Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2415
0-40-ig a cégé
15 az enyém
16,17 a központi westel szám
Előzmény: zépé (2412)
kbatis Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2414
Egyszerűen kurvajók voltunk tegnap. Nem vette fel valaki a Sport1-ről?
De azért még nem kell elszállnunk. Majd ha mondjuk a jiddiseket is megverjük 5-0-ra :-) Azért ez az Alex gyerek játszhatna többet is. Nehogy már ne bírja a magyar iramot :-)
mash Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2413
átmentek a képek
Előzmény: zépé (2410)
zépé Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2412
Mash!
Most 15 a vége vagy 16?
Előzmény: mash (2409)
bojár Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2411
szegény elnyomott vidéki csapatok!
Bezzeg amikor 10 évben egyszer megverik aF erencvárost, akkor mehet a szabad gyalázkodás...
Előzmény: mash (2409)
zépé Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2410
Természetesen felrakjuk!

A Greenternet nevében nem nyilatkozhatok, de én odateszem aztán ha kell vállalom a felelőséget.

Az oldalunkra ki van téve, hogy kizárólag a szurkolók szerkesztik.
Ez továbbra is így kell legyen.
A dolog nem olyan jellegű, hogy le kellene tiltani.

Megállíthatatlanok vagyunk!!!!!!!!!!!!!!!!
Hajrá FRADI!!!

Előzmény: mash (2409)
mash Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2409
Ilyet még nem hallottam baszkikáim!

A komcsi időket idéző dolog történt!
Az nb1.hu CENZÚRÁZIK!!!

Küldtem egy képet, ami akár -csak szerényen- a nap képe is lehetne, azzal a felírattal :
Hol a labda Karcsi!!!

Ezt a képet kivágták!
Értitek???
A felírat miatt!!!!

RÖHEJ!!!!!!

remélem a greenternet majd felrakja és belinkeli ide!!!!

zépé Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2408
A Gólban valami olyan hangzott el, hogy a Tatabánya az alapszakaszban kétszer is elverte a Fradit.

A Fradi valóban padlót fogott Dunaújvárosban és Szombathelyen, de közben azért döntetlent játszott itthon.

De kit érdekel mindez amikor vezetjük a táblázatot 7:0-ás gólkülönbséggel!!!

Az MTK-át ilyen játékkal biztos, hogy elkapjuk.
/ez a hasfalsérült lófejbéla mekkora gólt lőtt!/
Szerintem azért nem ment a válogatottal, mert csak csere lett volna.
Sértődött paraszt!

Hajrá FRADI!!!

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2407
Egyetertek. Elobb a harom E-betu jelenteset illene megtanulni, aztan fasszopozni. De inkabb akkor se. En sepciel egy osfradista szajabol sem szeretem hallani. Biztos paraszt vagyok, de meg a szurkolok szajabol se.

Oreg,
azert mert Rob most nem jatszott jol, es a többiek igen, emg ne szalljunk el pl. Ven-tol. Aki most remekül jatszott, csodalatos golpasszokat adott, de ez egy meccs volt. Majd ha a tizbol nyolcon igy jatszik, örüljünk, de amig 20-bol egyszer, addig csak kisebb mertekben gratulaljunk neki.

Előzmény: Valaki aki ott volt (2378)
hools Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2406
Haho!
Egyre keményebb harc lesz a csapatba kerülésért, ha így játszunk, de ez nem is baj. Ez a támadóbb szellem nagyon fexik nekünk, az MTK is el fogjuk kapni!
Hámoriról tudtok valami belső infót? Állítólag nem igazán illeszkedett be - nem mintha sajnálnám.
Más: a lenti nickcsere nekem is gondot okozott, ebben a topicban korábban eyg soproni írt majdnem olyan néven, mint én.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!! HOGYHA LESZÁLL AZ EST, ÜNNEPEL MAJD BUADPEST...!!!!
hools
huculpastor Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2405
Biró Péter valóban magán kivül volt, mentében/na ne gondoljatok magyar mentére/sisteregte, ennyi pénzt ölök bele és kiállitások, sérülések miatt...
A masodedző valóban majdnem szóról szóra azt nyilatkozta, ami Biro Péter szájából megjelent az NS-ben.
De fiuk ezek a jott-mentek, HLASZ tagok miért érdekelnek bennünket most.
Éljen a FERENCVÁROS. Előre magyarok!

Na többet nem irok, mert még a végén nem olvassátok az nb1.hu-n a Fradi oldalakat.

A fasisztázás, az nb1.hu Forumának Hajrá Fradi rovatában "alapitó" nevü nb1.hu-stól származik. Ő csinálta Szajházyt királlyá. Szerkesztőségünk egyik tagja gondolkodik egy cikken "Franzstadt non coronat" cimmel válaszként.

