Keresés

Részletes keresés

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.12.09 -1 0 977

Naqyon erős a gyógyhatása a

JahveZsidóSátánIsten és annak avatárja ZombiJézuska

pontos Isten megnevezésnek.

 

Széleskörűen használják már és a teljes Föld lakosságában ez KÖZTUDOMÁSÚ TÉNY. 

Ahogyan az is, hogy a Föld Gömbölyded. 

 

Lásd Goole képkeresés 

 

zombie jesus

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.11.26 -1 0 976

A BlaBlaBiában leírt Östen az inkább egy szörnyeteg.   

 

Isten szadista - Index Fórum

Előzmény: ábmrus (975)
ábmrus Creative Commons License 2022.11.26 -1 0 975

Én csak egy körösztöletlen vagyok, de a jó Isten híveit támogatom. Azok maguk is jóemberek.

Előzmény: MemetikaTan (974)
MemetikaTan Creative Commons License 2022.10.13 -1 0 974

Nagyon sok Istent talált ki magának az emberiség és az Isten összeszámlálás itteni topikban azt is láthatod, hogy még külön nemzeti és népi Istenek csoportjai is vannak. A "pogányság" egy trükkös elmevírus, mert hasonló, mint az "ateista" ... tehát a kaotikusok által tálalt szitokszó. Soha sem volt egy vallás sem, amely magát pogánynak vallotta volna. Szerintem te se tedd. 

Előzmény: ábmrus (973)
ábmrus Creative Commons License 2022.10.13 -1 0 973

Egyetértek veled olyan istenünk van amilyenben hiszünk!

 

Én magam pogány vagyok, ám fontosnak tartom, hogy az istenhívők csak a jó Istenben higgyenek.

 

Olyan istenben amelyik nem válogat a fajok között, nem diktátumok határozzák meg hitrendjét, nem az alá-fölé rendelő struktúrákat pártolgatja, hanem a demokráciát. a szeretetet a gondoskodást. Ez volt az ős-európai szerető, gondoskodó Anya Apa és Gyermek Istenség hitrendszere.

Előzmény: MemetikaTan (969)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.10.13 -1 0 972

Az istenhit és az ateizmus immunizálása P-DOX Semmiben Sem Hívők Vallása időszámítása szerint kb 42 000-ben indult és nagyon sok kíséret és tesztelés történt. A mai napra már tényszerű, hogy az istenhitek és az ateizmus is főként csak egy mémkoplex / pszichovírus, ami a biológiai vírusokhoz hasonlóan immunizálható. Sőt itt a járvány esetén nem kell egyenként oltogatni, mert a "gyógyszer " is járványszerűen terjed. Egy újsághír a kezdetekről:

 

 

 

 

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.08.20 -2 0 971

Azért az emberi ostobaság az ami a legnagyobb elképzelhető ..

Már a LAPOS NAP  hivés a menő ... :-)

 

MemetikaTan Creative Commons License 2022.06.12 -2 0 970

Ja és ezt a topikot egykoron jómagam nyitotta.

 

 

Előzmény: tlu (968)
MemetikaTan Creative Commons License 2022.06.12 -1 0 969

Szerintem meg te vagy ateista mert én ugyan egy Istent sem tagadok. Mindegyik létezik, ha más nem kitaláltan. A Tudományos Isten meg tény és valóságos. Azt tudom. Te minden bizonnyal tagadod ez utóbbit is és más Isteneket is. Tehát te vagy valójában ateista. Pláne hozzám képest.

 

Különösebben nem nagyon érdekel a JavheZsidóSátánIstened és annak avatárja ZombiJézuska sem ... Van egy rakás más választék és sokkal jobbak és normálisabbak.

 

Egyéni gyógyítást nem vállalok, tehát amiatt meg hiába vagy itt.

Előzmény: tlu (968)
tlu Creative Commons License 2022.06.12 0 0 968

 

Ateistaként idejársz ezekbe a topikokba? A szabadkőművesség által uralt dogmatikus,  "bizonyitott" tudomány ... Darwin is mit gondolsz mi volt? Ott van benne a cion jegyzőkönyvekben.

 

Olyan formában, ahogy a népek hiszik, "isten" tényleg nem létezik. Itt a beismerése:

 

Jelenések 10:7

Hanem a hetedik angyal szavának napjaiban, mikor trombitálni kezd, akkor elvégeztetik az Istennek titka, ...

 

De a földi ember mégsem az evolució, hanem genetikai beavatkozás/kisérletezés eredménye. Isten egy kozmikus humanoid, bizonyitott exaktul vagy sem. Aki alaposabban kutakodott, az már rájött. Nézd meg a linkelt irást, s látni fogod te is. 

