Keresés

Részletes keresés

triklopsz Creative Commons License 2004.06.08 0 0 95
már az HBO-n is
cSABA Creative Commons License 2004.02.01 0 0 94
Szóval csak hogy még egyszer tisztázzuk: ez egy nem jó film, és azért nem, mert ami jó benne a spanyol, amit megváltoztattak, az rossz. Vagyis ha valaki nem látta a spanyolt, akkor gondolhatja, hogy jó, de ettől még nem az. Aki azt gondolja, hogy jó, nézze meg a spanyolt, és akkor rá fog jönni, hogy AZ a jó.
hurráoptimista Creative Commons License 2004.01.07 0 0 93
"ha mindenhonnan elkergettek te is megpihenhetsz, itt. ez szép volt nem?"

Hah, ahhoz képest hogy nem te vagy a topicnyitó, igazán szép ez tőled, tényleg. De nem szoktak elkergetni, elhiheted. (Nem muszáj.) Fecsegni meg inkább ne fecsegjünk. Nem vagyok én se csitri se Torgyán. De még pennant se.

Előzmény: KingInk (92)
KingInk Creative Commons License 2004.01.07 0 0 92

kedves vagy. egyébként tényleg szívesen beszélgetek veled ha egyedül érzed magad v unatkozol, nem használja vanilla sky-t a kutyase.

ha mindenhonnan elkergettek te is megpihenhetsz, itt. ez szép volt nem?

Előzmény: hurráoptimista (91)
hurráoptimista Creative Commons License 2004.01.05 0 0 91
pihenj kiscsillag...
Előzmény: KingInk (90)
KingInk Creative Commons License 2003.12.14 0 0 90

senki nem akar beszélgetni veled? legyek én? nem akartam h azzal záródjon egy filmes topik h hülye vagyok, bár igazad van.

azért valld be h te is jót nevettél magadon amikor visszaolvastad a kedves, naív-rácsodálkozós hozzászólásaidat zooey glass-ügyben. nade mivan arrafelétek? versekből lettt vmi? nemtudom mit is kérdezzek még.

Előzmény: hurráoptimista (89)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.12.14 0 0 89
hogy eltűnt ez a hülye King Ink!
hurráoptimista Creative Commons License 2003.09.17 0 0 88
mivel a kis görcs (állatkerti üveg) nekem szólt be elsőként, ezért nekem jogom van beleugatni ebbe. Bármikor. Pont. És nem bazze...
Előzmény: e_dora (87)
e_dora Creative Commons License 2003.09.16 0 0 87
baze egy honappal kesobb idejossz beugatni egy beszelgetesbe ami nem is veled folyt, komolyan gaz vagy neha te is.. :)
Előzmény: hurráoptimista (86)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.09.11 0 0 86
Egy nyavalyás kis görcs...
Előzmény: e_dora (85)
e_dora Creative Commons License 2003.08.07 0 0 85
plusz egy fokkal elkeseritobb megtudni, hogy ki vagy...
Előzmény: zooey_glass (68)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.25 0 0 84
Na mi a helyzet, megint elrepültél Taljánországba?
Előzmény: zooey_glass (82)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.23 0 0 83
Elnézést mindenkitől az off-ért, de 1-2 dolgot tisztáznom kell...

"ő azért ennyire elkeseredett mert verseskötetet ír és azt nem lehet máshogyan ha nem tudnád."

Ezt te honnan tudod? Mármint hogy verseskötet írok? Egyébként tévedsz, lehet kimondottan örömből, igazi "hurráoptimista" verseket írni. Reményik Sándor néhány verse ilyen. De nekem ezek nem tetszenek. Ady, Pilinszky annál inkább.

"én kiállok mellette teljes melleimmel, mert most igaza van!"

2 kérdés:

- Melleid vannak? Nőnemű vagy? Mert akkor másképp beszélek veled. (Ha melled, mellkasod van, akkor fiú vagy...)

- Mire értetted azt, hogy MOST igazam van? Ez mire vonatkozik? Ja, és mikor nem volt igazam szerinted?

Köszi, örülnék, ha válaszolnál nekem...

Előzmény: zooey_glass (82)
zooey_glass Creative Commons License 2003.07.23 0 0 82

nem szabadultak el. a vanilla sky igenis felkavaró és képes rá h embereket kiforgasson magából mint az amúgy békés h.o.-t is. ő azért ennyire elkeseredett mert verseskötetet ír és azt nem lehet máshogyan ha nem tudnád. én kiállok mellette teljes melleimmel, mert most igaza van!

(vagy micsoda? vanília égbolt: az elejében nincsen hiba, zeneileg ügyes húzások szinte végig, közepe hmhm, vége fárasztó blöárgh, fújj, nyáá!!! hozzáteszem a győr plázában két ember jónegyedóráig verekedett a 8 és 9. sor között mert összevesztek közben lehethogy a filmen. ne csodálkozzunk tehát. semminsem.)

