Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2000.07.26 0 0 459
Magico!

Hol az igért beszámoló!!??!??!
Tényleg nyertünk 2-0-ra???
Petneháza(vagy ki a jó isten) jobb, mint a Hali???

HORI Creative Commons License 2000.07.26 0 0 457
Delpedro!

Tegnap nem voltam gépközelben, így csak most tudok reagálni.

A 440-es hozzászólásra reagáltam (Strongman 26). A lényege az volt, hogy az újpestiek már a Vasas elleni meccs 5. percében zúgták az "Utálunk szar Ferencváros..." kezdetű agyrémet, míg a mi táborunk legalább a 25. percig tudott várni az "aléaléaléaléóóóóó..." - val. (Csak a moderátorok kedvéért, nem akarok senkit ezzel az idézettel "piszkálni", mivel magam is FRADISTA vagyok, én csak egy tényt közöltem!!!!!!!!!!!!!. Talán közölhetnétek, hogy miért lett a korábbi topic levéve, mivel semmi "csúnya" nem volt benne. Szerintem így illenék, már ha tudjátok hogy mi az az illem...)

Na most, hogy ebben mi a tiltott, azt ne tőlem kérdezd.

Hori

Előzmény: delpedro (455)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.07.26 0 0 456
Én miért álmodozom már megint?
Ott vagyok egy gyönyörű nyugat-európai stadion
lelátóján és a fradinak szurkolok az európai kupában a barátaimmal,barátnőmmel(mert erőszaknak nyoma sincs),karneváli hangulat,énekeljük a himnuszt több ezer zöld testvérrel együtt
lobognak a zászlók,fülsiketitő biztatás,konfettieső.
görögtűz,ugrálunk mert vezet a fradika!Kiráz a hideg és felébredek mert nyitva maradt az ablak éjjel!

Üdv

Ragazzi Verdi

delpedro Creative Commons License 2000.07.25 0 0 455
Senkinek sem hiányzik a 442-es hozzászólás?
Én láttam, hogy HORI volt akkor az utolsó hozzászoló, de hogy mit írt azt már nem tudom.
Talán csak HORI, meg a moderátorok tudják.
A közleményekben legalábbis nincs semmi.
mash Creative Commons License 2000.07.25 0 0 454
Megy valaki innen holnap Nyékládházára???

Hajrá Fradi!!!!
ki lesz a 450.;;;????

Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.25 0 0 452
Szasztok!
Nincs valakinek vmi fasza Fradi dala, Ericsson csengőhangként? Az állé állé állé állé óóóóó is érdekelne... Van valamelyikőtöknek érzéke a megkomponálásához?
Bár legközelebb úgy 10 nap múlva leszek, de majd visszaolvasok. Addig is tartsátok kezetekben a kocsmát, le a cenzúrával!
HAJRÁ FRADI!!!
delpedro Creative Commons License 2000.07.24 0 0 451
Itt egy HORI hozzászólásnak kéne lenni.
Csaknem a moderátorok?
Előzmény: barca8_d (450)
barca8_d Creative Commons License 2000.07.24 0 0 450
Mikor lesz ma délután edzésük a fiúknak?
És a hét többi napján?
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.23 0 0 447
Árpi!
Nem szabad mindig a legrosszabra gondolni!!:)
HAJRÁ HALI!
Norbi_ Creative Commons License 2000.07.23 0 0 445
Üdv!
Gratulálok a győzelemhez!!
mash nem hallotam hogy kiabáltál nekem!!:)
Csak egy gyerek orditott át hogy Hajrá Brazilok!!:)
Hajrá HALI!
delpedro Creative Commons License 2000.07.23 0 0 443
Üdv minden Fradistának!!!!

De jó volt nézni, hogy a csapatunk milyen masszív teljesítményt nyújtott.
Csak egy példa:
2. félidő: Gera kapott egy hosszú indítást, látható volt, hogy a labda ki fog menni, sőt Zoli is így érezte, de ő utána futott. Bár a labda kiment, de nagy tapsot kapott, mivel ilyen csúszó-mászó harcmodort magyar pályán ritkán látni.
Csak így tovább!!!!
Az is igaz, hogy 1 meccsből nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, de az az érzésem, hogy ez a Fradi sokkal erőteljesebb, és a bajnokságra sokkal esélyesebb lesz.
A nézőszámról: Most a 9315-ben benne vannak a bérletesek vagy nem? Szerintem a stadion 3/4-ig telt meg, ami kb. 11-12ezer néző.

