Keresés

Részletes keresés

green_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 50
Hi minden FRADISTÁNAK!
Úgy tűnik green_d lett belőlem. Mostanában elég sokat hiányzok és amikor itthon vagyok győzöm olvasni a történéseket. A csapatról is valamit..
Nem tudom a Csank szerződtetése jó ötlet volt-e, de az igaz, hogy néhány jellegtelen csapattból már tudott ütőképes gárdát kovácsolni. Kérdés az, ott mennyire nyúlt az utánpótláshoz és mennyire az "idegenlégiósokhoz". Végül is ősszel majd meglátjuk, és ha megy a szekér, hát maradjon. Bár Csankot én olyan Novák Dezső stílusú edzőnek tartom, nem tudom nem-e lesz belőle gondja,ismerve a történteket . A félreértések elkerülése végett nekem a Novákkal az ég világon semmi bajom nem volt. Nem ő adogatta el a csapatot egyenként, neki csak abból kellett főzni ami volt. Mi a hír arról, hogy pár régebbi játékost vissza akarnak vásárolni. Mert az qrva nagy pénzbe fog kerülni.

nzl_d!
Csak arra voltam kíváncsi, hogy mi lesz ha _d-t írok. Nekem ez az újdonság erejével hatott, habár a Green_d"ay"-t szeretem.

nzl_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 49
megorulok hogyhogyhogy mi lesz? manbocsi egyaltalan mirol van szo?
HAJRA FRADI!
green_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 48
most mi lesz?
nzl_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 47
hajra sorivok meg borivok meg mindenfele alkoholistak de legfokeppen
HAJRA FRADI!!!
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.06 0 0 46
Fradista Barátaim!
Aki a Kilkenny típusú sert még nem kóstolta, az bizony sokat vesztett.
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 45
Lőrinc!
Igérem kipróbálom :)

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 44
Jocika

Marciusban jartam utoljara arrafele, akkor meg Belga Sorozo volt. Tehat valoszinuleg nem ugyanarra a helyre gondolunk. A Gilde szerintem a Halasz utca masik sarkanal van.
Ez a Francia Intezet fele van, ha kifordulsz a Halasz utcabol akkor jobbra. A 19-es villamos megallojanal, tehat a Duna fele nez az ajtaja. Brasserie Belge (franciaul) es Belgian Bresserie (angolul) van ra kiirva. Ott nemscak 2 fajta sor van. A belgak, kis orszag, kis nep, de rendelekznek vagy 1000 fajta sorrel... Mindegyiket nem fogod megtalalni a Brasserie Belge-ben, de sokat. Azt hiszem a '97-es (vagy a '98-as) ev sore volt a Delirium Traemens (az is van ott).

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: JOcika (43)
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 43
Lőrinc!
A Francia Intézet melletti Gilde sörözőre gondolsz? Szerintem ott nincs. Pár éve rendszeres Gilde látogató voltam, és csak Gilde illetve Schneider Weiße volt nekik. A Gilde is nagyon jó serital. A Schneider Weiße pedig erősen a verhetetlenek közé tartozik (már ha valaki szereti a búzasört).

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 42
Jocika

Te is ismered a Goudale-t? Cool! Te vagy az elso magyar azt hiszem akitol hallom hogy ismeri! Meg a franciak is csak kevesse ismerik, kiveve az eszakiakat. Szerintem jo kis sor, es foleg eros ;-)))))

NZL

Otthon hol lehet kapni? Passz. Probalkozz a Belga Sorozoben (Francia Intezet mellett, a Halasz utcatol egy kicsit vissza a 19-es villamos megallojanal). Ott nagyon sokfajta sor van. Igaz a Goudale nem belga hanem francia, de szerintem 99% hogy az is van ott. Masik jo hasonszoru sor a Jeanlain, egy kicsivel gyengebb de szinten nagy uvegben merik es neki is van hatasa ;-)))) A Jeanlain egyebkent barnasor. Mind a ketto Lille kornyekerol jon (belga hatas). A franciaknal ket fontos sor-regio van: eszak (a belgak miatt) es kelet (a nemetek miatt). Eszakrol jonnek a fenti sorok, keletrol pl. a Kronenbourg.
Bort pedig mindenhol talalni ;-)))))))))))

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nzl_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 41
LORINC! LORINC! LORINC!
sort akarok! :))
koszi az infot..
HAJRA FRADI!
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 40
Nzl!
Én itthon még nem láttam. De ez lehet a gyenge látásom miatt is :) Hátha Lőrinc tud segíteni.

