Keresés

Részletes keresés

Madspeed Creative Commons License 2005.02.12 0 0 132

Hát jó én adok rá egy 8ast, de ha már itt tartunk akkor légyszi osztályozzátok már le az enyémet is!!!

 

 

Na ez az én biciklim.
Előzmény: happyzso (131)
happyzso Creative Commons License 2005.02.11 0 0 131

úgymond különleges alkatrész nincs rajta tulajdonképpen, csaka merev villa. Egyébként a szokványos lx/xt(E/H) váltószett deore karokkal, lx fékkar, sram 7.0 fékek, wtb felnik, sram 9.0 / lx agyak(E/H), zoogie karbon kormány, ....

 

 

Előzmény: lonney (130)
lonney Creative Commons License 2005.02.10 0 0 130
Heles kis kerékpár,én a merevvilla miatt és azért mert monty jellegű adokrá egy 7est, a tizes skálán.Bár nem látom az alkatrészeit elég jól.Nincs kedved majd leírni mi van rajta??
happyzso Creative Commons License 2005.02.10 0 0 129
upsz a kép lemaradt, anélkül nem sok értelme van :PPPP


a lényeg a merev villa:)))
2005 Bike
happyzso Creative Commons License 2005.02.10 0 0 128
ma már különösnek számít(hat) a montik világban az összeállítás. :)))
tény, hogy perverzió (is) kell hozzá:)))))
lonney Creative Commons License 2005.02.10 0 0 127
Helo mindedgykinek!
Jó ez a topik,ugyhogy írok a megmentéséért. :-)
Ez csak vicc azérrt írok, mert a különös bringa jó dolog és bizti,hogy azért van mert az ember elégedetlen azzal amit a tescóban kap.
Nekem is van egy agyváltósom,majd küldök fotót a kis aranyosról.Majd lehet osztályozni es.
űdv
ZULLU Creative Commons License 2005.01.31 0 0 126

Két év kihagyás után e tavaszra tervezem a bringáink leakasztását. /Az elmult két évet váltott betegségeink miatt a garázs falán töltötték./ Nem vagyok egy kerékpárépítő típus, de némi rekreációs technikát alighanem be kell majd vetnem.

Van valami tuti tipp, mit NE kövessek el, mert később nem, vagy csak nehezen kompenzálható?

 

a ZULLU

Előzmény: Madspeed (125)
Madspeed Creative Commons License 2005.01.30 0 0 125

Ez egy jó topik ne hagyjuk behalni!!!!!!!!!!!!!!!

 

Madspeed Creative Commons License 2005.01.30 0 0 124
Van itt egyáltalán valaki ebben a topikban???????????????????????
Madspeed Creative Commons License 2005.01.20 0 0 123

Tsásztok!

 

Ez a topik nagyon pang fel kéne kicsit rázni itt egy saját tuningolású bicikli nézzétek meg megéri!!!

 

Madspeed

Tom2 Creative Commons License 2004.12.28 0 0 122

Mindenkinek boldog ünnepeket kívánok így az év végén.

 

Jó hír: akit érdekel egy alakulóban lévő fekvőbringás baráti kör, és aktiv fekvőbringás, bátran keresse fel "bringóhintós" Grünwald Istvánt a szigeten.

Remélhetőleg kialakul majd egy kötetlen társaság, akiknél azonos az érdeklődési kör, és eredményes információ meg élménycsere a célok egyike.

 

Üdv

Tom2

stoki Creative Commons License 2004.08.25 0 0 121

PApA

Ezt te építetted ???

 

Egész pofás kis darab lett ;)

Előzmény: csiga papa (118)
kollina Creative Commons License 2004.08.24 0 0 120
Azt elfelejtettem az előbb írni, hogy jövőre gondoltad ugye? Addigra csiga papa is bejáratja az új bringáját.
Előzmény: kollina (119)
kollina Creative Commons License 2004.08.24 0 0 119
És még kiknek lesz futam? Mi ez a gyömrői összejövetel?
Előzmény: Tom2 (117)
csiga papa Creative Commons License 2004.08.24 0 0 118

Csak hogy ez a topik se felejtődjön el...

 

 

Még füstölnek a varratok, de már ültem rajta :o)

 

Tom2 Creative Commons License 2004.05.12 0 0 117
Aki ráér és van fekvő bringája- érdekli az ilyen vagy csak kíváncsi rá stb.- jöjjön el Gyömrőre 29.-én. Rendeznek külőn futamot rekuknak is. :o)))

csiga papa Creative Commons License 2004.05.05 0 0 116
halaloszto,

ez egy egyszerű módszer: www.dutchbikes.nl

Előzmény: halaloszto (111)
stoki Creative Commons License 2004.04.27 0 0 115
Halálosztó
Ha ilyen ingerenciád van, akkor szerintem inkább nézz körül a BMX-ek környékén.Egy hosszú építésű freestyle gép átalakítása szerintem jobb. Annak idején én is elgondolkodtam ezen, mint egy egyszerű kézenfekvő átalakítás.
Ami esetleg kritikus az a meredek kormányszög az az utánfutásnak nem tesz nagyon jót...
Előzmény: halaloszto (113)
Resuah Creative Commons License 2004.04.21 0 0 114
Sziasztok Kerékpáros Sporttársak!

