Keresés

Részletes keresés

sergiototta Creative Commons License 5 perce 0 0 707873

Abdi lájkolja ezt.

Előzmény: csekey_rocky_balboa (707872)
csekey_rocky_balboa Creative Commons License 15 perce 0 0 707872

csekey_rocky_balboa Creative Commons License 15 perce 0 0 707871

A rokkant faszszopó majd eldönti, hogy mit szabad írni a kiskegyeden! 

doncike Creative Commons License 2 órája -1 0 707870

Hogy zseni volt, az nem kérdés.

De ettől még -- sajnos --  nyugaton az ő mentalitásával még annyira sem vitte volna, mint itthon.

Ott sem játszhat mindenki abban a csapatban, amelyiknek gyerekkorában a szurkolója lett. Sok más különbség mellett, ha ezt itthon nem tudta elviselni, akkor ott sem tudta volna.

Előzmény: sport1899 (707868)
nuggerforever Creative Commons License 10 órája -1 1 707869

Szép a dózsás mez. Nb2-ben pont jó lesz.

sport1899 Creative Commons License 19 órája -1 2 707868

Szegény Törő!Órási játékos volt,ha nyugatabbra születik, valószínűleg világsztár lett volna.Akarata ellenére lett dózsás, ez közrejátszhatott az elzüllésében.Nem lehetett egyszerű feldolgoznia,hogy szeretett csapata mezét csak öregfiúként húzhatta magára.Jó egészséget kívánok neki!

Előzmény: LC.F1899 (707856)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 1 napja 0 11 707867

Ma 100 éve.

https://www.youtube.com/watch?v=Zg51Od7GBi8

Nem, nem, SOHA!!!

málnáskálmán Creative Commons License 1 napja 0 0 707866

Tegnap a rozsdások megnyerték az amatőr Szabadföld kupát? 

Édes Hazám, Magyarország Creative Commons License 1 napja -2 4 707865
Előzmény: 091010 (707863)
sötéterők Creative Commons License 1 napja -6 0 707864

Inkább örülnél neki, hogy vannak fekete játékosaink.

Legalább valakit te is lenézhetsz.

Legalább valakit te is le@hatsz.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (707854)
091010 Creative Commons License 1 napja -2 6 707863

Trianon 100

091010 Creative Commons License 1 napja 0 0 707862

Végül is nem ezen kell múlnia, a Kispest úgy nyert ma kupát (Batik, Ugrai, és talán Moutari is tőlünk?), hogy vasárnap játszottak bajnokit, míg a Mezőkövesd szombaton.

Előzmény: dzsukesz (707860)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 1 napja -1 2 707861

Az lehet, de számold ki ugyanezt a vasárnapi meccs VÉGE és a szerdai KEZDÉS között. Mert az számít. Már nincs meg az előírt 72 óra.

Tehát, ha normálisak lettek volna a bmlsz-nél, akkor szombaton játszatják a DVTK elleni meccsünket.

Előzmény: dzsukesz (707860)
dzsukesz Creative Commons License 1 napja 0 1 707860

A matematika mai allasa szerint vasarnap/ szerda az 3 nap.

Pont 72 ora telik el a ket kezdes kozott.

Előzmény: 091010 (707859)
091010 Creative Commons License 1 napja -2 0 707859

Miért vasárnap játszunk a Diósgyőr ellen? 1 hét múlva szerdán Paks-FTC, 2 nap telik el a meccsek között. 2 hétig tartotta az MLSZ a 3 nap pihenő szabályt? Évek óta nem bontja péntek-szombat-vasárnapra a fordulókat, most igen. Ennyire kellenek a közvetítések, vagy mi okból?

Küzdeni mindig! Creative Commons License 1 napja 0 6 707858

Majd mindjárt jönnek a dózsa meg a honvéd topikból és elmagyarázzák, hogy mi legalább annyira kivételezettek voltunk mint ők, ha nem jobban.

Előzmény: LC.F1899 (707856)
LC.F1899 Creative Commons License 1 napja 0 3 707857

Mindörökké Ferencváros!

LC.F1899 Creative Commons License 1 napja 0 8 707856

Ezt csak úgy itt hagyom, emlékeztetőül:

Törőcsik András:

- Nekem édesapám – Isten nyugosztalja – Fradi drukker volt, ő vitt ki engem még az Üllői útra mérkőzésekre. Akkor még megvolt az Üllői úti fatribünös pálya, én ott voltam először focimeccsen. Amikor a BVSC-ben kezdett menni a játék, akkor több csapat is keresett, köztük volt a Fradi is. Akkor más világ volt, ráadásul katonaköteles is voltam. Elsőre kaptam a Kossuth KFSE-től, ami fiókcsapata volt a Honvédnak egy behívót. Akkor két komoly lehetőségem volt, vagy a Honvédba vagy az Újpestbe megyek. A kettő közül az Újpestet választottam, mert jobb csapatnak tartottam. A Fradi nem tudta megelőzni ezt a két fegyveres testületet. Újpestről pedig már nem tudtam volna menni a Fradiba, de nem is akartam, mert nagyon jól éreztem magam.

Részlet Zsolt Róbert(Szabad tér kiadó 1989;28.oldal), Puskás Öcsi című könyvéből:

(...)Ruzsa-Rákóczi,Patyi,TóthIII.-Bozsik,Bányai-Horváth,Gyulai,Budai I,Puskás,Babolcsay volt a leggyakoribb összeállítás.Tehát akkor még nem játszott a más kluboktól.szerzett Grosics Gyula,Budai László,Lóránt Gyula,Kocsis Sándor,Czibor Zoltán. Ők miként kerültek később a Honvédhoz?

