Keresés

Részletes keresés

Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94926
Petinek nem mondtal tegnap semmit a nagy olelgetes kozben??:)
Előzmény: rongyosgárda (94923)
simita Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94925
Jobban szeretném ha egy 4:0-ás hazai meccsel lenne bajnok a CSAPAT.
Előzmény: Kcsita (94918)
Ljungberg Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94924
De azér sokáig kellett ám gondolkodni a döntéshozóknak.Ezt ne mondd el senkinek,de sokáig töprengtek,h 21:30,hajnal 2:55,vagy reggel 10:28 és végül az első mellett lyukadtak ki. :)
Előzmény: Kisgonosz (94919)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94923
Jaj Attila, ne legyél már hülye! A nemzetközi indulásunk már rég megvan.

15 győzelmünk van, 9 döntetlenünk és 6 vereségünk, vagyis 54 pontunk.
Mindezt úgy, hogy tavasszal a 9. kiállításnál járunk, szopatnak minket a bírók ahol tudnak. Legutóbb éppen Kuttor kezezését a 16-oson belül nézte el kassai, szóval le lehet pattani rólunk.
És a Siófok minden csak nem gyenge, jelenleg ötven pontja van.
A különbség érzékeltetése végett a te csapatodnak 37. Ez barátok közt is 13 pont különbség, és ez nem véletlenül alakult így.

És egyáltalán, egy pesti, hogy szurkolhat a disznópásztor lákistáknak?
Magad égeted velük.

Előzmény: AttiVIDI_d (94908)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94922
szamolgassanak a mogottunk levok....
Előzmény: Kisgonosz (94921)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94921
nem szamolgatni kell, hanem nyerni...
Előzmény: Kcsita (94918)
Ljungberg Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94920
Nem mer én nem tudok menni újpestre,úgyhogy csütörtökön akarok ünnepelni.Persze,ha te mész,akko meg tudlak érteni.. :)
Előzmény: Kcsita (94918)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94919
persze jobb, de ket szar kozul ez meg a jobbik szar...

Előzmény: Ljungberg (94917)
Kcsita Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94918
Nem gondoltok arra, hogy a Balaton Debrecenben egy kicsit oda tenné magát mondjuk egy győzelemmel, és mi megvernénk az UTE-e, akkor Bajnokok vagyunk!
Előzmény: Ljungberg (94910)
Ljungberg Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94917
Ezt én is aláírom.De egy korrekt 6 vagy 8 jobban tetszene az a helyzet.
Előzmény: Kisgonosz (94912)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94916
ezutan hivjon fol az eredmennyel teged, akinek ket anyja van ...te kiherelt hermafrodita.)

Előzmény: Fatboy Slim (94913)
simita Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94915
Tök jó ez a 21:30 !
Este 7-től el lehet kezdeni inni az Ágiban ! Az kemény 2.5 fél óra szittya !
Ha matinénk van akkor az a baj, hogy 12 elött uriember sosem iszik ! :-)
Előzmény: Kisgonosz (94912)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94914
-a nem tul acelos siofok es iden is egesz evben eselyes volt a bajnoki cimre..

-mert aztan a az NS osztalyazat az mervado..ha-ha-ha

-mit varsz egy szurkolotol???
azt mondja, hogy ugyan legyunk mar harmadikok, mert azt erdemeljuk??!!

ez egy teljesen ertemetlen hozzaszolas volt a reszedrol...kar volt ezert koptatni a klaviaturat..tisztara mint strong:)

Előzmény: AttiVIDI_d (94908)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94913
én is mondtam ilyet és sasura is. mindkettő egy tehetségtelen balfasz. azért mert egyszer-egyszer lőttek egy-egy létfontosságú góltot, nem fogok brazil mezt vásárolni. főleg nem románt. azt meghagyom kisgonosznak.

a másik ez a 21:30-as kezdés....
mi vagyunk mi? meditterrán, ahol azért játszák olyankor a meccseket, mert akkor megy le a hőség? vagy mert a déliekhez hasonlóan mi is ekkor "élünk"? vicces azért.