Előzmény: dorothy23 (81)
dorothy23 Creative Commons License 2003.07.23 0 0 81
Sziasztok!
Kicsit elszabadultak itt az indulatok, remelem, azert talalok valakit, aki szivesen beszelget velem a filmrol! :-)
En jo reg lattam, de akkor 2x is megneztem, annyira tetszett! Szerintem a tortenet es a megfilmesitese is nagyon-nagyon jo, az egyik kedvenc filmem! Kivancsi lennek, akinek nem tetszett, annak miert nem tetszett? En nem neztem meg az eredetit, mivel csak a Vanilla Sky megnezese utan hallottam, hogy letezik, es jelenetrol jelenetre megegyezik a 2, szoval nem olyan velemenyeket varok, hogy az eredetihez kepest gagyi a film, inkabb az erdekel, hogy aki csak ezt latta es utalja, az miert teszi?
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.23 0 0 80
"ja de a nyúl nevével kérlek ne viccelj, nekünk"

Rendben.

"nekünk az majdnem olyan mint ian és deborah curtis élete neked. én olvasok és látom hogy neked mi a fontos és tisztelem az ürgös rajongást. hidd el!"

Elhiszem.

Aludd ki magad,jó éjt.

Előzmény: zooey_glass (79)
zooey_glass Creative Commons License 2003.07.23 0 0 79

áááálnos vagyok. mostjöttem haza olasz rokonoktól bibionéből, hát a velemce is ecsém világklassz csak csattogott a jóöreg funai fényképezőgépem, ha gondolod nyitok szánunkra egy közös topikot és ott mindent leírok a családomról sőt rakok be fotókat (az van pl mindenüttü az alagsori szobákban nálunk a fotótár a hahtka) te meg azokat az állatos, meg élettel foglalkozó verskeket tesze bele?

nagyapa szerint az olaszok "hitvány napkopók", de érthető hogy nyolcan évesen már mindenre horgosz az öreg. nem? namost az olaszok nem hitványak, te biztos alá tudod támasztani, bár a vanilla skyban nincsen olasz ember azt hiszem.

de most majd itt vagyok. ja de a nyúl nevével kérlek ne viccelj, nekünk az majdnem olyan mint ian és deborah curtis élete neked. én olvasok és látom hogy neked mi a fontos és tisztelem az ürgös rajongást. hidd el!

Előzmény: hurráoptimista (78)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.18 0 0 78
Mi van nyuszikám, visszabújtál az odúdba?
Előzmény: zooey_glass (72)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.17 0 0 77
Lehet, hogy a money-money-money, de attól még jó film volt, főleh ha azt nézzük, hogy amerikai filmről van szó...
Előzmény: CocoNutt (76)
CocoNutt Creative Commons License 2003.07.17 0 0 76
csak kiváncsi voltam, hogy sokan vannak-e akiknek tetszett ez a film,
hát nekem a legszörnyűbb filmes élményem volt a tavalyi évben
TC hírnevét egyébként soha nem éreztem megalapozottnak, de ettől a filmtől többet vártam még vele együtt is, a téma és az eredeti verzió alapján, de végtelenül felkúrta az agyam, tomi fiúnak pedig megint sikerült a semmit hoznia, kétféle arca van összesen, amit sajnos a net-en keresztül nem tudok bemutatni, de elhihetitek hogy jól utánzom.

azt nem értem még hogy a kedves rendező úr miért ugrott ebbe bele, nem látok más magyarázatot, mint a money-money-money

hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.17 0 0 75
"de a szemelyeskedeset amit hurraval kezdett (versek hogy jonnek ide, vagy mast nem tudsz ráboritani?), nem tartom szimpatikusnak"

Dóri most komolyan mit vársz? Egy húsostejfölt zabáló amorf lénytől?

Előzmény: e_dora (70)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.17 0 0 74
"megnézmi"

MEGNÉZNI! N-EL! Te Yoko Ono hallgató fuser-pancser!

Előzmény: zooey_glass (72)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.17 0 0 73
:-) Szegény zooey komát háborús bomba ért, azért beszél össze-vissza mindenféle hülyeségeket. Azt hiszi még mindig tart a vietnámi háború. Jó hogy itt van, mert könnyesre röhögöm magamat rajta...
Előzmény: amber smith (71)
zooey_glass Creative Commons License 2003.07.17 0 0 72

akkor ő fejezte be.. hova kell küldeni a számlát ilyenkor?

ersekdora felfordítva ser dekora. puszilom a össz(es)tüzes alpesi amazonokat a tengerszint felett néhány méterről.

h.t.o.: sok minden más mint egy csomó minden más. a boldogság: yoko ono-t hallgatni, eukaliptuszt füstölni, húsostejfölt rágni, pálcikákkal dolgokat piszkálni.

apám ma pénzt keresett ezért ma nem kell éjjelig körmülnöm a követség leveleit a gépen, elmegyek megnézmi a várost, hátha sikerül icipici macskát csalogatni, kutyust fogni, aztán hammmm..

