Keresés

Részletes keresés

octopussy Creative Commons License 2002.06.01 0 0 13
Azt hiszem minden OK. Nincs bajom a szagokkal. Mellem normális. Megusztam :-))) Köszi Alice a lelki támogatást :-)
Előzmény: AliceCsodaországban (12)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.06.01 0 0 12
Attól a tablettától jogosan lehet hányingered. A teszt már a 10 napos terhességet is kimutatja.

Az én időmben még nem volt teszt, de én már a második héten bizonyos voltam benne, hogy terhes vagyok, akkor kezdtek szurkálni a melleim, és kicsit görcsölt a hasam - mintha meg akarna jönni, de aztán mégse.

Úgy, hogy nyugi, lazítsál.

Előzmény: octopussy (11)
octopussy Creative Commons License 2002.05.28 0 0 11
Vettem tesztet. Negativ lett. Ha terhes vagyok, akkor 6 hetesnek kellene lennem és akkor már tényleg nagy lenne a mellem, feszülne.

Viszont hányingerem van. Ez lehet attól, hogy még mindig Klion tablettát szedek? Talán igen.

Neked hány hetes terhesen lett pozitiv a teszt?

Előzmény: AliceCsodaországban (10)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.05.27 0 0 10
Mindegy melyik tesztet veszed, a patikus is eligazít. Mindegyik nagyjából megbízható.

Egyáltalán nem biztos hogy terhes vagy, a sok gyógyszer mást is befolyásol, pl. a havi vérzést is.

A terhesség legbiztosabb jele a mell! Ha az duzzad, szúr, akkor már ideje orvos után nézni. A hányinger idegességtől is lehet!

Az, hogy váákummal vagy egyébbel veszik el az embriót, tök mindegy, ha alszol közben. Ne arra ügyelj, hanem arra, hogy tisztességesen elaltassanak.

Nyugi! Nem olyan forró a kása...

Előzmény: octopussy (9)
octopussy Creative Commons License 2002.05.26 0 0 9
Lehet, hogy bajban vagyok :-(
Mindenfele gyogyszereket szedtem az elmult honapban szövödményes influenza miatt. Valoszinüleg befolyásolta a fogamzásgátló hatását is. Pénteken azt mondta az orvos, hogy vegyek egy tesztet. Melyik tesztet vegyem ? jaaaj nem akarok terhes lenni, sose volt meg abortuszom, különben is a nyaralásra készülünk a gyerekeim se tudhatják meg jaaaj...Mintha kezdődne hányingerem

:-(((

Jó előre kérdezném, van valakinek olyan orvosa, aki vákuumos abortuszt csinál? Az a vén majom akihez járok, szerintem még Semmelweissnél tanulta az abortuszt :-(

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.05.21 0 0 8
Kedves abortuszra várók!
Szeretnélek egy kicsit titeket megnyugtatni.

Először is, akármennyire drágának tűnik az abortusz, annál sokkal drágább egy gyerek felnevelése (ennyit az anyagiakról).

Másodszor: a legnehezebb maga a döntés, hogy megtartsam-e. De ha ezen túl vagytok - és ezt a döntést kinek kinek magának kell meghoznia ez a legnehezebb - , maga a műtét nem egy olyan vészes dolog. Nekem két szülésem, egy egészségügyi kaparásom és 3 abortuszom volt (ebben a sorrendben).
Ha megkaptátok a kábító injekcót, utána már csak a kórházi ágyon nyitjátok ki a szemeteket úgy, hogy túl vagytok mindenen.
Nagyon ritka a szövődmény.

És ne legyen lelkiismeretfurdalásotok, semmi értelme.

Törölt nick Creative Commons License 2002.05.15 0 0 7
Meddővé lehet tenni persze, bárkit egy életre - bár azért most már nem úgy működik az egész, mint 15 éve, mikor minden nyolcadik abortusz meddőséggel járt. A lamináriás és a szinte mindig vákuumos eljárásnak köszönhetően a meddőség kokockázata már nagyon kicsi.
Előzmény: hullci (6)
hullci Creative Commons License 2002.05.05 0 0 6
Nem az a baj, hogy ennyi, hanem az, hogy egyaltalan kerul valamibe. en pl kb a diakhitelembol fedeznem, de akkor meg a lakberrel lenne gond.!:(
Legjobb lenne az elsot ingyenesse tenni, utana ugysem lenne kedve senkinek sem kockaztatni, bar lehet, hogy ez a mostani megoldas preventivebb hatasu!
Ha meg a komolysagot kifogasolod ( az irasjeledbol kovetkeztetek erre), akar egesz eletre is meddove lehet tenni valakit, vagy nem ?
Egyebirant Szegeden egy maganorvos is magzatelhajtott illegalisan>hvg, mostani szam.

csok

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.03 0 0 5
Nebasszameg, komolyan? Évente ötezer forinttal emelik ennnek a baromi nehéz és veszélyes műtétnek az árát?!
Előzmény: hullci (4)
hullci Creative Commons License 2002.05.03 0 0 4
Sajnos dragabb, nemreg hozta a Nepszabi, h. 20 000 valamennyiszaz.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.03 0 0 3
Többnyire prosztaglandin tablettát helyeznek fel előző este, ami kitágítja a méhszájat reggelre. 15000 forintba fáj, egy 10 perces műtét, ha elmúlt olyan 6-7 napos terhes. (A gyógyszerrel eddig lehet elintézni a vetélést.) Az utókezelés 6 óra.
Előzmény: wiky115 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.02 0 0 2
De szép neved van Dideki! :)
Előzmény: Dideki (1)
Dideki Creative Commons License 2002.05.02 0 0 1
nem kell engedélyeztetni, csak egy orvoshoz kell elmenni, és ő elmondja, mi a teendő (védőnő, egy nap kórház, mennyibe kerül stb.) ha még nem nagyon terhes, akkor nem is kell abortusz azt hiszem, hanem létezik egy gyógyszer, amitől elvetél. egyébként általában a 12. lehet, csak nagyon súlyos esetben lehet később.
aztán "csak" el kell felejteni...
Előzmény: wiky115 (0)
wiky115 Creative Commons License 2002.05.01 0 0 0
Elnézést a betűkimaradásokért, ez nem analfabétizmusom jele, hanem a billentyűzet hibája! Remélem azért eg fogjuk érteni egymást!
wiky115 Creative Commons License 2002.05.01 0 0 topiknyitó
Kedves idelátogatók!

Elsősorban nekem lenne kérdésem, remélem sikerül is választ kapnom!

A kérdésem az lenn hogy Magyarországon mt kell ten ahhoz, hogy l. egy tinilány 17 éves elvethesse gyerekét!

Ez a láy a munkatársam láya, aki egy baleset, folytán esett teherbe! És a gyereket nem akarja megtartani. Ha valai tud segíteni vagy vannak ötletei szivesen várom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!