Keresés

Részletes keresés

JOcika Creative Commons License 2000.06.28 0 0 189
A mai Sport írja, hogy Tóth Misi megsérült. Részleges külbokaszalag-szakadást szenvedett. Két hétig pihennie kell. Remélem felépül hamar, és újra szórja majd a gólokat!

Hajrá Fradi!

JOcika Creative Commons License 2000.06.28 0 0 188
Tegnap állítólag a tv-ben is bemondták, hogy Dragóner július 3-án aláírhat a Fradihoz. Még vár valami ajánlatra, de valószínű, hogy nálunk fog játszani.

Hajrá Fradi!

Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.28 0 0 187
Rég "hallottunk" Árpi! Mi volt ez a hosszú, nagy csend? Befenyített az index?

Hajrá Fradi!

JakVik Creative Commons License 2000.06.27 0 0 185
Dragó tenyleg jó igazolás ... lehetne ha már nem lenne két söprögető is a csapatban (vagy 3 mert azt hiszem Balog is valami középhátvédfélét játszott előző csapatában ) , kezdünk megint össze-vissza igazolni ahelyett hogy a hiányposztokon erősitenénk pl. jobbszélre tudtommal csak Földvári van a felnőtt keretben ...
Előzmény: JOcika (173)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.27 0 0 184
_Tibi! Kösz!

mAsh! Kiváncsi leszek a "kedves" Moderátorok mikor törölnek... Erre biztos nincs idejük...
Bibsi a nagymamád...

Mindörökké Ferencváros!

__Tibi Creative Commons License 2000.06.27 0 0 182
Ha jól tudom Július 7.
Előzmény: Andreoragazzo (181)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.27 0 0 181
Szeva!
Ha vki tudja mikor készül el a sorsolás "őszre", ossza meg velem!
Thanx

FRADIKA

EX Creative Commons License 2000.06.27 0 0 180
Hát úgy futólag ismerem őket!:)))
Komolyra fordítva: Igen
Mi a kérdés?
Előzmény: Lorinc_d (177)
JOcika Creative Commons License 2000.06.27 0 0 178
Szeintem Lakosnak jobb lesz az emberfogó poszt, mint a söprögető. Talán egy-két felfutás is belefér majd. A söprűs gondolom Cheregi lesz. Annak idején legalábbis azt írták, hogy középső védőnek igazoltuk. Majd meglátjuk. Azért abban bízom, hogy a védelem jobb lesz, mint tavaly volt.

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.27 0 0 177
Hori

OK, ertem ;-)))) A csoportotokra nem emlekszem.
A II-est azert kerdeztem mert futolag ismerek onnan egy sracot. Talan EX tud segiteni.
Lakos emberfogo? Lehet hogy meg tudna jol oldani. Es ki soprogetne? Visszahozzuk Dragonert?

EX

Te ismered a II-eseseket ugye?

Előzmény: HORI (176)
HORI Creative Commons License 2000.06.27 0 0 176
Lőrinc

Azt hiszem valamit félreértettél...Sajnos a bulin nem tudtam résztvenni, de néhány haverom igen és ők mesélték az általam leírtakat.
Én azt írtam, hogy a II-esből voltak vagy 15-en, néhány más szurkoló mellett. Egyébként én a néhai Pumukli Casuals-hez tartoztam (emlékszel rá?), de ez megszűnt, bár hivatalosan sosem lett feloszlatva. A volt tagok nagyrésze azóta is jár a meccsekre. A II-esből nagyon sokakkal igen jóban vagyunk, mint valószínűleg sokan mások is.
Egyébként azt ki is felejtettem, hogy a Lakossal Csank mester emberfogót akar az új idényben játszatni...

Hori

Előzmény: Lorinc_d (174)
SHADOW Creative Commons License 2000.06.26 0 0 175
Huh skacok. El sem tudom mondani, hogy mennyire örülök hogy a Horváth P. Toth M. csatárduó együtt maradt.Szerintem ismét ők lesznek az NB I legjobb csatárkettőse.Na de várjuk ki a végét....
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.26 0 0 174
Hori

Ezek szerint te is ott voltal a bulin. Te II-eses vagy?

Dragoner ha szabadon igazolhato, akkor lehet vissz akene hozni. Bar nem tudom hogy amiota Nemetorszagban van, azota hogy jatszik.

Előzmény: HORI (172)
JOcika Creative Commons License 2000.06.26 0 0 173
Nem is lenne rossz, ha leigazolnánk Dragónert. Csak kicsit sok középső védőnk lenne. Bár azt hiszem Lakosra egy darabig nem számíthatunk. És nála talán jobb is lenne Dragóner. Magas, kemény, erőszakos. Mi kell még?

Hajrá Fradi!

