Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 2009.09.16 0 0 5913

Kedves Moderátorok!

 

Kicsit pirítsatok rá az iletőre, friss húsként elég agresszíven támadta be a PFC-t...

 

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1046639

y3k Creative Commons License 2009.09.14 0 0 5912
Előzmény: resolv.conf (5909)
y3k Creative Commons License 2009.09.14 0 0 5911
resolv.conf Creative Commons License 2009.09.14 0 0 5909
EOS kárörvend és hergel éppen...
Előzmény: Törölt nick (5908)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.14 0 0 5907
Tisztelt Moderátorok!

Volna lehetőségem töröltetni innen:
http://torzsasztal.hu/Article/showArticle?t=9185692
a 1939 hsz. nem tudhatja hogy mit gondolok…

Előre is köszönöm a segítséget.
Százbolha Creative Commons License 2009.09.13 0 0 5906
Tisztelt moderátorok!

 

Három hét elteltével ismét szeretném megkérdezni, hogy a 2009.aug.19-én foganasított egy hónapnyi időtartamú és a teljes Technika/Fotó fórumra vonatkozó kitiltásomat a moderátori tanács már megtárgyalta vagy sem?

(a fellebezést ebben a topicban nyújtottam be)

 

A második kérdésem az lenne, hogy milyen döntés született?

Ha pedig az elmúlt időszakban nem került sor az ügy megtárgyalásra, akkor milyen időpontban várható, hogy a moderátori tanács napirendjén szerepelni fog.

 

Mint korábban jeleztem, számomra fontos ez a döntés. Elsősoban nem azért mert 1 hónapig nem írhatok fotós témában az INDEX-re, hanem mert az ilyen jellegű sorozatos letiltások után végleges letiltás lehetősége is adott, ha egy moderátori szándék erre irányul.

 

A végleges letiltást szeretném elkerülni és a következő 10 éveben is a mostani nicknevemen szeretnék az indexen jelen lenni.

Továbbra is fenntartom, hogy megitélésem szerint sem az előző, sem a mostani letiltásom alkalmával nem sértettem meg a szabályzatot, nem szegtem meg moderátori tiltást, és erre irányuló szándékom sem volt.

 

Köszönettel

Százbolha

somi Creative Commons License 2009.09.10 0 0 5904
mert mar nincs olyan topic.
ilyen van, ide irhatsz: Canon EOS 7D
Előzmény: OPi (5903)
OPi Creative Commons License 2009.09.10 0 0 5903
miért is nem tudok oda írni?

"Fórum » Technika és használata » Fotó-videó »
EOS 7D

A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal.
"
Black Dragon Creative Commons License 2009.09.10 0 0 5902
Légyszi töröljetek EBBŐL kettőt! Köszi :)
resolv.conf Creative Commons License 2009.09.10 0 0 5898
Értelmetlenül lóg a levegőben ez a hosszászólás. Biztos nem fogja bánni a gazdája, ha törlitek. Köszönöm!
Csősz bácsi Creative Commons License 2009.09.10 0 0 5897
A moderációs topik nem balhézásra való.

Pont.
resolv.conf Creative Commons License 2009.09.10 0 0 5895
Ez egy spammer. Az Utazás fórumban nyomul leginkább, de már átjött az egyik fotós topikba is. Kérném a törlését. Köszönöm!
Állomásfőnök Creative Commons License 2009.09.09 0 0 5888
Holnap megnézem, van-e értelme kitakarítani. Addig törölve marad.
Előzmény: Törölt nick (5887)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.09 0 0 5886
És tart azóta is, csak variálódik :-)
Előzmény: Törölt nick (5863)
resolv.conf Creative Commons License 2009.09.09 0 0 5885
Hamburger2 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 5884
Tisztelt Moderátor!

Kérem, a Katonai topic-ban tett 28519 sz. hozzászólásomat töröljék, mert figyelmetlenségemből fakadóan nem kívánt nick-néven tettem azt.

Köszönettel: Hamburger2
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 5882

Üdv!

Modiknak: szerintem ez az egyik legjobb topic :-)

 

Másoknak itt alant:

Engem kicsaptak nyáron a modik rendesen, aztán megbeszéltük, és visszaengedtek, respect.

De hogy Ti milyen agyamentek vagytok! (remélem a modik elnézik, hogy egy "kicsit" személyeskedem) Követtem a dolgokat, magam is meggymagköpködő tulajdonos lévén, de szándékosan nem szóltam hozzá.

 

Ti akartok úgy fegyverekről, önvédelemről beszélgetni, okoskodni, hogy saját magatokat sem tudjátok kontroll alatt tartani? Szép. És a hatályos szabályok szerint a kezetekbe is kerülhet. Aztán átmegy az egész hitvitába, és szak lőzungokkal kezditek összemérni egymás fütyijét.

Gondolkodni, az nem megy? Az a puszta tény, hogy egy pár év alatt kb 20.000 viselésit állítottak ki, önmagában érdekes és kényes, de hogy ebből polkorrekt témák alakíthatóak e, azt kétlem. Bizti ami bizti, az Index sem akarja megütni a bokáját, törli az ide vonatkozó fórumot.

Ha a fenti kényes okot sosem vállalnák be - Ti meg hiába kéritek számon, illetve veritek a blattot, mivel magántulajdon - , amiatt biztosan törölték a gázpityus, vagy gumis topikot, hogy többen már vállalhatatlan módon fórumoztatok az index számára.