Fatboy

Előzmény: Fradi79 (94900)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94912
ha valasztani kellene, hogy 21.30 vagy 'hajnal' 11, akkor en inkabb az esti meccsre szavaznek...:)
Előzmény: Ljungberg (94910)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94911
Meccs után is ki lehet állítani bárkit (azt is, aki nem is játszott a meccsen, de a kispadon ott ült). Anno még a Haladásban a Király Gabit kiállította a bíró és tíz meccsre tiltották el, mert a meccs után hozzávágta a labdát a bíróhoz.

Hogy a lefújás után mennyi ideig lehet még valakit kiállítani, azt nem tudom, talán csak azt hiszem, hogy 30 perc?

Előzmény: Mad Scientist (94897)
Ljungberg Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94910
Röhejes a 21:30-as kezdés nem gondoljátok?Márpedig akkor lesz,mert a 7végén még nem fog eldőlni a cím sorsa.Mondjuk így kétlem a teltházat,dehát ezektől a senkiktől minden kitellik,lexarják ők,hogy mennyíen vannak kint.Bár lehet,hogy ezzel akarják elkerülni,hogy találkozzunk a lilákkal meccs után,azt hiszik,sötétben nem találunk egymásra.:)
Nem baj,én kimegyek természetesen,tegyen így mindenki,majd csak hazajutunk valahogy.:)

MI MINDENHOL OTT VAGYUNK
A FRADINAK SZURKOLUNK
BAJNOK LESZ AAA CSAPAAATUNK...

Tim úr Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94909
Gyere máskor is, isszuk a szavaidat!
Előzmény: AttiVIDI_d (94908)
AttiVIDI_d Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94908
A mötöká 1kalap sz@r, de az lep meg a legjobban, hogy úgy néz ki, néhányan közületek erre csak most döbbennek rá...
No comment!

A Fradi sok minden érdemel, csak bajnokságot nem az idei idényben, ha csak az uccsó meccseteket nézzük a - valljuk be, nem túl acélos - Siófok ellen, akkor a lejobb osztályzat a 6-os! Hát gyerekek, ez minden, csak nem bajnokaspiránshoz illő teljesítmény! Ami kijár Nektek a mostani bajnokságra az 1méretes zakó az Üllőin a Debrecen ellen, aki viszont - veletek ellentétben - megérdemli a bajnoki serleget!

Bocsássatok meg, de azzal a játékkal akartok Ti bajnokok lenni, amit pl. ellenünk mutattatok a Sóstón? Nevetséges! Az uccsó 10percben "tálcán" adtuk nektek a match-et+bírói segédlettel, és ez csak 1 példa!

Ha mélyen magatokba néztek, télllleg megérdemlitek a nemzetközi porondon való indulást? Komolyan érdekel a válaszotok!

HAJRÁ VIDIKE MINDÖRÖKKÉ!!!

Előzmény: Fradi79 (94899)
simita Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94907
semmi jót nem várok a puhlbérenc horváttól !
Neki aztán semmi sem drága.
Legfeljebb nem jön többet Magyarországra, míg mondjuk a juhos lakcíme könnyen kideríthető.
Előzmény: Törölt nick (94902)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94906
igy van, foled a dozsa ellen van sok torleszteni valoja..ugye beigerte anno a golokat..asszem egyet sem vagott meg nekik:)
Előzmény: JOcika (94904)
Kcsita Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94905
Nagyon érdekes szakmain kérdést vennék fel. Nem tudom megfigyeltétek-e, hogy Kapic védekező játékával ritkábban játszunk támadobb játékot, de amikor Peti mellett ott van a Dini, akkor már teljesen más a támadó játékunk.

Szerintem igy állunk, majd fel az Újpest ellen:
Vuki. Dragóner/Botis, Gyepes, Leo, mert ez fekszik legjobban a csapatunknak a játék.

