Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.20 0 0 594

Kinek a pap? Kinek a papné? 

Előzmény: Törölt nick (593)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.20 0 0 593

Feleim, ez a vessző megér egy misét!  :DDDDD

abba ne hagyd Creative Commons License 2014.07.20 0 0 592

Valamiért csak kiszúrtál magadnak. :D

Igazad van. Én kevés vagyok. Te meg sok. :P

 

Mire jöttél rá? Nem jöttél te rá semmire! Közlöm, hogy a vélt beazonosításod téves. :P

További találgatásaidat tartsd magadban. Már ha bírod.  Én nem vagyok rá(d) kíváncsi. 

Keress magadnak mást, akinek a helyesírási hibáira felhívhatod a figyelmét. Mert úgy látom, ez okoz neked kielégülést. Hát, kinek mi... :D :P

 

Részemről meg ennyi volt.

Na csá!

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (591)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.20 0 0 591

Nem jöttem semmiféle lázba, ahhoz te kevés vagy.

 

Közben rájöttem, hogy te kreddenc vagy meg az a emanuellefos, vagy kicsoda. A camelotta központúak, úgyhogy részemről ennyi volt.

 

Előzmény: abba ne hagyd (588)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.20 0 0 590

Fel sem merült bennem, hogy ezt kéne válaszolnom, mivel evidens, hogy ezt egyikünk sem gondolja komolyan.

 

Előzmény: abba ne hagyd (589)
abba ne hagyd Creative Commons License 2014.07.20 0 0 589

Na!Spolya!

Nehogy azzal vágj vissza, hogy én igazi egyéniségnek tartom magam!

Próbálj valami eredetit! :P Na, küzdj egy kicsit! :D :P

Előzmény: abba ne hagyd (588)
abba ne hagyd Creative Commons License 2014.07.20 0 0 588

Ha nem mondod, akkor hülyén halok meg. Az írásképemet csak úgy mellékesen említettem meg. Sehol nem mondtam, hogy a helyesírási hiba íráskép. Hol láttál ilyet? De csak kötözködj, ha jólesik! :P

 

Akkor kattantál rám, amikor Camelottához címeztem a hozzászólásomat. Milyen érdekes! A topicok hemzsegnek a helyesírási hibáktól, de TE pont engem szúrtál ki. Egy vesszőhiba miatt. Mennyi gondod lehet egy bizonyos vesszővel, ha ilyen érzékenyen érint! :D

 

Tudom, tudom... (az állítólagos hülyeségeim) miatt jöttél lázba. :D Tényleg fogadd meg a tanácsomat, írj valami kérdést. Tuti sikere lesz. :P

 

Végszó: mindig voltak emberek, akiken jól szórakoztam. Vagy azért, mert igazi egyéniségeknek tartottam őket vagy azért, mert azt hitték magukról, hogy igazi egyéniségek. :D :P

 

Előzmény: Törölt nick (586)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.19 0 0 587

+ a*

Előzmény: Törölt nick (586)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.19 0 0 586

A helyesírási hiba nem íráskép.

 

Ja, majd megfogadom a tanácsodat, te hülyeségeid is annyira témába illőek! Megihletnek egy-egy kérdést...beküldésre(?).

Előzmény: abba ne hagyd (571)
*Zolika Creative Commons License 2014.07.19 0 0 585

Már hogyne lehetne velem értelmesen beszélgetni. Egy csomó embernek már sikerült. Mondjuk egy másik csomónak meg nem. 

Ha lehiggadtál, majd olvasd el a hozzászólásaidat. Közben tegyél úgy, mintha nem te, hanem neked írták volna. És gondolkodj el az "értelmes beszélgetés" mikéntjén, meg azon, hogy miért nem sikerült - már ha nem sikerült.

 

Ha admin szeretnél lenni, akkor az teljesen más. Keresd meg a játék üzemeltetőit, mutasd meg, milyen eredmények állnak mögötted, és egyezzetek meg. Sok sikert hozzá.

 

 

Előzmény: pepe19711002 (581)
Femacska Creative Commons License 2014.07.19 0 0 584

egymillió...

rohadt meleg, nem figyelek miatta:(

Előzmény: Femacska (582)
Femacska Creative Commons License 2014.07.19 0 0 583

Az utolsó tagmondatért bocsi:)

 

Nagyon tévedsz ha azt hiszed, hogy *Zolika nincs tisztában az általános műveltség fogalmával. Nagyon is tisztában van vele, csak azt akarja belőled kihúzni, hogy a te értelmezésedben mit jelent ez a fogalom. Mert mindenkinek kicsit mást. 

