Keresés

Részletes keresés

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 perce 0 0 716348

My pleasure

Előzmény: Unicum1971 (716346)
Darwin Creative Commons License 1 órája 0 0 716347

Azóta stadion, EL, BL, biztos anyagiak, Fidesz. Előtte Fidesz Barbi Újpestnek és folyton anyagi gondok, Gera eladása BL előtt például. Folyamatosan ment, hogy a vezetés lopja a zsét az igazolásokból is. Pl. Gera font-euro cirkusza.

Előzmény: Szuper_Bola (716341)

Unicum1971 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 716346

Köszönöm szépen a felajánlott lehetőséget, de a Puskás megoldódott. A Kijev ellenire nem tudnék menni. Nagyon rendes vagy. Még egyszer köszönöm. 

Előzmény: Gyönyörű petesejt (716331)
titi-ratatata Creative Commons License 2 órája 0 0 716345

itthon játszuk...

sztem nyerünk 1 góllal.

ha nem, akkor ennyi volt...

Előzmény: Fatboy Slim (716344)
Fatboy Slim Creative Commons License 2 órája -1 0 716344

oszoljunk, nincs itt semmi latnivalo

szerdai tippem

1-3 vagy 0-3 a Kijevnek, meg ez sem teljesen a mi szintunk, de latjuk a kovetkezo celt.

Válts nicknevet.! Creative Commons License 2 órája 0 1 716343

Vagy két (három) legyet egy csapásra.

Licenc nincs rendben? Kiről is van szó? Ja, hogy a Fradi... Basszunk ki velük. Mi, hogy a Kálmán sír a csapata miatt? Hozzuk vissza helyettük...

Előzmény: pepe_pepe (716342)
pepe_pepe Creative Commons License 2 órája -1 2 716342

Egyik sem igaz.

* Az egyik (anyagi helyzet) csak ürügy

* A másik (Vasa megmentése) meg paranoia

A cél az "ideológiai rombolás" volt, de hát egy vallást nem lehet adminisztratív úton megszüntetni, nem is sikerült.

(tudom, ez meg összeesküvéselmélet)

Előzmény: Fradisták (716339)
Szuper_Bola Creative Commons License 2 órája 0 0 716341

Olyan ez, mint az erdőtűz, jó, mert elég a turisták által elszórt szemét?

Előzmény: Darwin (716337)
nuggerforever Creative Commons License 3 órája -1 0 716340

Aha...kisteleki, gyurcsány: Fradinak jó következménye lesz. Ner meg megszállta a focit, úgy irányítják a szurkolókat. qurcsány erőből akarta megszüntetni a Fradit, így a rebelis tábort is.

Mesélj még. Orbán és a keresztény kormány? 

Előzmény: Darwin (716337)
Fradisták Creative Commons License 3 órája -2 1 716339

A Fradit azért zárták ki, hogy a vasaska ne essen ki

Előzmény: Darwin (716332)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 3 órája -2 0 716338

Ez még tőled is sok volt... Az a baj, hogy most érthetően akartál kommunikálni. Maradj a megszokottnál, azokon el lehet tűnődni legalább.

Darwin Creative Commons License 3 órája 0 1 716337

Így van, azt kéne megérteni, hogy sok jó következménye is lett.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (716335)
Darwin Creative Commons License 3 órája 0 0 716336

Nekem például fogalmam sincs mi ez a lap. Nem azt mondom, hogy engedjenek be akákit. De pl. 2006-hoz lehetett közük? Hány éves lap? Nem kell 2006-ra mutogatni, lehet valaki hülye most is.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (716330)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 3 órája -1 2 716335

"Egyrészt 14 éve volt,"

És akkor mi van? Ki a faszt érdekel? Akkor nem lettünk szemenköpve? Akkor nem aláztak meg egy 100 éves legendát?!

"Másrészt a Fradit azért zárták ki, hogy BL és EL szereplés után rend legyen, mert az nem volt"

Ja, bocsi, én vagyok hülye, elnézést. Tulajdonképpen jót akartak nekünk a kizárással és az ellehetetlenítéssel.Ezek áldott jó emberek.

