Keresés

Részletes keresés

aagica Creative Commons License 2008.04.04 0 0 1541
Szerintem ehhez a gyalogláshoz nem kell futóbabakocsi.
Itt van térképen.
És itt van szövegesen a versenykiírás.
Előzmény: andixka (1540)
andixka Creative Commons License 2008.04.04 0 0 1540
Gabi: Milyen tempóban készülsz gyalogolni (és milyen terepen van a verseny(?))? (Nekem nincs futóbabakocsim (;-) hi-hi-hi), ellenben eszembe jutott, hátha meg tudnám oldani a veletek gyaloglást. (Csak még nem tiszta a kép, hány gyerekkel és pontosan hogyan fogom kivitelezni, ha igen.)
Előzmény: 7241gabi (1533)
aagica Creative Commons License 2008.04.04 0 0 1539
Mi megyünk, szurkolni Zsófival, Laca fut. Ha akarsz futni a mi kocsinkkal, akkor szólj, megoldjuk. Legalább valaki megfuttatja. :)))
Előzmény: Törölt nick (1538)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.04 0 0 1538

Hali!

 

Szerintem is itt sokan futottunk szoptatas alatt . Olvasgass vissza. En pl csak most hagytam abba (15hos a kislanyom) es sose ereztem ebbol problemat. Ganki irta korabban h probald rogton etetes utanra idoziteni a futast, talan az is segit. Meg persze a jo es kenyelmes melltarto.

 

Mas

 

Vivicittara ki megy? Gabit tudom es hajra!! Masok? futni ill szurkolni?

Megprobalunk mi is kinezni Andival . Sajnos a futosbabakocsit kolcsonbe kellett adnom, de lehet h megprobaljuk a gyaloglast. Meg tunodom rajta kicsit.

Agicaa esetleg?

 

lujzett Creative Commons License 2008.04.03 0 0 1537
Itt a forumon sokan futnak-futottak szoptatosan mnden problema nelkul. Nekem nem ment, fajt, es en is ugy ereztem, leszakad a cicim, barmilyen melltartoban. Pedig az enyem nem is nagy, ellenkezoleg, megis nagyon rossz volt meg az az 50 meter is, amit egyszer-ketszer a villamosmegalloig futottam. Mindenesetre probald ki, aztan meglatod :)

En most kezdtem ujra a futast, hogy mar tobbet van vilagos. Hat, nagysagrendekkel jobb, mint a budos konditeremben egy helyben izzadni es kozben masok zihalasat hallgatni :)
Előzmény: marinam (1536)
marinam Creative Commons License 2008.04.03 0 0 1536
Sziasztok!

Új vagyok itt, eddig a rönkházas fórumot látogattam csak, építkezünk :-)), szeretnék csatlakozni hozzátok.

Magunkról:gyerkőcök: 15 éves nagylány, 11 éves fiú és 10-én lesz 3 hónapos a pici fiam. És hát szeretnék futni, de nekem is szopi dilemmám van. Kondizni már 1x lemerészkedtem, attól nem lett kevesebb tejci, csak mérhetetlen izomláz. Régebben jártunk futni rendszeresen, olyan 5-6 km-t alkalmanként. Beleolvasgattam a topikba, de az egészet nincs időm visszaolvasni, vannak szopis tapasztalataitok?
Én futás nélkül is úgy érzem, hogy leszakad a cicim, hatalmasat nőtt a terhesség alatt. Van sportmelltartóm triumph, már terhesen is csak az volt kényelmes, én is arra+topra gondoltam.

Marina
andixka Creative Commons License 2008.04.02 0 0 1535
Ügyes vagy! Majd megnézünk titeket ott :-))) (Remélem)
Előzmény: 7241gabi (1533)
Lúdtalp Creative Commons License 2008.04.02 0 0 1534
Toljad neki! Hajrá!!! ;-)
Előzmény: 7241gabi (1533)
7241gabi Creative Commons License 2008.04.02 0 0 1533
Vasárnap kimentünk a gátra, kemény gyaloglás volt a terv, és bele is futottam pár száz métert. Összesen 5,8 km. A végére összerogytam majdnem. A szeméremcsontom irgalmatlanul fáj, úgyhogy egyelőre nem erőltetem a futást. A gyaloglás úgy tűnik OK. Beneveztem a Vivicittá gyalogló számára:-)
bors! Creative Commons License 2008.04.01 0 0 1532

Én nem tudok menni a héten, de jövő héten a szerda és  a csütörtök is jó lehet. Még jelentkezem.

