Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.10 0 0 91
Na ha ezek igazak Haazrol akkor Pancsics nem hazudtolta meg onmagat... Szegeny Ferencvaros! Torgyan, miert mindig azt csinalod amit sugnak neked???
Es ami elszomorit, az az amit a fiatalokrol irtal. Miert??? Miert egy Cheregi meg egy halom igazolt jatekos, es miert nem Foldvari, Lilik, Schultz, Laszka, Palasthy, Halgas, Somorjai stb???

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: EX (88)
civil Creative Commons License 2000.06.10 0 0 90
Most akkor mi van??? Kell a Kriston, vagy nem? Kovács Béla? Ezt kezdem nem érteni...
Beindult az "öregítés" a fiatalítás helyett. Pedig az utolsó meccsen kezdtem reménykedni...
Civil
Hajrá Fradi!
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.06.10 0 0 89
Pedig nekem pont a Bócz, aki legkevésbé tetszik a fiatalok közül. A Cheregi miatt én sem fogok már kijárni... Csak azért nem mondom, hogy megutáltam a Csankont, mert már eddig is utáltam (igaz, a Mészöly - Mezey vonalat még jobban gyűlölöm)!
Előzmény: EX (88)
EX Creative Commons License 2000.06.09 0 0 88
Haaz Ferenc,Vincze Géza edzősködése alatt lett az elsőcsapat tagja.
Egy év után átigazolt az Újpesthez,ahol több idényt lehúzott.
Majd amit még hallottam róla,hogy játszott Százhalombattán és itt technikaivezető is volt.
Állítólag /hangsúlyozom állítólag,nem tudom biztosan /ezután rendőrnyomozó volt Érden.

Más:
Állitólag a Szűcs Misire nem tart igényt a Csank,és az álltala leadott bő keretben a Bócz Tomin kivűl egy fiatal sem szerepel./nesze neked saját nevelésű fiatalítás /

Előzmény: Lorinc_d (84)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.09 0 0 87
Kinek kell egy sor? Egy valodi, nem virtualis, ingyen barmikor atveheto az EB-alatt, frissen csapolva. A leggyorsabb befutoe...
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.09 0 0 86
Focistanak azt hiszem Pancsics is szimpatikus volt, neki is volt jatekintelligenciaja...
Előzmény: Bekő_Tóni (85)
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.09 0 0 85
Szimpatikus srác ez a Haáz Feri, legalábbis focistának az volt, kár, hogy hamar eltűnt a szemünk elől! Ha csak fele annyi intelligenciát hoz a Fradi vezetésébe, mint amennyi a játékában volt, akkor előbb-utóbb a tervszerűség felválthatja a nagybetűs BECSÜLETET. Még ha az hozta is a Fradihoz. Mert addig nem lesz nyugtunk, amíg az ott pöffeszkedik a klubvezetésben.
Olyan embert meg nem ismerek, aki a Szeiler Józsit ne szeretné.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.09 0 0 84
Szoval akkor elmegy Fuzi, Vaczi, Baranyos, Szucs, jon Gera, Solyom, Kardos, Cheregi, Nemeth Gabor es Balog Zoltan. Tehat nem tudni hogy Vamos lesz-e az elso szamu kapus, lehet hogy Nemeth Gabor lesz az. En Vamosnak tobb lehetoseget adnek. Jojjenek mar a sajat nevelesek!

Martos Gyozo nem jon, ezt sajnalom. Bar Szeiler Jozsi szinten jo megoldas. Neki zold a vere, es a menedzser-szakma nem idegen szamara.

Errol a Haaz Ferencrol ki mit tud (azon kivul hogy nalunk jatszott a 80-as evek kozepen)? En tulkepp semmit. Az viszont eloiteleket kelt bennem, hogy Pancsics szemelte ki...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.09 0 0 83
Arról nem is beszélve, hogy kár tetemes összeget áldozni egy kapusra. Egy klasszis kapus önmagában mit sem ér, ha nincs előtte védelem. A Hajdúra is több tízmilliót áldoztunk, aztán kiderült, hogy egy szimpla vonalkapus. Az ellenfelek szögleteinél, beadásainál mindig az infarktus kerülgetett.
Szóval egyelőre nagyon is megfelel nekünk a Vámos. Ha olyan kutya lenne, a szakemberek már észrevették volna, és már rég nem lenne az egyesületben.
HORI Creative Commons License 2000.06.09 0 0 82
Kösz Polyák, mindjárt megnézem mire jutok.

Hori

Előzmény: Polyák d (80)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.09 0 0 81
Valoban kapusgondunk meg nemigen volt. Igaz Tono muvelt neha furcsa dolgokat d enem miatta nem lettunk bajnokok.
Miert nem jok a sajat nevelesu kapusok? Pl. Vamos? Igaz azt hiszem o sem teljesen sajat neveles de meg mindig inkabb mintha hozunk valakit mashonnan.
Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.06.09 0 0 79
Kapuson nekünk még nem múlott bajnokság. Úgy vélem, nem létkérdés a hálóőr személye. Bár inkább a másik Szűcsöt vinnék el. 70 éves koráig sem fog rutint szerezni, ő a védelem egyik kerékkötője, a másik a Nagy Norbert (nekem sose lesz Norbi). Szóval védők és egy jó középpályás is elkelne.