HORI Creative Commons License 2000.06.26 0 0 172
A múlt héten tartotta Vincze Ottó a szülinapi buliját itt Pesten. Sok jelenlegi, meg korábbi játékos ott volt (az ünnepelten kívül pl. Mátyus Jani, Dragoner, Horváth Feri stb...), még új trénerünk, Csank úr és képviseltette magát. Volt ott néhány szurkoló is, pl. csak a II-esből ott voltak vagy tizenöten. (El lett határozva, hogy egy kisebb brigád megy ki az őszi Cottbus-Bayern München meccsre...)
Az est folyamán kiderült, hogy Dragoner Atis szabadon igazolható, mire Csank azonnal"beszólt", hogy akkor kell nekünk... Kérdés, hogy még józan volt, vagy már az alkohol beszélt belőle?
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.25 0 0 171
Szasztok Zöld Testvérek!
Nem volt vki ma a sörsátorban a Felv.téren közületek? Jó kis brigád jött össze. Vagy 30 Stormy-ssal néztük a meccseket, mi is voltunk 10-12en, jó volt a hangulat. A sörsátor "sztár"vendége Véber Zsuzsi volt...ahogy felkonferálták 1 emberként zúgta a nép: állé állé állé állé óóóóóóó...szépen szólt, állt a szőr a hátamon. :)
Miután a Squadra Azurra átmasírozott a szőröstalpú csőcseléken már minden tökéletes volt.

Hajrá Fradi!
Reszkesss Göd! :)

RV AVANTI

Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.24 0 0 170
HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!
mash Creative Commons License 2000.06.23 0 0 169
Hori!

ok. nyomom

Előzmény: HORI (168)
HORI Creative Commons License 2000.06.23 0 0 168
Hát július 07.-én én sem leszek itthon... Azért jó szórakozást srácok!

Mash!

A meccs eredményét elküldhetnéd majd SMS-ben. Előre is kösz!

Hori

Előzmény: Lorinc_d (158)
jethro Creative Commons License 2000.06.23 0 0 167
meg egy roman? Lacika jol szerepelt , de azer nem vagyok kibékülve velük
HAJRÁ FRADIKA!!!!!!
AVANTI RAGAZZI ANTIROMANIA!!!
Előzmény: JOcika (166)
JOcika Creative Commons License 2000.06.23 0 0 166
Kovács Béla nem fogadja el a felkínált szerződést, távozik a csapatból. Végre valami jó hír!
Damian Militaru, a Steaua Bucuresti egykori középpályása a Fradival edzett. Szép kis edzés lehetett. A faszi nem bírta az edzést a nagy meleg miatt, és még a cipő is feltörte a lábát. Elég viccesen hangzik, csak az a szomorú, hogy ide akarják hozni. Remélem ezek után elhajtják a francba!

Hajrá Fradi!

mash Creative Commons License 2000.06.22 0 0 165
Holnap foci Erzsébeten!!!!!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 164
Lelekben ott leszek Andreo, aki ott volt Pozsonyban az nem hinnem hogy elfelejtette...
Godre is szivesen lemennek ha tehetnem, kivancsi lennek az uj csapatra. Mivel sajna reg tudtam kijutni meccsre (marciusban), raadasul le is cserelodott a csapat, szerintem egyetlen jatekost nem ismernek meg. Na jo, Petit azert igen...
Előzmény: Andreoragazzo (163)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.22 0 0 163
Kösz az infót srácok, remélem télleg összejönnek az igazi Fradisták a meccsre. Na nem mintha Téged nem sorolnálak ide Lőrinc...:) Csakhát ezek a kilóméterek...
HAJRÁ FRADI!!!
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.06.22 0 0 162
Andreo!

Bár nem szokásom előkészületi meccsekre járni, de amennyiben itthon leszek aznap, akkor tuti kimegyek a tótok ellen! Egyébként a mai NS írt a meccsről. Mármint azt, hogy mikor és hol lesz!

Előzmény: Andreoragazzo (160)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 161
A mai NS-ben van benne, Andreo.
Előzmény: Andreoragazzo (160)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.06.22 0 0 160
Remélem mindenki aki épp itt lesz Pesten kinéz a Fradi-slovan-ra! 5-8ezer embert össze lehetne tooborozni, ha azért meghirdetik a meccset. Te honnan hallottad Lőrinc?
HAJRÁ FRADI!
Előzmény: Lorinc_d (158)
jethro Creative Commons License 2000.06.22 0 0 159
HAJRA FRADI!!!
eljenek a kisemmizett RAGAZZIK!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 158
Hori

Hat vegtelenul sajnalnam hogyha pont a Foldvari, aki meg megmaradt nekunk, visszavonulna. Remenykedjunk!

Edzomeccseink:

június 28.: Göd-FTC, Göd, 15.
július 2.: Górnik Zabrze (lengyel)-FTC, Heilingenkreuz (Ausztria), 18.
július 7.: FTC-Slovan Bratislava, Üllői út, 17.

Ha otthon lennek Godre biztosan lemmenek, kivancsi lennek az uj csapatra. No es persze az Ulloire a Slovan ellen...

Előzmény: HORI (154)
HORI Creative Commons License 2000.06.22 0 0 154
Lőrinc!

A Földvári tényleg vissza akar (akart) vonulni, ezt az egyik játékostól tudom. Állítólag a "tanulmányait nem tudja összeegyeztetni" a focival.

A Slovan meccsről nem tudtam, meg tudnád mondani mikor lesz ez a kis "móka"? Egyébként meg "SLOVENSKi ZA DUNÁJ!!!"

Hori

Előzmény: Lorinc_d (151)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!