BTimea Creative Commons License 2008.04.01 0 0 1531
Bors! a bölcsivel annak idején mi is eljátszottuk ezt: eltelt egy-két hét, ment nagy boldogan, aztán egyszer csak rájött, hogy nem is jó buli ez, és úgy gondolta, hogy inkább mégsem. Én meg ott álltam kétségbeesve. Aztán persze azért megoldódtak a dolgok, csak elég kitartónak kell lenni. Dehát a futók már kapásból azok :-))

Más: Olyan szép tavaszi idő van. Holnap vagy holnapután lenne kedve valakinek futni velem a szigeten?
Előzmény: bors! (1527)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.28 0 0 1530
hu ez nagyon jol hangzik!
Előzmény: Gabesz72 (1529)
Gabesz72 Creative Commons License 2008.03.28 0 0 1529
Sziasztok!

Ha már betévedtem ide, akkor ajánlok egy futóversenyt:

Családi futás és babakocsi futás

:)

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.26 0 0 1528
kitartas a bolcsihez! Nagyon szurkolok es biztos lesz jobb. A 2-3. het nalunk is szornyu volt, de mostmar ott tartunk h hozza a cipojet es kabatjat minden reggel h induljunk es delutan alig akar hazajonni.
Előzmény: bors! (1527)
bors! Creative Commons License 2008.03.26 0 0 1527

Sziasztok!

Már rég írtam ide. Képzeljétek, tegnap, ahogy mostanában sokszor, egészen idegbetegnek éreztem magam. Önvizsgálatot tartottam és rájöttem, több mint egy hónapja nem futottam. Szörnyű! Rögtön lementem a pincébe görgőzni egyet (ennek is volt már egy hete, hogy utoljára csináltam) és ma délelőtt futottam fél órát. Jó volt kint lenni a szabadban, bár a futás nem ment.

Andrist még mindig szoktatom a bölcsihez: az első két hét katasztrófális volt, a harmadikon visszaállt a világ békéje, kihagytunk 4 napot és kezdhetjük újra. Futni szeretnék még veletek, de addig amíg csak max. két órát van a bölcsiben Andris, nem tudok bemenni a Szigetre.

Csiga: Gratulálok!

Minden jót nektek, remélem hamarosan találkozunk.

Bors

-merci- Creative Commons License 2008.03.23 0 0 1526
Előzmény: 7241gabi (1523)
BTimea Creative Commons License 2008.03.21 0 0 1525
Csilla! A megadott linken sok "érdekes" dolog található, de kérdőívet nem sikerült felfedezni.

Merci, ezúton is gratulálok és vidám napokat, kellemes babázást kívánok nektek. Legyen sok örömötök a babában. Mikit külön is üdvözlöm. Örülnék, ha találkozhatnék vele néha versenyen is. Biztos nem egyszerű megoldani, de a babázás egyúttal jó edzés is a hosszú futásokra.
Előzmény: scsilla22 (1521)
ganki Creative Commons License 2008.03.21 0 0 1524
Szia Merci!
Gratulálunk! Jó nagy a pici lány!
Előzmény: -merci- (1522)
7241gabi Creative Commons License 2008.03.21 0 0 1523
Gratulálunk és sok boldogságot kivánunk!
A fiúk pedig képet követelnek:-)
Előzmény: -merci- (1522)
-merci- Creative Commons License 2008.03.21 0 0 1522

Kedves Anyukák!

 

Március 16-án megszületett Boros Vivien Noémi 51cm es 3720 gr-mal, 19-e ota vagyunk itthon. Sajnos marad meg rajtam sulyfelesleg, de Vivien szepen szopizik.

Indulni futoversenyen osszel vagy telen tervezem es ha letelik a 6 het es szepen beall vmi fele napirend sok seta es lassu kocogassal kezdeni, hiszem a 2005-os  Timi lanyom utan is szepen 2006-os evadot vegigcsinaltam, most ezt nem igerem, de szeretnek mar sok 2009-es hazai versenyen indulni, hisz oktobertol könnyebb lesz, mert Timi megy oviba majd.

 

Addig is olvasgatlak Titeket es kellemes husveti unnepeket kivanunk Mindenkinek Győrből.