Hajrá Fradi!

nzl_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 39
ha mar igy sikerult belemerulni ebbe a sor temaba egesz megkivantam :) hol lehet iljen sert kapni?? itthon is lehet??
HAJRA FRADI!!
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 38
Lőrinc!
Csak egy apró kérdés volt. A sört (Goudale) én is ismerem, igaz nem a kedvencem(az angol és az ír sörök jönnek be).

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 37
Jocika

Goudale csak a Frad-listan vagyok. A DK-ban Lorinc voltam mindig ezert nem is akarok valtoztatni. A Fradi-listan meg sokan ismernek, igy tudjak hogy ki az a Goudale. A Goudale egyebkent egy francia sor, vagy 7-8%-os, 0.75L-es uvegben adjak. Tavaly sokszor berugtam tole (megiszik az ember 2-3 uveggel es kezdi magat jol erezni), ezert valasztottam ezt a nevet.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Jocika_d (34)
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 36
Na, ez lett az új név. A névhez tartozó emilcím egy kollegámé, úgyhogy a leveleket továbbra is a rammstein@freemail.hu-ra küldjétek.

Hajrá Fradi!

Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.06 0 0 35
Árpás!
Érted te, miről van szó. Azt köll betóni, amiből a tiédet esetleg már csak behúzni (se) lehet. :-)

Majd ma este juttatok neked egy borítékot, annak tartalmából adsz a kalauz-pincérnek, ezért ő hoz nekünk egypár korsóval. Rendben?

A vízilabda-bajnoki cím pedig a miénk kell hogy legyen! Nehogy már csak a Duna Feri nyerjen több csapatsportban is bajnoki címet!!!

Jocika_d Creative Commons License 2000.06.06 0 0 34
Lőrinc!
Vagy inkább Goudale? :) Miért ez kettősség?

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.05 0 0 31
Na egyelore en is _d-s vagyok... Ez a _d-s usernev a moderator szerint stokkolja az emilcimemet ezert kene regisztraltatnom magamat Lorinc neven egy masik emillel, ahogy EX is csinalta. Mashnak azert nincs problemaja mert ugy latszik regota Torzsasztal-tag.
Szoval nem voltam itt par napig, 4 nap nyomulas a hegyekben, neha sziklamaszassal fuszerezve, 700-1000 meter szintkulonbseg naponta (folfele, aztan lefele ugyanennyi...)
Es ezalatt ketszer vertuk meg a BVSC-t a dontoben, bravo fiuk!!!!!!!!!!!!!!!! A Nepligetben a gyozelmunk az aranyat fogja jelenteni! Ha nyerunk... Dehat miert ne nyernenk?

A valogatott szerepleserol: nem olyan rossz, en rosszabbat vartam. De megint jon a "Csank-betegseg": a meccs vegen kapjuk a golt...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mash Creative Commons License 2000.06.05 0 0 30

BVSC-FRADI
8-9
megérdemelt gyözelem
6-6 , 6-8
Fradi SZIV!!!!!!!

Horváth Feri 1 millió márkáért a Cottbus játékosa lett!!!!

Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.05 0 0 29
Üdv minden rendes embernek!
Én is az vagyok, ezért már csak ösztönösen is ide írok először. Egy korsó virtuális sörre mindenki a vendégem. (Azt mondjátok, skót vagyok?!)
HORI Creative Commons License 2000.06.05 0 0 28
Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit (jócskán megkésve) a DK3-ban is. Itt szeretném tudatni veletek, hogy ezen új helyen az egyszerűség végett kénytelen voltam hori-ról HORI-ra változtatni a nickemet.
Meg tudná valamelyikőtök mondani, hogy tudom a kezdő oldalt úgy beállítani, hogy a legfrissebb hozzászólások jelenjenek meg a monitoron felül?

