Keresés

Részletes keresés

karesz4 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1099
Üdv Mindenkinek!

Lörinc!

már bocs, nem akartam ide írni, egyszerűen csak el akartam olvasni, hogy hogyan élitek meg ezt a folyamatos szégyent, ami éri ezt a szerncsétlen csapatot, jobbára vezetőinek hibájából... erre mit látok, "kedves virtuális barátom" kurva anyázik... Nem kéne... Akkor döntöttem úgy, hogy "csakazértis"! De ezt előre jeleztem is a szövegemben... ha legalább valamelyikőtök némi tolarenciára intette volna Őt, akkor biztos én is visszafogom maga, de így miért tenném?
Más: Az alapszakasz első helyéért 12 pont jár, a másodikért 10 és így tovább. Úgyhogy nem lehet öt pont a hátrány, hanem a hatodik és az első között bizony tíz pont...

Üdv mégegyszer:

Karesz

BaLee Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1098
Hella!

A sorponi vereség még csak szégyen volt, de ez a mai már ALÁZÁS volt a javából!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1097
Azzal vigasztalodhatunk, hogy az alapszakasz kevesse szamit, miutan csak 5 pont lesz a kulonbseg az elso es az utolso kozott a masodik szakaszban.
Sovany vigasz...
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1096
Szégyen...
Oborzil Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1095
Most hallottam az RTL-en a sporthírekben, a vészhelyzetre való tekintettel felmentik Csankot és az őszi idény végéig Torgyán József ül le a kispadra, hogy megmentse a csapatot. :O
tutajos Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1094
Szeiler-nek volna egy jo ötletem.Ha segiteni akkar a csapatnak álljon a kapuba.Szerintem ebben a fradi-ban kettö épkézláb játékos van.a tőbi balfasz nem üti meg az nb1 szintjét.Ez a kisgazda szakmai stáb körülbelül a saját szintükre zülesztete a csapatot.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1093
Karesz huzzal mar innen a rakba es irogass a Vasas topicodba! Mi sem megyunk oda bunkozni akkor te mit keresel itt?

Arpi

Jeno riporter is es mint ilyen meg kell probalnia semlegesnek maradnia. Egyebkent nem ertem a Ferencvaros megszolitas miert baj.
Sajnos a Dunaferr jobb, esd ahogy mondod, ezzel a jetkkal igy-is ugy-is kikaptunk volna, talan hihetetlen mazli eseten egy x ha a biro befujja amit be kellett volna.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: karesz4 (1092)
karesz4 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1092
Üdv Mindenkinek!

Azért sem megyek az anyámba! Még ha egy íly IQ bombázó, igazi uriember kér rá, akkor sem!

Istenem! Köszönöm Neked ezt a mai szép napot! Bár én 4:0-ra tippeltem, de ez az eredmény is nagyon tetszik! A Lombard meg úgy elveri a fradit, mint szódás a lovát... Ebben csak egy dolog lesz rossz: a parasztlázadás el fogja söpörni ezt a sikeres triumvirátust (pubi-béla-meg az új bólogató józsi). Még képesek lesznek találni valami hozzáértőt, aki bent tartja az ftc-t az NB1-ben. Ezt pedig nem szeretném...

Üdv:

Karesz

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1091
A Dunaröff meccshez az igazsághoz tartozik, hogy az első gól les volt és Molnárnak már az első félidő közepén le kellett volna mennie a durvaságai miatt!

Bár azt hiszem, ha nincs az első gól és csak 10-en vannak, akkor is kikaptunk volna, csak nem hárommal.

