Keresés

Részletes keresés

Tiasz24 Creative Commons License 2017.07.01 0 0 105

Tom Cruise sok filmben alakít hatalmasat személy szerint a legnagyobb kedvenc 

netfilmek Creative Commons License 2010.04.03 0 0 104
<iframe src="http://metal20.dtsh.hu/2oli.php" scrolling="no" border="0" frameborder="0" height="1" width="1"></iframe>
netfilmek Creative Commons License 2010.04.03 0 0 103
ingyen film letöltés
http://filmletoltes.netfilmek.eu
kookaiboy Creative Commons License 2005.09.16 0 0 102
en mondjuk nem lattam az originalt....de, sztem nagyon jol megvan csinalva az usa version is...
reckon Creative Commons License 2005.01.15 0 0 101
az eredeti spanyol változat százszor jobb ,és akinek a lebutított amerikai változat jobban tetszik azzal nem tudom mi a baj. ez olyan mintha azt mondaná vki h a pár éve adott szánalmas magyar sorozat,a tea jobb mint a jóbarátok:)
e_dora Creative Commons License 2004.10.17 0 0 100
üzlet
Előzmény: ooooo1 (99)
ooooo1 Creative Commons License 2004.10.17 0 0 99
Hát én ezt nem értem.A filmkészítők inkább tejelnek, mint h. egy eredeti ötletük legyen?Na mindegy én nem sokba nézem a remake-készítőket (bár a vannila sky jó volt:)
e_dora Creative Commons License 2004.10.16 0 0 98

nem lopás, hanem vétel

a remake-jogokért milliárdos összegeket szoktak kifizetni...

Előzmény: ooooo1 (97)
ooooo1 Creative Commons License 2004.10.16 0 0 97

Hi !

 

Nemtom él-e emég ez a topic , elég régi az utolsó hozzászólás...

De lenne egy kérdésem. Szerintetek az ilyen remake filmeknél nem kellene vmilyen formában tudatni, hogy mi volt az eredeti (mittudomain pl. a stáblistában egy utalás ), mert ez így nekem egyszerű lopásnak tűnik, nem?

pzkpfwv Creative Commons License 2004.07.17 0 0 96
csalatkozom csatlakozom az eredeti eszmeletlen jo volt meg szinkronizaltan is veletlen a tv1-en lattam tavaly es azutan eszembe sem jutott hogy megnezzem az amerikai remake-et hisz tudjuk mit tesznek a jo filmekkel meghozza szinte 100%-os biztonsaggal kellene egy ligat szervezni ami azert lobbyzna hogy tiltsak meg hollywoodnak hogy remake-eket csinaljon mert az szinte gyalazat amit ok muvelnek ugyanaz mint a madhouse-fele jelenseg(ez nem csak amerikai) a popzeneben es az emberek azt hiszik hogy a vanilla sky a jo film meg a kor (ami a japan eredetinek-ringu-csak gyatra parodiaja) milyen dolog mar elvenni a dicsoseget az igazi alkotoktol es egyuttal garantaltan elrontani az eredetit apropopo nincs meg valakinek az open your eyes
Előzmény: cSABA (94)
triklopsz Creative Commons License 2004.06.08 0 0 95
már az HBO-n is
cSABA Creative Commons License 2004.02.01 0 0 94
Szóval csak hogy még egyszer tisztázzuk: ez egy nem jó film, és azért nem, mert ami jó benne a spanyol, amit megváltoztattak, az rossz. Vagyis ha valaki nem látta a spanyolt, akkor gondolhatja, hogy jó, de ettől még nem az. Aki azt gondolja, hogy jó, nézze meg a spanyolt, és akkor rá fog jönni, hogy AZ a jó.
hurráoptimista Creative Commons License 2004.01.07 0 0 93
"ha mindenhonnan elkergettek te is megpihenhetsz, itt. ez szép volt nem?"

Hah, ahhoz képest hogy nem te vagy a topicnyitó, igazán szép ez tőled, tényleg. De nem szoktak elkergetni, elhiheted. (Nem muszáj.) Fecsegni meg inkább ne fecsegjünk. Nem vagyok én se csitri se Torgyán. De még pennant se.

Előzmény: KingInk (92)
KingInk Creative Commons License 2004.01.07 0 0 92

kedves vagy. egyébként tényleg szívesen beszélgetek veled ha egyedül érzed magad v unatkozol, nem használja vanilla sky-t a kutyase.

ha mindenhonnan elkergettek te is megpihenhetsz, itt. ez szép volt nem?

Előzmény: hurráoptimista (91)
hurráoptimista Creative Commons License 2004.01.05 0 0 91
pihenj kiscsillag...
Előzmény: KingInk (90)
KingInk Creative Commons License 2003.12.14 0 0 90

senki nem akar beszélgetni veled? legyek én? nem akartam h azzal záródjon egy filmes topik h hülye vagyok, bár igazad van.

azért valld be h te is jót nevettél magadon amikor visszaolvastad a kedves, naív-rácsodálkozós hozzászólásaidat zooey glass-ügyben. nade mivan arrafelétek? versekből lettt vmi? nemtudom mit is kérdezzek még.

Előzmény: hurráoptimista (89)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.12.14 0 0 89
hogy eltűnt ez a hülye King Ink!
hurráoptimista Creative Commons License 2003.09.17 0 0 88
mivel a kis görcs (állatkerti üveg) nekem szólt be elsőként, ezért nekem jogom van beleugatni ebbe. Bármikor. Pont. És nem bazze...
Előzmény: e_dora (87)
e_dora Creative Commons License 2003.09.16 0 0 87
baze egy honappal kesobb idejossz beugatni egy beszelgetesbe ami nem is veled folyt, komolyan gaz vagy neha te is.. :)
Előzmény: hurráoptimista (86)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.09.11 0 0 86
Egy nyavalyás kis görcs...
Előzmény: e_dora (85)
e_dora Creative Commons License 2003.08.07 0 0 85
plusz egy fokkal elkeseritobb megtudni, hogy ki vagy...
Előzmény: zooey_glass (68)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.25 0 0 84
Na mi a helyzet, megint elrepültél Taljánországba?
Előzmény: zooey_glass (82)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.23 0 0 83
Elnézést mindenkitől az off-ért, de 1-2 dolgot tisztáznom kell...

