Keresés

Részletes keresés

ErkölcsTan Creative Commons License 6 napja -1 0 997

 

Szóval te sem hiszel az ateizmusban és az ateizmusokban?

 

 

Előzmény: rhemaáb (996)
rhemaáb Creative Commons License 6 napja -1 0 996

ErkölcsTan Creative Commons License 6 napja -1 0 995

 

 

Napjainkra már egyértelműen bizonyítást nyert és tesztelhetően, hogy nem csak az istenhit, de az ateizmus sem más elsődlegesen, mint egy pszichés állapot. Mindkettő irracionális, logikátlan és mindkettő immunizálható és gyógyítható is. 

 

 

 

Cleaning Cloths Creative Commons License 2023.08.24 -1 0 994

Amikor a pozíciók az identitás részévé válnak, az ellentmondásos bizonyítékokat személyes támadásnak tekintik.

 

 

Pontosan így van, de a pszichovirulógiának (memetikának) van erre kidolgozott és működő jó módszertana. Nagyobb bugyutaságot kell prezentálni, mint amit az illető állít. Azt maga próbálja cáfolni és közben rájön, hogy a saját bugyutasága is hasonló.  

 

It is exactly so, but psychovirology (memetics) has a well-developed and working methodology for this. You have to present a bigger swagger than what the person claims. He tries to refute it himself and in the process realizes that his own stupidity is also similar.

elterito Creative Commons License 2023.08.15 -1 1 993

Hagyd a csudába a butatrollt, egy sort se érdemel.

Előzmény: Dr Dee (992)
Dr Dee Creative Commons License 2023.08.15 -1 0 992

Meddig még Gáborka?

Előzmény: ErkölcsTan (950)
ErkölcsTan Creative Commons License 2023.07.03 -2 0 991

Mi is a gondod, bajod, kényszerképzeted?

 

 

Előzmény: Siphersh (990)
Siphersh Creative Commons License 2023.07.03 -1 1 990

Akkor ne hazudjál.

Előzmény: MemetikaTan (984)
ErkölcsTan Creative Commons License 2023.07.03 0 2 989

ErkölcsTan Creative Commons License 2023.05.07 -1 0 988

Az "Isten"-ezés az ateistáknál is betegség.

 

A mono-ateizmus sem más mint egy kényszerképzetes viselkedészavar

 

 Az orvostudomány használja a kényszerképzet, doxazma (téveszme, téves eszme, tévképzet) fogalmát a gondolkodásban felismerhető, sajátos tartalmi csoport köré szerveződő, irreálisnak ható olyan gondolatképződmény leírására használjuk, amelynek igazságához az egyén makacsul ragaszkodik.

 

Logikus és racionális érvelés a kényszerképzetes betegeknél tehát nem használ. A szakmabeli pszichológusok és pszichiáterek a kognitív sématerápiát javasolják, amelyhez nagyon hasonló módszerrel magam is "gyógyítom" őket. Igen és eredményesen. 

MemetikaTan Creative Commons License 2023.03.25 -1 0 987

Igen ez sajnos egy hosszadalmas folyamat, de jobb ha hosszan tart, mert aki próbája röviden az gyakran átcsapódik ateistának egyből, ami meg még rosszabb, tagadás-vallás. 

Előzmény: MemetikaTan (986)
MemetikaTan Creative Commons License 2023.03.25 -1 0 986

Siphersh    212 021

 

Nem tudom, hogy pontosan miért múlt el a vallásosságom, ez nyilván egy nagyon komplex pszichés folyamat volt, de valószínűleg közrejátszott benne, hogy alaposabban megismertem a transzcendenssel való kapcsolat kultúrájának a történelmét, a sámánizmus és az animizmus antropológiáját, a misztikus élmények valláslélektanát, a monoteizmus kialakulásának történelmi körülményeit, a monoteizmus és a politika kapcsoltát, és a monoteizmus meg a természetes spiritualitás történelmi viszonyát. Lelepleződött előttem a monoteizmus, mint ál-vallásos politikai metafora.

 

De lehet, hogy az is szerepet játszott benne, hogy megismertem mások elképzeléseit itt, a Valfilin, és tudat alatt az is hozzáadódik ahhoz az összességhez, ami idővel beérik az elképzeléseim megváltozásában. Felületesen nézve úgy tűnhet, hogy fölösleges itt magyarázni, mert úgysem lehet senkit meggyőzni. De ez nem úgy működik, hogy egyszer csak az ember azt válaszolja itt a fórumon valakinek, hogy meggyőztél, akkor mostantól nem vagyok vallásos. Hanem ehhez idő kell, és végső soron akkor történik a változás, amikor az ember egyedül van, a saját gondolataival, és fokozatosan, hosszabb idő alatt történik a változás.

