Keresés

Részletes keresés

delpedro Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1597
Gagyi mami fehér változatban.
Előzmény: Uteresz Arpad (1596)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1596
Igen!
Ezen mi is röhögtünk, mert a kispadig elhallatszott valamilyen női hang kiabálása!
De az nem hittük volna, hogy az 1 nőből jött!
A cél szentesíti az eszközt!
:-)
:-)
:-)
Előzmény: delpedro (1595)
delpedro Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1595
Nagy szám volt a sztálinvárosi drukkerhad (?).
Vezérük egy 100 kilós veresegyházi asszonykórusból importált qrva volt. Lazán túlkiabálta a fiúkat. Micsoda szégyen, Red Alert!
VAgy lehet, hogy a Molnár anyukája volt? :-)))
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1594
Hát ez az!

Józsi gyorsasága alig kopott meg, a kondija jó, a rutinja meg -ugye - adott.
Én szerettem, rúgott1-2 szép és fontos gólt!
Nem azt mondom, hogy ő a megoldás hosszú távon, de érnénk vele annyit, mint Váczi Zolival anno!

Kisegíteni biztos kisegítene minket, míg össze nem állna egy jobb védelem!

Gyerekek és mi van Telek Mancival?
Ő sincsen senior korban?

delpedro Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1593
Ja, az Egervári nagyon be volt szarva, a kezdőkörig sprintelt. Pedig csak egy kis "hátbaveregetést" kapott. :-))))

Keller? Hát vagy 4 éve láttam játszani. így nem tudom mi lenne, ha .... De azt hiszem ezt a védelmünket nehéz alulmúlni.

Előzmény: Uteresz Arpad (1592)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1592
delpedro:

Semmi különös nem volt, csak a sztokásos:
dübörgés a plexin, kiabálás.
Nem lehet hozzájuk érni, se leköpni őket.
Az egész egy műbalhé volt!
Elég volt arra, hogy alendület megtörjön és az MLSZ-nél mószerolni lehessen!
A töketlen Juhos meg partner volt mindebben.

Mégegyszer mondom semmi komoly atrocitás nem érte őket, rájátszottak és teátrális mozdulatokkal berohantak a pálya közepére!
Legelől-a legfürgébb- az a seggfej Egervári volt!

Ebben a védelemben, talán Keller Józsi sem vallana szégyent és ő is "ingyen" lenne!
Nem?

Előzmény: delpedro (1591)
delpedro Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1591
Az elsőben a 16-osban szurkoltunk, majd a másodikban az RV drapit átraktuk a 9-sbe.

A meccsen végre hajtottunk, mint az örültek, ami egyrészt dicséretes, de a védelem ennek itta meg a levét, mert többször szétnyílt. Ennek ellenére azt mondom, hogy meg kellett volna nyerni a meccset, hisz több helyzetünk volt.
Most tényleg hivatkozhatunk a pechre (Rabóczki két lehetetlen védése, bár Mash szerint az egyik gól volt (hiszek neki), valamint Horváth Peti szerencsétlen pörgetése a gólvonal előtt).
A lényeg, hogy Győrben ugyanígy játszunk és akkor nyerhetünk ellenük.

A tüntetés úgy látszik megtette a hatását. Nagyon tetszett a Monsters bevonulása és fanatikus szurkolása a meccs 10. percétől.

Mi történt a Dunaferr kispadnál? A túloldalról nem sokat láttam. Azt hittem a buzi Juhos lefújja.

A védelem tényleg rászorul az erősítésre. Hrutka remek húzás lenne, ja meg ingyen van.

HAJRÁ ZÖLDEK!!
A lilák meg baszhatják!

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1590
Ne haragudj, de nálam a betámadás mást jelent.

Betámadni a
1,plexin
2,dróthálón
3,vasrácson
keresztül?

Szerintem ez nem lehetséges. Maximum ijesztgetni, beszaratni. Ez sikerült is, de tényleges veszélybe fizikai képtelenség lett volna kerülniük!
Ott ültem 20 méterre, rudosták és ütögették a plexit 0:0 és 0:1-nél is!