Hurculpastor!
Itt is üdvözletét küldi a Ragazzi Verdi! (Bay, Delpedro, Polyci, Andreoragazzo, Acidcaccio, Szél, Rimó, Danger, Roller, meg a többiek).

Ami még nagyon tetszett, az magunk, a közönség. Nem volt baszogatás, csak egy: HAJRÁ FRADI!

Így is legyen: HAJRÁ FRADI!

lecso_d Creative Commons License 2000.07.23 0 0 442
Indul a vonat, A.......indul a vonat!!!!!!!
Hello testverek!
Hajra Fradi Hajra Hazam!!!!!!
Lecso
Előzmény: Dr.W.Gy. (441)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.07.23 0 0 441
Jaja, persze, bocsi, lemaradtam egy kicsit Dunaferr-ugyben, az csak szept.6-n lesz. Meg jo is, addig otthon belendulunk es addigra elsoporjuk a videket. :-)

Egyebkent EX-el teljesen egyetertek. Csak igy tovabb!

Előzmény: EX (434)
EX Creative Commons License 2000.07.23 0 0 440
Mash!
Az MTK-ás oldalra?
Skhinheadnek fognak nézni.:))
Előzmény: Andreoragazzo (439)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.23 0 0 439
Nem tudom, de elég meglepő lenne az emtékásoktól, ha a vendégeknek ingyen lenne...
Na mind1, ezek a jegyek az emtékás oldalra szólnak, odaadom, csak fussunk össze, a délelőtti órákban.
Hajrá Fradi!
Előzmény: mash (437)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.23 0 0 438
Megy a válasz.
Előzmény: mash (437)
mash Creative Commons License 2000.07.23 0 0 437
érdekel hát!!!!
nem ingyenes a vendégszurkoloknak???

Biancoblue szerint az!

Na mindegy érdekel
mailben megy egy mobilszám
holnap 11 után hivd

Előzmény: Andreoragazzo (436)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.23 0 0 436
Mash! Itt vagy még? Van 3 jegyem az MTK-Debrecenre, vasárnap 19:30-ra. Te szoktál járni fotózgatni, nem? Érdekel?
Előzmény: mash (435)
mash Creative Commons License 2000.07.23 0 0 435
Úgy legyen!!!
ÁMEN!

HAJRÁ FRADI!!!!!

Norbi gyerek nem volt sehol, hiába kiabáltunk neki a keritésen át!

Előzmény: EX (434)
EX Creative Commons License 2000.07.23 0 0 434
Na végre.
A legjobb az volt az egészben,hogy ma megint éreztem valamit ami már nagyon hiányzott.
Az együvé tartozást.
Nekem eszembe se jutott Torgyán,a Fradit Féltők,
Páncsics.Csak élveztem a hangulatot.
Élveztem,hogy a stadionban nem Varga pártiak,
nem Nyilasi pártiak,nem mittudoménki pártiak ültek.
Hanem "csak" Fradisták!!!!!!!!!
Élveztem,hogy az emberek nem egymást méregették,hogy vajon ő hova tartozhat.
Hanem a legjobb barátként örjöngtek együtt a gólok után és tapsoltak meg minden szépnek vélt megmozdulást.
Élveztem,hogy a csapat nem az ide a pénzt a többit meg lesz@rom stílust sugározta.
Hanem együtt élvezte az egészet a közönséggel.

Tudom,nem akarok messzemenő következtetéseket levonni egy meccsből.
Csak azt kívánom,hogy ez a hangulat,ez az egység
megmaradjon /bármi történjék is/ és,hogy vissza kapjuk azt ami számunkra az egyik legfontosabb és
amit ma egy kicsit ismét megízlelhettünk:
A FERENCVÁROST!

ISTEN ÓVJA ÉS SEGÍTSE TOVÁBBRA IS A FRADIT

huculpastor Creative Commons License 2000.07.23 0 0 433
Vegre orulhetett 10 ezer Fradista, meg sikerelmennyel kezdhettek az ujak.
A GREENTERNET taboraban voltam az elso felidoben, a 16-osok kozott a masodikban, a vegen ket Ragazzival is talakoztam egymas mellett volt a zaszlom, ill. drapijuk.
Adja Isten, hogy igy folytassuk !
mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 431
Remélem a következő meccsen 10 főlé megy a nézőszám!!!!!
mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 429
"jövő héten lenne"
ugyan is elmarad

te hol élsz???