Jenő nem Fradista, mert nem azt mondja, hogy Fradi, hanem azt, hogy Ferencváros!
Mindig így emlegeti a csapatot!

badcard Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1090
jó torgyán lenne beloled :))
optimizmussal bele a nagy semmibe.
Előzmény: szaki2 (1079)
pipi Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1089
papír szerint kikapunk a Lombardtól, aztán szegény Szeiler nézhet új edző után :(
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1088
Pedig Knezy fradista.
A Tatabanya ellen nyerni kell!
Kiesni azert csak nem esunk ki, a Haladas-Nyiregyhaza-Sopron harmasbol kettot csak megelozunk. Mindenesetre jo lenne nem 2 ponttal kezdeni a masodik felvonast...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Előzmény: Uteresz Arpad (1087)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1087
Ehhez nem lehet mit hozzátenni, csak annyit, hogy legalább Knézynek is szereztünk egy jó napot!

Annyira undorító volt, ahogy közvetített, a legszebb az volt, amikor az első félidő közepén kijelentette:
"...nyilvánvalóan igazam volt..."

Azt hiszem az utolsó lehetőségeink egyike szombaton lesz a Bányász ellen. Kíváncsi vagyok hogyan élnek vele, mert már a döntetlen sem fogadható el.
Nem?

ironduck Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1086
végeredmény: 5-2

Óh én istenem.........., de sajnálom Őket:-)

HAJRÁ VASAS!!!!!

Előzmény: Lorinc_d (1085)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1085
Csank a 71. percben vegre behozta Foldvari Csabit. MIERT NEM VOLT KEZDO??? 6 jatekosunkat kell nelkuloznunk, ne mondja mar hogy Csabi meg igy sem fer be!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1084
Az elsonel meg Vamos kiejti Tokoli ele a labdat, a harmadiknal meg a vedelem nezi ahogy Molnar beivel, Zavadszky fejel, Vamos ved a kipattanot pedig Tokoli berugja...
Előzmény: robi25 (1083)
robi25 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1083
a második volt állítólag jó: Lengyel a maga harminc-egynéhány évével átgyalogolt a félpályátokon aztán berugta, a védelem meg nézte.....
Előzmény: Lorinc_d (1082)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1082
Szunetben 2-0-ra egunk, ket levente gollal...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

big l Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1081
Ne haragudjatok de nagyon sz@r ez a mai FRADI.
Egyet nem értek .Hogy a Lipcseit miért kellet ebbe a FRADIba vissza hozni ?
Ez a Lipcsei a világ legnagyobb alibi fociját játsza .

Nekem nincs kedvenc magyar klubb csapatom , de a FRADInak szurkolok mielött mindenki nekem rohanna .

Dunaferr-FTC = 2-0 ( félidő )

The AVE Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1080
Egy válogatottat a legjobb formában lévő játékosoknak kell alkotni. Nehogy már azt mondd, hogy a 6 meccs alatt 6 gól az rossz forma... Tartós megoldás nincsen, száz meg száz példát lehetne sorolni egykor csillogó klasszisok bukására.
Az olaszokkal kapcsolatban csak ismételni tudom magamat: az edzőjük szerint jól játszottak, csak elfáradtak. Apropó, nem tudom, emléxel-e a dánokra, akik nyaralásról beugorva EB-t nyertek?

Bocs a kicsit off topic hozzászólásokért.

Előzmény: GALA (1076)
szaki2 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1079
Minden ujpesti es mas antifradista takarodjon innen a kurva anyjaba !

Ami a mai meccset illeti, nyerunk. Ha a maximumot nyujtja a csapat akkor min. 2 gollal nyerunk. Annyira azert nem verhetetlen ez a dunaferr.

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1078
Ez most akkor az al-Kertlay volt vagy az igazi? En mar nem tudom akkora a kavarodas, igyekszem nem foglalkozni a dologgal.

Gala

De akkor azt mondd meg hogy ki lenne a megoldas Horvath Feri helyett? Tudsz nala jobb magyar csatart? Tokoli a magyar mezonyben sztar, a valogatottban mit csinalt eddig? Persze a zolasz meccs utan nagy boszen nyilatkozott a radioban hogy total ideges mert nem kapott labdat az egesz meccs alatt es ezert nem tudott jatszani...