Érdekes! Akkor nem volt gond, csak akkor amikor mi rúgtuk a gólt és fennállt a veszély, hogy a 6 perc alatt találunk mégegyet!
Megtört a lendületünk, nem lett a dologból semmi!

Most hallottam a Híradóban, hogy az MLSZ-nél feljelentik Dunaröffék a Fradit!
Gyönyörű!!!!!!!!!!!!
Hogy dögölnének meg!

Hajrá Fradikám!

Előzmény: mash (1589)
mash Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1589
neki áll pofázni, hogy mit mutogatok kifelé!!!

Mondom neki nálunk úgy szokás, hogy ha valaki köszön, -Hypos intet- akkor az ember visszaint!!!

Elég ideges volt a faszi a balhé miatt!
Elötte a Tatabánya kispad lett betámadva, most meg a Dunaferr kispad!
Egymás után 2 ilyen balhé, nem túl fényes referencia!!

Előzmény: Uteresz Arpad (1588)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1588
mash:
Láttam, hogy a lefújás után hevesen magyaráztál valamit Lasznak!
Mit akart az a ................?

Mi a véleményetek arról, hogy milyen műbalhét csináltak Egerváriék?
Miért csak 5 percet hosszabbított a bíró, amikor csak Egerváriék miatt állt 5 percig a játék?
(Aztán a cserék, Földvári, Szűcs, stb-ek sérülése)

Előzmény: mash (1587)
mash Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1587
azért nem volt olyan egyszerű

az elején a 2. félidőben volt 3 olyan helyzetük, lővésük, hogy ha az bemegy akkor annyi nekünk

viszont, amit az első félidő végén a Rabó kivédett, az benr volt!!!!
Az egyik pali pont a szögletzászlónál állt vonalban és lehetett látni, hogy belülről üti ki
Én 10 méterre se álltam a kapu mögött, de onnan csak azt láttam, hogy a kapus a gól vonal mögött van, de, hogy amikor kiütötte hol volt a labda?????

Előzmény: Lorinc_d (1586)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1586
Udv Badhool!
1-1 a vege. A gol utan volt egy kis pityputy az ujvarosi kispad mogott, Egervariek beszaladtak a palya kozepere ugy megijedtek.
Ha Raboczki nem vedi ki a szemunket lazan nyerunk, a kohaszoknak ugy 3 helyzetuk volt amibol egyet berugtak, mi meg a meccs nagyreszet vegigtamadtuk. Ugy latszik hasznalt a figyelmezteto tuntetes a jatekosoknak, vegre megint hajtottak!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: badhool_16 (1585)
badhool_16 Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1585
GERA ZOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRA FERENCVAROS!!!!!!!!!!!!!
Udv Lorinc!
Előzmény: Lorinc_d (1584)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1584
GERA A 87. PERCBEN KIEGYENLITETT!!!!!!!!!!!!
HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1583
1-0-ra egunk pedig szinte csak mi tamadunk! GYERUNK FIUK, HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1582
Csiszeredan a helyieket es a spanyolokat verni kell, a kazahok ellen pedig egy tisztesseges helytallas az elvarhato. Ha megvernenek oket, mehetnenk a kovetkezo forduloba Dunaujvarosba...
Csikszeredan ugyan csokkent egy kicsit a nepszerusegunk a multkori action miatt, de azert meg igy is szeretik a Fradit.
Akik ott klesznek: engem azert erdekelne a felallas, a golutok stb is, amit az NS ir az nulla.

Kivancsi vagyok lesz-e foganatja a mai tuntetesnek. Mast egyelore nemigen tehetunk.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

