Keresés

Részletes keresés

JOcika Creative Commons License 2000.06.19 0 0 121
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de akkor sem értem. A mai sportban olvastam, hogy Kriston valószínűleg nem marad nálunk. Külföld vagy Nagykanizsa. Ez a két lehetőség. Mert állítólag ajánlatot tettünk neki, hogy maradjon, csak jóval szerényebb feltételek mellett, mint eddig. Na ez az első, amit nem értek. Minek teszünk neki ajánlatot? A Ferencváros történetének legrosszabb játékosa (magánvéleményem). A szeon végén felállított rangsorban (Nemzeti Sport) az utolsó helyet sikerült elérnie. Szégyen a Fradira nézve. A másik, amit nem értek az Csank véleménye. Mert Ő állítólag sajnálja, hogy Kriston elmegy, tudniillik számított volna a játékára. És állítólag idén a bajnoki cím a cél.

Hajrá Fradi!

JOcika Creative Commons License 2000.06.19 0 0 120
Green!
Bükszegivel nem volt gond, ő alá akarta írni a szerződést. És már mindenben meg is állapodott a vezetőkkel, amikor hirtelen visszamondták a szerződést, merthogy állítólag Zoli sokat kért. Na most, ah már csak az aláírás hiányzott, akkor nem kérhetett olyan k..va sokat, mert különben el sem jutottak volna eddig a pontig. Valaki megint rendesen keveri a sz@rt a háttérben.

Hajrá Fradi!

green_d Creative Commons License 2000.06.19 0 0 119
Hi all!
Ez a huzavona olyan, mintha a piacon lennél. Addig alkudoznak, amíg a játékosnak az átigazolási időszak végén már nem lesz más választása, és esetleg szarabb szerződésbe is belemegy. Érdekes, hogy a Bükszeginek nem tudtak olyan szerződést az orra alá dugni, ami megfelelt volna neki. Nem hiszem, hogy az túl sokban különbözött volna a tavalyitól, csak itt megint megy a háttérben a sumákság. Ha kell nekünk a dobogós hely, akkor játékos is kell hozzá. Ha meg csak pofázunk róla akkor elég a Torgyán meg a Páncsics is.
ElitJaszub Creative Commons License 2000.06.18 0 0 118
Normál körülmények között, ha nálunk értelmes csapatépítés folyna, akkor azt mondanám, hogy nem kell a Lipcsei.
Ebben a csapatban viszont nem tud kárt tenni a "jóllakott profizmusa".
Ártani biztos nem árt, ha itt köt ki, sőt...
E.J.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.17 0 0 117
Meg mindig azt mondja PEti hogy 50-50% az esely... Lehet szeretne jatszani a nemzetkozi porondon mar most osszel, azert gondol a Tatabanyara?
Ingyen igazolhato, nehogy mar ne tudjuk megszerezni!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mash Creative Commons License 2000.06.17 0 0 116
Hajrŕ Fradi!!!!
Hajrŕ Fradi!!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.16 0 0 115
Hat nem tudom. Ha egy jatekos szive valoban egy klube, akkor ez nem lehet arra ok hogy ne hozzank jojjon. Volt mar aki ennel tobbet is lenyelt a Fradiert... Hitegettuk? Nem lehetett tudni hogy mi lesz. Eloszor 40 milko volt az ara, ki gondolt meg akkor arra hogy vegul ingyen igazolhato lesz?

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: JOcika (114)
JOcika Creative Commons License 2000.06.16 0 0 114
Lőrinc!
Én teljes mértékben megérteném, ha nem hozzánk jönne. Nem örülnék neki, de megérteném. Igenis szórakoztak vele. Tisztában voltak vele, mennyibe kerül, mégis hitegették. Aztán az utolsó pillanatban visszatáncoltak. Ugyanaz, mint Bükszegivel. Zoli is itt akart maradni, de addig bohóckodtak vele, hogy elege lett. Én őt is nagyon sajnálom. Ugyanakkor bízom benne, hogy Peti hozzánk jön.