MemetikaTan Creative Commons License 2023.03.20 -1 0 985

valaki írta:

 

Apropó hazugság meg hazug emberek: Nagyrészt azért nem tudok azonosulni a topik eredeti indíttatásával, mert szerintem nem az a fő probléma a monoteizmussal, hogy nem igaz, hanem hogy milyen lelki hatása van. Hogy milyen mentális reflexeket táplál bele az ember agyába, amik aztán kihatnak az ember személyiségére a monoteizmussal való kapcsolatán túlmenően.

 

Ebből a szempontból nagyrészt mindegy, hogy felvilágosult katolikusról van szó, vagy pedig az amerikai szélhámos tévé-prádikátorokat utánzó ál-ál-álvallások által megvezetett fiatal-föld kreacionistáról.

MemetikaTan Creative Commons License 2023.03.17 -1 0 984

MemetikaTan Creative Commons License 2023.03.16 -1 0 983

Ateisták legjobb gyógymódja a itt olvasható a netes naplómban.

Cleaning Cloths Creative Commons License 2023.01.17 -1 0 982

A "kognitív viselkedésterápia" azért érdekes egybeesés, mert sok közös vonást lehet felfedezni az általam Gyógyító Vakcina GondolatVírusok-nak nevezett "gyógymóddal". Ami igazából persze immunizáló mód.

Előzmény: Cleaning Cloths (978)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2023.01.17 -1 0 981

A szöveg elejét pontosítottam. erre
és ide már úgy raktam be. 

 

Kényszerképzetek azaz a vallások (beleértve az ateista tagadásvallást is) ellen a racionális érvelés hatástalan. Tehát a "Teremtő" elképzelés ellen is. Továbbá a saját izmusukat a legjobbnak tartó elképzelés ellen is. 

Előzmény: Cleaning Cloths (978)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2023.01.17 -1 0 980

Folytatott gondolat:

 

Hasonló vonatkozik a nárcisztikus személyiségzavarban szenvedőkre is, hiszen a JudeKeresztény vallásban hívők és azt vallásosan tagadók "TEREMTŐJE" JahveIsten és ZombiJéztuska.

 

Amikre (akikre) vallási előírás és dogma, hogy szeretni kell őket és dicsőíteni.

"Ők maguk" várják ezt el parancsokban. 

 

Amit aztán az adott egyén elvár saját magával szemben is. 

Pedig a mindenkit szeretni... logikailag hőhalál effektus ... 

Tehát betegeges dolog. 

Előzmény: Cleaning Cloths (978)
Fat old Sun Creative Commons License 2023.01.17 -1 1 979

Ide is tartozik:

 

Hasonló vonatkozik a nárcisztikus személyiségzavarban szenvedőkre is.

Vagyis ott éppenséggel nem ők szenvednek, hanem a környezetük, akikre ráerőszakolják magukat.

Előzmény: Cleaning Cloths (978)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2023.01.17 -1 0 978

Ide is tartozik:

 

Ja Kényszerképzetek azaz a vallások (beleértve az ateista tagadásvallást is) ellen a racionális érvelés hatástalan. Tehát a "Teremtőt" elképzelők ellen is. 

 

A kényszerbetegség tünetei és kezelése - Semmelweis Egyetem

 

"Genetikai tényezők jelentős szerepet játszhatnak a kényszerbetegség kialakulásában, hiszen első fokú rokonok között a kényszerbetegség előfordulása lényegesen nagyobb (10-20%), mint normál, egészséges személyek rokonai körében (2-3%). Emellett a pszichoszociális faktorok szerepe számottevő."

 

.." Ma bizonyítottan hatékony eljárás kényszeres zavar esetén a kognitív viselkedésterápia"

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.12.09 -1 0 977

Naqyon erős a gyógyhatása a

JahveZsidóSátánIsten és annak avatárja ZombiJézuska

pontos Isten megnevezésnek.

 

Széleskörűen használják már és a teljes Föld lakosságában ez KÖZTUDOMÁSÚ TÉNY. 

Ahogyan az is, hogy a Föld Gömbölyded. 

 

Lásd Goole képkeresés 

 

zombie jesus

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.11.26 -1 0 976

A BlaBlaBiában leírt Östen az inkább egy szörnyeteg.   

 

Isten szadista - Index Fórum

Előzmény: ábmrus (975)
ábmrus Creative Commons License 2022.11.26 -1 0 975

Én csak egy körösztöletlen vagyok, de a jó Isten híveit támogatom. Azok maguk is jóemberek.