HAJRÁ FRADI!
HORI

Előzmény: mash (27)
mash Creative Commons License 2000.06.04 0 0 27
Vízilabda: egyenlített a Fradi

A három győzelemig tartó párharc állása: 1-1, a bajnoki döntő 3. mérkőzését hétfőn 18.05 órakor a Szőnyi úti BVSC-uszodában játssza a két csapat.

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.06.04 0 0 26
Örülök, hogy kezdünk végre "összeállni" itt, az új kocsmán belül, viszont a "moderálásnak" (ahogy azt a Panaszládába dobott levelemben kifejtettem) már kevésbé!
Előzmény: EX (25)
EX Creative Commons License 2000.06.04 0 0 25
Mash!

Teljesítették a kérést,megkaptam a régi email címemet.
Tehát most minden a régi!:)

Előzmény: mash (23)
EX Creative Commons License 2000.06.04 0 0 24
Mash!

Az EX nevet én regisztráltattam az új freemail címmel a DK3-ba.Majd így,miáltal elfogadták a regisztrációt elküldték mail-ben a jelszót.
A regisztrációt egyből elfogadták,de egy napot várni kellett,mire a rendszerbe kerültem.Ezért nemtudtam tegnap EX névvel írni.
Majd ma kértem mailban a email cím változtatást./erre még nem jött válasz/

Üdv

Előzmény: mash (23)
mash Creative Commons License 2000.06.03 0 0 23
Ex!

én csak probaképpen tegnap szenvedtem egy kicsit.
Nem tudtam regisztrálni az ex nevet semilyen emailcímmel.(nekem van vagy 5, egyiket sem fogadta el)

Csináltam egy EX1 nevet és hozzá egy freemail címet, azóta sem kaptam jelszót a címre...

Kérdés: az EX nevet ki regsiztrálta: Te vagy Ők?

A leirásod alapján Ők tették meg, de honnan tudtad hozzá meg a jelszót????

Hajrá Fradi!!!

Előzmény: EX (22)
EX Creative Commons License 2000.06.03 0 0 22
Mash!

A panaszláda topicban feltett kérdésedre itt válaszolok.
Hátha segít egy-két Fradista kocsmatársnak is.

Téhát,hogy tüntettem el a "_d"-t a nevem mögül:

Elmentem a freemailre és nyitottam egy emailt EX névre ex..@freemail címmel,majd így regisztráltattam magam.
A regisztráció után írtam egy emailt az ugyelet@mail.hu címre és kértem,hogy változtassák meg az EX névhez tartozó email címemet a régire.
Ha megváltoztatják,akkor a régi nickkemmel és a régi emailemmel leszek jelen.

FERENCVÁROS MINDENEK FELETT

EX

Előzmény: mash (21)
mash Creative Commons License 2000.06.03 0 0 21
lehet, hogy a neved miatt nem hoztak át???
kitudja
nekem müködik a mash_d + a régi dk2 jelszavam is
csak nem használom

Hajrá Fradi!!!

Utéraszaró_Árpád_d Creative Commons License 2000.06.03 0 0 20
mash:
Egy cimborámmal beszéltem és neki sem silerül a régi nickjével feljelentkezni, pedig nincs a névben se space, se nagy betű, se ékezetes betű!
Ha régivel jelentkezik be, akkor azt kapja, hogy nincs ilyen regisztráció!
Ez ugyanaz, mint az enyém, de nekem van ékezet, nagy, és space!
Akkor most mi van?

Tud valaki valami hírt Páncsicsról?
Most már biztos, hogy marad?

mash Creative Commons License 2000.06.03 0 0 19
emilment Utéra freemail-re

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!