Ésszre vettétek hogy Pinyő nem rakta be a Dragót meg a Kiss Gyurit? Kiss Gyuri nem is hiányzik nekem, őszintén most.

Az UTE ellen igy állahtunk fel raciónálisan:
1. Védekezősebben:
Szűcs
Vuki, Botis/Dragó-Gyepi, Leo
Lipcsei, Kapic
Rósa, Gera, Penska
Sasu

2. Ha támadunk akkor igy fogunk felállni:
Szűcs
Vuki, Botis/Dragóner, Gyepi, Leo
Lipcsei, Rósa
Thomas, Gera, Penska (Károlyi)
Sasu

Előzmény: green_d (94874)
JOcika Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94904
Én mondtam. Itt is, élőben is. Ha úgy játszana, mint tegnap, valszeg nem mondtam volna. De vállalom az akkori véleményem.
Lehet rámcáfolni, és úgy játszani, mint tegnap! De nagyon sok mindent kell jóvátennie!

Hajrá Fradi!

Előzmény: sx7 (94898)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94903
Utolsó forduló: döntés hétfőn

Budapest, május 20., 13.35 Délelőtt lehetnek a gólösszefoglalók.

Az MLL székházában tartott összejövetelen a sajtó munkatársai a Liga vezetőivel karöltve a magyar labdarúgás mindennapjairól beszélgettek. Az összejövetel fő apropóját az RTL Klubbal kötött televíziós szerződések szolgáltatták, Szieben ugyanis elmondta: a tervek szerint a hétfő esti gólösszefoglalók átkerülnek a vasárnap délelőtti mérkőzések elé, majd kijelentette a közvetítések nézettségi mutatói igencsak biztatóak. A Liga igazgatója felhívta a sajtó munkatársainak a figyelmét arra, hogy az m+-os közvetítések - hiába szidják nagyon sokan - afféle "ajándék" csupán a kereskedelmi csatorna részéről, ugyanis ezekre a közvetítésekre nem érkezett felajánlás a televízió vezetőitől.
Hétfőn egyébként újabb, igaz ezúttal már szakmaibb, összejövetelre is sor kerül, amelyen eldől, hogy az utolsó forduló mérkőzései mikor kezdődnek. Ami már biztos: az alsóház meccseire szerdán, míg a felsőház találkozóira csütörtökön kerül sor.
Amennyiben az utolsó forduló előtt nem dől el a bajnoki cím sorsa, akkor a felsőház meccsei a tervek szerint csütörtök este 21.30-kor kezdődnek, és az RTL feltehetően körkapcsolásos közvetítéssel kíván majd kedveskedni nézőinek.
Szieben még elmondta: azért a késői kezdés, mert az RTL-nek 18-tól 23-ig olyan műsorai vannak, amelyekkel még a magyar bajnokik nem veszik fel a versenyt, de a mutatók alapján kijelenthető: a sportesemények közül csak a Forma1-re és a profi ökölvívásra kíváncsiak jobban az emberek.
A sajtóreggelin szó esett még az MLL és az MLSZ együttműködéséről, valamint az utánpótlásnevelés kérdéseitől és a jövőbeli tervekről, lehetőségekről.
(s.z.)

