Keresés

Részletes keresés

HORI Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1674
Több megjegyzésem is lenne a témához. Elismerem, hogy elég sajátságosak, dehát ez van...

A Fradi helyében én egyszerűen továbbszámláznék az In-Kal felé, végülis ők nem tudták biztosítani a rendet!
Azért az érdekelne, hogy a meccs biztosításáért fizet-e a Fradi Lasz úr cégének (feltételezem, hogy igen). Mivel teljesen csődöt mondtak, én kapásból stornóznám a meccsbiztosítás díjának kifizetését, vagy ha ez nem lehetséges, akkor részt vállaltatnék a büntetésből.

Az Egervárit ugyan mire büntetik, amiért miatta 5 percig állt a játék?? Igaz ment a balhé, de a nézőtéren, ami nem jogosítja fel arra, hogy blokkolja a meccset. Egyébként azt kapta (pontosabban kapta volna), amit megérdemelt. Arról furcsamód nem nyilatkozott, hogy milyen gusztustalanságokat üvöltözött, meg énekelt a Dunaferr-Fradi után az újvárosi ölzözőben. A pechje csak az , hogy van néhány ősfradista játékosa, akik leadták a drótot...

Egyébként ha humorizálni akarnék, azt mondanám, hogy az MLSZ megvárhatta volna a büntetés kiszabásával az Újpest-Fradit, és utána is megkaphattuk volna egyben az összbüntetést...

Hori

Előzmény: bohóc (1661)
robi25 Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1673
csak nehogy nyissatok ennek a vitának egy külön topicot.:))) tiznél megálltam a Fradista topicoc számolgatásában - legalábbis ami a Fradihoz szorosan kötődik - mennyivel jobb ha egy helyen van minden....
Előzmény: Chip-TFF (1672)
Chip-TFF Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1672
Polyci!

1. Tudtommal a stadiont nem ingyen epititettek at.

2. "Na meg egy ficko, aki aztan baromira tudja, hogy mi tortent..." Ugyanis a pecsi balhe a stadionon kivul tortent...

3. Erdekes hogy ilyenkor a torgyan a mienk, de amikor 260 millat tol a klubbotokba akkor nem tagadjatok meg!

4. Nem is tudtam, hogy BUDAPEST-nek kulon kasszaja van amibol a gatakat tamogatta volna. Legyen. Es? Ez miota ment fel barkit is az alol, hogy egy johiszemu adomanyt a zsebebe dugjon?

5. Ellentmondasos vagy. Egyszer Torgyant VIDEKFEJLESZTESI minisztenek nevezed (ergo semmi koze Budapesthez), aztan az ot ert vadamat Budapest moge bujva magyarazod... Jarj utana!

Előzmény: Polyci (1670)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1671
Szeiler megdobbent a buntetesen.
Szombathelyiek, bementek a palyara, szekeket hajigaltak, BETORTEK a buszunk ablakait, mit kaptak ?
Mocsok banda az mlsz, hlasz, magyarellenes joreszuk.
Mi meg szegyeljuk magunkat, ha nem tudunk osszefogni ellenuk.
hools Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1669
Az előbb már beírtam, de rejtélyes módon eltűnt: a mai Színes Sport szerint megvettük a Keller Józsit, Hrutka pedig tárgyal a Szeilerrel, s nálunk edz.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Chip-TFF Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1668
delpedro!

Ez neked buntetes? Tulzott? Na ne nevettess! Ez egyenes lofing ahhoz kepest, amit az Ujpest kapott a mult szezonban -ha emlekszel meg ra: stadionbezaras+stadion atepites!!!-. Akarhogy kalkulalsz az egy kicsitt tobb. Szoval higgadjatok le, mert ez elegge barati ar ahhoz kepest amit mar sorozatban muveltetek. (Tisztelet a kivetelnek.) Amugy ne aggodj, lesz mibol finanszirozni, hiszen most hallottam, hogy a Jozsi bacsitok eppen 14 milcsit lopott el az arvizkarosultak zsebebol...

Előzmény: delpedro (1662)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1667
Kbatis !

