Keresés

Részletes keresés

jóképességű Creative Commons License 2010.03.21 0 0 239
Időnként váltson arra még én sem jöttem rá, de demo pályán sem láttam olyat nem vagyok benne biztos hogy lehet, csak olyat hogy jármű elhaladása után x idővel szabadot adjon. A demo pályákat érdemes megnézni hasznos lehet sok mindent onnan tanultam én is:) Az én verziómban inditás elött egy hibaüzenetet kell nyugtázni, ennyi csak:) (3.84-es)
Előzmény: toto92 (235)
jóképességű Creative Commons License 2010.03.21 0 0 236
Ha megrajzoltad majd pályáznék rá:) Lánchíd meg a többi pesti jelkép uzg-ben van meg? Mert nekem meg ehhez nincs türelmem, hogy rajzolgassak, ha lehet elkérném az ilyeneket ( jokepessegu@vipmail.hu ) aztán majd egyszer meghálálom:) lehet úgy járművet rajzolni, hogy ne csak a zoom2-es hanem a zoom1-es grafika is változzon? mert én egy hajót átrajzoltam Kisföldalatti nosztalgiának pár óra alatt, aztán jön a deák téren a hajó, ha ráközelítek nagyon takaros kis nosztalgia lesz belőle. Itt hagytam abba a jármű rajzolgatást. UZG-t mivel lehet rajzolni? találtam már pár programot ami elvileg arra való de a működésére még nem jöttem rá:(
Előzmény: DJ at3sz (234)
toto92 Creative Commons License 2010.03.21 0 0 235
Basszus, ez lehet a probléma! :) Meg is nézem mindjárt.

Akkor már csak arra kéne rájönnöm, hogyan tudok lámpás csomópontot csinálni. Mert vagy minden lámpa zölden világít, vagy mindenkinek piros van, köztes állapotot még nem sikerült elérnem :D

A 188-as hozzászólásban van azt hiszem. A bahn.ini-ben kell egy sorban a számot eggyel magasabbra átírni, minden indítás előtt.
Előzmény: jóképességű (233)
DJ at3sz Creative Commons License 2010.03.21 0 0 234
Persze átszerelni is tud egyik járműfajtából a másikba. Most a River ride-os városnéző vizibuszt próbálgatom. A csobbanás helyére egy data change point s úszik szépen a dunán. Már csak egy járművet kellene rajzolnom hozzá. :)
Előzmény: jóképességű (233)
jóképességű Creative Commons License 2010.03.21 0 0 233
Melyik megoldásra találtál rá? Minden indításnál újratelepíteni? Mert ha igen, akkor küldök egy verziót, ami újratelepítés nélkül korlátlanul működik, ha szeretnéd. Busz ügyben pedig, az ugye megvan hogy az a pöttyös a közút? és természetesen ilyen legyen a kocsiszín/garázs is. És a jármű adatlapján van egy olyan, hogy őt milyen járműnek használod, milyen közlekedésre alkalmas. Sínen vízen vagy közúton. Itt a közút legyen bepipálva, különben hibaüzenet hogy elfogyott a vágány/víz és nem indul el. Alapvetően ez úgy marad, ahogy legutóbb használtad, tehát ha csinálsz egy villamost, utána egy buszt, akkor a busznál az sin marad és fordítva. Szerintem ez lehet a baj. Ha így sem működik akkor tegyél fel egy printszkrínt a jármű adatlapjával, a hibaüzenettel és a pályával, aztán okoskodunk tovább:)
Előzmény: toto92 (232)
toto92 Creative Commons License 2010.03.18 0 0 232
Közben a topikban láleltem egy megoldásra, amivel működni látszik :)

Azt viszont tudja valaki, hogy mi kell egy busz útvonalhoz? Valami baja van a pályával állandóan...
DJ at3sz Creative Commons License 2010.03.16 0 0 231
Jah hát ez ilyen. Hmm megnézem előbb nekem, most mit csinál. A legutolsó 3.85-ös verzió 60 napja már lejárt.
Előzmény: toto92 (230)
toto92 Creative Commons License 2010.03.16 0 0 230
És privát e-mailben? :)