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.16 0 0 113
De ha annyira Fradi-szive van akkor hogy lehet szamara kerdes hogy hozzank jon-e vagy a Tatabanyahoz?
Mi az hogy atb@sztak a fejet? Azert mert nem akartunk (pontosabban nem tudtunk) 18 millat kicsengetni erte?
Előzmény: JOcika (112)
JOcika Creative Commons License 2000.06.16 0 0 112
A mai Sport írta, hogy Lipcsei teljesen ingyen igazolható. Megállapodott az osztrákokkal, hogy ha Magyarországra szerződik, akkor ingyen jöhet és a Salzburgnak nem kell a még hátralévő fizetését kifizetni. Ha külföldre szerződik, akkor 500000 márka az ára. Be is jelentkezett Petiért a Lombard is, és mi is új ajánlatot tettünk neki. Lipcsei azt mondta, hogy egyik ajánlatra sem mondott még igent, de mindkettő nagyon teccene neki.
Én azt mondom, ezek után nehogy már máshova szerződjön. Ezt nem hagyhatja a vezetőség. Végre egy játékos, aki tudja, mi az a Fradi-szív.

Hajrá Fradi!

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.06.16 0 0 111
Lőrinc!

Már nem! És ezen nem is csodálkozom, miután átbaszták a fejét. :-(
Hát nem tudom mi lesz jövőre, de egyenlőre csak gyengültünk. Ráadásul a Kristont is meg akarjuk tartani. Minek???????????? Kell a fasznak! Ffizetni kéne, ha valaki elviszi, nem szerződést megtartani!

Előzmény: Lorinc_d (110)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.15 0 0 110
Olvastatok a mai NS-t?

,,Szívesen futballoznék újra otthon, s nem a Ferencvárosban..."
- nyilatkozta Lipcsei.

Annyira tehat nem akar azert hozzank jonni...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Polyák d (109)
JakVik Creative Commons License 2000.06.15 0 0 108
A végén megint elszúrjuk az igazolási időszakot ,gyorsan igazolni kéne még néhány szélsőt vagy megint kölcsön kell vennünk valakit külföldről.
Ezt a Lipcsei ügyet is elbaltázták , most már sokkal olcsóbban is eladnák de ő már nem akar jönni és meg is értem azokután amit szórakoztak
vele...(Pedig nagy húzás lett volna , mert ha már nem is olyan jó játékos azért vezéregyéniség lehetett volna , meg persze sok nézőt is kicsalogathatott volna ha újra itthon játszik )
Előzmény: EX (107)
EX Creative Commons License 2000.06.15 0 0 107
Hogy mennyire szar a lába majd meglátjuk
ha ellenünk játszik.:((((((
Előzmény: nzl_d (106)
nzl_d Creative Commons License 2000.06.14 0 0 106
ugy latszik a CSANK leigazolasaval elfogyott a love vagy mi van..olvastam az igazolasokat.. csupa sztar a megyeibol ,remelem nem bantok evvel meg senkit..
a Lipcseinek tenyleg szar a laba, en legalabbis ugy tudom...
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.14 0 0 105
Er Lipcsei 18 milkot?
Van nekunk annyink?
Es Bukszegi mennyit kert? Annyit mint Peto meg Toth az Ujpestnel?
Előzmény: EX (102)
JOcika Creative Commons License 2000.06.14 0 0 104
Ne már! Nemrég azt olvastam, hogy Bükszegi már aláírta a 2 éves szerződést a Fradinál. Most akkor mi f@sz van?????????
Lőrinc!
A rammstein@freemail.hu-ra írj. A nevem melletti emilcímet csak kölcsönkaptam.

Hajrá Fradi!

JakVik Creative Commons License 2000.06.13 0 0 103
Én úgy tudom Liliket és Fülöpöt csak kölcsönadtuk.
Előzmény: Lorinc_d (100)
EX Creative Commons License 2000.06.13 0 0 102
Bükszegi pár napja megegyezett az újabb szerződés minden részletében,már csak le kellett gépelni és alá kellett volna írni! Erre ma közölték vele,hogy Szabadi túlzottnak tartja az igényeit és ennyiért nem kell.Délután már nem is edzett.
A hírek szerint alá ír az MTK-hoz. ??????????

