Keresés

Részletes keresés

stevebi Creative Commons License 2018.06.23 0 0 6506
villanyíró gép Creative Commons License 2018.05.23 0 0 6505

Guns N' Roses koncert - Berlin - 2018/06/03

Eredeti áron (160 euro) eladó 1 db közvetlenül a színpad előtti részre szóló jegy (front of stage 1) a Guns N' Roses berlini koncertjére. Amennyiben érdekel, kérlek írj a következő email címre:

lzsthu@yahoo.com

MZ/X84** Creative Commons License 2018.04.01 0 0 6504

Sziasztok! Nincs véletlenül valakinek normális minőségű felvétele a 2017-es bécsi koncertről? Üdv

tono_t5H Creative Commons License 2017.11.28 0 1 6503

:-)

Én a magam részéről azt is óriási eredménynek gondolom,hogy ezt a NITLT-turnét ilyen fegyelmezetten csinálták/ csinálják végig.

Ez az,amiért ebből még bármi lehet...

Előzmény: Rokakoma (6501)
Rokakoma Creative Commons License 2017.11.28 0 0 6502

Köszi, a többi nem érdekel.

Előzmény: sakura27 (6495)
Rokakoma Creative Commons License 2017.11.28 0 0 6501

tono, ébresztő, tono, ne menj a fény felé!!!!!!

Előzmény: tono_t5H (6500)
tono_t5H Creative Commons License 2017.11.25 0 0 6500

Így igaz. Milyen királyság volna ha a Népstadion avatót egy Guns koncert koronázná az új album bemutatóval.

Jaja...Bilibe ér a kezünk,igaz?

:-)))

Előzmény: HG. (6499)
HG. Creative Commons License 2017.11.25 0 0 6499

Szerintem is lenyelne brutál árakat a magyar piac, csak senki nem mer kockáztatni, és hát tényleg nincs jó hely... Hz az új Népstadion már állna, akkor talán... De az még 2-3 év...

Előzmény: Danny Ocean (6498)
Danny Ocean Creative Commons License 2017.11.25 0 2 6498

Az okokat továbbra sem tudjuk, hogy pontosan miért nem jönnek, csak találgatni tudunk, mert ez üzleti titok.

 

A Red Hot Chili Peppers-t sem tudták 20! évig elhozni, pedig Anthony az énekes már a 2011-es bécsi koncerten mondta, hogy '12-ben nyáron nálunk játszanak, erre még az sem jött össz csak tavaly,de akkor úgy elkapkodták a jegyeket, hogy azonnal két koncert lett !

 

Most a Guns-nál ugye az volt a kifogás, hogy nincs megfelelő hely, meg nem tudják őket megfizetni..vagy ki tudja még miért.

 

A Kincsem Park-ban pl 50 ezer néző volt a 2009-es Madonna koncerten, ehez képest a prágai helyszín egy füves mező, ott sincs semmi különös mégis meg tudták szervezni.

Hogyha a 2018-as turnén kapnánk egy dátumot,úgy elmennének rá a jegyek mint az Rhcpre mivel az egész régióból jönnének.

Előzmény: tono_t5H (6497)
tono_t5H Creative Commons License 2017.11.23 0 0 6497

A nyilvánvaló okok -amiért budapesti koncert nem lesz- a 2017- es állapothoz képest semmit sem változtak.

A régió pedig... Ki tudja...Talán lesznek még hozzáadott helyszínek.

 

Előzmény: Danny Ocean (6493)
murray Creative Commons License 2017.11.22 -1 0 6496

így van. szomorú.  a Maiden is csak Sopronba jön én még oda se megyek le. utazással duplája az egész. 

itt van Budapest meg az arena meg minden erre semmi..  

Előzmény: Danny Ocean (6493)
sakura27 Creative Commons License 2017.11.22 0 0 6495

Szia!

 Azóta már elkelt a könyv. :( 

Már csak a:  - A GN'R és Én (magyar nyelvű)
                       - Slash önéletrajzi k. (angol ny.)
                        - The Saga of GN'R (angol ny.) Ezek a könyvek maradtak.

De vannak még CD-k, Zászlók, Poszter/naptár.
Sokan jelentkeztek és javát megvették a gyűjteményemnek.

 


Üdv Mariann

 

Előzmény: Rokakoma (6494)
Rokakoma Creative Commons License 2017.11.22 0 0 6494

Szia , irtam mailt.

Előzmény: sakura27 (6489)
Danny Ocean Creative Commons License 2017.11.22 0 1 6493

Jó, hogy megint Eu turné lesz, de ùgy néz ki mi már megint nem kapunk koncertet.És most még a térségbe sincs dátum.A lengyelekhez nem megy olyan szép egyenes autópálya mint az osztrákokhoz, én már egyszer megjártam így Krakkót, messze van.