Igazából az a bajom a progival, hogy még belföldön se rendelek szívesen onlány. Hát még a messzi Dójcslándból :) Jobb szeretek bemmenni boltba, megfogni a dobozt, leemelni, megnézni, megtapintani és úgy megvenni. De ez egyéni probléma :)
Előzmény: DJ at3sz (229)
DJ at3sz Creative Commons License 2010.03.16 0 0 229
Van egy trükkje, amivel serial nélkül is használható és anno itt a Bahn-os userek közt körbe is ment, de sztem nem lenne etikus privát fórumra beírnom. Bár nem tudom.

Most viszont leálltam az építéssel. Ilyen rapszódikus nállam. :)
Előzmény: toto92 (228)
toto92 Creative Commons License 2010.03.16 0 0 228
:O

Egy ideig szórakoztam a freeware verzióval. Buszt valahogy sosem sikerült építenem, de a villamosokkal elvoltam. Aztán lejárt a 30 napos korlát :D Mindenesetre le a kalappal. Ha egyszer valahogy hozzájutok egy teljes verzióhoz, akkor a terveim között szerepel nekem is egy Budapest-térkép építése, igaz, a '70-es évek beli hálózattal :)
Előzmény: DJ at3sz (225)
jóképességű Creative Commons License 2010.03.09 0 0 227
Én itt tartok, kevésbé részletes (egyenlőre) de több minden megvan már:



Előzmény: DJ at3sz (225)
DJ at3sz Creative Commons License 2010.01.09 0 0 226
Elkészült a Lánchíd is. :D

Nagyobb méretben.
DJ at3sz Creative Commons License 2010.01.08 0 0 225
Nah mindegy, gondolom úgyse nézi senki de pár képet tolok. :)) Anno egész jól felépítettem pest 1/3-t, de winyó elszált, így kb minden és évekig rá se bagóztam a játékra. Most előszedtem kb fél éve újra s nekiláttam a dolognak újra. Belváros már kezd alakulni, persze még épületek nélkül... Pár objektum azért már megrajzolás alatt van.

Kialakulóban lévő Deák tér.











Ferenciek tere is elnyerte legalább a végleges helyét. Majd épületrajzolgatás kell még egyszer... + Metró.











Roosevelt tér félig kész Lánchíddal.











Itt tartok jelenleg:
DJ at3sz Creative Commons License 2010.01.08 0 0 224
Huh de rég voltam erre. :))

Látom pang....
PalM23 Creative Commons License 2008.02.20 0 0 223
Hogyan lehet járműveket átszínezni,  szerkeszteni?
PalM23 Creative Commons License 2008.01.05 0 0 222
Mail ment
Előzmény: SÜNÖCSKe (221)
SÜNÖCSKe Creative Commons License 2008.01.02 0 0 221
PayPal a te barátod is... :)

Küldj egy mailt ide: davep(kukac)webmail.hu (én címem)
Előzmény: PalM23 (220)
PalM23 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 220

Szia!

 

Persze, a regisztrálás a legjobb megoldás. Újratelepítettem már, de első megnyitásnál megy minden másodiknál már kiírja, hogy regisztráljak. Hogy lehetne ezt megoldani?

Előzmény: blg_zsolt (219)
blg_zsolt Creative Commons License 2008.01.01 0 0 219
Sziasztok!

Hosszú évek után beindul itt is az élet?

Engem érdekelne a Lánchíd, ha elküldenéd, nagyon megköszönném!

címem: blg_zsoltkukacfreemail.hu

A lejárt időkorlát ellen a legjobb megoldás a regisztrálás! :)

(De ha nem tudsz, próbálkozhatsz az újratelepítéssel is...)

Üdv:Zsolt
PalM23 Creative Commons License 2007.12.24 0 0 218

Sziasztok!