-Nem igaz,hogy egyszerűen fölsőbb parancsra.Elmondom mindegyikük történetét,ha érdekel.Azt hiszem,érdekes,mert elég sok szamárságot összehordtak minderről.Elsőként a Dorogról elszármazott Grosicsot igazoltuk le.Ő velünk együtt lett katona,Önként jött,semmilyen külső hatás nem játszott közre.Más kérdés volt a fradisták ügye.A Ferencvárost valóban szét akarták szerdni.Kitalálták,hogy reakciós a klub.De az nem igaz,hogy Budainak és Kocsisnak éppen a Honvédba kellett volna mennie.Választhattak három hasonló helyzetű csapat,a Dózsa, a Bástya(Textiles ) és a Honvéd között.Mondták nekem,hogy beszéljek velük.Vállalatam,de azzal,hogy semmifajta kényszerítő rábeszélést nem vagyok hajlandó alkalkmazni.Budai Laci majdhogynem első szóra benne volt az átigazolásban,Kocsis Sanyi azonban húzódozott.De aztán belátta,hogy mégis csak jobb helye lesz a Honvédban,mintha elvinnék katonának,az Isten háta mögé.Igaz,a Dózsa és a Bástya is megmenthette volna ettől,de effelé a két klub felé egyáltalán nem hajlott.Ő fradista volt,legszívesebben maradt volna,de felérte ésszel,hogy választania kell.Minket választott.

-De Öcsi,hát ez mégiscsak kényszer volt!

-Olyan értelemben igen,hogy mindkettejüknek el kellett mennie a Fradiból.Az akkori sportvezetés-vagy ki tudja milyen vezetés-tendenciózusan tönkre akarta tenni a klubot.Első lépésként a labdarúgócsapatot kívánták teljesen meggyengíteni,hogy elforduljon tőle a közönség.Ha kiesik az FTC-illetve akkor már ÉDOSZ,Kinizsi vagy mi az ördög-,nem kell számolni vele.Először Deáknak és Henninek kellett mennie,ők a Dózsába kerültek,aztán a Honvéd volt soron.(...)Kocsis végül is jött,de nehezen oldódott fel.Zöld-fehér volt a szíve és az egész családjáé is.De belátta,hogy ha már nem játszhat a régi csapatában,akkor velünk jár a legjobban.De meg kell jegyeznem,hogy fradista maradt az élete végéig,még a Barcelona játékosaként is.(...)

Unicum1971 Creative Commons License 1 napja -2 1 707855

Legyen véleménye, nekem is van. Nem meccsen, nem játék közben. Kíváncsi lennék, milyen szabály létezik erre a bmlsz-nél. Megrovás... Vicc. 

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 napja -1 7 707854

Legalább valakit te is lenézhetsz.

Előzmény: sötéterők (707851)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2 napja -1 1 707853

Őt azért nem bántanám. Érsekújvári lévén ugyan erős akcentussal rendelkezik, de a felsőfokú tudásszint ott van.

Előzmény: pfffffffff (707840)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2 napja -6 6 707852

én csak megkerdeztem h a "hol van a streamen" és a "időjárásjelentő" bácsi szerint ki fizetett Tokmacnak azért, hogy felvegyen egy ilyen pólót. Mert szerinte fizetett. Mint erős tipp, és segitség, felvetettem Soros Gyuri bácsi nevét. De nem kaptam választ arra, hogy ki fizetett. Arra se, hogy mennyit. Pedig biztos úgy volt!

Előzmény: Lorinc_d (707844)
sötéterők Creative Commons License 2 napja -7 2 707851

Hogy véded a tesóidat. Hétvégére milyen pólót adsz rájuk? "Utálom a fehéreket"?

Előzmény: Gyönyörű petesejt (707847)
vinik táltos Creative Commons License 2 napja -6 4 707850

Nem agysebész = primitív?

Végletek embere vagy.

ratatata11 Creative Commons License 2 napja -6 3 707849

na ezt is megértük:

vannak ántirászistáá fradidrukkerek...XD!

ratatata11 Creative Commons License 2 napja -5 1 707848

meg a boli nevűtől is...

Előzmény: ratatata11 (707846)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2 napja -4 5 707847

Azért előbb elmondhatnád, hogy miért gondolod primitív embereknek a fekete bőrű játékosainkat.

Már csak hogy mégse az jusson az eszünkbe rólad, hogy egy rasszista fasz vagy.

Előzmény: vinik táltos (707845)
ratatata11 Creative Commons License 2 napja -6 1 707846

ettől a satnya négertől jó lenne megszabadulni...

vinik táltos Creative Commons License 2 napja -5 6 707845

Ezek szerint Te pontosan tudod, hogy volt az eset.

Légyszi oszd meg itt velünk, mielőtt felfalnak az olvtársak.

Önts a pohárba tiszta vizet.

Előzmény: bigacsiga2003 (707841)
Lorinc_d Creative Commons License 2 napja -1 8 707844

Nem akarlak megzavarni, de egyelore te vagy az aki az utobbi 3 hozzaszolasabol 2-ben Gyuri bacsinal lukadt ki...

Előzmény: bigacsiga2003 (707841)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!