ha ugy erzem hogy egy picit is joba vagyok vele (es ez maximalisan oldalfuggetlen) akkor nyugodtan odairom hogy te hulye mert a fiamnak is merem mondani hogy te hulye. es tudja hogy nem ugy gondolom es eltulzok egy kis aprosagot nagy ember akarok lenni stb stb stb.

attol hogy kulturaltan(???) vitatkozunk attol gondolom mind a ketten akarhatunk jot. magunknak es masnak. es nem kell bekulni.

mi van a kutyaval? es azt is kerdeztem hogy milyen keverek? mire hasonlit? de te nem valaszolsz. faradt vagy?

Előzmény: Fidélia (186)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 189
Drukkolok nektek!:-)
Előzmény: Fidélia (188)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 188
Sajnos semmit,csak azt hogy ma nem volt rosszulléte,a többit majd hétfőn mélbe.
Előzmény: K.Pista (187)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 187
Hogy van a kutyusod?Lehet már tudni valamit?
Előzmény: Fidélia (186)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 186
alfredoo

egyik percben támadsz,aztán visszavonulni látszol.

ha én próbálok békíteni,akkor 2 esélyes a reakciód.

azt tudom,hogy nem 1ezik a véleményünk általában,akkor most erre várom a válaszod.

hozzátéve,hogy szinte te vagy az 1etlen aki arra is rátudott venni,hogy a nevedet itt az indexen kisbetűvel kezdjem:O(

Előzmény: alfredoo (184)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.05.04 0 0 185

K.Pista:
"Akkor mi bajotok Lovival?.Azt állítjátok róla,hogy zsidó és még abban is zsidózik,ha megkérdezi hány óra."

Én speciel még nem hallottam Lovast zsidózni. Tehát én nem azért nem bírom őt mert antiszemita lenne. Hanem azért mert hülyeségeket ír.

Előzmény: K.Pista (183)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 184
fidelia

eddig kerestem az idezetet de nem talaltam.

egyebkent azt hittem hogy egy ilyet kedvesen IS lehet irni. meg azt hittem hogy itt a forumon nemcsak a csesztetes megy.

a kutya meg azert erdekelt mert szeretem a kutyakat. nekem is van. es akkor ugy el tudtam volna kepzelni. es szeretek ugy elkepzelni dolgokat. ez meeg akkor alakult ki amikor jokait olvastam. csak ugy elkepzeltem timeat a senki szigeten. tok jo volt.

ilyesmi volt fidelia a kutyaval. de bocs!

Előzmény: Fidélia (182)
K.Pista Creative Commons License 2002.05.04 0 0 183
Akkor mi bajotok Lovival?.Azt állítjátok róla,hogy zsidó és még abban is zsidózik,ha megkérdezi hány óra.
Előzmény: nazarene (173)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 182
nem vagyok mazochista úgyhogy nem esett jól,de ez van...:O)

Tudod mi lényeged..

miért érdekelt a turmix súlya és kora?

Előzmény: alfredoo (181)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 181
fidelia

doegoezhess...

van ekezetes kodom tudok peldaul irni olyat hogy lüge. de akkor sem jon valasz vagy legifoto.

megbantottalak? jolesett?

es azt mondtak maar hogy doegoes vagy?

Előzmény: Fidélia (179)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 180
rtlosz

szerintem nem lehet egy nepcsoportot igy megetelni. ilyen sommasan. foleg ha a szaporodasi trendek igy haladnak akkor a parlamentben intezkedeseket fognak hozni hogy a kisebbsegi magyar lakossag is viselkedjen normalisan. lehet hogy 3 ora kotelezo kocsmabajaras lesz.

szerintem a ket leginkabb basztatott kisebbseg zsido es cigany egymassal is ellentetben van. legalabbis a zsido ugyanannyira/vagy jobban eloiteletes a cigany lakossaggal szemben mint a magyar. a cigany lakossagra ugyanez lehet jellemzo. nem tudjuk mert nem ismerjuk. viszont lehet hogy 30 even belul tobbseguk lesz magyarorszagon. ezt nem hulyesegbol irom. libanonban mar volt ilyen helyzet. es most azok a libanoniak akike libanon volt mar nincsenek uralkodo vagy nyero helyzetben.