 

Amikor a 20. században például a tudósok rátaláltak olyan bennszülött törzsekre Pápua Uj Guineában, melyek addig nem voltak kapcsolatban a jelenlegi modern technikai civilizációval, nyugodtan beültethették a gyerekeiket az iskolapadba, azok kiképezhetőek voltak akár űrhajósnak is. Miféle "evolúció" rakhatott beléjük ilyen szuperképességeket?  

 

Semmilyen. Ezek a törzsek egy nagyon régi, akkoriban modern-technikai civilizáció leszármazottai, Lemúriának vagy minek hivták, de az évezredek folyamán visszafejlődtek, elvesztették a tudást a  civilizáció bukása után. Bár a tudást elvesztették, de a képességeik látensül tovább öröklődtek a DNS-ükben. Egyfajta szoftver nélküli számitógépek maradtak, ez a legjobb analógia arra, hogy mi történt velük. 

 

Őket is eredetileg az "istenek" (űrutazásra képes kozmikus humanoidok) teremtették a "saját  képmásukra". Mint a mi elődeinket is.

 

 

 

Előzmény: MemetikaTan (967)
MemetikaTan Creative Commons License 2022.06.12 -1 0 967

A hited szerint. Nem bizonyítható.

 

A valóságban meg a tudományban meg úgy van, ahogyan írtam.

 

Bizonyított.

 

 

Előzmény: tlu (966)
tlu Creative Commons License 2022.06.12 0 0 966

FORDITVA: Az "istenek" teremtették a földi embert. 

Előzmény: Cleaning Cloths (963)
MemetikaTan Creative Commons License 2022.06.12 -1 0 965

Lementem ide:

 

Te kérted, de inkább csak akkor nézd meg a linkeket, ha tényleg erős a hited. Ha csak valami divathóbort, vagy pénzkereset, akkor másba fogsz kezdeni .... mert ez zsákutca:

 

Kifejtés 1

 

A " Jézus meghalt érted" mondóka egy nagy KAMU! Mert egyrészt ez egy mese, másrészt maximum egy hosszú hétvégét, azaz három napot pihizett. Még Hófehérke is hosszabb ideig volt "halott" .

 

Kifejtés 2

 

Viccelt a "fia" megölésével

 

Kifejtés 3

 

Megváltás stornózva.

 

Kifejtés 4

 

Jézus egy zombi?

 

Kifejtés 5

 

Feltámadás négyszer, na az már valami

 

Kifejtés 6

 

Egyébként ez a jézusi öngyilkosság, majd majd cirkuszi mutatványként való feltámadása -állítólagos mindenhatóként logikailag nem egy nagy kunszt. A mennyekbe (égbe) való menetele is egy érdekes momentum. Persze a papír minden kibír. Más hasonló történetre, például a szientológia Xenujára, vagy a Kisfaludi Károly féle Univerzum egyház tanaira simán rámondják egyesek, hogy ökörség, baromság, mert az is. Nos ez a sztori mivel különb?

MemetikaTan Creative Commons License 2022.05.06 -1 0 964

Kálvinista Apologetika kihívása

 

Na "meggyógyultak" , gyógyulás útjára léptek, vagy csak dacosan elhallgattak???

 

 

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.27 0 0 963

....

 

Az fontos kérdés, hogy miért hazudjátok azt sokan:

 

- Hogy csak egy Isten van???

- Hogy egy Isten sincs???

 

Amikor TÉNY és TUDOMÁNYOS TÉNY, hogy ;

 

Az EMBERISÉG SOK ISTENT TEREMTETT.

 

Isten összeszámlálás

 

Az hogy ezek közül csak egy az igazi Isten, az sem más mint

Nem igazi skót érvelési hiba.

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.18 -1 0 962

....

Eddig inkább az került bizonyításra, hogy az emberi idegrendszer működhet hibásan ... sok-sok ok miatt, de többek közt valamiféle  olyan miatt is, mint a számítógép vírusok , tehát elme vírusok miatt is.  Az elmevírus kiüti az egyén elméjéből bizonyos területeken a logikus gondolkozást és helyette bizonyos dolgok ... bibliai szövegek, "Isten" ... "teremtés" ... "ZombiJézuska" stb klónozására veszi rá.

 

A biológiai vírusok is az élő és az élettelen határán helyezkednek el, és inkább csak egyfajta biológiai anyagban tárol  INFORMÁCIÓK.

 

Az elme vírusok is az élő és az élettelen határán helyezkedhetnek el, és nem tudjuk még kimutatni hogy az adott  INFORMÁCIÓK, hol és miként tárolódnak.

 

... de a biológiai vírusokat sem látták eleinte, közvetett hatásai alapján következtettek csak rájuk,  de már gyógyítani tudták.

 

... hasonló a helyzet az elme vírusaival is jelenleg ...látni még nem látjuk elektro mikroszkóp alatt sem, igaz nem is nagyon keresték még, de "gyógyítani" /immunizálni  már tudjuk.