Hosszas előkészítő munka után elindult a www.peticio.hu weblapon egy aláírásgyűjtés az erdőtörvény módosítása ügyében, melyben szeretnénk elérni a kerékpáros turizmus és sportolás lehetőségeinek kibővítését. Ha szeretsz kerékpárral kirándulni, túrázni Magyarország erdeiben, kérünk Téged, rokonaidat és barátaidat kattintsatok az alábbi linkre, és aláírásotokkal támogassátok kezdeményezésünket.

Közvetlen link a petícióhoz: www.peticio.hu/?id=665

A cél elérése érdekében első lépésként, április 29-én fontos tárgyaláson fogunk részt venni "Fontos" emberekkel. Ezért is örülnénk neki, ha már április 28-ig jelentős mennyiségű aláírással bizalmat szavaznátok nekünk és közös célunknak.

Bármilyen kérdéssel vagy javaslattal forduljatok hozzánk bizalommal, elérhetőségünket megtaláljátok a petíció adatainál.

Magyar Kerékpárosklub

halaloszto Creative Commons License 2004.04.02 0 0 113
Hasonlo volt ehhez, max egy szammal nagyobb. Na majd este raulok, de szerintem ha leengedem a nyerget es hatradolok (atepites eseten persze kell ulest csinalni), akkor nagyjabol kezreesik a kormany. Na majd meglatom a labamnak mennyire van utban. Mondjuk a 100Kg-mnak ezek a kerekek nem fognak orulni.

vajk

Előzmény: Tom2 (112)
Tom2 Creative Commons License 2004.04.02 0 0 112
halaloszto

Amennyiben nem nőttél 120 centi fölé, akkor megoldható. Természetesen ha ugyanarra a ->
http://www.kerekpararuhaz.hu/picdata/411_.jpg
gépre gondoltunk ;o))

Tom2
:o)))

Előzmény: halaloszto (111)
halaloszto Creative Commons License 2004.04.01 0 0 111
Mar regen meg akartam kerdezni:

Vannak ezek a nagyon kicsi gyerek bringak. (20collnal is talan kisebb kerekkel).

A multkor megneztem egyet jobban. Ha raulok a nyeregre, a kormany egesz kezreesik (azert kicsit kellene alakitani), csak egy nagy arboc kellene elore, meg par meter lanc, es egybol lenne egy jo rovid, viccesen kinezo recumbentem.

Mit szoltok hozza?

vajk

Előzmény: Tom2 (110)
Tom2 Creative Commons License 2004.04.01 0 0 110
PIDHU

Felhoztam a háromkerekűmet. Bringantinál ki van rakva. :o))))
Ha érdekel és van rá időd . ;o))

Tom2

Előzmény: PIDHU (109)
PIDHU Creative Commons License 2004.01.24 0 0 109
Hé, te topik! El ne felejtődj!

Aki kényelmes bicajról még nem hallott, nézzen el a www.bentrideronline.com címre.
Javasolt kezdőpont: Buyers' guide.

Fekvőbringa!

PIDHU Creative Commons License 2004.01.01 0 0 108
Tom2,
a szilveszteri tekergésen láttam a piros swb-t, "PAPA" rendszámmal és tulajdonossal. Jelentem, üzemképes, és fürge :o)

Tom2 Creative Commons License 2003.12.08 0 0 107
Új rekord:

http://wisil.recumbents.com/wisil/whpsc2003/results.htm

Speed(MPH) :68.21
200 Meter Time(Seconds) :6.559

Tom2 Creative Commons License 2003.11.20 0 0 106
Ricinus

>A különös kerékpárok,egyfajta elégedetlenség "szülöttei"...

Részemről tényleg ez volt az ok, amiért nekifogtam a barkácsolásnak :o) : kényelem, konfort, teljesítmény fokozás stb.

Egyébként a népszabi mellékletében (a papiroson több a kép)
neten:
http://www.nepszabadsag.hu/Default.asp?DocCollID=144137&DocID=125582#125582

volt egy toyota jövökép (egyszemélyes elektromos autó), ami rettenetesen emlékeztet egyik-másik burkolt háromkerekű rekura. Pl go-one és társai.
Szóval azért valami csak formálódik. :o)

Csővázra fel,
Tom2

Előzmény: ricinus (105)
ricinus Creative Commons License 2003.11.20 0 0 105
ha valahol a tecnikai fejlesztés elakad több dologra lehet gondolni.
pl.
-adott megoldás tulajdonosának érdeke.(konspiráció)
-ismretek hiánya (felvan találva,de nem tud rólla egy esetleges gyártó,felhasználó)
-a fejlesztés várható, csekély anyagi érdekeltsége.(nincs jelentös anyagi haszna)
-ami adva van,nem támasz jelentös elégedetlenséget(A jobbitás,nem kényszeritö)
ilyenek...

Egyáltalán,eltudunk képzelni megfelelöbb haladási eszközt,mint a kerék ?
A különös kerékpárok,egyfajta elégedlenség "szülöttei"...

stoki Creative Commons License 2003.11.20 0 0 104
Pedig még mindig az egyik legegyszerűbb a láncváltó és most már elég precízen is müködik, mert eljutott idáig a világ. Szerintem a nevezettnél jobb a kardánhajtás+agyváltó persze ha a használati értékét néznék. Az teljesen zárt, valószínűleg csak egyszer meg kell venni és kész. Versenykörülményre azért biztosan nem használható a súlya miatt.
Előzmény: PIDHU (103)
PIDHU Creative Commons License 2003.11.18 0 0 103
halaloszto,
a láncváltókkal én se vagyok kibékülve, de egy ilyen bringát - azt hiszem - nem sokan engednek meg maguknak :-(

Előzmény: halaloszto (101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!