Keresés

Részletes keresés

JOcika Creative Commons License 2000.06.09 0 0 78
Szűcs helyére valószínűleg a Videotonból elhozzuk Németh Gábort. Tudtok róla valamit? Én semmit. A Sport szerint Ceglédről is jön valami Balog Zoltán. Én róla sem halottam semmit, de még azt sem írják, hogy milyen poszton játszik.
Bükszegi marad, Bárányos viszont nem. 60 ezer dollár körül van az ára, amit a vezetőség kicsit sokall.

Hajrá Fradi!

JOcika Creative Commons License 2000.06.09 0 0 77
Sziasztok!
Pár napig szar volt itt nálunk a net, ezért írok csak most.
ha kicsit megkésve is, de szeretnék gratulálni a pólósoknak a bajnoki címhez! Szép volt fiúk! 10 év után újra, nagyon ránk fért!
Hallottatok valami új igazolásról? Én olyan híreket hallottam, hogy a Kispest elvinné Kovács Bélát, és Bárányost is meg akarják venni. Szűcs saját maga mondta, hogy nem marad a Fradiban, pedig Torgyánnal is tárgyalt, hogy próbáljon intézni valamit a Lauternnél. Ja, és Balassa állítólag Debrecenbe megy, pedig úgy tűnt, hogy a miénk lesz.

Hajrá Fradi!

HORI Creative Commons License 2000.06.09 0 0 76
Bocs, ha egy kicsit offtopic leszek, de remélem tudtok segíteni. Meg tudnátok mondani, hogy lehet Nokia 6110-re csengőhangnak a Fradi indulót rátenni?
Előre is kösz.

Hori

mash Creative Commons License 2000.06.09 0 0 73
Hajrá FRADI!!!!!!
majkell Creative Commons License 2000.06.08 0 0 72
Mash !

Tudod, visszavitték az üres üvegeket.:)))

Egyébként, ha jól tudom, a Danubius Hotels tulajdonosa egy angol mágnás, akinek komoly tervei vannak a csapattal.

májkell

Ui: Szóval örülök, hogy elvertétek a BVSC-t, már nagyon rájuk fért.

Vasaa ollé !

endre_d Creative Commons License 2000.06.08 0 0 71
Ne viccelj mar. Annal sokkal tobb kell. Kezilabdaban: Kokeny, Padar, Lowy, Sugar (ha elviszi)...
Előzmény: BAYLANDORAGAZZO (70)
BAYLANDORAGAZZO Creative Commons License 2000.06.08 0 0 70
KERÉKPÁR,USZÁS? HA IGY HALADUNK ..NEKEM ELÉG LENNE 1 OLIMPIAI FRADI ARANY IS.(SZABADOS)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.08 0 0 69
Arpad

Szanom-banom...
Egyebkent a harmadik sem helyes, mivel a tornaszok is bajnokok lettek, szoval a 4. az igazi!!!!!!!!!!!!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Inner Circle (3590)
mash Creative Commons License 2000.06.07 0 0 66
köszi májkell

bajnok esélyes a csapatod!
honnan van ennyi pénzetek???
áruld el a titkot!!!

majkell Creative Commons License 2000.06.07 0 0 65
Gratula a bajnoki címhez !

májkell

Hajrá Vasas !

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.06.07 0 0 64
HAJRÁ FRADI!!!!!!!!
BAJNOKCSAPAT!!!!
nzl_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 63
ide is leirom mert olzan jo::::::
BAJNOKCSAPAT!!!!!
HAJRA FRADI!!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 62
Ki mondta hogy nem fradista? En nem.
Előzmény: Bungee (61)
Bungee Creative Commons License 2000.06.07 0 0 61
és még azt mondod hogy nem vagy fradista, te ki hazug
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 60
MEGVAN A MASODIK BAJNOKCSAPATUNK!!!!!!!!!!!!!!!
mash Creative Commons License 2000.06.07 0 0 59

BAJNOKCSAPAT!!!!!
BAJNOKCSAPAT!!!!!

11-10 HIRTELEN HALÁLLAL!!!!!!!!!!!!!

HAJRÁ FRADI!!!!!

mash Creative Commons License 2000.06.07 0 0 58
A Dreher a legjobb!! :)))

De nem a BVSC - Dreher!!!!

Hajrá Fradi!!!!!!

nzl_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 57
ugy erzem kicsit tuldimenzinaljatok ezt a sor kerdest, nemhogy orulnetek, hogy ujra lesz KOBANYAI VILAGOS az eredeti cimkevel...
HAJRA FRADI!
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.07 0 0 56
JOCIKA!
Én is azt vallom, hogy a Kilkenny a világ legjobb söre. És nem beszéltünk össze, tehát lehet benne valami. :-)
Bár ízlések és pofonok…
A pofonról jut eszembe, szerintem egyáltalán nem baj, hogy a másik csoportba kerültek a lilukák.
Így – legalább is egyelőre – az "intelligens" drukkereik nem a Fradi-meccs körüli háborúra kell összpontosítanak, hanem arra, hogy európai módon biztassák a csapatukat, mert az új lebonyolítási rendszerben már nagy luxus 3 pontokat balhék miatt az ellenfélnek "ajándékozni". Ezért súlyos árat lehet fizetni. Erre jó lesz a mieinknek is vigyázni. Igaz, idén viszonylag elfogadható volt a magaviseletünk.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 55
Hat legalabbis az elso korben nem lesz Fradi-UTE, de amikor kialakul a mezony a ket csoportbol akkor mar lesz, nem?