huculpastor Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1581
Na ma fiuk a tiltakozassal kezdjuk.
Igenis a zsoldosok tanuljak meg hol jatszanak.
Igy nem kotelezo nalunk jatszani. Megha pancsics-Gal szerzodtette is oket. Vissza a kolcsonadott fiatalokat, legyen nyilt verseny, elvezzen elonyt a fiatal /belole meg lehet focista/ es a Fradi neveles. Ezt meg kell tanitani Csanknak is, akit szinten a fentiek szerzodtettek.
Nincs a csapatban szellemisegeben meghatarozo jatekos, edzo, aki atadna nekik a FRADI szellemiseget.
Akkor a szurkolok.
Az egy masik kerdes, hogy szurkolni fogunk, ahogy csak birunk, mikor lejar a tiltakozas ideje.
Szemelyesen beszelek a Monsteresekkel, most nincs enekelgetes, nekik tok mindegy mi tortenik a palyan /pl agyonrugtak valakit, nem adott tizenegyest a biro/, ok budhista imamalomkent zsolozmaznak, mikor a lealto tobbi resze lazad.
Ne sertodjon meg senki, tudom vannak szurkolasi divatok. A FERENCVAROS abban a helyzetben van, hogy gyozelembe kell hajtani a csapatot. SZURKOLASSAL. Divattal nem hasznalunk semmit. Tok mindegy, ha a dozsas-motokas Kardos leosztalyozza a 3. felidoben az ultrakat ezert. Ide hangero kell

Mas. Lassan kezdodik a nagy magyar unnep Csikszeredan. Az egymasratalalas, az osszefogas meghato megnyilvanulasa. Akik mennek, ahogy tudnak, szamoljanak be, igerem az nb1.hu-n is ott lesz beszamolojuk. Valaki, Zig telefonszamat ismered, ha kell megadja az enyemet.
Tudod nem az osszeallitas, meg ki utotte a golt, hanem a hangulat, szemelyes benyomasok elmenyek, a varosban, a lelaton..

hools Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1580
Haho, a tegnapi Színes Sport:
Hrutka János vasárnap elindult egy futóversenyen.

Nem tévedés, a huszonkétszeres válogatott védo vasárnap ott volt a Canada Dry-futóverseny rajtjánál, nevezett, és le is futotta a hat kilométeres távot. Mi több, a zömmel hosszútávfutók és maratonisták alkotta mezonyben ugyan nem tudta beverekedni magát az élbolyba, de o is az üldözok között futott át a célvonalon.

Hrutka János tehát a július végi térdoperációja után újra tökéletesen egészséges, és a kondíciója is egyre jobb. Más kérdés, hogy a futballhoz nem csak erore és futásra van szükség. Ám a labdával érdembeli munkát az elmúlt hetekben nem végezhetett. Közismert, hogy Hrutkával a sérülése ürügyén szerzodést bontott a klubja, az Eintracht Frankfurt, és azóta nincs hol edzenie.

- Nemrég jártam Frankfurtban a menedzseremmel és egy ügyvéddel - mesélte Hrutka János. - Kiderült, hogy pereskednem kell a klubbal, ezért már megtettük a szükséges intézkedéseket. Ám ami ennél is fontosabb: szabadon igazolható vagyok, a klub nem kérhet értem pénzt.

Ez viszont alaposan megkönnyítheti a játékos helyzetét, hiszen az új klubjának csak vele kell megegyeznie. Vannak is érdeklodok külföldrol - egyelore azonban semmi többrol nincs szó.

Esetleg a Ferencvárosról.

- Eddig azért nem edzettem sehol, mert tartottam tole, hogy a Frankfurt éppen ezt használná fel ellenem - mondta Hrutka János. - Most viszont már nyugodtan gyakorolhatok bárhol. Valóban felvetodött az a lehetoség, hogy visszatérek a Ferencvárosba, hiszen ez az a klub, amely számomra az elso Magyarországon. Már beszéltem Szeiler Józseffel, aki korábban a csapattársam volt, de semmiben sem állapodtunk meg. Hamarosan újra találkozunk.

Nos, hogy azon a beszélgetésen mirol lesz majd szó, azt bizony nem nehéz kitalálni. A válogatott védonek, akit Bicskei Bertalan még félig gyógyultan is meghívott az olaszok ellen készülo válogatott keretbe, egyelore nincs klubja, ráadásul csak vele kell megegyezni. A Ferencváros játékoskerete, ezzel együtt a védelme (az eddigi meccseken kapott 17 gólnál a tizenhatos mezonyben csak a Nagykanizsa tud felmutatni rosszabb mutatót, 20 kapott góllal) erosítésre szorul. Ráadásul Hrutka éppen a Ferencvárosból szerzodött Németországba, itthon pedig - egy rövid kitérot leszámítva - csak a Fradiban futballozott.

