Keresés

Részletes keresés

ElitJaszub Creative Commons License 2000.08.04 0 0 511
O.K. nyertél!
E.J.
Előzmény: mash (509)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.03 0 0 510
Kösz, és gratula az 500-hoz! Egyébként ez Téged illetett!
Előzmény: mash (509)
mash Creative Commons License 2000.08.03 0 0 509
500
ElitJaszub Creative Commons License 2000.08.03 0 0 508
Csá V.a.o.v.!
Remélem sima lesz a Győr meccs.
Jó nyaralást!
E.J.
Előzmény: Valaki aki ott volt (505)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.08.03 0 0 507
A rohadt életbe!
Annyira éreztem, hogy nem az eredeti időpontban fogjuk lejátszani a Kispest elleni meccsünket.
Kint leszek az F1-en, remélem hazaérek legalább a 2. félidőre.
Hogy a jó ku...!
E.J.
mash Creative Commons License 2000.08.03 0 0 506
Jó nyaralást!!!!
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.03 0 0 505
Egy hétre búcsút intek nektek! Drukkoljatok helyettem is!

Az elmúlt hetekben bedigitalizáltam (mp3) a teljes K-L Szektort (II. demó + 1 szám az elso demóról). Ha visszajöttem, és érdekel valakit, akkor belinkelem.

mash Creative Commons License 2000.08.03 0 0 504
Hajrá FRADI!!!!!

mikor lesz már 500????

Holnap lesz jó kis foci Erzsébeten!!!!

pipi Creative Commons License 2000.08.03 0 0 503
Változik a labdarúgó NB I jövő heti, negyedik fordulójának programja: az eredetileg augusztus 12-én, szombaton 20 órára kiírt FTC-Kispest Honvéd találkozóra a televíziós közvetítés miatt egy nappal korábban, pénteken 17.30-tól kerül sor. A Magyar Televízió ugyanebből a fordulóból az eredeti időpontban (augusztus 12., szombat, 17 ó) közvetíti a Lombard FC Tatabánya-Dunaferr SE összecsapást. Augusztus 19-én, szombaton, 17 órakor - az ötödik forduló találkozói közül - a Nyírség Spartacus-FTC mérkőzés kerül képernyőre.
huculpastor Creative Commons License 2000.08.03 0 0 502
Fiuk !

Gondoltam, hogy megszerzem az MLSZ-tol az un. "anti-rassz.." hatarozatot, illo, hogy a szurkolok tudjak, mi vonatkozik rajuk.
Na meg gondoltam, ha ugy van, ahogy az ujsagirok irogatjak, az alotmanyba utkozik, igy az alkotmanybirosaghoz akartam/ok fordulni vele
MLSZ nem tud egyaltalan rola.
HLASZ: igen, van egy tervezet, mindjart kuldik faxon /lassan 45 perce/, de ne lepjunk meg semmit, mert nincs lefogadva.
Ma 10-tol ul az MLSZ, az sem biztos, hogy napirendre kerul, monda a titkarsagvezeto.
Az ules elott meg kozli az alkotmanybirosagi szandekot fonokevel.
Na most, Kanizsan nem letezo hatarozat alapjan allitottak meg a meccset, a Vasast ugyanezen alapon buntettek.
Engem az haboritott fel a mult ev utolso meccsen, hogy az In-Kalosok levettek es elvettek egy szerencsetlen srac keltakeresztes polojat, meg nyakaban fuggo nagy /szamara sok penzbe kerult/ lancos keltakesztjet.
Lasz arra, hivatkozott, hogy milyen szigoritasok lesznek ebben a bajnoksagban, de a meccs vegen visszadtak valaki kozbenjarasara a cuccot. Egyebkenz elkoboztak volna.
Tipikus visszaeles az In-Kal-tol, torvenyt hoznak, alkalmaznak elore.
Beszeltem mostansag a keruleti rendorseg Kozrendvedelmi.., most irok majd nekik, hogy mit, miket engedelyezzenek a Fradi palyara. Ugye, torvenyileg csak az ot jelkep tiltott, tehat minden mas elvileg engedelyezendo.
Mit kerjek toluk ?
Na most beszeltem a JB irodavezetojevel, kerve a szoveget, ami alapjan a birok a szurkolok magatartasat megitelik, Drigan Gyorgy, ellegge pimasz hangnemben utasitott a HLASZ-hez, mert ok az o hatarozatukat hajtjak vegre.
Elarultam neki, hogy nincs hatarozat, csak tervezet.
Honnan beszelek ? Mondom, hogy egyszeru szurkolo vagyok, aki tisztaban akar lenni, jogaival, kotelessegevel. Mire o, ok nem kerulnek es nem kerulhetnek kapcsolatba a szurkolokkal.
Meg probalkoztam, de a "senkivel" nincs ideje foglalkoznia, meg odabokte, mivel Vasas szurkolo vagyok /mert tiltakoztam a TERVEZET alapjan tortent buntetesre/ kerdezzem meg Antal Petert, vagy a NS-t mert ok ismerik a szoveget.
Az, hogy tervezet, egyaltalan nem renditette meg,
az meg nem volt erv, hogy ha ok informaljak a meccs egyik resztvevojet, a masikat nem /a jatekos ugye szinten nem szamit/, akkor milyen jogon intezkednek tervezet alapjan...
Hossszu es remenytelen.
Fuggetlen szurkoloi erdekvedelmi szervezetet kell alakitani. Kesz.