Előzmény: amber smith (71)
amber smith Creative Commons License 2003.07.17 0 0 71
A "Raindrops keep falling on my head" '69-es Bacharach szerzemény

Ezen elcsúszni bazzeg...

Előzmény: zooey_glass (68)
e_dora Creative Commons License 2003.07.17 0 0 70
zooooi - avagy lefordiva "állatkerti" hozzaszolonknak nem a filmrol alkottott velemenyere reflektaltam, mert nem erdekel, de a szemelyeskedeset amit hurraval kezdett (versek hogy jonnek ide, vagy mast nem tudsz ráboritani?), nem tartom szimpatikusnak, dehát szegénykém. Az alatt a szint alatt kaparászik, ahova már nem süllyedek le.
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.17 0 0 69
Te se írni, se olvasni nem tudsz... Hol volt itt nácizás?! Kvázi =/= náci. A számítógépet is az idősebb bátyát kapcsolja be helyetted?

Vö.:
"mázlista vagy h 22:22 re sikerült a hozzászólásod. ezért irigyellek, sajnos ezenkívül nincs nagyon miért."

"semmi baj nem volt a hozzászólásommal, semmi sértegőt nem raktam belé"

Aha. Érzek egy kis disszonanciát, és Dóri is érzett. Jéé....

"nem az a jó vers aminek 40 ember 40 különböző értelmezését adja? "

Nem feltétlenül. Illetve nem feltétlenül csak ez minősít egy verset önmagában. amit írtál, egy lehetséges fajtája lehet annak, hogy valaki jónak tart-e egy verset vagy sem. De az, hogy mi jó és mi nem az, semmilyen szabálynak sincs alárendelve. Majd az olvasók eldöntik. A te véleményed például eleve ignorálandó lesz, hiszen előítéletes, balga ember ne olvasson semmilyen verseket, aki a győr plázában növeli a filiszterek számát.

"megmondod mit miért írtál mert csakúgyjó? NOHISZEN!"

Meg én, de még mennyire! Nohiszen.

"olvasmi"

Olvasni. Neked már tegnap is gondjaid voltak az "n" betűkkel...

Előzmény: zooey_glass (68)
zooey_glass Creative Commons License 2003.07.17 0 0 68

már a győr plázában is éreztem h nem lesz jó vége ha megnézem ezt a filmet. az idősebb bátyám, todo kólájában macskapisi ízű fokhagymadarab volt. (todo elszopogatta mert azt hitte h magyar jég)

ersekdora, te szereted a konfliktust ugye? mert most benne vagy egyben. semmi baj nem volt a hozzászólásommal, semmi sértegőt nem raktam belé és ne nácizzál légyszíves. megnyertük volna a világ hárborút ha nincs aza sok bomba. egy csomó esett ránk, nagyapa mesélte hogy az iskolából hazafelé látta amint a süketlen hito úr épp a banszaikertjét öntözte és már nem tudta befejezni a "raindrops keep falling on my head" c. dalt amit dúdolt. TI EBBŐL SEMMIT SEM TUDTOK úgyhogy bofa be. (bocsánat) a film vége meg nekem ne rágjon a számba baromtakonyízű értelmet ha én már kialakítottam kis belső képemet.

H.o. épp verseket jelentet meg. kérdemén: nem az a jó vers aminek 40 ember 40 különböző értelmezését adja? megmondod mit miért írtál mert csakúgyjó? NOHISZEN!

és rossz olvasmi pl nindzsás könyvet mert mind egy kaptafa. sok dobócsillag, meg műbalhé. a csajok meg hazudoznak. nemis ilyen a világ!!!

Előzmény: e_dora (66)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.16 0 0 67
Köszi, de szerintem hagyjuk zooey-t. Lehet, hogy csak rossz napja volt, és félálomban írt össze ilyen butaságokat. Majd kinövi... ;-)

Amúgy szerintem is a film vége a legjobb, tényleg a film hatása alatt vagyok néhány napja. Nem beszélve azokról a fincsi zenékről, amiket Te ismertél, én viszont nem (Sigur Ros, és mások). Be kellene szerezni a film soundtrackjét...

Előzmény: e_dora (66)
e_dora Creative Commons License 2003.07.16 0 0 66
nem szereted a konfliktust de direkt provokalsz vkit aki senkit sem bantott csak elmondta az eppen pozitiv velemenyet.. erdekes.
szerintem a film vege a legjobb.. persze, siros, konnyes juj, de az adja meg az értelmét.
mit rossz olvasni amugy konkrétan? mert egy ennyire kvazi semleges alig lenyeges hozzaszolasbol, amire reagalsz, ekkora szart kavarni sokkal fajdalmasabban nez ki.
Előzmény: zooey_glass (62)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!