Keresés

Részletes keresés

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.07.02 0 0 207
Lőrinc!

Ja! Nehogy azt hidd, hogy nekem a Páncsics valami haverom, csak unalmas az, ahogyan a reformereket isteníti mindenki!

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.07.02 0 0 206
Lőrinc!

Igaza van EX-nek és Valakinek. Kicsit túlságosan is isteníted a reformereket! Hidd el, akár én is tudnék neveket bedobni és hülye programokat szajkózni. Szerintem azért, mert valaki Fradista (volt) még nem feltétlenül kell neki a legjobbnak lenni egy adott munkára még a Fradinál sem! Példának legyen elég itt: Albert, Szívós, és ha úgy gondolod Páncsics! A reformerek számomra csak szenzációhajhász nyugdíjasok gyülekezete. Látják, hogy nem minden OK a Fradinál és fennhangon kiabálnak mindenkire! A következő akire kiabálni fognak, az a Torgyán lesz, mert nem tartja be a parancsaikat!
Azért valamit higyj el nekem! Nem a Páncsics a legrosszabb ember, ahogyan néhányan itt látják a sátán a Fradiban a mai napig sem! LEhet, hogy hülye és nem tetszik pl. neked, amit csinál, de nem ő a leg!

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.02 0 0 205
Lorinc_d!

Bár EX nem szorul az én támogató hozzászólásomra, azonban az általa leírtak alátámasztására néhány gondolat. Én ugyan nem ismerem Takács urat és sleppjét, de a fradizmusáról egyszer már írtam egy gondolatébresztőt, neveztesen, hogy mit ad, és ezen mit nyer. (Már megbocsáss, de az általad rendszeresen megszólt elnökünk éveken keresztül bizonyította hovatartozását, és cserébe semmit nem kért, illetve kapott.) Most inkább azt emelném ki, voltam olyan balek, hogy vettem a centisétányban téglajegyet (miután az első "szektor" elkészült, hiszen ezzel biztosítottnak láttam "befektetésem" megtérülését). Nem igazán az vezérelt, hogy a nevem olvasható legyen a bejáratnál, hanem az egyik gyerekkori barátomnak vettem karácsonyi ajándékul, akivel együtt kezdtem meccsrejárni - gondoltam szép emlék lenne. Nos, elég nagy csalódás számomra, hogy így átvertek, és még egy értesítésre, vagy nyilvános bejelentésre sem méltattak, hogy miért késik (azaz hiúsult meg) a kezdeményezés.
Tudom, történetem nem egydülálló, és azt is, mást mással vertek át (Fradi-részvény, centenáriumi meccs, stb.)!

Az pedig komolyan meglepett, hogy Franciaországot élteted! Talán virágot is vihetnél a Kis-Trianon palotához, ha Párizs környékére vetődnél! A francia levegő mindenkiből ilyen érzelmeket vált ki, vagy csak belőled?!

JakVik!

Honnan az infó?

Nagy Tomi, azaz Sas régi haverunk, együtt jártunk meccsekre, koncertekre (nem kívánok róla kompromitáló dolgokat írni). Én jó srácnak ismertem meg. Ha leigazolnánk, akkor legalább egy igazi fradistával gyarapodna a csapat (mégha a Fradinak nem is volt igazolt sportolója). Focitudásáról már nem írnék ilyen fellengzősen, mert én nem tartom nagy focistának - "csak" jó havernak. Egyébként, ahogy hallottam, még a Csepelben, nem kis konfliktusai voltak ennek okán, nevezetesen, hogy az akkori Csepelben voltak néhányan, akik gyűlölték a Fradit. A másik hírbehozott, Zombori Zalán ugyan nem tartozott ezek közé (tudtommal) - de nem is szeretett minket soha életében. Saját bevallása szerint nem szurkol semmilyen csapatnak, de ezt lehet, csak nem merte előttünk vállalni, amikor egy félbaráti csevely során szóbakerült. (Őt még annyira se tartom jó focistának - és még nem is haver!)

EX Creative Commons License 2000.07.02 0 0 204
Lörinc!

Elég kevés az információ.Nem tudom,hogy kire gondolhatsz.

Hagyd már ezeket a reformereket.
Ki a f@sz az a Takács?
Neked vagy nekem hatszor több közünk van a Fradihoz,mint neki.
Egy pozició éhes képmutató,buta kis senki.Aki ráadásul egy csomó pénzt kereset a Fradin!Nézz utána,hogy az elmúlt 10 évben a Ferencvárosnál végzett beruházásoknál hányszor szerepelt a cége!!
Vagy pld. az üllői úton létrehozandó "nagysikerű"
Fradisétány téglajegyeiből befolyt pénzt kinek a cégszámlájára kellet befizetni és hol a pénz?!
Egy kicsit felnyílhatna már mindenkinek a szeme.