Előzmény: Dr.W.Gy. (426)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.22 0 0 428
Szerencsére, ahogy pipi is írta két hazai mecs jön, úgyhogy most van egy kis esély a nézőcsalogatásra, főleg, hogy a Győr sem sziporkázott az eredményük alapján...

Télleg, hányan voltak a "kőkemény" Haladás szurkolók? Gondolom azért 1-2hely maradt a vendégszektorban... De lesz kifogás...késői kezdés..nincs vonat.

Hajrá Fradi!

Előzmény: Dr.W.Gy. (426)
pipi Creative Commons License 2000.07.22 0 0 427
A jövő heti meccset a dunafer kérésére elhalasztották(split), utána héten jön a győr, majd jön a kispest. Jó lenne kilenc ponttal indulni.
Előzmény: Dr.W.Gy. (426)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.07.22 0 0 426
Hat megcsodaltam fiainkat ma este. Vegeredmenyben elgedett vagyok a 4-0-al. Az elso felido szar volt, leszamitva Gera szep fejesgoljat, a masodik viszont minden szempontbol megfelelo. Mindharom csatarunk golt rugott, es Csiszare is gyonyoru volt (remekul eltalalta). Igaz, a Hali megfelelo partner volt mindenhez, nagyon gyengek. Orulok, hogy tamadoan, eroteljesen es jo formaban futbaloztunk, nyoma se volt Csank-fele antifocinak. 9300 nezot irt a table, szerintem egy kicsit kevesebben voltunk, de azert jo volt (a hullamzas kicsit eros volt) a hangulat. Gratulacio illeti Puhlt is, aki jol biraskodott, es megerdemelten kapott tapsot a vegen.
Az igazi megmerettetes azonban jovoheten lesz Dunaujvarosban. Meg idenyelejei format mutattak, igazabol egy dontetlennel is elegedett lennek. Szoval ne ertekeljuk tul se ezt a mai sikert, mert ma sztar volt mindneki, de ha szombaton kikapnak, akkor azonnal leszedik roluk a keresztvizet es ismet 2000 nezo lesz. Bizzunk benne, hogy nem!
Előzmény: Andreoragazzo (423)
mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 425
Mindjárt mennek a képek!!!!

9351 néző
Hajrá FRADI!!!!!

Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.22 0 0 423
Fradi-Haladás 4:0
gl.: Gera, Horváth Peti, Rob(!), Csiszár.
9315 néző
Állítólag felállva tapsolt, hullámzott a stadion.
Télleg így volt? Várom a beszámolókat!
/thanx Ragazzi Press...én meg itthon fosok-hányok.../
mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 422
Csank: Földvári tényleg még a kispadra sem fér???
a kérdés költői

ez egy fasz, nagyon gondolkodom, hogy a kispad fölé megyek és egy kicsit anyázom már az első meccsén, ez egy fasz

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.07.22 0 0 421
Gondolkodtam a dolgon, hogy miert latjuk ugyanazt ennyire ketfelekeppen. Olremegyunk, pedig hazon belul vagyunk, mindnekit a Fradi-szive vezerel (mi lenne, ha ellensegek lennenk?). Bar en egyertelmuen allastfoglaltam az egyik oldalon, belegondoltam a masik oldal elonyeibe (amit Valaki mondogat). Ugy erzem, elsosorban gazdasagi-penzugyi ervei vannak, talan joggal. En tisztaban vagyok azzal, hogy Torgyan (sok) penzt jelent a Fradinak (mas kerdes, hogy az erkolcsi zullesztest nem eri meg). A baj az, hogy o egy balga, joszandeku barom. Azt hiszi szegenyem, hogy CSAK penzrol szol ez az egesz Fradi-dolog. Politikuskent vesz reszt benne (sose bocsajtom meg neki, hogy lepaktalt a Szivossal, es hogy elsimitotta a CSucs-jelentest - apropo, az hol van most...?). Szoval hozza a penzt, meg a jatekosok cseroledest is megoldja, de a mar emlitett negativumokat nem veszi eszre. A Reformereket semmikepp nem erheti vad, hogy ne lennenek tiszta szivvel a Fradiert. Lelkesek, jot akarnak, denem elg erosek hozza (elsosorban penzugyileg), es nemhiaba ostromoljak Torgyant. Mert ha TJ-nek lenne annyi esze, hogy a ketfele "taborbol" a jot emelne ki, mar reg isten lenne. Sajnos, tovabbra sem tudok hinni a nagybetus BECSULETNEK.

Ma persze megnezem az uj csapatot, es jaj lesz Csanknak, ha 1-0-ra nyerunk csak es antifutballt jatszunk :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!