Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1082
Szunetben 2-0-ra egunk, ket levente gollal...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

big l Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1081
Ne haragudjatok de nagyon sz@r ez a mai FRADI.
Egyet nem értek .Hogy a Lipcseit miért kellet ebbe a FRADIba vissza hozni ?
Ez a Lipcsei a világ legnagyobb alibi fociját játsza .

Nekem nincs kedvenc magyar klubb csapatom , de a FRADInak szurkolok mielött mindenki nekem rohanna .

Dunaferr-FTC = 2-0 ( félidő )

The AVE Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1080
Egy válogatottat a legjobb formában lévő játékosoknak kell alkotni. Nehogy már azt mondd, hogy a 6 meccs alatt 6 gól az rossz forma... Tartós megoldás nincsen, száz meg száz példát lehetne sorolni egykor csillogó klasszisok bukására.
Az olaszokkal kapcsolatban csak ismételni tudom magamat: az edzőjük szerint jól játszottak, csak elfáradtak. Apropó, nem tudom, emléxel-e a dánokra, akik nyaralásról beugorva EB-t nyertek?

Bocs a kicsit off topic hozzászólásokért.

Előzmény: GALA (1076)
szaki2 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1079
Minden ujpesti es mas antifradista takarodjon innen a kurva anyjaba !

Ami a mai meccset illeti, nyerunk. Ha a maximumot nyujtja a csapat akkor min. 2 gollal nyerunk. Annyira azert nem verhetetlen ez a dunaferr.

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1078
Ez most akkor az al-Kertlay volt vagy az igazi? En mar nem tudom akkora a kavarodas, igyekszem nem foglalkozni a dologgal.

Gala

De akkor azt mondd meg hogy ki lenne a megoldas Horvath Feri helyett? Tudsz nala jobb magyar csatart? Tokoli a magyar mezonyben sztar, a valogatottban mit csinalt eddig? Persze a zolasz meccs utan nagy boszen nyilatkozott a radioban hogy total ideges mert nem kapott labdat az egesz meccs alatt es ezert nem tudott jatszani...

GALA Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1077
Ja meg az ellenfelek védőinek is , hogy hát miért nem rúghat gólt ? Hát az olaszok ellen tudott akkor ...

Tutira fogadom - bár teljes szívemből szeretném ha nem jönne be mert baromi presztizsveszteség lesz ez nekünk - hogy a Cottbus símán , már félidőtájt kiesik BUNDESLIGÁBÓL.
Nem véletlen az sem , hogy a nagy kedvemcem ( brrrr) Dragoner simán kiesett a Fortuna Kölnnel , DE Bicskeinek hónapokba tellt mire felfogta , hogy nem lehet olyan szar a helyzet , hogy a magyar válogatottba egy bundes2 ből KIESETT csapat játékosa kezdő legyen...
Hozzá képest pláne Horváth egy világsztár.

Előzmény: GALA (1076)
GALA Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1076
Azt bármelyik edző 2 perc alatt elmondja neked mi a különbség egy csúcsformába hozott ill egy azután ,2 hónap levezetésben levő , meccseket nem játszó csapat/játékos között. Ezzel hogy gondolod vitatkozni? Ezek az olaszok amikor ilyen nagyképűek és nincsenek felpörgetve oda-vissza Xeltek a fehéroroszokkal ,miről beszélünk ?

Én nem mondtam hogy H nem egy jó csatár , egyébként nem vették volna meg a belgák se , DE azért még nem tuti megoldás.Az baj hogy nincs még 5 ilyen vagy jobb...
Figyelgesd a Cottbust és írj nekik is pl mailt , hogy hát nem látták az olasz meccset ? (nevesincs játékosok hamarabb beférnek a kezdőbe )

Előzmény: The AVE (1074)
Strong Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1075
mash:TE TELJESEN HÜLYE VAGY???
A FREEMAIL-ES MAILBOX 2MB...
A LEVELEID ÖSSZ:4.7...

Strong

The AVE Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1074
Szerintem bőven elég alap az összehasonlításra, hogy lényegében ezzel a csapattal játszottak az EB-n! Trap szerint jól játszottak, de csak 60 percig bírták erővel. Ez nem azt jelenti, hogy a holiday alatt elfelejtettek focizni, mindössze erőnlétileg estek vissza. Horváthról meg majd az idő eldönti, hogy tényleg jó-e, vagy csak most nagy formában. De hogy most abban van, az vitán felül áll. Egy csatárnak az a dolga, hogy gólt rúgjon. Szépet vagy csúnyát, mindegy. Mellesleg rúgott egy szépet is...
Előzmény: GALA (1073)
GALA Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1073
Nekem akkor sem ő a csatármegoldás. Most van egy jó éve.
Egy nagyképű, kialakulóban levő , edzés előtti állapotú holiday-olasz válogatott volt. Azért az nagy butaság ezt az EB csapattal összevetni bármilyen alapon...
Előzmény: miksi (1067)
hools Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1072
Attól a hozzállástól, amit a magyar edzok képviselnek (tisztelet a kivételnek), én is el tudok dolni. Csank is: egy döntetlen jó lenne. Mezey szintén. Meg amikor Egervári azt mondta a Split elleni meccs elott, hogy gyakorlatilag esélytelenek. Hogy lehet így motiválni a játékosokat?!
Akárki akármit mond, az utóbbi évek legjobb edzoi - ebbol a szempontból - Varga valamint a Vlak-Simon duó volt. Azok tudták fanatizálni a csapatot.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1071
Nem is tudtam rólad, hogy Fradista vagy. Dícséretes :-)

Nem kergetek illúziókat mára. Egy döntetlen nagy siker lenne.