 

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.17 -1 0 961

+++

 

Most is bizonyítottad, hogy pszichovírusod van... azaz elmezavarod ... meg vagy fertőződve ...

Az kényszerít valótlan feltevésekre és állításokra.

 

... hiszen én azt állítom és bizonyítottam is, hogy

 

SOK ISTEN van, sok Isten létezik ...

 

A Tudományos Isten vansága tény.

 

Sok kitalált Isten félig meddig valóságos...

 

A legtöbb Isten kitalált és mese, nem valóságosak ...

 

Tehát a vakcina mémek nem kizárják bármely Isten létezését, hanem éppen ráterelik a megroggyant pszichovírusos elmét, hogy azok csak mesék. ... és a VALÓSÁGBAN azok is ... mesék.  Meselények.

 

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.17 -1 0 960

A monoateisták úgy állnak az "Isten" kérdéshez, mintha az egy főként ideológiai, politikai probléma lenne ...

... nos nem az ... és ezért sem sikerült még megoldaniuk eddig ...

 

 

Az "Isten" kérdés pszichovirulógiai, tehát egészségügyi, mentális kérdés ...

 

... tehát nem legyőzni, hanem gyógyítani és egészen pontosan immunizálni kell

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.17 -1 0 959
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.16 -1 0 958

+

 

 

"Az  Isten szó egy személynév, konkrét személyre utal."  

Mekkora ökörség!!! Tehát egy kitalált mese EMBER???

Tehát Jahve nem is Isten foglalkozású ... :-)

"Isten az egy Istennév" -et

persze nem írhattak , mert akkor jobban látszana mekkora ökörség és körkörös hivatkozás.

Előzmény: Cleaning Cloths (957)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.16 -1 0 957

"Az  Isten szó egy személynév, konkrét személyre utal."  

 

Csak hogy az Isten nevű Istennek is vannak nevei nem is egy, hanem sok ...

 

JHVH = Jáhve = Jehovah = Jehova = Adonáj = Elochim = Eloah = Elohim = Necach Izrael = ZombiJézuska = Szentlélek = Demiurgosz = Sátán = Úr = Atya, Gatya ... ... stb

 

Tehát egy helytelen névmegadás, csak parasztvakítás.

 

Ez olyan, mintha lenne egy Autó nevezetű autómárka néhány legyártott kocsival és aztán a fanjai azt terjesztenék, hogy csak az Autó az autó és nincs is rajta kívül egy sem ...

 

Tehát teljesen mindegy hogy Autó, vagy autó .... Isten vagy isten  mindkettő gyűjtőfogalom ...

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.13 -1 0 956

"Isten megtapasztalható"

Az elmebetegségek és elmezavarok  többsége is megtapasztalható,

... még sem tapasztalja meg minden ember ....

... az orvosok és mások is még is fel tudják ismerni ...

....nem is kell mindenkinek megtapasztalni ...

... vannak olyan elmebetegségek, amelyben a beteg nem is tapasztalja magát betegnek, pedig az ...

 

Az Istened is csak egy ilyen tapasztalat és semmi több.

Elmezavar, pszichovírus, kényszerképzet.

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.11 -1 0 955

Ide is tartozik:

 

Leírtam világosan, hogy mi Isten tudományosan:

 Isten = gyűjtőfogalom

1. emberek által teremtett fő mítoszlények

2. egy kényszerképzet 

3. egy idegrendszeri /pszichológiai vírus/mém.

 

Nos aki fő és az 1. al meghatározásba tartozik, az Egészséges.

Aki a 2.3.asba az vagy elmebeteg, vagy finomabban fogalmazva elmezavarai vannak.

 

Kérdés, hogy az "Isten" elmebetegséget, vagy elmezavart mi okozza ... ???

 

Igen okozhatja agyi elváltozás, daganat, vérrög, nagyobb nyomás, idegen test, agyi kémia, agyi elektromosság egyensúly felbomlása ...

... és okozhatják pszichovírusok is, amelyeket ha felfedeznének látható formában, akkor már neurovírusok lennének.

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.10 -1 0 954

Hitből kigyógyító szervezet: Visszatérés a vallásokból

 

 

Örömhír a judeokeresztény és más kényszerképzetes mém-ben, pszichovírusban szenvedők számára! Van remény a számotokra. Kigyógyulhattok veszélyes mémjeitekből. Darrel Ray által alapított Recovering from Religion világszervezet is segíti a vallásos embereket ebben a megtérésben. A Józan Észhez való megtérésben. - Azért vigyázzatok nehogy egy másik veszélyes mémbe essetek bele, ahogyan az alapító is, az ateizmusba.