Hidd el, nagy gond van az mlsz-szel.
Olyan, mint Kutas meg a tobbi liberalbolsi idejen.
Mintahogy nagy gond van az ISM-mel is.
Soha Fradista kozelbe nem kerul.

Az nb1.hu tegnap delutan megkapta a gyori velemenycsokrot, remelem feltettek.

Előzmény: kbatis (1664)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1666
Kbatis !

Hidd el, nagy gond van az mlsz-szel.
Olyan, mint Kutas meg a tobbi liberalbolsi idejen.

Az nb1.hu tegnap delutan megkapta a gyori velemenycsokrot, remelem feltettek.

Előzmény: kbatis (1664)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1665
Vertem a tam-tam-ot, hogy egyik nem magyar ellenem irogatot idezzem, az mlsz , hlasz ellen. Visszhang nelkul majdnem.
Lattam megalakulasukkor, hogy egy Fradi es nemzetellenes banda egy reszuk.
Ha adtunk volna nekik tobbet, nem merik csinalni.
Meg nem keso.
Csak ennyi, allandoan irni, mondani a fentieket, rendezvenyeiket bojkottalni, vagy megszallni.
EGERVARI. Tartsuk magunkat ehhez: kiirta magat a magyarorszagi fociból. Kialldogalta magat helyesebben a palya kezdopontjan, 5 percig.
Provokalo, szemet modon, mikor senkihez semmi, senki nem ert.
SENKIHEZ, SEMMI, SENKI NEM ERT.
Nem dobtak meg meg szotyolaval sem senkit.
Ezert felelni fog EGERVARI. MINDENHOL MEGTALALJUK A KISPADON, AHOL LEUL.
Orokre lemondhat a szovetsegi kapitanykodasrol, ezt kesobb se felejtsetek.
kbatis Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1664
Szerintem nem az MLSZ-szel van itt a fő gond.
Talán inkább emberként kellene viselkedni.
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.27 0 0 1663
Miiii?

2 Milka a bünti? Na Ragazzik összedobunk egyet?
A Plusszban akció van!!!!..:):):):):):):):):)

Na de komolyan::BUZI mlsz NEM KELLESZ!!!!!!

delpedro Creative Commons License 2000.09.26 0 0 1662
Ja-ja.
2 milkó a büntetés. A kispad mögötti részt le kell zárni+ ellenőr saját költségen.
Most mit mondjak?!

Sajnos a büntetés jogos , csak a mértéket egy kicsit eltúlozták. 2 milla. Nem tudom kivel fizetettek eddig ennyit?
Ami a plexirúgdosást illeti, csak azt nem tudom mi értelme volt ennek? Mert akkor már nem is álltunk vesztésre....... Klubunk meg így lett szegényebb......

Előzmény: bohóc (1661)
bohóc Creative Commons License 2000.09.26 0 0 1661
Skywalker. Creative Commons License 2000.09.26 0 0 1660
Mindenki!

Elnézést kérek, hogy a hétvégén floodoltam a topicot a hülyeségeimmel, azért nem a köpködőben fejtettem ki a véleményem, hogy ne csak a köpködő látogatói értesüljenek a parasztgyerek tevékenységéről! Kicsit idegesít már az állandó hamisítása. Ennél már csak az idegesít jobban, amikor valaki nem lát át a szitán és itt böfög valamelyik fórumon.

Mostmár mindenki eldöntheti mit gondoljon árpikáról! Aki nem érti miről van szó, megnézheti, hogyan buktatta magát ostoba módon, majd hogyan próbál mosakodni, itt: http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9022830&uq=63

Ennyi, részemről én is befejeztem, nem "rontom" tovább itt a levegőt, a célom így is elértem, mindenki gondol amit akar!

Rot Weiss és Grün!

Köszönöm a megnyilvánulásod, hozzászólásod oly értékesnek találtam, hogy el is olvastam gyorsan az összeset (ezt egyébként ajánlom mindenkinek, érdekes esettanulmány), minekután a rólad alkotott véleményem olyan lesulytóvá vált, hogy inkább ki se fejtem. Egyébként meg fel se fognád.

Nagyjából ennyi, ha lesz folytatás a köpködőben találhatjátok!