Előzmény: Kevin (1062)
mash Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1070
innen is huzz az anyádba, ál kertlay
Előzmény: Kertlay Z_ (1069)
Kertlay Z_ Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1069
Gyoker Fradistak!

Akkorat szoptok Ujvarosban, hogy idaig (Amerika) ellatszik majd!
De meg is erdemlitek, mert nalatok csak a csapatotoknak nagyobb az a zold pofaja.
Varom a kozvetiteseket a neten.
Holnap oromunnepet ulunk!

Hajra Ujpest!

mash Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1068
mocskok!!!
lenyultátok a topic gazdától az 1000-est!!!!
Bassza meg!!!

Hajrá Fradi!!!!!!
holnap nyerünk 2-1-re!!!!!

miksi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1067
Ja, és még valami, kedves fanyalgó GALA:
A csatár az, aki öt meccsen hat gólt rúg, ha gatyaféken, hát azon ...
miksi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1066
"Nem az a csatár ,aki építi a játékot , a második gólja tipikus -gatyaféken becsúszva... Láttatok ilyet az EBn? "
A Horváth valóban nem az a klasszikus építő/játékszervező tipus, hanem igazi, vérbeli center. Mellesleg, ha elkerülte volna a figyelmedet, rendszeresen zavarja elöl az ellenfelet, próbál labdát szerezni, visszajön - ei is a játék építése valahol, vagy nem?
Érdekes, az első gólját nem emlegeted, olyat pedig láttál párat az EB-n, és valszeg lepisilted a lábadat a gyönyörűségtől. Szintel hallak: "bezzeg nálunk ilyet nem látni".
Mellesleg - ha már az EB az etalon- meséld el, hány csatárt láátál ott egy meccsen két gólt lőni az olaszoknak?
A másodikat, igen gatyafékről lőtte - na és? Én még emlékszem egy Gerd Müller nevű emberre, aki jószerivel egy értelmes passzt nem tudott adni egész életében, csak éppen ontotta a gólokat, a hátáról is a kapuba pattant a labda. (természetesen nem akarom a HF-vel hasonlítani)
Előzmény: GALA (1031)
EX Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1064
Tényleg csak azért,mert ismét szóba hoztad a könyvet!
Szerintem az egész könyv egy egoista,saját magát tökéletesnek hitt ember ömlengése önmagáról,rész igazságokkal és egy csomó hazugsággal vegyítve!!!!
Szerintem Sztálin nem tünt ilyen tökéletesnek a róla szóló könyvekben,mint amilyen tökéletesnek látszik Varga ebben a könyvben!:)
Előzmény: kbatis (1030)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1063
CSAK EGYRE?????????????

;-))))))))))

Előzmény: JOcika (1058)
Kevin Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1062
Emlékezzetek mit mondott a Zoli Lisztesnek: Krisztián maradj még egy fél évet a Fradiban, mert ez a futás kevés lesz odakint, én felkészitelek. Nem maradt, igy meg három év kellett neki.
Más: szerintem az utolsó Fradi JÁTÉKOS a Simi volt. A többi csak onnan kapj(t)a a fizetését.

Hajrá Fradi, Kevin

Előzmény: hools (1035)
The AVE Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1061
Tőlem aztán akármilyen tengely szopathatja őket, csak égjenek a szőröstalpúak, mint a Reichstag :)
Összeveszni én se akarok, pláne nem ebben a topicban.
Előzmény: Polyci (1060)
JOcika Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1058
:)
A vendégem vagy egy sörre!

Hajrá Fradi!

Előzmény: Lorinc_d (1056)
sevenside Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1057
Sziasztok!

A Horváth Ferivel kapcsolatban azé megjegyezném, hogy kb. az Észak-Írország elleni meccs előtt - vagy után (mánemtom pontosan), volt egy nyilatkozata egy keddi NS-ben (színes melléklet, ha jól emlékszem). A nyilatkozat arról tudósított, hogy nem érezte rosszul magát Genkben, de a legjobb volna újra zöld-fehér mezben kifutni az Üllői útra.

A Varga Zoltán meg egy büdös köcsög.

Az előbbi mondat, életem legszebb és legintellektuálisabb utószava volt! :)

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1056
MAR MEGINT MEGELOZTEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: JOcika (1054)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1055
AZ ENYEM!
Előzmény: JOcika (1053)
JOcika Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1054
Most!
JOcika Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1053
1000
huculpastor Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1052
Policy !

Valasz ment, csak azt a cimet ritkan nezem.

Udv.
Hucul

Előzmény: Polyci (1041)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1051
Igen, Badhool, es ezt meg el is akarjak nekunk magyarazni, pl. ott a masik topicban amire Polyci is utalt...
Előzmény: badhool_16 (1046)
JOcika Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1050
O sem érezte magát igazán Fradi játékosnak soha. Nem emléxem rá, hogy valaha is beszélt volna Fradi szívrol, meg, hogy o mekkora Fradista. Én azt éreztem nála, hogy itt játszik nálunk, innen kapja a fizetését, de ennyi.

Hajrá Fradi!

Előzmény: The AVE (1049)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!