- Egészséges vagyok, tele bizonyítási vággyal - jelentette ki határozottan Hrutka János. - Arra van szükségem leginkább, hogy valahol folyamatosan játszhassak, hogy mihamarabb visszaszerezzem a korábbi formámat. Nem tagadom, itthon számomra a Ferencváros az elso számú klub, és könnyen lehet, éppen az Ülloi úton bizonyítom be, hogy újra a régi vagyok.
Hahó és HAJRÁ FRADI!!!
hools

Zig_d Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1579
Robi!

Erre én is kíváncsi lennék, ugyanis még én sem tudtam róla...
Imre Mátyás, az nb1.hu főszerkesztője (?) hívott fel, hogy talált egy-két embert, akik ott voltak péntek este a Fradi-pályánál és elmondták neki, mi történt, gondolom tőlük...

Én a Monsters (egyik /?/ vhogy nem tudok képbe kerülni a Monsters jelenlegi hatalmi viszonyaival... :)) vezetőjétől tudtam meg másnap a dolgokat, de ezt még ő sem említette.

Mindenesetre érdekes...

Hajrá Fradi!
Zig
(Greenternet)

Előzmény: Robi(FTC16-os) (1577)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1578
Stichelő Netpatkány (Sky......)

Mi van előbújtál?
Szűcs Lajos mutogatásaira kevésbé emlékszem, mivel kevés kenyeret evett meg nálunk. Hallomásból tudom, hogy pár alkalommal faragatlan volt.
Egyébként a paraszt viselkedését nem a Fradiban tanulta, hanem egy peremvárosi -vidékinek mondható- csapatban, ahol zömében védett akkor amikor Magyarországon játszott.

Bennem a Véber és az Urbán féle mutogatások és gennyeskedések maradtak meg leginkább a sportszerűtlenségeteket bizonyítandó.

Hajrá Fradikám!

Előzmény: Skywalker. (1563)
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1577
"Mint arról beszámoltunk, a Fradi szurkolói péntek este az Üllői úti étterem előtt várták a Szombathelyről hazatérő csapatot. Az eset nem maradt "áldozat" nélkül.

Komolyabb perpatvarra senki ne gondoljon, mindössze annyit történt, hogy Cheregi - valószínűleg nem mérve fel helyesen a szurkolók jogos haragját - egyszer csak elmosolyodta magát. Ekkor kapott egy aprónak mondható fenéken-billentést az egyik szurkolótól, és bár nem tisztünk az ügy elbírálása, a román eddigi produkcióját látva hozzátesszük: joggal!"

Forrás: NB1.hu
No comment!

A kérdés csak az, hogy ők ezt honnan tudják? Mert ez igaz.

HAJRÁ FRADI! Holnap is! HA nem hajtanak a játékosok, annak kellemetlen következményei lesznek rájuk nézve!

delpedro Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1576
Sziasztok!

Holnap kinn leszünk többen is a Ragazzik közül, hisz ezt a csapatot csak mi tudjuk (értem ez alatt a Fradi tábort) betolni, ha a játékosaink már ilyen bénák.
Ezenkívül kérek minden Fradistát, hogy jöjjön ki szurkolni, mert elkél a segítség. Ne csak akkor jöjjünk ki meccsre, amikor a BL-ben vitézkedünk.
Ha valami nem megy akkor kell igazán szurkolni!!!

A tüntetésről:
Részben tudok vele egyetérteni, mert tényleg a játékosok tudtára kell adni, hogy ilyen produkció még a minimálisan elvártnál is sokkal gyengébb.
S ha nem dögölnek meg a sikerért, akkor ne csodálkozzanak, hogy egyikük-másikuk jól szájba lesz kenve!


