Keresés

Részletes keresés

andfer Creative Commons License 2017.04.17 0 0 154

Keresek pár évvel ezelőtt kiadott Saeco Philips katalógust, amelyben kávéautomaták és kiegészítői (üveg poharak stb.) voltak.

zumizu Creative Commons License 2016.06.02 0 0 152

Jó kis cikk, köszi!

Hajápolásra egyébként igazából nem a kávé, hanem a koffein alkalmas. Hajhullás kezelésére egy nagyon közkedvelt összetevője a samponoknak. :)

Előzmény: Törölt nick (151)
epeizu Creative Commons License 2016.02.23 0 0 150

Sziasztok! Egy IMAT M.C. Inox (2013-as) darálom volt, de a motor forgó része meghibásodott. Az olasz motorgyártó nem válaszolt temérdek levelemre, hogy küldjön egy új forgó részt. Amúgy javíthatatlan, a motortekercselők nem vállalják (túl vékony a drót, csak géppel lehetne megcsinálni, stb.).

 

Ha valaki alkatrészként tudná használni, hívjon fel és mondjon egy minimál árat. Amúgy csak menne a szemétbe... Kösz.

 

Tel: +36 30 348 9896

andfer Creative Commons License 2015.03.30 0 0 149

Kávéautomata

 

 

új topic nyílt.

andfer Creative Commons License 2015.03.30 0 0 148

Kávéautomata

 

új topic nyílt.

Donatella Pócza Creative Commons License 2015.03.17 0 0 147

Sziasztok

Nézegettem a Media Markt webshopján és nem tudok dönteni hogy melyik kapszulás kávéfőzőt rendeljem meg. Kettő között vacillálok a Philips HD 7810/60 Senseo és a Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo. Valakinek tapasztalat vagy vélemény hogy mégis melyik jobb?

wntsmk Creative Commons License 2015.01.15 0 0 145

Keresek Rancilio Silvia típusú kávégépet, természetesen minél olcsóbban!

csordics Creative Commons License 2014.12.04 0 0 144

Bocs nem főzőt hanem örlőt/darálót. Főzőm már van egy turmix tx 560 személyében, ha esetleg valaki tud jobb párosítást örömmel veszem a hozzászólást. otthoni felhasználásra kell napi 1-2 kv-t iszunk hétvégén 8-10 porció fogy

csordics Creative Commons License 2014.12.04 0 0 143

Sziasztok, iberital challenge kéváfőzőt keresnék használtan de jó állapotban, ha valaki tud légyszi írjon.

 

kalaszjancika Creative Commons License 2014.11.04 0 0 142

Sziasztok !Saeco group 500 teljes használati útmutatóra lenne szükségem magyar vagy szerb nyelven ,ha tud vki segíteni.

Cccam Creative Commons License 2014.07.01 0 0 140

Gaggia new baby twin OPV beállításában tudna valaki segíteni Szabolcs megye környékén.

 

email: laszlo.kirs@gmail.com

stifi86 Creative Commons License 2014.04.26 0 0 139

Itt jó kis bejegyzések vannak kávéval kapcsolatos hatásokról, kutatásokról, forrásmegjelöléssel: http://kavespecialitas.blogspot.hu

terefere65 Creative Commons License 2014.04.25 0 0 138

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.  Egy hete vásároltunk egy Saeco RI9357/01 Nina Bar Plus kávéfőzőt. Őrölt kávéval próbálkoztunk (LAVAZZA ESPRESSO). Sajnos a kávén szinte egyáltalán nincs crema. Mi lehet a probléma? Rossz a kávé választás? Tudnátok esetleg őrölt kávét ajánlani ehhez a készülékhez?

bylow80 Creative Commons License 2014.04.02 0 0 137

Üdv!

 

Automata főzőt szeretnék venni, és a Delonghi-k tetszenek jobban kívülről, tudásban és minőségben van különbség a Philips és Delonghi között? (persze ugyan abban az ár kategóriában beszélünk)

Olyat szeretnék aminek van tej tartálya, mert alapból tejes kv-t iszom, de itt fel tennék megint 1 kérdést hogy kel-e tartályost venni napi 2 capuccino-ért? A sok macerától tartok 1 kicsit... tisztogatni stb.

