Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 60
MEGVAN A MASODIK BAJNOKCSAPATUNK!!!!!!!!!!!!!!!
mash Creative Commons License 2000.06.07 0 0 59

BAJNOKCSAPAT!!!!!
BAJNOKCSAPAT!!!!!

11-10 HIRTELEN HALÁLLAL!!!!!!!!!!!!!

HAJRÁ FRADI!!!!!

mash Creative Commons License 2000.06.07 0 0 58
A Dreher a legjobb!! :)))

De nem a BVSC - Dreher!!!!

Hajrá Fradi!!!!!!

nzl_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 57
ugy erzem kicsit tuldimenzinaljatok ezt a sor kerdest, nemhogy orulnetek, hogy ujra lesz KOBANYAI VILAGOS az eredeti cimkevel...
HAJRA FRADI!
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.07 0 0 56
JOCIKA!
Én is azt vallom, hogy a Kilkenny a világ legjobb söre. És nem beszéltünk össze, tehát lehet benne valami. :-)
Bár ízlések és pofonok…
A pofonról jut eszembe, szerintem egyáltalán nem baj, hogy a másik csoportba kerültek a lilukák.
Így – legalább is egyelőre – az "intelligens" drukkereik nem a Fradi-meccs körüli háborúra kell összpontosítanak, hanem arra, hogy európai módon biztassák a csapatukat, mert az új lebonyolítási rendszerben már nagy luxus 3 pontokat balhék miatt az ellenfélnek "ajándékozni". Ezért súlyos árat lehet fizetni. Erre jó lesz a mieinknek is vigyázni. Igaz, idén viszonylag elfogadható volt a magaviseletünk.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 55
Hat legalabbis az elso korben nem lesz Fradi-UTE, de amikor kialakul a mezony a ket csoportbol akkor mar lesz, nem?

A Kilkenny nem rossz sor, a Guiness sem. Ha a francia-belga sorokrol attertunk az angolokra-irekre, akkor en mindenkeppen a Worthingtont es a Caffrey's-t emlitenem meg. Nem rossz a Carling sem, de az inkabb egy atlagos sor, semmi plussz. A walesi sorok kozul a Brain's nagyon jo.
Es ami nem sor, hanem kelta ital: edes kajakhoz (pl. palacsintahoz) nagyon jo a cider (angolul) vagy cidre (franciaul). Ezt a keltak, tehat pl. a walesiek a briteknel es a bretonok a franciaknal isszak. Olyan almabor-szeruseg, de szensavas. Edeskes ital, ezert jo az ilyen kajakhoz. Na persze lehet ra azt mondani hogy ez nem ferfias, de neha igenis jolesik. Meghat pl. a walesi White Lightening 8%-os cider-re nem tudom ki mondana hogy noi ital...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JOcika Creative Commons License 2000.06.07 0 0 54
Bekő Tóni!
A Kilkenny a világ legjobb söre. A Guiness sem rossz, de a Kilkenny simán jobb.

Én nagyon sajnálom, hogy nem lesz Fradi-UTE. Kár, hogy ennyire gyávák az MLSZ-nél és Rendőrségnél. Várható volt ez a döntés, de akkor is gusztustalan.

Hajrá Fradi!

Skywalker. Creative Commons License 2000.06.06 0 0 52
Sziasztok!

Mig ti itt elsörözgettetek az ősi ellenség Újpest csapata átkerült az NB1 "másik" csopijába! Ugrott a rangadó!

Hallom, hogy fellélegeztetek, legalább akkor fél évig nem kap ki a Fradi az UTE-től!!!!!
;-) ;-) ;-)

De tényleg, most akkor mi lesz? Engem speciel már most nem érdekel a bajnokság a nagy meccs hiányában!

Hajrá Lilák!

Előzmény: SHADOW (51)
SHADOW Creative Commons License 2000.06.06 0 0 51
Na itt vagyok és bejegyzem magam ebbe a trutymóba...A külső ne tévesszen meg senkit az új "külsőm" én ugyanaz az elszánt Fradi-szurkoló vagyok aki volt.További jó szórakozást itt és a stadionokban, csarnokokban.