Butaságára egy jellemző történet:Vincze Ottó bulijára mindenki időben megérkezett a megbeszélt 21-22 óra között a Margithíd és az Árpád-híd között található állóhajó éttermébe.Csak Takács érkezett úgy fél egy tájban.Ő ugyanis 10 órától éjfélig várt az étteremtől úgy 200 méterre a Margithídnál arra,hogy kikössön a hajó.Majd kétórás várakozás után felhívott valakit,aki elmagyarázta neki,hogy hova menjen.:)
Mielött kétségbe vonnátok a történet hitelességét,
megérkezése után Ő maga mesélte el a történetet.:)

S végűl egy utolsó kérdés:A reformereknek azon kivűl,hogy mely pozicióban kit látnának szívesen mi a koncepciójuk?

Előzmény: Lorinc_d (202)
mash Creative Commons License 2000.07.01 0 0 203
Hajrá Fradi!!!
Forza ITALIA!!!!

vesszen a bóhoc!!!!!
egy seggfej!!!!!

Előzmény: Lorinc_d (202)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.01 0 0 202
Na mit szoltok... Torgyan visszautasitotta Szeiler Jozsit... A laikus vagy kivulallo azt kepzelheti Torgyanrol hogy micsoda egy kemenykezu, hatarozott pali, kozben azt csinalja a mit a Pancsics mond neki!!!!!!! Igaz hogy nincs ideje arra hogy vezesse a Fradit a miniszterseg mellett, dehat akkor miert csinal ugy mintha tudna egyszerre csinalni a kettot???
Takacsek ajanlottak Martost, Torgyan kinevezte Haazt akit Pancsics hozott. Ismet a reformerek ajanlottak Jozsit, Torgyan elutasitotta, csodalkoznek ha nem Pancsics hatasara... Ez a pali ugy tancol ahogy a Pancsics futyul!

EX

Ismered azt a sracot akit kerdeztem?
Nemreg irt nekem egyebkent Lecso, irjal szerintem neki orulni fog egy regi bajtarsnak!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Holnap pedig HAJRA FRANCIAORSZAG, ALLEZ LES BLEUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JakVik Creative Commons License 2000.06.30 0 0 201
Hallottátok hogy le akarjuk igazolni Nagy Tamást a Dunaferrből ? Nem tudom nekünk miért kéne ha még a Dunaferrbe sem fér be...
EX Creative Commons License 2000.06.30 0 0 200
Valaki!

A sport szerint 17.30 a kezdési időpont.
Én sajnos még nem tudom,hogy kitudok e menni.

Előzmény: Valaki aki ott volt (199)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.06.30 0 0 199
EX!

Köszi! Úgy 99%, hogy megyek; ahogy hallom a fiatalok is elindulnak, így még egy jó kis móka is lehet az egészből. Ahogy néztem ez a labancul elég furcsa nevű falu Rábakeresztes, és a 8-ason Rábafüzesnél átlépve a jelenlegi határt, juthatunk el oda.

(Azt még értettem, hogy a Rapiddal Féltoronyban (A) játszottunk, de egy lengyel sztárcsapattal miért kell "odaát" játszani?! Remélem nem lesz megint 150 ATS a belépő, mint a Rapid ellen!!!)

Előzmény: EX (198)
EX Creative Commons License 2000.06.29 0 0 198
Valaki aki !

Heiligekreuz. vasárnap 18.óra
Ferencváros-Gornik Zabrze

HORI Creative Commons License 2000.06.29 0 0 196
plavi

Már itt is kötözködni próbálsz?

Előzmény: plavi (195)
plavi Creative Commons License 2000.06.29 0 0 195
A Koko nem "meztelenül" játszik???
Előzmény: Polyci (193)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.29 0 0 194
Volt-e valaki Godon kozuletek? Ha igen mik a benyomasok? Azon felul persze amit az NS is ir.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.28 0 0 192
Szuper Levit a hetvegen draftolta a Calgary Flames!
Azt hiszem ezt meg nem emlitettuk meg a topicon.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.28 0 0 191
EX

En csak egy sracot ismerek, vele voltam jegyet venni a Megyerin. Jo poen volt ahogy az UTE-kulbhazban a fizeteskor kitette a tarcajat az asztalra, Fradi-berlet az egyik oldalon, Fradi-tagsagi a masikon ;-)))))
Szoval egy viszonylag vekony, magas (de kemeny) srac, Kelenfoldon lakik, a Goldcrown-ban allitolag gyakran elofordul. II-eses, sok kuzdelemben benne volt, Lecsot is ismerte, azt mondta par eve mar nincs benne annyira a tarsasag magjaban.
Neha dumaltam vele, szimpatikus srac. En is kelenfoldi vagyok igy a buszon is tobbszor osszefutottunk meccs elott-utan.
Nem tudom ennek alapjan ismered-e.

Előzmény: EX (180)
JOcika Creative Commons License 2000.06.28 0 0 189
A mai Sport írja, hogy Tóth Misi megsérült. Részleges külbokaszalag-szakadást szenvedett. Két hétig pihennie kell. Remélem felépül hamar, és újra szórja majd a gólokat!

Hajrá Fradi!

JOcika Creative Commons License 2000.06.28 0 0 188
Tegnap állítólag a tv-ben is bemondták, hogy Dragóner július 3-án aláírhat a Fradihoz. Még vár valami ajánlatra, de valószínű, hogy nálunk fog játszani.