FRAAAADI

JOcika Creative Commons License 2000.06.09 0 0 78
Szűcs helyére valószínűleg a Videotonból elhozzuk Németh Gábort. Tudtok róla valamit? Én semmit. A Sport szerint Ceglédről is jön valami Balog Zoltán. Én róla sem halottam semmit, de még azt sem írják, hogy milyen poszton játszik.
Bükszegi marad, Bárányos viszont nem. 60 ezer dollár körül van az ára, amit a vezetőség kicsit sokall.

Hajrá Fradi!

JOcika Creative Commons License 2000.06.09 0 0 77
Sziasztok!
Pár napig szar volt itt nálunk a net, ezért írok csak most.
ha kicsit megkésve is, de szeretnék gratulálni a pólósoknak a bajnoki címhez! Szép volt fiúk! 10 év után újra, nagyon ránk fért!
Hallottatok valami új igazolásról? Én olyan híreket hallottam, hogy a Kispest elvinné Kovács Bélát, és Bárányost is meg akarják venni. Szűcs saját maga mondta, hogy nem marad a Fradiban, pedig Torgyánnal is tárgyalt, hogy próbáljon intézni valamit a Lauternnél. Ja, és Balassa állítólag Debrecenbe megy, pedig úgy tűnt, hogy a miénk lesz.

Hajrá Fradi!

HORI Creative Commons License 2000.06.09 0 0 76
Bocs, ha egy kicsit offtopic leszek, de remélem tudtok segíteni. Meg tudnátok mondani, hogy lehet Nokia 6110-re csengőhangnak a Fradi indulót rátenni?
Előre is kösz.

Hori

mash Creative Commons License 2000.06.09 0 0 73
Hajrá FRADI!!!!!!
majkell Creative Commons License 2000.06.08 0 0 72
Mash !

Tudod, visszavitték az üres üvegeket.:)))

Egyébként, ha jól tudom, a Danubius Hotels tulajdonosa egy angol mágnás, akinek komoly tervei vannak a csapattal.

májkell

Ui: Szóval örülök, hogy elvertétek a BVSC-t, már nagyon rájuk fért.

Vasaa ollé !

endre_d Creative Commons License 2000.06.08 0 0 71
Ne viccelj mar. Annal sokkal tobb kell. Kezilabdaban: Kokeny, Padar, Lowy, Sugar (ha elviszi)...
Előzmény: BAYLANDORAGAZZO (70)
BAYLANDORAGAZZO Creative Commons License 2000.06.08 0 0 70
KERÉKPÁR,USZÁS? HA IGY HALADUNK ..NEKEM ELÉG LENNE 1 OLIMPIAI FRADI ARANY IS.(SZABADOS)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.08 0 0 69
Arpad

Szanom-banom...
Egyebkent a harmadik sem helyes, mivel a tornaszok is bajnokok lettek, szoval a 4. az igazi!!!!!!!!!!!!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Inner Circle (3590)
mash Creative Commons License 2000.06.07 0 0 66
köszi májkell

bajnok esélyes a csapatod!
honnan van ennyi pénzetek???
áruld el a titkot!!!

majkell Creative Commons License 2000.06.07 0 0 65
Gratula a bajnoki címhez !

májkell

Hajrá Vasas !

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.06.07 0 0 64
HAJRÁ FRADI!!!!!!!!
BAJNOKCSAPAT!!!!
nzl_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 63
ide is leirom mert olzan jo::::::
BAJNOKCSAPAT!!!!!
HAJRA FRADI!!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 62
Ki mondta hogy nem fradista? En nem.
Előzmény: Bungee (61)
Bungee Creative Commons License 2000.06.07 0 0 61
és még azt mondod hogy nem vagy fradista, te ki hazug
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 60
MEGVAN A MASODIK BAJNOKCSAPATUNK!!!!!!!!!!!!!!!
mash Creative Commons License 2000.06.07 0 0 59

BAJNOKCSAPAT!!!!!
BAJNOKCSAPAT!!!!!

11-10 HIRTELEN HALÁLLAL!!!!!!!!!!!!!

HAJRÁ FRADI!!!!!

mash Creative Commons License 2000.06.07 0 0 58
A Dreher a legjobb!! :)))

De nem a BVSC - Dreher!!!!

Hajrá Fradi!!!!!!

nzl_d Creative Commons License 2000.06.07 0 0 57
ugy erzem kicsit tuldimenzinaljatok ezt a sor kerdest, nemhogy orulnetek, hogy ujra lesz KOBANYAI VILAGOS az eredeti cimkevel...
HAJRA FRADI!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!