 

Szerintem rendesen ki lesztek csapva, felhasználóstól, topikostól, amit én meg -az infók miatt - sajnálni fogok, Ti meg megint csodálkozni fogtok rajta. Én pl. tudtam meg hasznos dolgokat a keserű topicban is, a fárasztó hitvitákon felül. Hát most majd nem fogok.

 

Kivételnek tisztelet.

(törölhető..)

 

archivalo Creative Commons License 2009.09.08 0 0 5876
Bocs, de teljesen mindegy, hogy mi volt az indíttatásod, indíttatásotok.
A lényeg, hogy kipucoltak a te (ti - mert kalandos-ról se tudni, kicsoda) feljelentésedre kb 5-6 topicot és szélnek ment a teljes gárdája.

Az, hogy 1-5 emberrel bajod van, volt ne haragudjon meg a világ, de a te személyes gondod. Miért nem őket rakattad ki, ha már csak ezt érzed megoldásnak?

Miért kellett kb 50-100 ember szórakozását tönkreteni - főként, hogy ha igaz, van saját fórumotok.

Ez volt az egyetlen hely, ahol Vass Gábor mentesen lehetett beszélgetni, eszmét cserélni. Sikerült tönkretenned - remélem büszke vagy magadra!

MÁS: ismereteim szerint az index ingyenes fórum, tehát az üzleti dolgokat ne itt intézze senki. Megvannak annak a megfelelő helyei - erre kérlek, ne hivatkozz.

Változatlanul fenntartom, hogy RÁD NINCS ITT SZÜKSÉG, KÉREM A HOZZÁFÉRÉSEDET TÖRÖLNI!
Előzmény: Törölt nick (5873)
archivalo Creative Commons License 2009.09.08 0 0 5872
Tisztelt Moderátorok!

Fogalmam sincs, kinek kéne írni, de a kiakadásjelzőm már napok, hetek óta piros zónában van. Adva van egy-két (huszonhárom) név alatt bejelentkezett illető(k), aki(k) áldásos tevékenysége folytán gyakorlatilag több, sokezres hozzászólást és információgyűjteményt tartalmazó topicok kerültek felszámolásra. Ezek az oda beíró kollégákat is magukkal sodorták és gyakorlatilag egy rakatnyian kitiltásra kerültünk.
Ezt már egyszer itt is leírtam, de váalasz nem jött, csak a hszt törtölte ki valaki.
Továbbá annyit látnmi, hogy mindazok a topicok, amelyekben a Gázfegyver szó előfordult, kitörtlésre kerültek és annyit látni, hogy a "Közlemények" között megtudni az okát.. Na, ott semmit sme látni...

Teljesen mindegy, hogy milyen indíttatásból - de a ismét előkerült egy "spártai katona", aki megint egy topicot óhajt felszámoltatni.

Szerény véleményem szerint, ezt a beteg lelkületű illetőt kellene mostmár eltávolítani, mert tényleg tarthatatlan, hogy mindenre az a válasza (és a moderatorok meg végre is hajtják!), hogy KIVELE!

Próbát teszek, nem szokásom a feljelentgetés, de most már tényleg elég: ezt az illetőt kérném egyszer, s mindenkorra eltávolítani a fórumok környékéről!
Azt a személyeskedő, alpári ócska becsületsértésektől hemzsegő bezsólást, amit egyik társunk belinklet, miként lehet benttartani akkor, amikor ennél jóval kevesebbért emberek százait zavartátok el?

Előre is köszönöm.
AZS Creative Commons License 2009.09.08 0 0 5871
"bepereljük és hatóságilag megszüntettetjük"

most biztos mindenki nagyon meg van ijedve ;-)
Előzmény: Törölt nick (5869)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.07 0 0 5863
halaloszto Creative Commons License 2009.09.07 0 0 5862
Sziasztok,

Most tudtam meg, hogy ikarepma kerte egy par hozzaszolasom torleset. En egy bekes ember vagyok, ha neki ettol jobb, legyszi tenyleg toroljetek ki azt a parat.

koszi,

vajk
Előzmény: ikarepma (5817)
resolv.conf Creative Commons License 2009.09.06 0 0 5861
Előzmény: y3k (5860)
y3k Creative Commons License 2009.09.06 0 0 5860
Előzmény: Törölt nick (5837)
Schaf Creative Commons License 2009.09.05 0 0 5858
Most már rendben van... de ha ennyireráérsz, nyugodtan nyálazd át a többi topicot is. :D


Szerintem nincs is olyan Mio vagy egyéb navi topic, ahol nem lehet egy alapos szántogatást elvégezni. :-)))))
Előzmény: békésen szántogató traktor (5857)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.09.05 0 0 5857
Most is?
Előzmény: Schaf (5856)
Schaf Creative Commons License 2009.09.05 0 0 5856
Én még lezárva látom. :-))
Előzmény: békésen szántogató traktor (5855)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.09.05 0 0 5855
Máskor előbb szóljatok. Kitakarítottam és újra kinyitottam.
Előzmény: Schaf (5853)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.09.05 0 0 5854
A topikot ideiglenesen töröltem. Ha lesz egy kis időm, akkor ki fogom folyatni belőle a patakbiteket.
Előzmény: Schaf (5853)
Schaf Creative Commons License 2009.09.05 0 0 5853
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9162362

Megint elkelne egy alaposabb takarítás.Szerintem a warez témáknak is van egy határa, ami még elmegy, meg ami már nem. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!