Előzmény: BTimea (1515)
scsilla22 Creative Commons License 2008.03.20 0 0 1521
Sziasztok Schumacher Csillának hívnak és egy idegenforgalmi főiskolán az idén államvizsgázok  rendkivűl hálás lennék ha segitenétek a szakdolgozatom megírásában oly módon hogy a http://csilla.blog.hu/ található kérdőívet átmásoljátok wordbe és kitöltés után elküldítek a következő címre csilla.schumacher@gmail.com. március 27-ig.
Segítségeteket köszönöm
csilla
ganki Creative Commons License 2008.03.19 0 0 1520
A hétközbeni futások sajnos bébisintér hiányában, ill. nem időzíthető és nem rendszeresíthető voltában nem nagyon jönnek össze. Viszont a hétvégi futások megoldhatóak lennének. Szombaton kinek lenne kedve futni olyan 11 órás kezdéssel?
ganki Creative Commons License 2008.03.19 0 0 1519
Szia RCs!
Gratulálunk! :-)
Emmával 20. hétig, Hannával kb. a 10. hétig.
Előzmény: Törölt nick (1518)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.19 0 0 1518

Andiert haromra megyek a bolcsibe szoval ha egyszer ketszer osszejonne egy delutani futas(1-2korul) arra szivesen betarsulnek .

 

Elvileg ha minden rendben, akkor nyarig dolgozom. Augusztusban zarva a bolcsi, mindenkepp akkorra terveztunk a szabit, es akkor utana mar valoszinu nem is mennek vissza.

 

Gratula Mercieknek!

Előzmény: BTimea (1515)
Maggancs Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1517

én is a kicsi pár hónapos korában kezdtem és egyáltalán nemcsökkent a tej, sőt.

 

Nekem az jött be, hogy nike sportmelltartó (betéttel! mert nagy mozgással megindul  a tej) és rá a egy nike melltaartóval egybeszabott futófelső. Nagyon fontos, hogy ha bármi mellfájdalmat érzel, azonnal abba kell hagyni.

(Mielőtt beruháztam a nike-ba, remekül elvoltam anita szoptatós melltartóval+futófelső)

Előzmény: bakara (1509)
Maggancs Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1516
Sziasztok! Én is régen írtam, de már pár hete újra majd minden nap tudok futni,én városliget. Ami furcsa, hogy kb félév kihagyás után sokal jobban megy, mitn amikor elkezdtem. Kihagyni azért kellett, mert nagyon lefogytam (10 kiló- az amúgy is alacsony súlyomból), és ette a futás az energiámat. Most viszont már merek, és egyelőre a megnövekedett étvágy miatt még jött is fel kiló... 
BTimea Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1515
A Margitszigeten szoktunk futni, a középső úton, korábban rendszeresen szerdánként, az utóbbi néhány héten inkább csütörtök volt és néha el is maradozott. Jövő héten, a húsvét elmúltával szívesen mennék, ha lenne valakinek kedve hozzá. Nekem jó a szerda és a csütörtök is.

Hú, Csiga, gratulálok, ez igazán gyors volt. Ha van kedved/erőd/időd, gyere velünk néha. Ha a munkád miatt nem érsz rá, összehozhatunk egy-egy hétvégét is. Tényleg, hogy tervezed, meddig fogsz dolgozni?

Bors, ha sikerült Andrist és a bölcsit összebarátkoztatni egymással, akkor gyere te is, régen láttalak. Örülnék, ha újra futhatnánk együtt.

A szomszéd topicon olvastam, hogy újabb futókislányt üdvözölhetünk :-)) Merci, Miki, ezúton is gratulálok nektek. Remélem, azért előbb-utóbb találkozunk majd.
Előzmény: bakara (1513)
Cicó_ Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1514

Sziasztok!

 

RCs,

gratula a második kis csigához :)

Ágicát láttam szombaton a szigeten egy pillanatra - nem, még nem futott,

csak tologatta a babakocsit :D

 

Aagica, 

bocs, hogy elrobogtam mellettetek, gondoltam a következő körben beszélgetünk, de eltüntetek :(

 

jó futrinkát Mindenkinek :)

Cicó_

bakara Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1513
Csak néha vagyok budapesti, de azért köszi a meghívást, ha fent vagyunk eszembe fogtok jutni. Merre szoktatok futni és mennyit? Egy szigetkört talán összekaparok, ha nagyon összeszedem magam így kezdésként. (Még mindig csak tervezem az újrakezdést!)
Előzmény: BTimea (1510)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 1512

Sziasztok? Mi a helyzet jartok futni? Agica raszantad mar magad?

Borsi hogy megy a bolcsi? Nalunk ugy tunik nagyon bevalt. Andika irtora szeret jarni.

 

Hianyoznak a szerdai babas futasok, plane hogy lassan egyre szebb lesz az ido!

Remelem ti azert jartok!

En lassan ujra ontopik leszek, (avagy kiscsiga2.0 osszel erkezik:-)) emiatt eddig hanyagoltam a futast -hianyzik is- de mostansag kezdek jol lenni , majd ovatosan ujra probalkozom. Ganki tobbiek,ti meddig is futottatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!