 

Lehet, hogy most egy kicsit rossz kérdés fog jönni, de azért megkérdezem. Az egyik kedvenc játékom a Bahn, remekül bővítettem is az egyik pályát, de lejárt a shareware idő, azt írja ki a program( természetesen nem magyarul és nem pont ezt) hogy nem játszhatok többet. Hogyan tudnék mégis tovább játszani a progival?

 

Segítségeteket előre is köszönöm!

atesz bácsi Creative Commons License 2007.10.21 0 0 217
Igaz eltelt közben már 4 év :) Szal ritkán jön ide User irkálni, de azért érdekelt volna.

Nekem anno megvolt Fél budapestem + Budaörs, aztán winyo behalt, én meg nem mentettem ki :( Mostanság kezdem ujra épitgetni.

Előzmény: blg_zsolt (189)
atesz bácsi Creative Commons License 2007.10.21 0 0 216
Lánchid

Budavári Sikló

Épitgetem apránként tovább Demszkilandet :)
BaLaci64 Creative Commons License 2005.12.28 0 0 215
Itt egy autógyüjtemény: http://home.arcor.de/vt18.16.10/bilder/jbssbahn/pkw1.zip
Előzmény: Metroskrisz (212)
BaLaci64 Creative Commons License 2005.12.28 0 0 214
Még valami eszembe jutott. Nem tudjátok, nincs tervbe véve a Bahn fejlesztésénél az, h. háttérképet lehessen importálni? Szerintem igen jó lenne. Mondjuk háttérként beteszek egy térképet, és az alapján készítem el a járatokat. Pesze a finomhangolás, beállítások ezután is megmaradnak, de szerintem komoly segítség lenne a fő méretek, arányok eltalálásához.
BaLaci64 Creative Commons License 2005.12.28 0 0 213
Sziasztok! Én most találtam ide hozzátok, de magát a Bahnt már elég régóta felfedeztem. Sajnálnám, ha a mai csilivili progik között elkallódna ez a gyöngyszem. Visszaolvastam a topik korábbi bejegyzéseit, sajnos azonban a file-okra mutató linkek kivétel nélkül halotttak. :-((( Ezzel kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, h. valakinek megvannak-e még ezek? ha igen, legyen szíves elküldeni nekem a balaci kukac sgmail pont hu címre. Előre is köszönöm. És hogy én is hozzak valamit: Megjelent a BAHN 384 beta 1. letölthető: http://jbss.de/beta/b384b1en.exe Egy remek grafikagyüjtemény. Nem nagy de jó! http://www.aglu.de/software/txt-bahn.htm Laci
Metroskrisz Creative Commons License 2005.12.01 0 0 212

Hello!

Autot honnan lehet leszednI A JÁTÉKHOZ?Létszi segitsetek,mert már mindenhol néztem,de nem találtam.Nekem anno volt,egy ilyan,hogy auto.ufg asszem ez a kiterjesztése.

Köszi!

Blöky Creative Commons License 2005.02.15 0 0 211
3.83 VÉGLEGES VERZIÓ MEGJELENT!
KZsoci Creative Commons License 2005.01.23 0 0 210

Köszi, megjöttek simán, elég jók!

 

-

 

Hmm az van amitől féltem: már nem tudok mit kitalálni, full unalmas. Most is csináltam egy-két dolgot, ötlettel belekezdtem, aztán ma pl. megnyitottam 3x is, de egyszer se mentettem mert nem nagyon volt Veränderung. Kár. :_(

 

Pedig egy-két éve még napi 3-4 órában (néha többen) simán nyúztam. :)

Előzmény: Blöky (209)
Blöky Creative Commons License 2005.01.21 0 0 209
Oké, a mailt még tegnapelőtt küldtem, majd próbálom még1×.
Előzmény: KZsoci (208)
KZsoci Creative Commons License 2005.01.21 0 0 208

Hmm, tegnap este kiürítettem, és most bőven van hely benne.... Fura...

 

De ha tényleg telének érzi, akkor léci küldd az aranyerband@freemail.hu -ra. Köszi! :)

Előzmény: Blöky (207)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!