Előzmény: Femacska (582)
Femacska Creative Commons License 2014.07.19 0 0 582

Pepe én esküszöm neked, meg voltam győződve hogy rendelkezel némi humorérzékkel:(

Az "adminnak születni kell" pont olyan megjegyzés, mint amit én adtam a közös cseten régen, mikor megkérdezték hogyan lettem moderátor: befizettem egymikkió fabatkát. 

 

Miért veszed ezt az egészet ennyire véresen komolyan? *Zolika azért admin, mert az üzemeltetők felkérték rá. Ennyi. Neki a honfoglalón ez a dolga, mint ahogy Zacc a fórumcsoport vezető, én moderátor, te meg főkekec.

Előzmény: pepe19711002 (581)
pepe19711002 Creative Commons License 2014.07.19 0 0 581

Az a baj hogy Zolikával nem lehet értelmesen beszélni.. Feltettm neki egy kérdést,(Hogy lehet valaki admin? ) erre ő nem ad értelmes választ.. Mi van, ha én is admin szeretnék lenni?? Bár ha esetleg mégis úgy van, ahogy Zolika leírta (amit azért kétlek, de itt már semmin sem csodálkozok) akkor még inkább furcsa számomra ez a játék..

Előzmény: Zacc/KV (580)
Zacc/KV Creative Commons License 2014.07.19 0 0 580

Okosan...

Előzmény: pepe19711002 (578)
*Zolika Creative Commons License 2014.07.19 0 0 579

Adminnak születni kell. És nem árt, ha valaki rokona valakinek. Meg egyéb életbölcsességek.

(nem utolsósorban: a wikipédiát kell megtanulni oda-vissza)

Előzmény: pepe19711002 (578)
pepe19711002 Creative Commons License 2014.07.19 0 0 578

Egy  olyan admintól mint Te, nem is várok semmit.. Egyébként hogy lehet valaki admin?? A Te hozzászólásaidat és kérdésbírálataidat olvasva sok IQ nem kellhet hozzá az biztos...

Előzmény: *Zolika (577)
*Zolika Creative Commons License 2014.07.19 0 0 577

Elnézést, a "vicces" hozzászólásokat nem én kezdtem. 

Az "általános műveltség" fogalmát meg nem véletlenül írattam le veled párszor - már ha nem Ctrl c + Ctrl v- , hátha egyszer meg is érted azt. De a jelek szerint nem sikerült. Egy admintól meg ne várj semmit. Gondolatolvasást sem...

Előzmény: pepe19711002 (576)
pepe19711002 Creative Commons License 2014.07.19 0 0 576

Egy bolha nem attól fog ugrani, hogy mondod neki... Kicsit vicces ez a hozzászólásod, egy kicsit többet vártam volna egy admintól... Tudod az asszociációk felismerése is lehet az általános műveltség része.. No de mit várjon az ember olyan admintól, akinek háromszor kell leírni az általános műveltség fogalmát ahhoz, hogy megtalálja és elolvassa.. (a megértésben nem vagyok biztos..)

Előzmény: *Zolika (575)
*Zolika Creative Commons License 2014.07.19 0 0 575

És ha a bolhának kitépik az összes lábát, megsüketül. Mert utána hiába mondják neki, hogy "ugorj bolha!", nem hallja, és nem ugrik.

Előzmény: pepe19711002 (573)
pepe19711002 Creative Commons License 2014.07.19 0 0 574

Még annyit, hogy a "Gyöngyhajú lány" esetében sem tudjuk meg, igazgyöngyről van-e szó, vagy sem... Nem kellene a kákán is csomót keresni kedves Zolika... A kérdésben sincs szó semmiféle igazgyöngyről... Aki ismeri a számot, az egyből rájön a megoldásra  szerintem....

Előzmény: *Zolika (572)
pepe19711002 Creative Commons License 2014.07.19 0 0 573

Az igazgyöngy olyan, koncentrikus héjakból felépülő, biogén féldrágakő, amit egyes puhatestűek választanak ki a sérülések, a szervezetükbe kerülő idegen anyagok ellen védekezve.