 

Szóval ha nem lesz közelebb koncert, ezt a kört kihagyom.

A prágai buli fantasztikus volt, de nem fogok mindig fél napokat utazni miattuk, ha lenne fapados járat, repülővel még talán..de így nem.

Az Usaban kaptak 25 koncertet október-novemberben és nyáron is több mint egy hónapot, Európa meg 18-at csak?

Ha lenne 22 show még talán benne is lennénk, de hogy még a térségbe se jönnek ez már sok.

 

Ráadásul ha ugyanezt a settet játsszák az se motivál..idén is még Chinese számokat is elővettek a coverek mellett, de sehol egy You're Crazy vagy Pretty Tied Up vagy Think About You? Az AD 30' évfordulóról jobban is megemlékezhettek volna azért, mondjuk még LA-ben lesz három koncert. Talán Steven fellép velük ,de Izzy-ben reménykedek még..Azért idén harminc éves az Appetite, és Axl szeret megemlékezni fontos dolgokról, ez meg a legfontosabb lemezül!

Egy full reunion szép lenne a turné végére.

Előzmény: tono_t5H (6492)
tono_t5H Creative Commons License 2017.11.15 0 0 6492

2018 nyarán ismét Európában!

Azért ez már valami!

És ha Fortus nyilatkozatát is hozzátesszük, nevezetesen hogy csomó mindent felvettek már ebben a felállásban (egy valamikori albumhoz, de még nem stúdióban),akkor egyenesen fenomenális! :-)

murray Creative Commons License 2017.09.30 0 0 6491

hát igen.. rekedt is erősen. többiek segítenek.  de azért ne várjunk 88-as Ritz hangot. örüljünk ennek is sztem. 

Előzmény: harmatgyenge (6490)
harmatgyenge Creative Commons License 2017.09.30 0 0 6490

https://www.youtube.com/watch?v=yafLYFsVMx8

 

Végig néztem, hallgattam. A hangjának annyi. Elfáradt. Itt az eredménye a kétfrontos megfelelésnek. Rengeteg helyen már hamis is.

sakura27 Creative Commons License 2017.09.21 0 1 6489

Szia!

 

Olvastam hogy, érdekelne a GN'R - től a Reckless Road (magyar). Nekem megvan :) Amelett még Slash önéletrajzi könyve (angol), Mick Wall féle GN'R könyv (magyar), GN'R "ahogy Ők látják" (magyar), GN'R ˇThe saga of GN'Rˇ (angol), GN'R Száguldó életek (magyar). + bögrék + naptár :) Eredeti CD-k (csak ki lett bontva). 

Megadom az e-mail címem, ha érdekelnek eme gyöngyszemek, írj és küldök képeket. S ha kell valamelyik, megírom mi mennyibe kerül.

 

Ha lehet akkor az e-mail címemre írj, mert ide nem olyan gyakran nézek fel.

 

 

Címem: gomenasai27@freemail.hu

 

Üdvözlettel: G. Mariann

 

Előzmény: Rokakoma (6488)
Rokakoma Creative Commons License 2017.08.24 0 0 6488

Keresem a Reckless road könyvet, ha valaki megunta, kölcsönkérném, vagy jutányos áron megvenném.

Köszi

murray Creative Commons License 2017.07.18 0 0 6487

fura dolgok vannak a Duff könyvben. olyan 94-95 körül mikor állt a banda , nem tudtak együtt Izzy nélkül már új számokat írni. 

Slash hozott számokat de Axl-t nem érdekelte mert '"southern rock" . és Duff egyetértett Axl-el.  ez nagyon meglepett. lehet hogy tényleg így volt? 

 

persze Slash berágott és annyi.

 

lehet hogy a Slash szólólemezek (snakepit, Miles ) southern rock?  a Velvet nem , de azt persze Slash utálta mert nem ő volt a főgóré. 

 

de akkor most mi van hogy lesz új lemez? a 30 éves ládában lévő számokat adják ki, vagy Izzy nélkül hogy írnak új számokat?  

 

olvastam a YT-bon egy érdekes írást. mi volt a baj a Guns-al?  az hogy Adler KISS-t akart, Izzy Stones-t, Duff punkzenét, Slash metalt, Axl pedig Elton/Bowie/Mercury akart lenni... :-)

ez se rossz. 