a ciganyokat eletmodjuk illetve becsuletesseguk miatt sem itelnem el. a magyar lakossagban nagyon sokan becstelenul keresik meg a kenyeruket. talan egy kicsit jobban felnek a magyarok a bortontol, talan egy picit masok az erkolcsok. de amig a cigany ember siman elkovet egy bolti lopast addig a magyar ember siman elkovet egy milliardos adocsalast. a kocsmakban pedig lehet hogy a ciganyok 50%-a megfordul de azert a magyarok 25%-a sem jelentektelen.

szerintem a nepcsoportokra pillanatnyilag jellemzo tulajdonsagok nincsenek kobevesve. nezd meg az asito inast. siman elmenne egy reszeg ciganynak.

de ez csak az en velemenyem es nem akarlak sem hulyezni sem okosozni....

Előzmény: rtlosz (172)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 179
Még nem,de nem leptél meg:O)

Ha megtalálom,elküldjem Neked az ékezetes kódokat?

Csak hogy eccerűbben doegezhess?:O)

Előzmény: alfredoo (178)
alfredoo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 178
fidelia

igazad van terjunk vissza a topic temajara...

mondtak mar neked hogy egy doeg vagy?

Előzmény: Fidélia (170)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 177
Ezek xerint nem vagy tisztában azzal,hogy milyen drága egy yó borotva?:O)
Előzmény: nazarene (175)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 176
Viki még mindíg a Te miniszterelnököd,néhány napig,származásától függetlenül.
Az eltartás fogalma meg mindenkire vonatkozik akár az én kölykeimről akár a Te kölykeidről van szó.
Erről az egészről most nem írnék véleményt,inkább térjünk vissza a topic témájára.
Előzmény: rtlosz (172)
nazarene Creative Commons License 2002.05.04 0 0 175
>nekem akkor sem kell borotválkoznom:O)
megse irigyellek:)
Előzmény: Fidélia (174)
Fidélia Creative Commons License 2002.05.04 0 0 174
Tőlem ezt is megvitathatjátok ebben a topicban,nekem akkor sem kell borotválkoznom:O)
Előzmény: nazarene (171)
nazarene Creative Commons License 2002.05.04 0 0 173
>Ez hülyeség: zsidó sem zsidózhat.
"Mert magamat kigúnyolom, ha kell; de hogy más mondja, azt nem tűröm el!"
Előzmény: Nargile (159)
rtlosz Creative Commons License 2002.05.04 0 0 172
Nem buzi minden cigány. Mindössze annyi a bajom velük, hogy képtelenk dolgozni, fejlődni és együtt élni. NORMÁLISAN!! Még mielőtt bárki bármit is mond, vidékenb élek és a környéken van egy két cigánytelepülés. Volt is szerencsém hozzájuk. Ennyi. Nem sok cigányt láttam még aki becsületes munkával teremti elő a kenyerét. Az, hogy Viki cigány nem szégyen. Ez van. Ez is csak azt mutatja, hogy lassan ksiebbség leszünk a saját országunkban. Az is fáj, hogy ami adópénzükből tartják el az összes kölyküket. Ennyi.

És az én értékrendemben a buzik a cigányok felett állnak. Bár a buziktól nagyon irtózom. Ennyi.

Előzmény: Fidélia (165)
nazarene Creative Commons License 2002.05.04 0 0 171
>Bizonyos férfi nemi hormonok hiánya feleslegessé teszi a borotválkozást
je, akkor te nem borotvalkozol? elekem, hat mik ki nem derulnek rolad:) de mondom, nincs mitol felned: en tamogatom, hogy osszehazasodj majd eleted parjaval, sot felolem meg gyereket is fogadhattok orokbe:)
Előzmény: Feles Elek (137)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!