Előzmény: bojár (2403)
huculpastor Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2404
Na látod, az a szerencsétlen azt sem tudja, mi a Fradisták véleménye róla.
Pedig én csak az ismeretségi körömre hivatkoztam, igaz az nem semmi.
Sinkovics tagadta kereken, hogy lennének akik nem szeretik, és konkrétumokat kért, megigértem:)

Elfelejtettem, Keller Józsi nagyon szimpatikus nyilatkozata is olvasható lesz, meg Szeileré is.
Tudjátok egy ilyen élmény elveszi az ember eszét, nem emlékszik kikkel beszélt...

Előzmény: R.P.P. (2401)
bojár Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2403
A gusztustalanság netovábbja:
Íme Bíró Péter (Lombard) Úr ma reggel napvilágott látott nyilatkozata:
Egy hete Gyárfásnál még arról beszélt Kipuval, hogy véger pozitív fejlemények indultak el a magyar labdarúgásban, meg, hogy végre hagyják nyugodtan dolgozni a sportért tenni akaró vezetőket.
Ma reggelre már rájött, hogy az alapszakasz értelmetlen volt(?), a Fradit nyomják, meg, hogy milyen alapon vehetnek fel klubok kölcsönt.
Kérdem én, Bíró Úrnak nem lett volna lehetősége megtorpedózni azokat a határozatokat melyek alpján kiírták az alapszakaszt, vagy éppenséggel lehetővé tették, hogy csapatok hiteleket vegyenek fel a keretük megerősítéséhez?
Mi a fasznak ült Ő akkor a hivatásos alszövetség tagjai között?

„Úgy gondolom, elsõsorban nekem kell átértékelem a hivatásos alszövetségben betöltött pozíciómat. Bizonyára meglepõ, amit mondok, de rendkívül elkeserítõ számomra mindaz, ami velünk történt. Csapatom becsülettel végigfutballozta az alapszakaszt, ám most olyan helyzetbe került, mintha meg sem történt volna a korábbi sikersorozat, és akik ezt döntést hozták, azok elgondolkodhatnának mindezen... Sajnos nincs és nem volt befolyásom, hogy a történtekre hatással legyek. Néhány csapatnál hiteleket kapnak, különbözõ tranzakciókba kezdtek vagy kezdenek, mi pedig csak futballoztunk, mégpedig eddig jól, de ennek sajnos nincs látszatja. Semmi értelme nem volt az alapszakasznak, és ezt el is mondom majd a HLASZ következõ ülésén, és még egyszer mondom, át kell értékelnem a szerepemet..."
A Fradi nem focizta végig az alapszakaszt?
A Tatabánya nem vehetett volna fel hiteleket?
Bezzeg, ha nyertek volna, most vernék a nyálukat, hogy így meg úgy, ilyen profi háttér, olyan szakmai színvonal.
Nem egy kamu 11-essel kaptak ám ki, Bíró Úr!
Elverték a csapatát, mint vak harkály az ereszcsatornát!
Ilyenkor a vesztes egy dolgot tehet:
Gratulál a győztesnek és kussban marad!

zépé Creative Commons License 2000.11.20 0 0 2402
R.P.P.!

A téma sarkosítva "a miért utálod a Fradit te kis buzi" volt.
Hucul ennél azért finomabban kérdezte tőle, és lehetőséget akar neki adni a válaszra.

Kb. ennyi.

Hajrá FRADI!!!

Előzmény: R.P.P. (2401)
zépé Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2400
Ami Szűcs kerítéses éneklését illeti egyetértek.
Aki máshol a Fradit szidja az ezzel már ne próbálkozzék!
Nekem elég, ha pillanatnyilag megoldja a kapusproblémát és kész. Tőle több ne kell.

Hát igen egy ilyen arányú győzelem esetén általában elfelejtik a szurkolók a téves ítéleteket, amelyből jutott pár erre a mecsre is.
Ha minden a szabályoknak megfelelően zajlott volna, akkor a kapus kiállításával kezdte volna KisB, és a Lombard 9 játékossal fejezte volna be.
De utólag azt mondom, jobb így.
Leiskoláztuk őket!
És a hangulat fantasztikus volt.
A fedett lelátón is előkerültek a zöld-fehér zászlók, és a hazai közönség is a Fradinak tapsolt.

Szép volt fiúk!