UI: A Csank be fog válni!!!

green_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 50
Hi minden FRADISTÁNAK!
Úgy tűnik green_d lett belőlem. Mostanában elég sokat hiányzok és amikor itthon vagyok győzöm olvasni a történéseket. A csapatról is valamit..
Nem tudom a Csank szerződtetése jó ötlet volt-e, de az igaz, hogy néhány jellegtelen csapattból már tudott ütőképes gárdát kovácsolni. Kérdés az, ott mennyire nyúlt az utánpótláshoz és mennyire az "idegenlégiósokhoz". Végül is ősszel majd meglátjuk, és ha megy a szekér, hát maradjon. Bár Csankot én olyan Novák Dezső stílusú edzőnek tartom, nem tudom nem-e lesz belőle gondja,ismerve a történteket . A félreértések elkerülése végett nekem a Novákkal az ég világon semmi bajom nem volt. Nem ő adogatta el a csapatot egyenként, neki csak abból kellett főzni ami volt. Mi a hír arról, hogy pár régebbi játékost vissza akarnak vásárolni. Mert az qrva nagy pénzbe fog kerülni.

nzl_d!
Csak arra voltam kíváncsi, hogy mi lesz ha _d-t írok. Nekem ez az újdonság erejével hatott, habár a Green_d"ay"-t szeretem.

nzl_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 49
megorulok hogyhogyhogy mi lesz? manbocsi egyaltalan mirol van szo?
HAJRA FRADI!
green_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 48
most mi lesz?
nzl_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 47
hajra sorivok meg borivok meg mindenfele alkoholistak de legfokeppen
HAJRA FRADI!!!
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.06 0 0 46
Fradista Barátaim!
Aki a Kilkenny típusú sert még nem kóstolta, az bizony sokat vesztett.
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 45
Lőrinc!
Igérem kipróbálom :)

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 44
Jocika

Marciusban jartam utoljara arrafele, akkor meg Belga Sorozo volt. Tehat valoszinuleg nem ugyanarra a helyre gondolunk. A Gilde szerintem a Halasz utca masik sarkanal van.
Ez a Francia Intezet fele van, ha kifordulsz a Halasz utcabol akkor jobbra. A 19-es villamos megallojanal, tehat a Duna fele nez az ajtaja. Brasserie Belge (franciaul) es Belgian Bresserie (angolul) van ra kiirva. Ott nemscak 2 fajta sor van. A belgak, kis orszag, kis nep, de rendelekznek vagy 1000 fajta sorrel... Mindegyiket nem fogod megtalalni a Brasserie Belge-ben, de sokat. Azt hiszem a '97-es (vagy a '98-as) ev sore volt a Delirium Traemens (az is van ott).

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: JOcika (43)
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 43
Lőrinc!
A Francia Intézet melletti Gilde sörözőre gondolsz? Szerintem ott nincs. Pár éve rendszeres Gilde látogató voltam, és csak Gilde illetve Schneider Weiße volt nekik. A Gilde is nagyon jó serital. A Schneider Weiße pedig erősen a verhetetlenek közé tartozik (már ha valaki szereti a búzasört).

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 42
Jocika

Te is ismered a Goudale-t? Cool! Te vagy az elso magyar azt hiszem akitol hallom hogy ismeri! Meg a franciak is csak kevesse ismerik, kiveve az eszakiakat. Szerintem jo kis sor, es foleg eros ;-)))))

NZL

Otthon hol lehet kapni? Passz. Probalkozz a Belga Sorozoben (Francia Intezet mellett, a Halasz utcatol egy kicsit vissza a 19-es villamos megallojanal). Ott nagyon sokfajta sor van. Igaz a Goudale nem belga hanem francia, de szerintem 99% hogy az is van ott. Masik jo hasonszoru sor a Jeanlain, egy kicsivel gyengebb de szinten nagy uvegben merik es neki is van hatasa ;-)))) A Jeanlain egyebkent barnasor. Mind a ketto Lille kornyekerol jon (belga hatas). A franciaknal ket fontos sor-regio van: eszak (a belgak miatt) es kelet (a nemetek miatt). Eszakrol jonnek a fenti sorok, keletrol pl. a Kronenbourg.
Bort pedig mindenhol talalni ;-)))))))))))

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nzl_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 41
LORINC! LORINC! LORINC!
sort akarok! :))
koszi az infot..
HAJRA FRADI!
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 40
Nzl!
Én itthon még nem láttam. De ez lehet a gyenge látásom miatt is :) Hátha Lőrinc tud segíteni.