Előzmény: MemetikaTan (974)
MemetikaTan Creative Commons License 2022.10.13 -1 0 974

Nagyon sok Istent talált ki magának az emberiség és az Isten összeszámlálás itteni topikban azt is láthatod, hogy még külön nemzeti és népi Istenek csoportjai is vannak. A "pogányság" egy trükkös elmevírus, mert hasonló, mint az "ateista" ... tehát a kaotikusok által tálalt szitokszó. Soha sem volt egy vallás sem, amely magát pogánynak vallotta volna. Szerintem te se tedd. 

Előzmény: ábmrus (973)
ábmrus Creative Commons License 2022.10.13 -1 0 973

Egyetértek veled olyan istenünk van amilyenben hiszünk!

 

Én magam pogány vagyok, ám fontosnak tartom, hogy az istenhívők csak a jó Istenben higgyenek.

 

Olyan istenben amelyik nem válogat a fajok között, nem diktátumok határozzák meg hitrendjét, nem az alá-fölé rendelő struktúrákat pártolgatja, hanem a demokráciát. a szeretetet a gondoskodást. Ez volt az ős-európai szerető, gondoskodó Anya Apa és Gyermek Istenség hitrendszere.

Előzmény: MemetikaTan (969)
Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.10.13 -1 0 972

Az istenhit és az ateizmus immunizálása P-DOX Semmiben Sem Hívők Vallása időszámítása szerint kb 42 000-ben indult és nagyon sok kíséret és tesztelés történt. A mai napra már tényszerű, hogy az istenhitek és az ateizmus is főként csak egy mémkoplex / pszichovírus, ami a biológiai vírusokhoz hasonlóan immunizálható. Sőt itt a járvány esetén nem kell egyenként oltogatni, mert a "gyógyszer " is járványszerűen terjed. Egy újsághír a kezdetekről:

 

 

 

 

Cleaning Cloths Creative Commons License 2022.08.20 -2 0 971

Azért az emberi ostobaság az ami a legnagyobb elképzelhető ..

Már a LAPOS NAP  hivés a menő ... :-)

 

MemetikaTan Creative Commons License 2022.06.12 -2 0 970

Ja és ezt a topikot egykoron jómagam nyitotta.

 

 

Előzmény: tlu (968)
MemetikaTan Creative Commons License 2022.06.12 -1 0 969

Szerintem meg te vagy ateista mert én ugyan egy Istent sem tagadok. Mindegyik létezik, ha más nem kitaláltan. A Tudományos Isten meg tény és valóságos. Azt tudom. Te minden bizonnyal tagadod ez utóbbit is és más Isteneket is. Tehát te vagy valójában ateista. Pláne hozzám képest.

 

Különösebben nem nagyon érdekel a JavheZsidóSátánIstened és annak avatárja ZombiJézuska sem ... Van egy rakás más választék és sokkal jobbak és normálisabbak.

 

Egyéni gyógyítást nem vállalok, tehát amiatt meg hiába vagy itt.

Előzmény: tlu (968)
tlu Creative Commons License 2022.06.12 0 0 968

 

Ateistaként idejársz ezekbe a topikokba? A szabadkőművesség által uralt dogmatikus,  "bizonyitott" tudomány ... Darwin is mit gondolsz mi volt? Ott van benne a cion jegyzőkönyvekben.

 

Olyan formában, ahogy a népek hiszik, "isten" tényleg nem létezik. Itt a beismerése:

 

Jelenések 10:7

Hanem a hetedik angyal szavának napjaiban, mikor trombitálni kezd, akkor elvégeztetik az Istennek titka, ...

 

De a földi ember mégsem az evolució, hanem genetikai beavatkozás/kisérletezés eredménye. Isten egy kozmikus humanoid, bizonyitott exaktul vagy sem. Aki alaposabban kutakodott, az már rájött. Nézd meg a linkelt irást, s látni fogod te is. 

 

Amikor a 20. században például a tudósok rátaláltak olyan bennszülött törzsekre Pápua Uj Guineában, melyek addig nem voltak kapcsolatban a jelenlegi modern technikai civilizációval, nyugodtan beültethették a gyerekeiket az iskolapadba, azok kiképezhetőek voltak akár űrhajósnak is. Miféle "evolúció" rakhatott beléjük ilyen szuperképességeket?  

 

Semmilyen. Ezek a törzsek egy nagyon régi, akkoriban modern-technikai civilizáció leszármazottai, Lemúriának vagy minek hivták, de az évezredek folyamán visszafejlődtek, elvesztették a tudást a  civilizáció bukása után. Bár a tudást elvesztették, de a képességeik látensül tovább öröklődtek a DNS-ükben. Egyfajta szoftver nélküli számitógépek maradtak, ez a legjobb analógia arra, hogy mi történt velük. 

 

Őket is eredetileg az "istenek" (űrutazásra képes kozmikus humanoidok) teremtették a "saját  képmásukra". Mint a mi elődeinket is.

 

 

 

Előzmény: MemetikaTan (967)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!