 

 

 

Big (the real) Creative Commons License 2017.07.08 0 2 6486

 

pontosan úgy van, ahogy írod, már délben tele volt a város guns pólós arcokkal, de szó szerint tele

 

és ezek javarészt a régi, kopott, szanaszét mosott pólók voltak a 90-es évekből, de jó volt látni őket

 

ami még meglepett, a 31 szám és a rekord időtartam mellett, az, hogy mennyi fiatal, 18-20 éves gyerek, főleg lány volt. nem is értettem, honnan hallottak a guns-ról, mert már enyhén szólva nem divat, nem adja a tv, rádió, neten is alig lehet hallani róluk, se új lemez, se koncertek...

az egyiktől meg is kérdeztem, és az volt a válasz, amire számítottam is, hogy a szülei hallgatták, és megszerette.

milyen fontos a jó példa :)

 

ezek a gyerekek tényleg nem divatból, hanem a jó rock n roll szeretete miatt jöttek el ide

 

és ahogy a tagok nyomták, nem alibizték el a dolgot, hanem keményen, végig a 3 óra 10 percet, félelmetes, zseniális

Előzmény: BahnScorper (6484)
Leonanonprofit Creative Commons License 2017.07.07 0 0 6485
BahnScorper Creative Commons License 2017.07.07 0 0 6484

Nem ellentétre gondoltam a két zenész kapcsán, hanem pont arra, ami a zenélésen kívül még közös bennük: hogy már nincsenek közöttünk! Duff mindkettejükről megemlékezett így a maga módján, ami szép dolog, viszont így kétszeresen is utal arra, hogy egyre inkább elmennek a nagy nevek a könnyűzenéből - nemcsak a rockból, de a popból is - és hogy pont emiatt nincs már az a világ, amelyben a Guns a csúcson volt.

 

Tévedsz a közönségben is, tele volt a prágai óváros a koncert napján Guns pólós arcokkal és a nagy részük ráadásul magyar volt... és másnap a vonaton is ez volt a helyzet hazafelé. Ez azért egy kicsit meglepett, hiszen eddig pont csak a Maiden volt az, amelynél tudod, hogy a lakóhelyeden látszik, mert mindenki az ő pólójukat hordja... :-)

 

Nekem inkább ott volt a bajom, hogy mikor be akartam állni egy nagyobb üres placcra, a mögöttünk lévő cseh családban az anya elkezdett velünk óbégatni, hogy ne tegyem - annyi oka talán lehetett, hogy nagyon magas vagyok, és zavarhattam a kilátását, de ezt is meg lehetne beszélni kulturáltan, nem úgy, hogy a férje meg elkezd lökdösni. Ez azért is érthetetlen, mert rendszeres fesztiváljáró vagyok a cseheknél, és eddig mindig jó fejek voltak velem, ahogy az ilyeneken jelen lévő szlovákok és lengyelek is.

 

 

 

Ha pedig már szóba hozod, hogy mi volt a 80-as, 90-es évek fordulóján... én akkor még kicsi voltam ahhoz, hogy koncertekre járjak, és a családban sem volt nagyon, aki komolyan fertőzött volna ezekkel. Pont a Guns volt az, akiket először hova tudtam tenni, mikor az Illusion megjelenése után minden csapból ők folytak. Rám is hatással voltak, pont ugyanazzal, amivel másokra is: hogy tényleg jó zenét csináltak, extravagáns megjelenésűek voltak. Aztán később, mikor jobban elkezdtem érdeklődni a fémzenék iránt, beleástam magam a munkásságukba, és kiderült, hogy a már ismert slágereik mellett mennyi jó dolgot csináltak (Civil War, Estranged ilyen nálam).

 

De mikor utóbbi történt, már csak Axl volt ott a bandában... és emellett ami még nem mindegy, az a sok éves nem turnézás és az az egy szál Chinese Democracy (ami ugyan kimaradt az életemből, de itt a koncerten azzal is megvettek kilóra). Van még az a kb. 10 banda, amely évtizedek óta töretlenül fenntartja a széles közönségeket megszólító világsikerét - de ehhez az is kell, hogy néhány megrázóbb tagcsere és nem túl jól sikerült lemez ellenére folyamatosan turnéznak és szállítják az újabb albumokat.

 

A Guns-nál pont utóbbi hiányában nem tudtam úgy tekinteni erre a produkcióra, mint a Scorpions, a Metallica és a Maiden esetében, akiket abból az előbb említett 10-ből igazán kedvelek. Kevésbé a kedvenc bandáim egyikét láttam most bennük, akiket mindig úgy várok, mint a messiást - ennek ellenére az összeborulás híre után sem volt kétséges, hogy ezt látni kell (olyannyira, hogy kiemelt állóra vettem jegyet!) - hanem inkább egy legendát, ami hihetetlen, de nagyon is igaz volt!