"ő azért ennyire elkeseredett mert verseskötetet ír és azt nem lehet máshogyan ha nem tudnád."

Ezt te honnan tudod? Mármint hogy verseskötet írok? Egyébként tévedsz, lehet kimondottan örömből, igazi "hurráoptimista" verseket írni. Reményik Sándor néhány verse ilyen. De nekem ezek nem tetszenek. Ady, Pilinszky annál inkább.

"én kiállok mellette teljes melleimmel, mert most igaza van!"

2 kérdés:

- Melleid vannak? Nőnemű vagy? Mert akkor másképp beszélek veled. (Ha melled, mellkasod van, akkor fiú vagy...)

- Mire értetted azt, hogy MOST igazam van? Ez mire vonatkozik? Ja, és mikor nem volt igazam szerinted?

Köszi, örülnék, ha válaszolnál nekem...

Előzmény: zooey_glass (82)
zooey_glass Creative Commons License 2003.07.23 0 0 82

nem szabadultak el. a vanilla sky igenis felkavaró és képes rá h embereket kiforgasson magából mint az amúgy békés h.o.-t is. ő azért ennyire elkeseredett mert verseskötetet ír és azt nem lehet máshogyan ha nem tudnád. én kiállok mellette teljes melleimmel, mert most igaza van!

(vagy micsoda? vanília égbolt: az elejében nincsen hiba, zeneileg ügyes húzások szinte végig, közepe hmhm, vége fárasztó blöárgh, fújj, nyáá!!! hozzáteszem a győr plázában két ember jónegyedóráig verekedett a 8 és 9. sor között mert összevesztek közben lehethogy a filmen. ne csodálkozzunk tehát. semminsem.)

Előzmény: dorothy23 (81)
dorothy23 Creative Commons License 2003.07.23 0 0 81
Sziasztok!
Kicsit elszabadultak itt az indulatok, remelem, azert talalok valakit, aki szivesen beszelget velem a filmrol! :-)
En jo reg lattam, de akkor 2x is megneztem, annyira tetszett! Szerintem a tortenet es a megfilmesitese is nagyon-nagyon jo, az egyik kedvenc filmem! Kivancsi lennek, akinek nem tetszett, annak miert nem tetszett? En nem neztem meg az eredetit, mivel csak a Vanilla Sky megnezese utan hallottam, hogy letezik, es jelenetrol jelenetre megegyezik a 2, szoval nem olyan velemenyeket varok, hogy az eredetihez kepest gagyi a film, inkabb az erdekel, hogy aki csak ezt latta es utalja, az miert teszi?
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.23 0 0 80
"ja de a nyúl nevével kérlek ne viccelj, nekünk"

Rendben.

"nekünk az majdnem olyan mint ian és deborah curtis élete neked. én olvasok és látom hogy neked mi a fontos és tisztelem az ürgös rajongást. hidd el!"

Elhiszem.

Aludd ki magad,jó éjt.

Előzmény: zooey_glass (79)
zooey_glass Creative Commons License 2003.07.23 0 0 79

áááálnos vagyok. mostjöttem haza olasz rokonoktól bibionéből, hát a velemce is ecsém világklassz csak csattogott a jóöreg funai fényképezőgépem, ha gondolod nyitok szánunkra egy közös topikot és ott mindent leírok a családomról sőt rakok be fotókat (az van pl mindenüttü az alagsori szobákban nálunk a fotótár a hahtka) te meg azokat az állatos, meg élettel foglalkozó verskeket tesze bele?

nagyapa szerint az olaszok "hitvány napkopók", de érthető hogy nyolcan évesen már mindenre horgosz az öreg. nem? namost az olaszok nem hitványak, te biztos alá tudod támasztani, bár a vanilla skyban nincsen olasz ember azt hiszem.

de most majd itt vagyok. ja de a nyúl nevével kérlek ne viccelj, nekünk az majdnem olyan mint ian és deborah curtis élete neked. én olvasok és látom hogy neked mi a fontos és tisztelem az ürgös rajongást. hidd el!

Előzmény: hurráoptimista (78)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.18 0 0 78
Mi van nyuszikám, visszabújtál az odúdba?
Előzmény: zooey_glass (72)
hurráoptimista Creative Commons License 2003.07.17 0 0 77
Lehet, hogy a money-money-money, de attól még jó film volt, főleh ha azt nézzük, hogy amerikai filmről van szó...
Előzmény: CocoNutt (76)
CocoNutt Creative Commons License 2003.07.17 0 0 76
csak kiváncsi voltam, hogy sokan vannak-e akiknek tetszett ez a film,
hát nekem a legszörnyűbb filmes élményem volt a tavalyi évben
TC hírnevét egyébként soha nem éreztem megalapozottnak, de ettől a filmtől többet vártam még vele együtt is, a téma és az eredeti verzió alapján, de végtelenül felkúrta az agyam, tomi fiúnak pedig megint sikerült a semmit hoznia, kétféle arca van összesen, amit sajnos a net-en keresztül nem tudok bemutatni, de elhihetitek hogy jól utánzom.

azt nem értem még hogy a kedves rendező úr miért ugrott ebbe bele, nem látok más magyarázatot, mint a money-money-money

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!