Keresés

Részletes keresés

kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.03 0 0 366

szerintem nem az a lényeg, hogy mekkora htása van a közéletre. szerintem sincs.

Viszont vann itt egy kialakult közösség akik szívesen jártak ide beszélgetni, mert cak úgy. Knek-inek mi az oka rá, szerintem semmi közün hozzá pusztán tiszteletben kell tartani.

És ha már van, akkor szerintem az a tisztességes, ha az itt levő embereket nem kirözögik , nem lenézik a modik -legfőkppen ugye mste te  - hanem ha már véllalták azt, hogy réstvesznek a játékban, akkor próbálnak tiszteségesen játszani. Jelenleg nem ez van.

 

És én se sem érte, ha te ezt az egéset lenéhzed, leszarod, akkor miért foglalkozol vele?

 

És kár ittt gunyolidni azzal, hogy micsoda eredménye van a szavazásnak. íuganis mi mezei userek csak jelezni tudjuk, hogy szerintün mi a gond, min lenne érdmes változtatni, de kierőszakolni nem tudjuk. ha nincs változás az nem az usrek szégyene, hanem azoké a modiké - ésa tied is - akik elválallanak ey szerepkör, egy feladatot és fütyülnek arra, hogy a többi játszütársuknak ez tetszik, vagy sem.

 

 

Előzmény: Wágner úr (365)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 365

Nézd, azt mondják, hinni a templomban köll..., én meg tudom, hogy mekkora a PoliDili "befolyása", má'mint nem az itteni netbolondok között, hanem csak úgy odakinn a valóságban..., vagyis mennyire köll ezt az egész izét komolyan venni.

 

Ha egy huszos nick küld egy levelet, hogyaszongya, te Wágner, dobáld ki nagyon sürgősen a hozászólásaimat, még mielőtt rájuk talál a zasszony...., na, az látod komoly, azt komolyan lehet venni, de az eurófelzárkózós, világmegváltós, nemzethalálós, hazaárulós, és mindenféle küldetéstudatos népfelemelő izéket, illetve, hogy a témához is illeszkedjen - az ilyen-olyan legyen a moderatura ötleteket, ide-oda anyázós akármiket miafrancnak lehet tekinteni szerinted?

 

Ettől függetlenül csak tessék sokat kattogni, meg szavazgatni a moderációról és egyebek..., lám máris mekkora eredményeket értek el ebben a topikban is, egészen más lett minden, mint, mondjuk, 10-12 évvel ezelőtt volt...

Előzmény: halacs (362)
halacs Creative Commons License 2010.04.03 0 0 362
Bohóckodhatsz meg hülyéskedhetsz...
Tényleg nem hiszed, hogy a legnagyobb magyarországi fórumnak szerepe lehet a közvélemény formálásában? Baromira nem szeretnék semmiféle közvéleménybefolyásoló cirkuszban részt venni, de számomra fontos, ha azt látom, vagyunk néhányan, aki hasonló módon gondolkozunk akkor is, ha a trend épp másmilyen.
Ha sokan vagyunk, akik hasonlóképpen látjuk a dolgokat, akkor majd idővel kinőhet valami közülünk, vagy legalább együtt röhögünk vagy dühöngünk az éppen fennálló rendszeren.
Előzmény: Wágner úr (360)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 360
Úgy van, úgy van, mindenkinek teljesen igaza van, illene már fölnőnöm, mert unalmas ez az infantilis hülyéskedés, amikor annyira véresen komoly dologról van szó, mint, plédájul, a Politika Fórum (sic!) szerepe a köz véleményformálásában, a polmoderáció hatása az országgyűlési választás kimenetelére és a kormánypolitika alakulsára, illetve, mondjuk, a magyarországi populáció kritikus megcsappanása a HUSZ-moderatura önkényeskedéséből kifolyólag..., meg hasonlók...
Előzmény: Törölt nick (359)
halacs Creative Commons License 2010.04.03 0 0 357
A rootos tiltásokra nem válaszoltál, pedig az is fontos, sőt...
Szeretném látni közleményezve.
Előzmény: Wágner úr (347)
inside1 Creative Commons License 2010.04.03 0 0 356
Talán, "Pénz. Tarifa. Ajánlat?" :-)))
Előzmény: Törölt nick (353)
halacs Creative Commons License 2010.04.03 0 0 355
Néha én is úgy éreztem, hogy vadásznak rám. Különösen ... moderátor. :-)
Tkp mindegy ki, asszem mindannyiunknak megvan a fekete angyala. :-)
Előzmény: Törölt nick (350)
derekbell Creative Commons License 2010.04.03 0 0 354