GALA Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1077
Ja meg az ellenfelek védőinek is , hogy hát miért nem rúghat gólt ? Hát az olaszok ellen tudott akkor ...

Tutira fogadom - bár teljes szívemből szeretném ha nem jönne be mert baromi presztizsveszteség lesz ez nekünk - hogy a Cottbus símán , már félidőtájt kiesik BUNDESLIGÁBÓL.
Nem véletlen az sem , hogy a nagy kedvemcem ( brrrr) Dragoner simán kiesett a Fortuna Kölnnel , DE Bicskeinek hónapokba tellt mire felfogta , hogy nem lehet olyan szar a helyzet , hogy a magyar válogatottba egy bundes2 ből KIESETT csapat játékosa kezdő legyen...
Hozzá képest pláne Horváth egy világsztár.

Előzmény: GALA (1076)
GALA Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1076
Azt bármelyik edző 2 perc alatt elmondja neked mi a különbség egy csúcsformába hozott ill egy azután ,2 hónap levezetésben levő , meccseket nem játszó csapat/játékos között. Ezzel hogy gondolod vitatkozni? Ezek az olaszok amikor ilyen nagyképűek és nincsenek felpörgetve oda-vissza Xeltek a fehéroroszokkal ,miről beszélünk ?

Én nem mondtam hogy H nem egy jó csatár , egyébként nem vették volna meg a belgák se , DE azért még nem tuti megoldás.Az baj hogy nincs még 5 ilyen vagy jobb...
Figyelgesd a Cottbust és írj nekik is pl mailt , hogy hát nem látták az olasz meccset ? (nevesincs játékosok hamarabb beférnek a kezdőbe )

Előzmény: The AVE (1074)
Strong Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1075
mash:TE TELJESEN HÜLYE VAGY???
A FREEMAIL-ES MAILBOX 2MB...
A LEVELEID ÖSSZ:4.7...

Strong

The AVE Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1074
Szerintem bőven elég alap az összehasonlításra, hogy lényegében ezzel a csapattal játszottak az EB-n! Trap szerint jól játszottak, de csak 60 percig bírták erővel. Ez nem azt jelenti, hogy a holiday alatt elfelejtettek focizni, mindössze erőnlétileg estek vissza. Horváthról meg majd az idő eldönti, hogy tényleg jó-e, vagy csak most nagy formában. De hogy most abban van, az vitán felül áll. Egy csatárnak az a dolga, hogy gólt rúgjon. Szépet vagy csúnyát, mindegy. Mellesleg rúgott egy szépet is...
Előzmény: GALA (1073)
GALA Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1073
Nekem akkor sem ő a csatármegoldás. Most van egy jó éve.
Egy nagyképű, kialakulóban levő , edzés előtti állapotú holiday-olasz válogatott volt. Azért az nagy butaság ezt az EB csapattal összevetni bármilyen alapon...
Előzmény: miksi (1067)
hools Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1072
Attól a hozzállástól, amit a magyar edzok képviselnek (tisztelet a kivételnek), én is el tudok dolni. Csank is: egy döntetlen jó lenne. Mezey szintén. Meg amikor Egervári azt mondta a Split elleni meccs elott, hogy gyakorlatilag esélytelenek. Hogy lehet így motiválni a játékosokat?!
Akárki akármit mond, az utóbbi évek legjobb edzoi - ebbol a szempontból - Varga valamint a Vlak-Simon duó volt. Azok tudták fanatizálni a csapatot.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1071
Nem is tudtam rólad, hogy Fradista vagy. Dícséretes :-)

Nem kergetek illúziókat mára. Egy döntetlen nagy siker lenne.

Előzmény: Kevin (1062)
mash Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1070
innen is huzz az anyádba, ál kertlay
Előzmény: Kertlay Z_ (1069)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!