Uff.

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.26 0 0 1659
A Gera zseniális focista, komolyan mondom, technikailag európai élmezőny. Ám: fizikailag max. egy félidőt bír, s ráadásul állandóan rugdossák. Csank nagyon okos, hogy a hatvanadik perc táján hozza be: kicsi sérülésveszély, nagy focikedv. Ez szerintem remek ötlet.
Földvári szerintem azért nem kezdő, mert Simitől nagyon megtanulta a body builderséget a foci helyett, s félő, hogy kiállítják. Én minden mozdultánál rettegek ettől.
HAJRÁ FRADI!!!!
Előzmény: Polyci (1649)
robi25 Creative Commons License 2000.09.26 0 0 1658
Mash
próbáltad tartalommal megtölteni a topicot?:))))))
Előzmény: mash (1657)
mash Creative Commons License 2000.09.25 0 0 1657
1600
na most
HAJRÁ FRADI!!!
mash Creative Commons License 2000.09.25 0 0 1656
1600
na most
mash Creative Commons License 2000.09.25 0 0 1655
1600
huculpastor Creative Commons License 2000.09.25 0 0 1654
Hivd fel ZIG-et, ha erdekes, megprobaljuk ratenni az nb1.hu-ra, bar az csak foci.
Előzmény: Valaki aki ott volt (1653)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.09.25 0 0 1653
Este lesz beszámoló.
Előzmény: huculpastor (1652)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.25 0 0 1652
Jó volt Fradistának lenni Győrben.
Végre valami.
Csikszeredai különitmény !
Azonnali beszámolót, ha megérkeztek.
Robi hivta Ziget, sajnos külön rendezik a meccseket, külön jegy, minden meccsre, igy az első meccsünkön nagyon kevesen voltak.
Viszont jol erzik magukat:)
BéKa_d Creative Commons License 2000.09.25 0 0 1651
Sziasztok!

Egy görög gyűjtő-szerkesztő-kutató-statisztikus kért, hogy segítsek neki Magyarországról anyagot keresni.
Kérlek Titeket, hogy ha tudjátok vegyétek fel vele a kapcsolatot interdromon@idialnet.net (már, ha jól értettem) - mindenféle régi kiadványok, meg anyagok, meg bármi érdekli, angolul lehet vele kommunikálni.

Nem akartam a Greenternetre beírni, ezért tettem ide, thanx

EX Creative Commons License 2000.09.25 0 0 1648
Csatlakozom!
Ennél tömörebben én sem tudtam volna kifejezni a véleményemet!
A legutóbbi 2 hozzászólásoddal maximálisan egyetértek!
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1647)
Kertlay Z._ Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1646
Nyugdijas!

Ki fogtok esni.Ideje konyvetirnod a fradirol!Legyen az a cime hogy: NB II, NB III avagy a Fradi kovetkezo 100 eve :)

Axeea Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1644
Szívembol szóltál...
Előzmény: mash (1643)
mash Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1643
én nem utálom Árpit, csak nem szimpatizálok a nickjével

én sem szeretem a lilákat, de a FRADI MINDENEK FELETT!!!

Előzmény: Skywalker. (1642)
Skywalker. Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1642
Ne szövegelj!

Kivel veszekszik a fél kocsma? Kit útálnak, útáltak még a fradisták is(pl mash)? Ki hamisít nickeket? Ki szorul megint magyarázkodásra? Ki a hiteltelen? Kit vágtak ki még a moderátorok is vagy 3000-szer, hogy már azt sem tudja mi volt az első neve? Kiről nyílt tegnap "rajongói" topic?

Te, te ragya! A hozzászólásaid nagy része ellenséges hangnemű, gyűlölködő, vérlázító! Buta tumor vagy semmi más!

Azok a zöldek akiknek van valami sütnivalójuk eddig is megvetettek téged, nem kell "nyalnom" ehhez! Ez csak józan ész!

Előzmény: Uteresz Arpad (1639)
mash Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1641
köszönjük
Előzmény: Uteresz Arpad (1640)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1640
Urak!
Elnézést a sok off topicért.
Részemről befejeztem!

Hajrá FRADIKÁM!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!