delpedro Creative Commons License 2000.08.02 0 0 498
Hát nem is lehet mást várni attól a cigánynegyedtől.
Előzmény: EX (497)
EX Creative Commons License 2000.08.02 0 0 497
A köcsög Nyékládházi parasztok hathatós Diósgyőri segédlettel végig gusztustalankodtak a játékosokkal.De olyan szinten,hogy az egyébbként nyugodt és csöndes Horváth Peti is kurva anyázta őket.
delpedro Creative Commons License 2000.08.02 0 0 496
Gratula a Fradinak!
Bár a 3 nem túl sok, de remélem csak a hétvégére tartalékoltunk!
REszkess Győr!
Avanti Ferencváros!
Előzmény: ElitJaszub (495)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.08.02 0 0 495
Nyertünk 3 nyuszira
E.J.
mash Creative Commons License 2000.08.01 0 0 493
csak azért, mert holnap játszunk

ma a lilák csak a pénteki TV meccs miatt játszottak

delpedro Creative Commons License 2000.08.01 0 0 492
A problem csak ott van, hogy Pesten lesz a meccs. Egyébként minden stimmel(het).

Hajrá Fradi!

Akkor is!
Mi lett Nyékládházán?
A fenébe! Már nem volt jegy a VIP szektorba!

Előzmény: otkarika (491)
otkarika Creative Commons License 2000.08.01 0 0 491
Sziasztok!
Remélem vidéken nyerünk!
Ne hogy már csak a az ute nyerjen öt gollal.
Győr-FRADI:0-6
Már azér is HAJRÁ FRADI!!!!!!
mash Creative Commons License 2000.08.01 0 0 490
Labdajátékok • 2000. augusztus 1. 16:29 • Thury Gábor
FTC: Újabb szakosztályok szűnnek meg?

Az FTC egyesületi tanácsának határozata értelmében a klub július 5-től szünetelteti a 82 millió forint előirányzott költségvetésű (52 millió tervezett hiány) női kosárlabda-szakosztály működtetését, a jégkorong- és kerékpárszakosztály csak a tervezett költségvetési hiány csökkentésével működik tovább. A tervezett deficitet a többi 10 szakosztály együttesen vállalja magára.

A kosarasok közül Károlyi Andrea, Kalmár Nagy Dóra, Hagara Zsuzsa és Seres Éva még az ET július 4-i ülése előtt más csapathoz igazolt, az is köztudott volt, hogy Farkas Andrea, valamint a román légiós, Musat játékára nem tartanak igényt a szakosztályban. Miután kiderült, hogy a klubnál a szakosztályra nem tartanak igényt, a válogatott Csákány Emőke és Papp Krisztina a Soproni Postásba, illetve a a BSE-be távozott, Török Szilvia Diósgyőrbe, Bíró Eszter Kecskemétre írt alá, Csernyi Réka még nem döntött. Zsoldos András edzőt még egy évig érvényes szerződés köti az FTC-hez, de az egyesületnél nem tartanak igényt a munkájára.

- Ha hagynak dolgozni, szívesen teszem a dolgom - nyilatkozta a tréner arra a felvetésre, hogy gyakorlatilag ő már a MAFC férfi együttesének szakvezetője. Többet nem árult el, elmondása szerint nem szeretne "munkajogi procedúrába bonyolódni.”