Figyi, légyszi ne válaszolj, mert csak baszod fel az agyam.

Engedjük el egymást, jó?

Darwin Creative Commons License 3 órája 0 0 716334

Gondolok az eltérő szavazati arányoknál, hogy Tarlós se volt, Karácsony se, Fekete-Győr se, stb. Akkor 4 éves óvodások szavazhatnak ma már.

Fradisták Creative Commons License 3 órája -1 3 716333

Ilyen ez a liberalizmus. Lehet firkálni szabadon mindenféle faszságot. Csak benne van, hogy akiről a faszságok íródnak, annak nem fog tetszeni.

Jól teszi a klub, hogy nem ad akkreditációt akárkinek, amíg a tartalom alapján és nem ideológiai alapon teszi.

Az ilyen "közpénz" meg "az én adóforintjaim is" dumát meg hagyjuk. Van párszázezer fradista adófizető.

Darwin Creative Commons License 3 órája 0 0 716332

Egyrészt 14 éve volt, más politikai szavazati arányoknál. Másrészt a Fradit azért zárták ki, hogy BL és EL szereplés után rend legyen, mert az nem volt. Anyagilag se, amivel indokolták. Attól lett sikkes a Fradi, hogy kizárták. Előtte Orbán is Újpesten épített stadiont és semmi nem látszott csak posványos helyben taposás.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (716330)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 3 órája 0 0 716331

A Dinamo ellen, illetve az egyik Puskás meccsben tudok segíteni, ha érdekel.

Előzmény: Unicum1971 (716253)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 3 órája -1 2 716330

Tényleg nem értem hol van itt a probléma.

A gyurcsányisták záratták ki az FTC-t.

Az Ftc meg kizárja a gyurcsányistákat.

Előzmény: Geret Bél (716310)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 3 órája -1 2 716329

ha fosol ne gyere ki.

Előzmény: nuggerforever (716314)
Fatboy Slim Creative Commons License 4 órája 0 0 716328

Azt tudom, hogy ezt igy orokre nem maradhat.

Az olajnagyhatalmak is leptek a megujulo energiak iranyaba amikor szoltak nekik, hogy az olaj lassan nem lesz palya. pedig van meg evtizedekig elegendo koolaj forras

Előzmény: Dr.W.Gy. (716326)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 7 órája -2 9 716327

Ne őket tekintsük normának, aki felnőtt férfi létére hajlandó lila-fehér rongyokba öltözni, az más aljasságokra is képes.

Előzmény: Artúr Doki (716323)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 7 órája -2 1 716326

Aligha hiszem, hogy egy igazi teljes transzparencia megvalósulna. Van nekünk is egy átvilágításunk, nem? Valamelyik fiókban. Szerintem sokan meglepődnének (minket is beleértve), ha TÉNYLEG átláthatóvá válna mi hova folyik, kinek mennyi a fizetése, miből van a koreó és a büntik, honnan folynak be szponzori pénzek, taó stb. Ha a foci nem közpénzből (is) finaszírozott NER lovagok gyűjtőhelye lenne, akkor érdeke volna részben felfedni az excel táblák sorai mögött rejlő apróbetűt. Amelyik nem így működik, lásd az Újpesti Dózsa, annak eredményét látni lehet a vécédeszkával, a 300 fős vendégszektorral a derbin, meg a pályán mutatott bohózatukkal. Vagy az nb2-be züllesztett Lokinál. 

Nem nagyon látom, hogy teljesen piaci alapon akár a most jó brand FTC-t is hosszútávon fenn lehetne tartani, hát még a többit. 

Előzmény: Fatboy Slim (716315)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 7 órája -1 2 716325

Az újság egy hetente megjelenő politikai hetilap, nyilván nem olyan mennyiségben gyártják a sport témájú cikkeket, mint a Nemzeti Sport. Én csak arra akartam rávilágítani, hogy tényszerűen nem igaz, hogy nem foglalkoznak sporttal és csak ingyenjegyért kuncsorognak.