Hajrá FRADI!!!
ZéPé

Előzmény: Valaki aki ott volt (2378)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2399
Hol, mi történt?
Melik részen van ez?
Előzmény: huculpastor (2398)
huculpastor Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2398
A Ferencvaros vezetojet fasisztazo nb1.hu meg mindig nem kert bocsanatot. Ez mindennap megjelenik, amig nem kernek elnezest, nem ismerik be, hazudtak.
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2397
Már alig várom, hogy vée legyen a Showbálványnak, és jöjjenek a gólok!
huculpastor Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2396
Velunk az Isten!
Sajnalhatja mindenki, aki nem jott el. Rengetegen voltunk Fradistak. Csallokozbol 160-an jottek, 80-80 Fradista Somorjarol es Dunaszerdahelyrol...
nb1.hu-n a kovetkezok varhatok, turelemmel, Janos jegyzete, Balazs beszamoloja /emlekezzetek fehervari ragyogo irasara/, szurkoloi velemenyek, Beszelgetesek a felvideki Fradistakkal, Lipcsei, Hrutka, Dragoner /Isten eltessen 26. szuletesnapodon/, Horvath Peti, Pinte Ati/igy keri nevenek utemes kialtasat!/, Csank, Tbanyai szakvezeto, Sinkovics az NS-bol...
Meg MASH a saman...
mash Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2395
CSILLAGOS 5-ös a csapatnak!!!!

Hajrá FRADI!!!!

jasu Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2394
Hát ez király!

A mai meccsen hallottam:
Kiprich! Mit nem adnál érte, hogy 5 percig a hátadon aludjál!

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2391
Nyugi, szólj a moderátornak a T. Szerk. topicban, hogy nickhamisítás esete forog fent és akkor a másik nicket kimoderálják.
Előzmény: Mayer (2388)
jasu Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2390

Szerintem aki a más nickjével visszaél, az egy gerinctelen budös buzi!
Sőt az is aki több nevet használ.
GGals Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2389
Mayer!

Ezt a buta játékot már több rendkívül intelligens emberke (?) is eljátszotta, úgyhogy valószínűleg azóta a rendszeres látogatók már odafigyelnek az ilyen apró eltérésekre! :)))

HAJRÁ FRADI!!!

(Ha megtalálod, azért beszélgess el vele!! :((()

Előzmény: Mayer (2388)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2387
Mellesleg azt rühelem, hogy Varga Zoli járja az országot, és azzal az ostoba könyvével fikázza a Fradit. Nem lehetne leállítani azt az örültet?
GGals Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2386
Teljesen mindegy, mit mond a többi buta szurkoló, majd az eredmények megmutatják, nekik, vagy nekünk, akik azt mondják, hogy JÓ a csapatunk és bajnokok lehetünk, volt-e igaza! :)))

Csakazértis HAJRÁ FRADI!!!

Szombaton mindenki az Üllői útra!!!

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2385
Ez nagyon királllllllllllllllllllllly!
Mocskos Lombard!
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2384
FRADIKAAAAAAAAAAA!!!
Nagggon sirály volt a hangulat, a csapat, a meccs, a túra, minden.

Savanyú a szőlő lilák, nem hívott ide senki titeket!

Badhool!
Egy kicsit összejöttek a ZH-k, de ahogy van egy kis időm, átmásolom. Mennyire sürgős? Violának is megvan vmelyik meccs?

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: badhool_16 (2364)
Darth_Véber Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2380
Nem a rezsim a retrográd, hanem az FTC. + a kupavereség már régen volt, az nem ugyanez a Lombard volt. Erre írtam, hogy egynyáriak. Kis ideig lehetnek jók.
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (2379)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.11.19 0 0 2378
Szűcs nem most énekelt első ízben Újpestet ócsárló nótát meccs után, de ellentétben sokunkkal, nekem ez egyáltalán nem tetszik. Mert ahogy igaznak tűnik ez egy ősfradista focista szájából, de akár még Lendvaitól is annak tűnt, addig egy köpönyegforgató Szűcs ilyet ne tegyen!

Na mindegy! A meccs szuper volt (sajnos, csak a második félidőt láttam)! A nyugdíjascsapat egy szót sem szólhatott volna, ha mégegyszer ennyit kap, mert a bíró próbálta menteni a menthetőt, és nem fújkálta be, az amúgy jogos, 11-eseket, piros helyett csak a sárgát rántotta elő Vámosi kezezésénél, valamint próbált minket kisárgítani is!
Ilyen hajtást és ezzel párosuló jó játékot (sajnos) rég láttam már, de nagyon biztató volt, és alátámasztja, amit korábban is irogattam már, hogy jó csapat lesz a mienk (szerintem bajnokok leszünk)!

A lelátóról néhány szót. Rég volt nagy tömeg, régi arcokkal, a régi időkre emlékeztető létszámú és összetételű "Brigád"! Feltűnt továbbá Sas is (aki tudja, úgy is tudja kiről van szó), és azt mondta, (nagyon valószínű) télen hozzánk igazol!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!