 

Az izzadás természetes jelenség, feladata a testhőmérséklet szabályozása, és az anyagcsere során felhalmozódott káros méreganyagok kiválasztása.

 

Egy kis asszociáció lett volna... Az igazgyöngy egyes puhatestűek kiválasztása során keletkezik, mint ahogy az izzadság is kiválasztódás...

Előzmény: *Zolika (572)
*Zolika Creative Commons License 2014.07.19 0 0 572

Gondoltam szólok - mielőtt ismét kitör a vihar - hogy a kagylóizzadmány az nem gyöngy... illetve az (igaz)gyöngy az nem kagylóizzadmány. Ha ki van tekerve/facsarva, ha nincs.

abba ne hagyd Creative Commons License 2014.07.19 0 0 571

Na!Spolya! Küldj már be valami igazán fasza kérdést! Ne velem foglalkozz!:P

Különben is rengeteget változott az írásképem, már a vessző után is hagyok szóközt. Régebben ez nem így volt. Továbbá nagy betűkkel kezdem már a mondataimat. Korábban ez sem így volt. Az sem mindegy, hogy milyen vesszővel van gond. Amíg a hímmel nincs gond, addig no para. :P

 

Ez itt a Kérdésbeküldés, amúgy is valami témába illő kő ide!

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.17 0 0 570

a mint elé nem kell vessző :P

Előzmény: abba ne hagyd (560)
Zacc/KV Creative Commons License 2014.07.16 0 0 569

No, akkor topic tèma. Lehetőleg új felvetès.

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.16 0 0 568

Véleményt csak akkor érdemes nyilvánítani, ha kérdezik az embert.

 

(Máskülönben egészen furcsa dolgok is történhetnek...)

 

 

Előzmény: Kredencc (567)
Kredencc Creative Commons License 2014.07.16 0 0 567

 

 

 

Nem sokat tévedtem amúgy, mert a kredencc nikkem chat tiltva van hónapok óta. Nem játszottam azon a nikkemen a megújulás óta, és sose ( közöscseteltem ) előtte sem, utána sem..Lehet összefügg azzal, h 1-2-szer írtam az új verzióról véleményt, és ez a jutalom...gőzöm nincs..Nem akkora gond ez nekem, csak úgy eszembe jutott..:))

Előzmény: Femacska (527)
camelotta Creative Commons License 2014.07.16 0 0 566

Kedves abba ne hagyd! 

 

Az adatlapodból ítélve te is játékos vagy itt, mint én, nem a játék házigazdája, ezért kicsit csodálkoztam az utolsó mondatodon, nem tudom, hogy ilyen esetben mit is illene válaszolnom, de azt hiszem, hogy  nyugodtan válaszolhatom rá azt,  hogy én is nagyon örulök annak,  hogy te itt vagy, min színfolt.:)

 

Nem véletlen ragadtam ám ki a gondolatot, hanem tudatosan és egészen pontosan azért, hogy érzékeltessem hogy mi a különbség ha valaki csak  megjegyez egy itteni adatot, (ezzel legfeljebb tájékozottságra tesz szert ), vagy ha utánanéz rendesen egy kérdésnek ( ezzel műveltségre tesz szert ). A pepevel, való beszélgetés közben aumatikusan felmerült bennem a kérdés hogy ad-e általános  műveltséget ez a játék és rá is éreztem a válaszra, amikor úgy gondoltam, hogy akkor éri meg  a dolog , ha az ember utánanéz a válaszoknak...

 

A Dr. Poór Ferenc féle definíciót kizárólag Zacc kérésének eleget téve hoztam, Aki a hozzászólását nem pepenek címezte, így joggal hihette bárki, hogy nem akar beszélgetést, csak a definíciót kéri; gyakorlatilag ezt írta.

 

 Engem az szórakoztat, ha ismeretekre tehetek szert, egy csomó mindent megtudtam ennek a kérdésnek a kapcsán is, én ugyanis el is olvastam a cikket, nem csak ajánlottam elolvasásra. További szép napt kívánok.

Előzmény: abba ne hagyd (560)
pepe19711002 Creative Commons License 2014.07.16 0 0 565

Ez valóban jobb megfogalmazás, mint az enyém! Használni fogom! Köszönöm!

Előzmény: csalafinka (564)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!