Előzmény: Szuper_Bola (716324)
Szuper_Bola Creative Commons License 7 órája 0 4 716324

Tisztelettel olvasom mindig a véleményedet, de a sport rovatuk a következő címeket produkálta az elmúlt héten, lehet mélyebbre kellett volna ásnom a tartalomban, de ez alapján a Süni magazin is joggal formálhatna jogot a regisztrációra, hisz múltkor megírta mennyivel fut a gepárd.

A Felcsút NB I-es edzője is arról beszélt, nem a pályán dől el, hogy ki játszik

Az összes Fradi-meccsről kitiltották a Magyar Hangot

Farkas Örs: Néhány fotó erejéig levettem a maszkot, ez hiba volt

Motorbalesetben életét vesztette Veréb Krisztián olimpiai bronzérmes kajakos

Tovább arat a koronavírus a kézilabdában

Így tartották be a drukkerek a kötelező maszkviselést

Jövő pénteken indul a jegyértékesítés az Eb-részvételről döntő Izland elleni pótselejtezőre

Emberhátrányban is 5-1-re verte a Barcelona a Ferencvárost

Megérkezett Barcelonába a Ferencváros

„Mészáros, ez nem a tender” – zúgott a felcsúti stadionban

A többi megjegyzéseddel egyetértek, de ez itt már OFF!

Előzmény: Nyugdijas_szektor (716322)
Artúr Doki Creative Commons License 7 órája -1 0 716323

Ja,meg mikor 95ben egészen Madridig zarándokoltak a lilukák szurkolni a Fradi ellen...

Előzmény: Nyugdijas_szektor (716302)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 7 órája -1 4 716322

Nos az újságnak van sportrovata, ráadásul ha olvasnád akkor tudnád, hogy jobboldali irányultságú (a régi Magyar Nemzet újságírói alapították és dolgoznak benne a mai napig). Persze a kormány oldaláról nézve aki nem elvtelen seggnyalója a NER-nek az rögtön balliberális, így lett például a kurucinfó is balliberális lapnak minősítve (kedvenc BBL-ünk "kutatóintézete" által).

Előzmény: Szuper_Bola (716318)
Lorinc_d Creative Commons License 7 órája -1 0 716321

OFF

Orvosszakmai hatteret mar nehez felfedezni a jarvanyintezkedesek mogott (nemcsak Magyarorszagon), legalabbis orvosi szempontbol nem igazolhato az hogy mig tavasszal jarvanyugyileg jobban alltunk mint most (jelenleg nagyjabol minden nap megdol a rekord mind a fertozottek mind a halottak szamat tekintve) addig tavasszal le lett minden zarva, most viszont az akkori korlatozasknak csak a toredeke van ervenyben. Van egy kis ellentmondas, magyaran vagy akkor csinaltak hulyeseget a full lezarassal, vagy most azzal hogy az elet tobbe-kevesbe megy tovabb (sajat velemenyem szerint az elobbi). Tudom erre az szokott lenni az erv hogy "most mar fel vagyunk keszulve", ami nem igaz, mivel nyilvan egyik europai orszag sem tudott nehany nap alatt tobb ezer orvost / szakapolot kepezni, vakcina es terapia tovabbra sincs, annyi van hogy joval tobb lelegeztetogep van most mindenhol, aminek egy java reszet nem is hasznaljak (amugyis, ha a dolog mar odaig jut hogy lelegeztogep kell akkor sajnos sok esetben mar regen rossz).

ON

Előzmény: Szuper_Bola (716317)
Szuper_Bola Creative Commons License 7 órája 0 0 716320

Részemről elfogadható, hogy zárjunk mindent újra! Nem értek hozzá, nem tudom mi a jobb! De ez a fociszurkolók miatt mindenki meghal a többi megsebesül dolog kicsit visszás!

Előzmény: Fatboy Slim (716319)
Fatboy Slim Creative Commons License 8 órája -1 1 716319

szerintem egyik sincs rendben, ha engem kérdezel. de ez a magánvéleményem meg akkor is, ha öngólt lövök vele

Előzmény: Szuper_Bola (716317)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!