A Kilkenny nem rossz sor, a Guiness sem. Ha a francia-belga sorokrol attertunk az angolokra-irekre, akkor en mindenkeppen a Worthingtont es a Caffrey's-t emlitenem meg. Nem rossz a Carling sem, de az inkabb egy atlagos sor, semmi plussz. A walesi sorok kozul a Brain's nagyon jo.
Es ami nem sor, hanem kelta ital: edes kajakhoz (pl. palacsintahoz) nagyon jo a cider (angolul) vagy cidre (franciaul). Ezt a keltak, tehat pl. a walesiek a briteknel es a bretonok a franciaknal isszak. Olyan almabor-szeruseg, de szensavas. Edeskes ital, ezert jo az ilyen kajakhoz. Na persze lehet ra azt mondani hogy ez nem ferfias, de neha igenis jolesik. Meghat pl. a walesi White Lightening 8%-os cider-re nem tudom ki mondana hogy noi ital...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JOcika Creative Commons License 2000.06.07 0 0 54
Bekő Tóni!
A Kilkenny a világ legjobb söre. A Guiness sem rossz, de a Kilkenny simán jobb.

Én nagyon sajnálom, hogy nem lesz Fradi-UTE. Kár, hogy ennyire gyávák az MLSZ-nél és Rendőrségnél. Várható volt ez a döntés, de akkor is gusztustalan.

Hajrá Fradi!

Skywalker. Creative Commons License 2000.06.06 0 0 52
Sziasztok!

Mig ti itt elsörözgettetek az ősi ellenség Újpest csapata átkerült az NB1 "másik" csopijába! Ugrott a rangadó!

Hallom, hogy fellélegeztetek, legalább akkor fél évig nem kap ki a Fradi az UTE-től!!!!!
;-) ;-) ;-)

De tényleg, most akkor mi lesz? Engem speciel már most nem érdekel a bajnokság a nagy meccs hiányában!

Hajrá Lilák!

Előzmény: SHADOW (51)
SHADOW Creative Commons License 2000.06.06 0 0 51
Na itt vagyok és bejegyzem magam ebbe a trutymóba...A külső ne tévesszen meg senkit az új "külsőm" én ugyanaz az elszánt Fradi-szurkoló vagyok aki volt.További jó szórakozást itt és a stadionokban, csarnokokban.

UI: A Csank be fog válni!!!

green_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 50
Hi minden FRADISTÁNAK!
Úgy tűnik green_d lett belőlem. Mostanában elég sokat hiányzok és amikor itthon vagyok győzöm olvasni a történéseket. A csapatról is valamit..
Nem tudom a Csank szerződtetése jó ötlet volt-e, de az igaz, hogy néhány jellegtelen csapattból már tudott ütőképes gárdát kovácsolni. Kérdés az, ott mennyire nyúlt az utánpótláshoz és mennyire az "idegenlégiósokhoz". Végül is ősszel majd meglátjuk, és ha megy a szekér, hát maradjon. Bár Csankot én olyan Novák Dezső stílusú edzőnek tartom, nem tudom nem-e lesz belőle gondja,ismerve a történteket . A félreértések elkerülése végett nekem a Novákkal az ég világon semmi bajom nem volt. Nem ő adogatta el a csapatot egyenként, neki csak abból kellett főzni ami volt. Mi a hír arról, hogy pár régebbi játékost vissza akarnak vásárolni. Mert az qrva nagy pénzbe fog kerülni.

nzl_d!
Csak arra voltam kíváncsi, hogy mi lesz ha _d-t írok. Nekem ez az újdonság erejével hatott, habár a Green_d"ay"-t szeretem.

nzl_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 49
megorulok hogyhogyhogy mi lesz? manbocsi egyaltalan mirol van szo?
HAJRA FRADI!
green_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 48
most mi lesz?
nzl_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 47
hajra sorivok meg borivok meg mindenfele alkoholistak de legfokeppen
HAJRA FRADI!!!
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.06 0 0 46
Fradista Barátaim!
Aki a Kilkenny típusú sert még nem kóstolta, az bizony sokat vesztett.
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 45
Lőrinc!
Igérem kipróbálom :)

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 44
Jocika

Marciusban jartam utoljara arrafele, akkor meg Belga Sorozo volt. Tehat valoszinuleg nem ugyanarra a helyre gondolunk. A Gilde szerintem a Halasz utca masik sarkanal van.
Ez a Francia Intezet fele van, ha kifordulsz a Halasz utcabol akkor jobbra. A 19-es villamos megallojanal, tehat a Duna fele nez az ajtaja. Brasserie Belge (franciaul) es Belgian Bresserie (angolul) van ra kiirva. Ott nemscak 2 fajta sor van. A belgak, kis orszag, kis nep, de rendelekznek vagy 1000 fajta sorrel... Mindegyiket nem fogod megtalalni a Brasserie Belge-ben, de sokat. Azt hiszem a '97-es (vagy a '98-as) ev sore volt a Delirium Traemens (az is van ott).

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: JOcika (43)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!