Mikor Páncsics és Gál kint volt a Lipcsei miatt az osztrákoknál /a Torgyán megbízásából/ mindenben megegyeztek a klubbal.
Mire hazaértek a Torgyán kijelentette,hogy a Lipcsei mégsem kell,mert olyan híreket hallott róla,hogy rossz a lába.
Vajon kik azok akik ennyire "jót akarnak"a Fradinak és ennyire "féltik" a Fradit,hogy súgásaik miatt a Bükszegi az MTK,Lipcsei pedig /az ára 1 millió schilling = 18 millió FT/
a Vasas vagy az MTK játékosa lesz és nem a Fradié?

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.13 0 0 101
Mucha elbocsajtva. Pedig neki zold a vere...
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.13 0 0 100
Liliket es Fulopot eladtuk a Nyiregyhazanak vagy csak kolcsonbe mentek el?
JakVik Creative Commons License 2000.06.13 0 0 99
Véleményem szerint szükségünk lenne még egy bal szélsőre , és talán egy irányitó középpályásra is mert ugyan van ezekre a posztokra egy-egy ember de ha neadjisten megsérulnek akkor úgy járunk mint az Újpest amikor irnyitó nélkül játszotta végig a fél idényt . Na mindegy Csank csak szól majd ha hiányzik neki valaki ...
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.13 0 0 97
Lehet rola szo
;-)))))
Emliben majd megirom hol veheted at.
Előzmény: JOcika (96)
JOcika Creative Commons License 2000.06.13 0 0 96
Akkor én kapom? Vagy nem teljesen? :)

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.13 0 0 95
Meg nem teljesen
;-))))
Előzmény: JOcika (94)
JOcika Creative Commons License 2000.06.13 0 0 94
Lőrinc!
Elkelt már a sör?
:)

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.12 0 0 93
OK ez eddig rendben van jo jatekosok jo igazolasok de azert a sajat nevelesekrol nem kene elfeledkezni!
Előzmény: JakVik (92)
JakVik Creative Commons License 2000.06.12 0 0 92
Hali!

Nehány info ha valakit érdekel :
-Cheregi 32 éves,középső védő korábban tizszeres
román válogatott volt , játszott a Dinamo Bukarestiben es a Trabzonsporban (igy mar
mindjart jobban hangzik nem ?)
-Németh 25 éves, kapus korabban a Haladás
kapuját védte 44 élvonalbeli meccsen
-Balog 22 éves középső védő , már 80 meccset játszott az élvonalban Békéscsabán és a BVSC-ben
valamint egy belga másodosztályú klubban játszott egy fél évet ...
Lehet hogy nem a legjobbak de szerintem nem
is annyira rossz választások (persze én is jobban örülnék ha úgy igazolnank mint a Vasas ), de meg mindig jobb a eddigi állandó kölcsönjátékosoknál...

Hajrá Fradi!

Előzmény: Valaki aki ott volt (89)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.10 0 0 91
Na ha ezek igazak Haazrol akkor Pancsics nem hazudtolta meg onmagat... Szegeny Ferencvaros! Torgyan, miert mindig azt csinalod amit sugnak neked???
Es ami elszomorit, az az amit a fiatalokrol irtal. Miert??? Miert egy Cheregi meg egy halom igazolt jatekos, es miert nem Foldvari, Lilik, Schultz, Laszka, Palasthy, Halgas, Somorjai stb???

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: EX (88)
civil Creative Commons License 2000.06.10 0 0 90
Most akkor mi van??? Kell a Kriston, vagy nem? Kovács Béla? Ezt kezdem nem érteni...
Beindult az "öregítés" a fiatalítás helyett. Pedig az utolsó meccsen kezdtem reménykedni...
Civil
Hajrá Fradi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!