 

Ami érdekes megfigyelés humánetológia szempontjából. Richard Dawkins csak kb. 12-13 éves koráig volt bibliai Istenhívő, aztán mára az azt tagadók egyik legnagyobb szószólója. Darrel Ray eléggé sokáig  aktív bibliai istenhívő volt, aztán már csak felnőtt fejjel váltott át az ateizmus nevezetű tagadásvallásra. Ő viszont egy nemzetközi "Isten"-ből kigyógyító szervezet alapítója és vezetője is. Tehát úgy is vehetjük, hogy elkapott egy vakcina mémet és azt terjeszti is. Tehát a volt JahveZsidóSátánIsten és annak avatárja ZombiJézuska hívők terjesztik a "gyógyulást".

 

Tehát igaz, amit írtam a "gyógyítás" lavinaszerűen terjed és egykori elmezavarosak csinálják már ...

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.08 0 0 953

A módszertan a Sátán-hitet is gyógytja:

 

... ha hiszel egy Istenben valóságosságában (Istened létezésében) a sokból: istenhívőnek tartod magad

....ha hiszel a Sátán valóságosságában, valóságban való létezésében a sok-sok hasonlóból: sátánhívő vagy !!!

Jómagam (bibliai) IstenTudó és SátánTudó vagyok ...
Tudom, hogy a valóságban ezek mesealakok.

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.02.04 0 0 952

Ide is tartozik a következő gondolatsor:

 

झूठ को महिमामंडित करना पाप है  = a hazugság dicsőítése bűn

 

... vagy inkább elmezavar? Pszichivirusok okozta betegség?

 

Érdekes módon ettől az elmezavartól az ateisták sem mentesek.

Miért hazudnak, amikor más a valóság?

Ahogyan és fordított aránnyal hazudnak az egyistenhívők is.

 

Sok Isten van és nem egy sem, vagy csak egy.

ErkölcsTan Creative Commons License 2022.01.25 0 0 951

Úgy néz ki, hogy inkább és jellemzően egy elmezavar, amit elmevírusok okoznak és éppen ezért egyénileg nem, de tömegesen lehet és eredményesen gyógyítani:

 

Csodálatosan működik:

 

1 Gyógyító Vakcina Gondolat-Vírusok működési elvére egy példa

 

Szórakoztató Valláskritika MémKéptár 

 

3 Tömeges kigyógyulások Isten mémből

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.06.06 0 0 950

"Jézus, könyörülj rajtam!
Jézus, gyógyíts meg engem!
Jézus, ments meg engem !
Jézus, szabadíts meg engem !

Ámen !"

 

Jellegű imák  sajnos nem használnak

Mert maga betegség lényege a ZombiJézuskába vetett tévhit.

Először is képzeletbeli, korábbi Istenekből rakták össze.

Már önmagában a képzeletbeli baráthoz való beszéd id egészségtelen.

 

... de ráadásul ZombiJézuka apukája a tömeggyilkos Jahve, aki persze önmaga is egyben hát az lényegében a Sátán.

Tehát aki így imádkozik az egy képzeletbeli Sátánt imád, és hozzá imádkozik lényegében.

Jobban tenné és az lenne a valódi gyógyulás kezdete, ha a képzeletbeli gonosztól meg tudna válni.

 

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.05.30 -1 0 949

Egy látens ateista Isten-hit feltárás anyaga:

 

1. Írsz egy egyértelmű érvelési hibát, azaz ál-érvelést, egészen pontosan hamis dilemmát és egyben persze + még személyeskedés hiba + személyes kétely hiba is.

 

2. Ezt észre sem veszed pedig 3 az egyen az már eléggé nagy vétek. Akkor sem ha felhívják rá a figyelmedet.

 

3. Valódi tudós , gondolkodó ember, diplomás ember elismeri ha téved és hibázik. Te még most sem tetted meg és teszed.

 

4. Még a hibád egyértelmű bizonyítását sem tudod elismerni. Ateista Isteni Téveszme

 

5. Logikából és érveléstanból megbuknál ezzel bárhol, ahol tanítják, de ennek ellenére még te bolondozod le azt aki ismeri ezeket a tanokat.

 

 

Összességében Te magadat fontosabbnak tartod, mind a TUDOMÁNYOS MÓDSZERTANNÁL, mind az ÉRVELÉSI HIBÁKNÁL. Neked az nem számít, te felette vagy!!! Ja és elvárod, hogy ezért csodáljanak is.

 

 

MemetikaTan Creative Commons License 2021.05.07 -1 0 948

 + ez is bár ez erősen nem felel meg a valóságnak még, hiszen az adott nick naponta küld tömeg imákat Jahvénak és ZombuJézuskának. Lásd: Imák, imakérések

 

polária  304 479

Én nem vagyok teista se ateista.....csak KUTATOM a valóságot.... ez munkafolyamat aminek lényege nem szónoklat a hordón hanem a K  É  R  D  E  Z  É  S  !

Előzmény: ErkölcsTan (947)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!