Hajrá Fradi!

nzl_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 39
ha mar igy sikerult belemerulni ebbe a sor temaba egesz megkivantam :) hol lehet iljen sert kapni?? itthon is lehet??
HAJRA FRADI!!
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 38
Lőrinc!
Csak egy apró kérdés volt. A sört (Goudale) én is ismerem, igaz nem a kedvencem(az angol és az ír sörök jönnek be).

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 37
Jocika

Goudale csak a Frad-listan vagyok. A DK-ban Lorinc voltam mindig ezert nem is akarok valtoztatni. A Fradi-listan meg sokan ismernek, igy tudjak hogy ki az a Goudale. A Goudale egyebkent egy francia sor, vagy 7-8%-os, 0.75L-es uvegben adjak. Tavaly sokszor berugtam tole (megiszik az ember 2-3 uveggel es kezdi magat jol erezni), ezert valasztottam ezt a nevet.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Jocika_d (34)
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 36
Na, ez lett az új név. A névhez tartozó emilcím egy kollegámé, úgyhogy a leveleket továbbra is a rammstein@freemail.hu-ra küldjétek.

Hajrá Fradi!

Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.06 0 0 35
Árpás!
Érted te, miről van szó. Azt köll betóni, amiből a tiédet esetleg már csak behúzni (se) lehet. :-)

Majd ma este juttatok neked egy borítékot, annak tartalmából adsz a kalauz-pincérnek, ezért ő hoz nekünk egypár korsóval. Rendben?

A vízilabda-bajnoki cím pedig a miénk kell hogy legyen! Nehogy már csak a Duna Feri nyerjen több csapatsportban is bajnoki címet!!!

Jocika_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 34
Lőrinc!
Vagy inkább Goudale? :) Miért ez kettősség?

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.05 0 0 31
Na egyelore en is _d-s vagyok... Ez a _d-s usernev a moderator szerint stokkolja az emilcimemet ezert kene regisztraltatnom magamat Lorinc neven egy masik emillel, ahogy EX is csinalta. Mashnak azert nincs problemaja mert ugy latszik regota Torzsasztal-tag.
Szoval nem voltam itt par napig, 4 nap nyomulas a hegyekben, neha sziklamaszassal fuszerezve, 700-1000 meter szintkulonbseg naponta (folfele, aztan lefele ugyanennyi...)
Es ezalatt ketszer vertuk meg a BVSC-t a dontoben, bravo fiuk!!!!!!!!!!!!!!!! A Nepligetben a gyozelmunk az aranyat fogja jelenteni! Ha nyerunk... Dehat miert ne nyernenk?

A valogatott szerepleserol: nem olyan rossz, en rosszabbat vartam. De megint jon a "Csank-betegseg": a meccs vegen kapjuk a golt...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mash Creative Commons License 2000.06.05 0 0 30

BVSC-FRADI
8-9
megérdemelt gyözelem
6-6 , 6-8
Fradi SZIV!!!!!!!

Horváth Feri 1 millió márkáért a Cottbus játékosa lett!!!!

Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.05 0 0 29
Üdv minden rendes embernek!
Én is az vagyok, ezért már csak ösztönösen is ide írok először. Egy korsó virtuális sörre mindenki a vendégem. (Azt mondjátok, skót vagyok?!)
HORI Creative Commons License 2000.06.05 0 0 28
Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit (jócskán megkésve) a DK3-ban is. Itt szeretném tudatni veletek, hogy ezen új helyen az egyszerűség végett kénytelen voltam hori-ról HORI-ra változtatni a nickemet.
Meg tudná valamelyikőtök mondani, hogy tudom a kezdő oldalt úgy beállítani, hogy a legfrissebb hozzászólások jelenjenek meg a monitoron felül?

HAJRÁ FRADI!
HORI

Előzmény: mash (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!