100 pár ezret szerettem volna rá szánni, de úgy látom ennyi pénzért nem kapok automata capuccino funkcióst, inkább a 200k-hoz van közel, egész pontosan 180 és 200e. ft-ba kerül az a 2 tipus amit találtam.

ECAM 22.360

Delonghi ESAM04.350

Vagy tudtok esetleg jobbat ajánlani ezzel a tudással kevesebb ár ért? a 200-at majdnem sokallom már. Nem túl nagy flancolás ez napi 2-3 capuccinóért?

DE A KOTYOGÓSNAK MEG MÁR FURA ÍZE VAN !!!  (próbáltuk már a gumit cserélni, vegyszeresen tisztítani, de...)

 

Bármi pozitív és negatív vélemény meg hallgatok, jöhet hideg-meleg, ne kíméljetek !!! :)

 

ja és érdekes hogy ki választottam 2 példányt, de a hivatalos honlapon nem tudom össze hasonlítani őket, mert gondolom csak a legújabb szériák vannak porondon.

Az áruházak meg sokszor nem pontos specifikációkat adnak meg. Ennyi pénzért meg már szeretném azért pontosan kiválasztani ami ...

 

Jöhetnek a válaszok, és fincsi KV-t kívánok mindenkinek :)

Laczi András Creative Commons License 2014.02.17 0 0 136

Üdv mindenkinek   ,kávéhoz szeretnék  hozzá szólni  már  az  előbb  írtam  pár sort  de  még  nem  tudom  hogy  használom  ezt  az  oldalt   ,nem  találom  amit  írtam  .Lehet  beállítási  gond ezért  írom  most  .  

Bilderberg Creative Commons License 2013.12.10 0 0 135

Igen; a Philips megvette a Saeco-t. HA megartják a Saeco minőségét, akkor nem lehet rossz gép (ebben a kategóriában). Nekem személy szerint csak az a bajom vele, hogy műanyag a szűrőtartója (ha jól látom), aminek a hőmérséklet megtartása nem a legjobb, meg hamarabb fog elkopni a két "fül", ami befeszíti a helyére a szűrőtartót.. Kíváncsi leszek milyen kávét főz! DE érdemes lenne beszerezned egy kávé tömörítőt is, mert úgy lesz igazán jó aromája a kávénak. Kérdezd meg az eladót, hogy hány miliméteres a szűrő és ahhoz vegyél egy tömörítőt. Apropó: nem kell nagyon keményen tömöríteni, (kb. 13 kg-os nyomással), de arra majd szép lassan rájösz.  :) No-meg jó lenne egy JÓ daráló is, mert a friss darált kávé ízét nem lehet összehasonlítani semmivel.  :)

Előzmény: Törölt nick (134)
Bilderberg Creative Commons License 2013.11.21 0 0 133

Mindenek előtt egy nagyon jó kávédarálót kell venni! Komolyan! Az se baj, ha drágább mint a kávéfőződ! Iberital Challenge, Nemox Lux, Gaggia, Bezzera BB05, Macap, Eureka Mignon, stb,stb.

 

Kávéfőző: Ha az olcsóbb kategóriát nézed, akkor szerintem Delonghi EC152, de ha többet szánsz rá, akkor Gaggia Baby vagy Rancillio Silvia, Bezzera(BZ09 pl.), stb, stb..határ a csillagos ég.  Szerintem nem érdemes a kotyogossal foglalkozni, ha igazán minőségi kávét szeretnél(szeretnétek) inni. Nyilván mindenkinek más az elvárása / mást jelent a minőség. A fentieket "Guglízd" meg és inkább spórolj még egy kis pénzt, oszt' vegyél egy jó gépet!  ;)

Remélem tudtam segíteni. :)

Előzmény: diagno (132)
diagno Creative Commons License 2013.09.18 0 0 132

Milyek kávéfőzőt érdemes venni? Egy kávés ismerősöm a kotyogót ajánlotta és a frissen darált kávét, most találtam a kavefozo.com oldalon egy 6 személyest, szerintem tök jó áron! De ez nem nagy mindennapi használatra, többnyire két embernek főzök kávét!

vis63 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 131

Mivel itt nem lehet reklámozni weboldalt így csak azt tudom mondani, hogy üsd be a Google-ba, hogy - Kávé Világ Klub - a kategóriájában a legnagyobb,  20 éves cég,  5 millió taggal, nálunk csak 3500 Ft egy doboz ganodermakávé ( kb. 60 Ft / csésze ) a legjobb minőségben. Persze a hagyományos robuszta kávéhoz hasonlítva valamennyivel többe kerül,  de az egészségügyi hatását tekintve nem véletlen,  hogy rengetegen váltanak rá. Keresd a  -  kávévilágklub   -ot !!