Azé' nagyon elszomorító és lehangoló, hogy ez a jópofának tartott szánalmas sör-emlegetés, a nyálas műhumorkodás az egyetlen kommunikációs megjelenési formulája a Zindex moderációügyi főbiztosának...

 

Bánatos dolog mindenkit állandóan hülyére venni és vég nélkül álhumorosan félrebeszélni....

 

Az ugyan érthető, hogy moderátori oldalról nézve természetesen és mindenképpen és mindíg minden rendben van, ezért aki ellenvéleménnyel bírna, csakis hülye lehet, ennek megfelelően csakis úgy lehet és szabad kommunkálni vele...

 

De azért... Már lassan hanyagolnám szünni nem akaróan ezt a sörbe, részegségbe "menekülést" és díjaznám, ha több j-t alkalmaznál "ly" helyett - úgy vélvén, hogy most hűűűűűű de jópofa laza humoros volnál...

 

Tévedés! Nem. Nem vagy az. Sajnos egészen más vagy, ezzel a szűnni nem akaró, álhumoros mellébeszéléseiddel meg pláne....

 

A homokózóból addig nem fogunk kifejlődni, amig leginkább a tanitóbácsi játsza nekünk a főhülyét...

 

Tessék végre felnőtt komoly ember hangját megütni és akkor talán a hülye gyerekek is beszeppenének egy picit és legalább némelyikőjük megtérne, felnőtté próbálna válni..

 

De így....Arrogáns, cinikus pankrátorok élén egy mesterkélten álrészegszenilita ---- szép jelen, még szebb jövő......

 

Anyira biztos, hogy éppen ez a stílus lenne a komoly gazdasági háttérrel bíró, komoly információs hatalmat bitorló, százereket és talán olykor milliókat kiszolgáló-tájékoztató INDEX Zrt. emblematikus megnyilvánulási jellemzője?????????????????

 

...

Előzmény: Wágner úr (346)
halacs Creative Commons License 2010.04.03 0 0 352
Én is fórumozás helyett inkább ezt választottam:



De mi lesz a söröddel, ha mindenki az én példámat követi? :-)
Előzmény: Wágner úr (349)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.03 0 0 351

Na, én már most elárulom, hohyga haz is olyan nehezen átlátható lesz, mint az ilyen avataros fórumok általában, akkor már most tudom, hog yrészemrőlnem lesz sűrűn látogatott... (de ersze kis pont vagyok én)

 

visznt? ezzel semmit nem mondtál a moderciós gyakorlatról, amirők az egész tkp. szólna.

 

Ugyanakkor rézemről értékelem, hogy beavatod a forum közönségét a titokba. (feltéve, hogy tényleg igaz, amit írsz)

Előzmény: Wágner úr (346)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 349
 ... mellesleg mindig is mondom, hogy nem a fórumokon köll tölteni az értékes szabadidőt, ki köll menni a levegőre, a napfényre...., aztán ott is lehet verekedni, az eredmény ugyanaz, de az élmény azé' egészen máááááás....
baudog Creative Commons License 2010.04.03 0 0 348
Kedves Wágner Úr,

megnéznéd nekem, de csak akkor ha nem vagyok "pofátlan", hogy az IRL -men lévő testvér nickeket miért nem tudom használni? Ők valójában nem követtek el semmit.

Köszönöm kedvességed!
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 347
Mitet akarsz, én má' bolondnapkor megmondtam, hogy akit nem vertek agyon teljesen, azt eresszék ki amnéziásan, hadd legyen nekik jövőképük..., továbbá ugyebár agyonütni bármikor később is lehet, legalább ünnepnapkor (mondom, hogy bolondnapon) lehet jószívűséget és együttérzést, meg csupa ilyeneket demonstrative láttatni... 
Előzmény: halacs (345)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 346

... úgy van, úgy van..., mindenkinek legyen meg a maga játéka...