Előzmény: murray (6483)
murray Creative Commons License 2017.07.07 0 0 6483

érdekes amit írsz gondolok itt a katarzis fogalmára.. ez a Lemmy -Prince ellentét főleg..

 

te most arra gondolsz hogy amikor 88-ban mentünk a maidenre, meg a scorpionsra meg 92ben mentünk a gunsra akkor kb láttad hogy ki az a rocker aki oda tart... 

egy mai rock/metal koncert meg kb mint egy kertiparty illetve állófogadás a munkahelyen.. a közönség fele nem is illik oda.   erre gondolsz? az a világ már nem jön vissza többé. 

 

személyes dolgok ügyében sztem pl Matt-el csúnyán kib.tak. végigcsinálta Slash-el az elmúthúszévet erre ennyi. nem vették be a nagy pénzes buliba. rohadt pipa lehet.  vagy axl döntött így. 

Előzmény: BahnScorper (6480)
Big (the real) Creative Commons License 2017.07.07 0 0 6482

 

mi a baj az e-jeggyel?

azzal voltunk prágában, tökéletes, kinyomtatod és kész...

 

hatalmas volt a show, 3 óra 10 perc, 31 szám, a ráadásban 6!:)

félelmetes koncert volt, mindenki odatette magát, és élvezték is!

Duff pólója meg félelmetes, ahogy megadta a tiszteletet Lemmy-nek

 

örök élmény:D

esnegyvenes Creative Commons License 2017.07.06 0 1 6481

Sziasztok!

Van két eladó jegyem Bécsbe. D szektor szinpaddal szemben. Sektor D-Rang stiege 11 block D Reihe 11 platz 128,129. Ticketmaster-től. NEM E-TICKET.

BahnScorper Creative Commons License 2017.07.06 0 0 6480

Nekem már megvolt Prágában... :-)))

 

10 pontos volt a setlist, a fellépők teljesítménye és a látvány, 9-et kaphat a hangzás és Axl hangja! Utóbbi öltözködése viszont még mindig nincs sok köszönő viszonyban a jó ízléssel, a negatív csúcsot a fehér zakó alá felvett macskás póló jelentette, de a November Rain alatt is a fordított baseballsapka és napszemüveg kombinációjáról egyszerre jutott eszembe Geszti Péter és Charlie... :-PPP

 

A helyszínnel és a szervezéssel sem volt gond, a közönség már kevésbé adhat okot a megelégedésre, de erről nem az óriási létszámban jelen lévő magyarok tehettek (kb. olyan volt a nyelvi érzés - különösen a koncert után a buszmegállóban - mint amikor az ember Komárno vagy Párkány utcáin jár... :-) ), a helyiek közt voltak inkább bunkók.

 

A katarzis teljes egészében valahol mégis elmaradt, akármekkorát is vert oda néhány szám - Estranged, Civil War, Don't Cry (de a legszebb nekem mégis a This I Love volt) - de erről nem a mostani banda tehet, hanem az, amely az elmúlt 20-25 évben azt csinálta, amit... meg amit nem. A világ pedig közben nem keveset változott, és erre nagyon súlyosan emlékeztettek ők maguk is... nemcsak a Black Hole Sun és a Whole Lotte Rosie volt ennek a legjobb tükre, hanem maga Duff, akinek a pólóján Lemmy, a hangszerén meg Prince jele díszelgett...

 

Ha lesz következő turné itt a környéken (ami lehetne Pest is a kint tapasztaltak alapján), akkor arra is biztos elmegyek, akkor is, ha nem lesz új lemez, mert még ha lehetnek is egymás között személyes gondok, abban meg van a koherencia, hogy élvezik a színpadot és ki akarják szolgálni a közönséget! De hogy erre miért csak most jöttek rá, hogy ez együtt is működhet...

 

Előzmény: murray (6479)
murray Creative Commons License 2017.07.06 0 0 6479

durva.  készültök a koncertre? 

Előzmény: waters (6478)
waters Creative Commons License 2017.07.06 0 0 6478

Persze, erről beszéltem:-)

Még mindig a nagy kedvencem az ezer néven kiadott AFD demo amin minden akkori rajta van

Előzmény: murray (6476)
HG. Creative Commons License 2017.07.06 0 0 6477

Létezik, 87-re tényleg már kb. minden kész volt, ami az ő életművük, pl. Nov Rain ugye már előbb volt kb. mint maga a GNR... (legalább is ha lehet hinni az egy gitáros demó datálásának)

Előzmény: murray (6476)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!