Detári Bence Creative Commons License 2013.02.15 0 0 129

Savas a szervezete vagy refluxal küszködik? Esetleg magas a vérnyomása de nem akar lemaradni a kávézás öröméről?

Próbálja ki a DXN ganodermás kávéit ami segítséget nyújthat ezekre a betegségegre!

www.coffeshop.dxn.hu

 

ronin s8 Creative Commons License 2013.02.14 0 0 128
Előzmény: crema-fan (127)
crema-fan Creative Commons License 2013.02.14 0 0 127

Sziasztok Kávézók!

Eltűnt a Kávéológia a netről, tudtok róla, hogy visszatér-e? Kár lenne, ha nem, remekül összeállított oldal, nálam is ők ébresztettek fel az igényt az otthoni jó kávéra!

 

Üdv.

ronin s8 Creative Commons License 2013.02.14 0 0 126

neked biztos megéri ez a szemét...

Előzmény: Dagobert007 (125)
Dagobert007 Creative Commons License 2013.02.10 0 0 125

Sziasztok! jó kis kávé ötleteket küldtetek komolyan!
                 Én viszont tudok jobbat, a ganoderma kávét. Haverom mutatta és hihetetlen jó. Igaz, hogy kicsit drágább de szerintem

                 nagyon megéri! ha érdekel ezen az oldalon lehet megnézni: kavezoom.dxnnet.com

caffébea Creative Commons License 2012.11.10 0 0 124

Ha igazán finom kávét szeretnétek inni, akkor nagyon ajánlom a Lavazza 8 féle igazi olasz pörkölésű, kávéházi minőségű eszpresszó krémkávéit.

Igaz, ezek is csak Lavazza géppel használhatóak, de van egy cég, aki ingyen adja hozzá a kávégépet, csak van egy minimális fogyasztási elvárás, ami kb. 3 kapszulát takar egy nap. Hihetetlen jó, hiszen nem kell magába az eszközbe pénzt fektessünk. A kávék pedig isteni finomak! Akár irodai, akár otthoni használatba is adják, akit érdekel szívesen megosztom, hogy kiket lehet keresni, nagyon kedvesek és korrektek. Ami még fontos, hogy semmi kötelezettséggel nem jár!

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.03 0 0 123

Uraim, rég nem írtam e fórumba - holott azelőtt sűrűn. De most muszáj: újra volt alkalmam szerezni egy zacsi Zicaffe 50-eset. Mennyei! Az a crema! Megint, egyre inkább azt gondolom, hogy 20-30% jó minőségű robusta bizony elkel a jó olasz kávéban - mint itt is (30%). Valahogy a 100% arabica akármilyen finom, kicsit mindíg vékony.

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.21 0 0 122

Dehogynem, csak éppen kávét ittunk! :)))))))  /bocsi/

Előzmény: Baldhead (121)
Baldhead Creative Commons License 2011.10.19 0 0 121

Sziasztok, 
látom nem túl nagy itt az élet, úgyhogy talán nem offolok túlságosan, ha megosztok egy infót;
eladnék egy alig használt, tökéletes állapotban lévő Lavazza Matinee patronos kávéfőzőt az új árának kevesebb, mint a feléért. A gép nálunk nagyobb kávékedvelőnél lenne jobb helyen, azért kínálom itt. 

Kösz és bocs.

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.07 0 0 120

A piacon csak azt árulnak!

Én pedig azt tapasztaltam, hogy a kávé ára emelkedik, a minősége egyre rosszabb.

Előzmény: kis59 (114)
Kittike7 Creative Commons License 2011.06.29 0 0 117

:D Igyál instantot, és örülj, én irigykedem :D

Előzmény: Törölt nick (116)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!