 

Egyébként azé' porblémázol, mer' nem tudod, hogy milyen lesz az új harctéri szoft..., na, Egy Pofa Söré' elárulom a Nagy Titkot..., szóval, grafikuss felületen megy majd a zegész csihipuhi... , mindenki választ magának valami frappáns karakteret, vagyis izé, na, olyan avatarmicsodát, mer'hogy haladni köll a korral, és meg köll lennie a fejlődés láccatjának..., na, ahogy ill... És akkor ezek az izék mozognak 3D-ben és ütik-verik-csépelik egymást (ez, mondjuk,  eddig is így volt, de nem volt meg a kellő látványizgalom). Na, ennek a prodzsektnek a próbaverziója má' megvan, de csak modifelületen fut egyelőre, tesztelésre van..., gyűjtik a tapasztalatokat... Annyi máris kiderült, hogy a fegyverválasztékot és a minőséget javítani köll (má'mint a moderátoroknál), mer'hogy a golószórónak nagy a szórása, a kardlapozáshoz sok hely köll, a hóhérbárd egészen Lyó lenne, de tömegben nem használható kellő precizítással, az atom az nagyon hatásos, de akkor odalesz a zegész csatamező, úgy meg mexünik a zegésznek az érdekessége, ugyanis kellő számú küzdő és megfelelő küzdőtér hiánya esetén az egész verekedés lehetetlen, a modik pedig föllázadnak, ha nincs elegendő agyaggalamb a számukra... Szóval még dolgozni köll ezen a fejlesztésen, de nem kell aggódni, mer' előbb-utóbb tuttira meglesz..., csak ne kezdj el nosztalgiázni majd, hogy a régi, vagyis a mostani mennyivel Lyobb volt, na, ahogy mindig szokták eztet azok, akiknek nincs meg a kellő fantáziálási (mások szerint előrelátási) képességük...

Előzmény: Törölt nick (337)
halacs Creative Commons License 2010.04.03 0 0 345
Lécci, tényleg rendelj el amnesztiát. Mi értelme, hogy másod-, harmad-, sokadnicken fórumozik valaki, ha már egyszer esetenként több százig, esetleg több ezerig is eljutott?
Az óvodai neveléssel már elkéstetek, kár azzal próbálkozni. Egy egynapos tiltás sem járna rosszabb eredménnyel, sőt, akkor talán lehiggad a delikvens, és ha "értéke" van egy régi nicknek, visszanézhető hozzászólásokkal, akkor talán kevesebbet enged meg magának.
A rootos tiltásokra meg találjatok ki valamit, lécci, mert ez így nagyon nem jó. Nem csak a nickre tartozik, ha eltiltják mindenhonnan, hanem a vitapartnereire is.
Előzmény: Wágner úr (342)
baudog Creative Commons License 2010.04.03 0 0 344
Én is nagyon köszönöm!

Egészség!:)))
Előzmény: Wágner úr (342)
Brombeer Creative Commons License 2010.04.03 0 0 343
Kedves Wágner Úr,

nagyon köszönöm segítségedet és ígérem megfontolom jótékony tanácsodat.

Prosit!:)))
Előzmény: Wágner úr (342)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 342

... nem húsvéti, hanem bolondnapi amnézia volt..., máskor azé' ne küldd el a francba azt, akinél ott a DEL a kezeügyébe'..., egészségtelen 1 dolg...

 

Egészség!

Előzmény: Brombeer (341)
Brombeer Creative Commons License 2010.04.03 0 0 341
Kedves Wágner Úr, így húsvétra való tekintettel tudnál é segíteni, mondjuk 2 -sör között, hogy baudog nevezetű nickbe életet leheljetek? Tudtommal semmi más nem történt, csupán annyi, hogy azt merte mondani az egyik moderátornak (kiléte irreleváns), hogy tehet egy szívességet. Erre rootolták. Nem tudnátok esetleg még-egyszer felülbírálni döntésetek?

Neked is kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Előzmény: Wágner úr (336)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.03 0 0 340

 

 

Gondolod, hogy ezzel gyermeteg bügyögéssel bárkit is megnyerhetsz? Persze lehet, de akkor több söröt kívánok neked. "Vilcsi?"