Bocs egy kicsit off-topic leszek:
Részlet a mai NS-ből:

A csütörtökön Brisbane-ben lejátszott Brazilia-Szlovákia labdarúgó mérkőzésen a szurkolók megrongálták a pályát körülvevő kerítést. Bob Carr, a stadion igazgatója:
"Már az első mérkőzésen nyilvánvaló lett számomra, hogy a labdarúgás és a krikett közönsége között VEHEMENCIA tekintetében nagy különbség van"

NO COMMENT

ElitJaszub Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1574
Jó lenne, ha a Dferresek elhoznák magukkal azt a lilapólós gyereket, meg az összes egyenparasztot, akik olyan bőszen mutogattak a kerítés mögül, hogy ismételjék meg a produkciójukat.
Dehát gondolom lesznek vagy tízen és mindegyik 20 kg, hogy még csak véletlenül se lehessen számonkérni rajtuk a két héttel ezelőtti viselkedésüket.
E.J.

1.0 Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1572
Jó estét!
1., Azt hiszem, hogy a Ferencváros labdarugó-csapata nagyobb bajban van, mint eddig bármikor.

2., Nem hiszem, hogy csak írjuk, hogy bármi történhet a Fradinál, mi Fradisták maradunk.

3., Azt hiszem, a szurkoló dolga, hogy szurkoljon.

4., Nem hiszem, adhatunk azzal esélyt a Dferrnek, hogy nem buzdítjuk a csapatunkat.

5., Azt hiszen, az lenne a legjobb, ha a bemelegítés/ bevonulás alatt lenne a tiltakozás, amikor pedig elkezdodik a meccs, olyan szurkolást vágnánk ki, amilyet csak bírunk. 90 percen át - kokeményen, belehajszolva a csapatot a gyozelembe.

Vagy Ti már nem hisztek ebben?

Döme (Greenternet)

Zig_d Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1571
A holnapi meccsről a legfrissebb infók a következők:

A tüntetés annyiban nyilvánul meg, hogy az első 15 percben senki sem jelenik meg a táborban (kapu mögött), drapik az egész meccsen nem lesznek kint, viszont - ha elkészül - egy kiírás lesz kirakva a kerítésre a K-L szektor előtt.

Hajrá Fradi!
Zig
(Greenternet)

bojár Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1570
Gazdasági oldalról Fradista üzletemberekre gondoltam.

Vagy ott volt a Sallai. Lehet, hogy lennének ötletei, jobbak mint mondjuk a Dicobe anno...
Edzői, szakmai szinten: tele van a TF most is frissen végző edzőkkel.
Irány az Ajax, a Man.Utd. tanulmányút aztán hajrá!
Lehet hozni serdülőkhöz, ifikhez nyugati erőnléti edzőket.
A törökök 10 év alatt az anno behívott német edzőiknek, meg a töméntelen mániákus üzletembernek hála zsinórban a 2. EB-jükön vettek részt.
Mi eddig meg okoskodunk, és azt hisszük, hogy Mezey Gyuri bácsi meg a Demján ketten megváltják a világot.

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1569
Akkor viszont csak nagyon fiatal emberekre lehetne epiteni, egy-ket rutinosabb alakra viszont szukseg van. Es hat akinek rutinja van az valamilyen szinten reszt vett a foci "epiteseben" az utobbi 20-30 evben.
Előzmény: bojár (1568)
bojár Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1568
Nagyon az alapoktól kéne elindulni egy új Fradi megteremtésében.
Nálam ebbe egyetlen egy olyan személy sem fér bele,
aki az elmúlt 20-30 évben vezető beosztást töltött be a klubnál, vagy bárhol a magyar fociban.
Ugyanis törvényszerűen asszisztálnia kellett ehhez a szarhoz, ami mind a mi házunk tájékán, mind pedig az ország focija környékén keletkezett.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1567
Na ja, Gal nyilatkozatat en sem ertettem. Mit kellett volna Pancsicsnak befejeznie? Majdnem 5 eve volt arra hogy befejezze, ha ennyi nem eleg akkor mar regen rossz. Na mind1.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: kbatis (1564)
kbatis Creative Commons License 2000.09.19 0 0 1566
Simont hova dobták be megint? Edzőnek? Mondjuk mind1 mert ezekkel a játékosokkal senki nem menne semmire.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!