A szüneteltetéstől - pontosabban fogalmazva a megszüntetéstől - megmenekült két szakosztályban az anyagi kérdéseket illetően a helyzet változatlan. S ha ez igaz, nem kizárt, hogy január elsejétől mindkét szakosztály megszűnik. Mihók Béla, a jégkorongozók szakosztály-igazgatója úgy tudja, a december 31-ével lezáruló költségvetést felülvizsgálják - más kérdés, úgy véli, ha az FTC a működtetéshez a módosítás után megígért 15 millió forintnyi egyesületi támogatást megadja, akkor nem lesz gond a tovább élést illetően. A közel 60 milliós költségvetésből eddig a klub 25 millió erejéig biztosított garantált hozzájárulást, ezt az összeget az ET ülésén 15 millióra módosították. Mihók kapcsolatrendszerének is köszönhetően a szponzorok mintegy 35 millió forinttal támogatják a jégkorongozókat. Takarékossági szempontból a 24-szeres bajnok FTC-nél ifijátékosok beépítését tervezik - ezért aztán az eredményességet nem is lehet majd számon kérni. Mihók racionálisnak tarja a közel egy hónapja hozott döntést. Egyrészt - megfogalmazása szerint "tulajdonképpen 10 millió forint miatt” - nem szüntették meg a szakosztályt, másrészt a megszűnés a sportág budapesti bázisának az elvesztését is jelentené. Ugyanakkor tény, hogy aláírási joggal a szakosztály-igazgató már nem rendelkezik, ez Szabadi Béla elnökhelyettes privilégiuma.

- Ha a sportegyesületi támogatást nem lépjük túl, akkor megmarad a szakosztály - mondta Schillerwein István igazgató. Az FTC a kerékpárosok mintegy 14 milliós költségvetését teljes mértékben központilag támogatta, a módosított 10 milliós összeget is szponzorok nélkül állja. A kérdés csak az, meddig?

delpedro Creative Commons License 2000.07.31 0 0 488
HAJRÁ ZÖLDEK!!!!!!!!

Mash!
Mi lesz holnap vidéken? Csak nem a Nyékládháza meccs? Van még jegy? Ha van akkor megyek. Remélem a VIP szektorba is van még hely.

Előzmény: mash (486)
mash Creative Commons License 2000.07.31 0 0 486
Hajrá FRADI!!!!

csak hogy elne süllyedjünk!!!!!

Megy valaki holnap vidékre????

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.31 0 0 484
Én is remélem...
Előzmény: Ráchel (483)
Ráchel Creative Commons License 2000.07.30 0 0 483
Nagyon kedves Fradista Barátaim!
Örülök, hogy ti nem csak sportban -amit egyébként imádok- hanem más értelmes dologban is tudtok nyilatkozni komolyan és értelmesen lásd cigánykérdés topic.
Remélem, majd meccsen valahogy kiderül, ki kicsoda.
Addig is mi vagyunk a legjobbak!
Hajrá Fradi!!!!!!!!!!!!!!!
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.07.30 0 0 482
Biztos akarom mondani Tutti

tutti avanti!!!áüáüá

HAJRÁ FRADIKA!!!

delpedro Creative Commons License 2000.07.30 0 0 481
ElitJaszub!

És mi volt ebben a poén? Hát az, hogy 15 tojás nem fér el a kezemben......

De nehéz volt ez a hétvége Fradi meccs nélkül.
Nekem ezek a nehéz napok.

Mindegy majd a jövő héten a harmatgyenge Győrt jól megpakoljuk. Lehet, hogy az RV új drapija is kész lesz addig. Ugye Danger?!!!!

Hajrá FRadi!!!
Avanti nonormale Verdi!

Előzmény: ElitJaszub (474)
huculpastor Creative Commons License 2000.07.29 0 0 479
Azert szegyelljuk magunkat meg a dozsasok is megtettek, hogy a Magyar Milleneum eveben a magyar Himnusszal kezdik a bajnoki meccseiket.
Mi meg egyfolytaban reszketunk, hogy lef..taznak bennunket.
Ezert semmifele nemzeti jellege nincs sem a klubnak ma, sem a lelatonak.
Jo, tudom, a lelaton mar van, vagyunk sokan.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.29 0 0 478
SZEP VOLT FIUK!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ElitJaszub Creative Commons License 2000.07.29 0 0 477
Apropó!
A szombati Fradi - Győr 20 helyett 17-kor kezdődik. TV miatt.
E.J.
ElitJaszub Creative Commons License 2000.07.28 0 0 474
A két össze nem tartozó híred tetszett.
E.J.
Előzmény: delpedro (466)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.28 0 0 473
A Te infód biztos pontosabb, mert nekem azt mondták 7 körül volt a vége... De ki tudja honnan kezdték számolni, meg, hogy mit számoltak gólnak...
Szóval 6-0! Ki fog nekünk tétmeccsen gólt rúgni?!
Előzmény: Gonzales (Fradi) (472)
Gonzales (Fradi) Creative Commons License 2000.07.28 0 0 472
6:0 a vége
Adios
Előzmény: Valaki aki ott volt (471)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!