 

 

Előzmény: Csodamodi (338)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.03 0 0 339
Hamár olvasnivalóról van szó:

"Hát kérem szépen, először is: ez még nem végleges bizonyítvány - ez csak afféle lenyomat, amit ideiglenesen kiosztottak nekem. Hogy ma van a féléves bizonyítvány-nap, az nem jelent semmit. A többiek tényleg kikapták a bizonyítványt, de az enyémet föl kellett küldeni a minisztériumba, mivel tévedések derültek ki, amiket sürgősen orvosolni kell. Igen. Különben a bizonyítvány-ellenőrző és kiegészítő konferencia foglalkozni fog az esettel, tanfelügyelői középülésen. Az osztályfőnök úr, mikor ideadta nekem ..........."
Csodamodi Creative Commons License 2010.04.03 0 0 338

Nem olvastam végig, de azt ajánlom mindenkinek, hogy rám szavazzon és pozitíve, vilcsi?
:)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.03 0 0 337

 

 

Igen, igazad van, ez is egy álláspont, meg lehet maradni a boldog, gyermeki, felelőtlen létben.

 

 

Előzmény: Wágner úr (336)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 336
.... mindenkinek megvan a maga dilije, kérem szépen, de van, aki komolyan is veszi, sőt, meg is ideologizálja..., szerintem magányügy, és nem rontom el senki játékát...
Előzmény: Törölt nick (334)
boci boci tarka Creative Commons License 2010.04.03 0 0 335

 "A mi volt, ugyanaz, a mi ezután is lesz, és a mi történt, ugyanaz, a mi ezután is történik; és semmi nincs új dolog a nap alatt...."

 

(Prédikátorok könyve)

Előzmény: kunin (329)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.03 0 0 334

 

 

Igen, igazad van, tényleg lehet ezt is csinálni, el lehet hülyéskedni az egész moderációt, lehet akár játszani a link sörözgetős kedélyest is, csak akkor azt nem értem, egyes botcsinálta moderátoroknak miért kell olyan komolyan venni a szerepüket?

 

 

Előzmény: Wágner úr (333)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 333
... én csak ajánlottam, kérem szépen, a bedöntés mindenkinek a magányügye..., különben sem versenycsigáról van szó, hanem egy kifejezetten izgalmas kalandokat és változatos tájakat kereső csigáról, aki épp ezé' indult neki a görögdinnye felfedezésének...., ez nem netezik és nem fórumozik, mer' attól mindig elalszik, úgy meg nem tud izgalmas kalandokba résztvenni és változatos tájakat felfedezni a görögdinnyén...
Előzmény: kutykuruty brekege (331)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2010.04.03 0 0 331

részemről köszönöm szpen a tanácsodat, de ajd én döntöm el, mit olvasok.

a csiga meg nem is lassú, nem kell neki nyocvan nap a görögdinnye körbejárására, sőt, ha kicsit  bevizezik azt a dinnét körbejárja az fél óra alatt is.

Előzmény: Wágner úr (330)
Wágner úr Creative Commons License 2010.04.03 0 0 330

... azé' a tapasztaltabbak tudják Lyól, hogy az ilyen moderatúrós témáknál vannak sokkal, de sokkal értelmesebb és főleg izgalmasabb írások/olvasmányok...., plédájul, én mostan egy regényt olvasgatok és éppen halálra izgulom magam, két Egy Pofa Sör között..., az a címe, hogyaszongya "80 nap alatt a görögdinnye körül", alcím: "Egy csiga naplója"...., mindenkinek ajánlom...

 

kunin Creative Commons License 2010.04.02 0 0 329
jó éjszakát!

talán holnap elolvasod, ígyhát leírom. nem azt írtam, hogy Te keltesz hangulatot, hanem hogy ez is hangulatkeltés, tájékozatlanságból. valószínűsítem, hogy lemaradtál valamiről és/vagy nem olvastál pár hsz-t. bocsánatos "bűn" hiszen én sem olvasok minden hsz-t modiként (sem). hovatovább abban a részben semmi újdonság nem volt.
Előzmény: boci boci tarka (327)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!