Törölt nick Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94902
A játékvezetők mindent megtesznek, hogy ne mi legyünk a bajnokok. Most sem úsztuk meg piros nélkül. Jó is, hogy horvát bíró vezeti a meccset. Szerintem ez viszonzás arra, hogy a MOL a horvát foci támogatója.
Vasárnap remélem bajnokok leszünk.
Fradi79 Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94901
Pintér Attila a következõképpen értékelte a Balaton FC elleni találkozót.
- Nagyon sajnálom a szurkolóinkat, hogy ilyen produkciót kellett látniuk. Az elsõ félidõben több lehetõségünk is volt, de ezeket sajnos kihagytuk. A kiállítás után a Balaton fokozatosan átvette az irányítást, ennek ellenére második játékrészben is akadtak lehetõségeink, amik kimaradtak. Egy-két játékosom nem nyújtott Fradihoz méltó produkciót. Nehéz helyzetünkben pont ma kellett volna megmutatnia néhány embernek, hogy méltó a Ferencváros mezére. Több olyan játékos is volt, aki ezt nem tette meg, és ennek biztosan következménye lesz. Másfél hetem van, hogy az Újpest ellen felrázzam a csapatot, és megtaláljam azokat az embereket, akikkel megnyerhetjük azt a meccset. Szeretném, ha Gyepes Gábor inkább velünk maradna, mert neki most munkára lenne szüksége, de úgy tûnik elviszik a válogatotthoz. Sokan bírálják Leandrot, róla csak annyit, hogy az elmúlt két meccsen két alkalommal rossz megoldást választott, de ez nem is csoda, hiszen szörnyû ellenséges hangulatban futballozik. Ő az, akit a nézõk és a sajtó is kipécézett magának, ami rányomja a teljesítményére a bélyeget. Még egyszer mondom, hogy szurkolóinkat nagyon sajnálom, és remélem, hogy másfél hét múlva kárpótolni tudjuk õket.

-így van, ne beszéljünk a trénerünkről!

Fradi79 Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94900
Én pl. mondtam olyat, hogy "Leo takarodj", igaz nem itt, hanem kint az Üllői úton, de aki jár meccsre az már mindenki mondott ilyet, és biztosan nem bánta meg...
Nem, hogy rosszul játszott, de egy lelketlen szar volt, és nem fogok hasra esni, ha hozzátesz az eredményhez! Ez Sasura is igaz, detto!
A minimális cél a maximum, "sajnos" minket kötelez a múltunk, túl sok ember forogna a föld alatt, ha az olyan "Leós" hozzáállásból rendszer lenne!
Fradi79 Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94899
Hello Mindenkinek!
Nagyon örülök a tegnepi sikernek, főleg annak, hogy vert hekyzetből sikerült fordítani!
Annak már kevésbé örülök, hogy az MTK a Debrecennek is lefeküdt...
Engem állandóan megbotránkoztat, milyen jellemtelen csapat, hihetetlen, nem hiszem, hogy a saját szurkolóik ezt nem veszik észre. Hál' Istennek ilyen az Üllői úton nem fordulhat elő. mert mi nem hagynánk, igaz?
Amúgy valóban rengeteg "érdekes" dolog történik,
ami nem lehet véletlen, de már megszokhattuk, hogy nekünk minden sikerért kétszeresen meg kell dolgoznunk.
Most nem szabad elméleteket gyártani, hanem kőkeményen oda kell állni és hozni mind a két meccset!
Már nagyon jár nekünk az aranyérem, effelől semmi kétségem, és meg is lesz, ha meg megpróbálják elcsalni, akkor jöjjön a pokol!!!
HAJRÁ FRADI!!!!
sx7 Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94898
Már csak azt kéne visszakeresni,hogy ki mondta még másfél hét előtt,hogy LEO teakarodj :D
Én csak Dinora emlékszem,hogy marasztalta volna:D

Nem beszélve a szép magyar beszédéről elhíresült trénereteket :D

Előzmény: Kisgonosz (94894)
Mad Scientist Creative Commons License 2004.05.20 0 0 94897
...a lefújás után a bíró kiállította Tököli Attilát is, mert a csatár megengedhetetlen hangnemben bírálta a játékvezetőt.
[origo]

Általában ismerem a szabályokat, de mi ez a f@szság?

Meddig tart egy meccs, és meddig a jv. hatóköre? 90 percig (amíg le nem fújja), vagy amíg jegyzőkönyvet nem zártak, vagy amíg ki nem léptek a stadionból?

Ha én - mint játékos - a meccs után két nappal elmegyek hozzá, vagy aznap este összefutunk ugyanabban a kocsmában és elküldöm a p....ba, akkor visszamenőlegesen kiállít??? Vagy a következő meccs elején pirosal indít??? A játékvezetővel netán civilben is "megfelelő hangnemben" kell viselkedni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!