Hajrá Fradi!

Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.28 0 0 187
Rég "hallottunk" Árpi! Mi volt ez a hosszú, nagy csend? Befenyített az index?

Hajrá Fradi!

JakVik Creative Commons License 2000.06.27 0 0 185
Dragó tenyleg jó igazolás ... lehetne ha már nem lenne két söprögető is a csapatban (vagy 3 mert azt hiszem Balog is valami középhátvédfélét játszott előző csapatában ) , kezdünk megint össze-vissza igazolni ahelyett hogy a hiányposztokon erősitenénk pl. jobbszélre tudtommal csak Földvári van a felnőtt keretben ...
Előzmény: JOcika (173)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.27 0 0 184
_Tibi! Kösz!

mAsh! Kiváncsi leszek a "kedves" Moderátorok mikor törölnek... Erre biztos nincs idejük...
Bibsi a nagymamád...

Mindörökké Ferencváros!

__Tibi Creative Commons License 2000.06.27 0 0 182
Ha jól tudom Július 7.
Előzmény: Andreoragazzo (181)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.27 0 0 181
Szeva!
Ha vki tudja mikor készül el a sorsolás "őszre", ossza meg velem!
Thanx

FRADIKA

EX Creative Commons License 2000.06.27 0 0 180
Hát úgy futólag ismerem őket!:)))
Komolyra fordítva: Igen
Mi a kérdés?
Előzmény: Lorinc_d (177)
JOcika Creative Commons License 2000.06.27 0 0 178
Szeintem Lakosnak jobb lesz az emberfogó poszt, mint a söprögető. Talán egy-két felfutás is belefér majd. A söprűs gondolom Cheregi lesz. Annak idején legalábbis azt írták, hogy középső védőnek igazoltuk. Majd meglátjuk. Azért abban bízom, hogy a védelem jobb lesz, mint tavaly volt.

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.27 0 0 177
Hori

OK, ertem ;-)))) A csoportotokra nem emlekszem.
A II-est azert kerdeztem mert futolag ismerek onnan egy sracot. Talan EX tud segiteni.
Lakos emberfogo? Lehet hogy meg tudna jol oldani. Es ki soprogetne? Visszahozzuk Dragonert?

EX

Te ismered a II-eseseket ugye?

Előzmény: HORI (176)
HORI Creative Commons License 2000.06.27 0 0 176
Lőrinc

Azt hiszem valamit félreértettél...Sajnos a bulin nem tudtam résztvenni, de néhány haverom igen és ők mesélték az általam leírtakat.
Én azt írtam, hogy a II-esből voltak vagy 15-en, néhány más szurkoló mellett. Egyébként én a néhai Pumukli Casuals-hez tartoztam (emlékszel rá?), de ez megszűnt, bár hivatalosan sosem lett feloszlatva. A volt tagok nagyrésze azóta is jár a meccsekre. A II-esből nagyon sokakkal igen jóban vagyunk, mint valószínűleg sokan mások is.
Egyébként azt ki is felejtettem, hogy a Lakossal Csank mester emberfogót akar az új idényben játszatni...

Hori

Előzmény: Lorinc_d (174)
SHADOW Creative Commons License 2000.06.26 0 0 175
Huh skacok. El sem tudom mondani, hogy mennyire örülök hogy a Horváth P. Toth M. csatárduó együtt maradt.Szerintem ismét ők lesznek az NB I legjobb csatárkettőse.Na de várjuk ki a végét....
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.26 0 0 174
Hori

Ezek szerint te is ott voltal a bulin. Te II-eses vagy?

Dragoner ha szabadon igazolhato, akkor lehet vissz akene hozni. Bar nem tudom hogy amiota Nemetorszagban van, azota hogy jatszik.

Előzmény: HORI (172)
JOcika Creative Commons License 2000.06.26 0 0 173
Nem is lenne rossz, ha leigazolnánk Dragónert. Csak kicsit sok középső védőnk lenne. Bár azt hiszem Lakosra egy darabig nem számíthatunk. És nála talán jobb is lenne Dragóner. Magas, kemény, erőszakos. Mi kell még?

Hajrá Fradi!

HORI Creative Commons License 2000.06.26 0 0 172
A múlt héten tartotta Vincze Ottó a szülinapi buliját itt Pesten. Sok jelenlegi, meg korábbi játékos ott volt (az ünnepelten kívül pl. Mátyus Jani, Dragoner, Horváth Feri stb...), még új trénerünk, Csank úr és képviseltette magát. Volt ott néhány szurkoló is, pl. csak a II-esből ott voltak vagy tizenöten. (El lett határozva, hogy egy kisebb brigád megy ki az őszi Cottbus-Bayern München meccsre...)
Az est folyamán kiderült, hogy Dragoner Atis szabadon igazolható, mire Csank azonnal"beszólt", hogy akkor kell nekünk... Kérdés, hogy még józan volt, vagy már az alkohol beszélt belőle?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!