Keresés

Részletes keresés

Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.23 0 0 438
Megy a válasz.
Előzmény: mash (437)
mash Creative Commons License 2000.07.23 0 0 437
érdekel hát!!!!
nem ingyenes a vendégszurkoloknak???

Biancoblue szerint az!

Na mindegy érdekel
mailben megy egy mobilszám
holnap 11 után hivd

Előzmény: Andreoragazzo (436)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.23 0 0 436
Mash! Itt vagy még? Van 3 jegyem az MTK-Debrecenre, vasárnap 19:30-ra. Te szoktál járni fotózgatni, nem? Érdekel?
Előzmény: mash (435)
mash Creative Commons License 2000.07.23 0 0 435
Úgy legyen!!!
ÁMEN!

HAJRÁ FRADI!!!!!

Norbi gyerek nem volt sehol, hiába kiabáltunk neki a keritésen át!

Előzmény: EX (434)
EX Creative Commons License 2000.07.23 0 0 434
Na végre.
A legjobb az volt az egészben,hogy ma megint éreztem valamit ami már nagyon hiányzott.
Az együvé tartozást.
Nekem eszembe se jutott Torgyán,a Fradit Féltők,
Páncsics.Csak élveztem a hangulatot.
Élveztem,hogy a stadionban nem Varga pártiak,
nem Nyilasi pártiak,nem mittudoménki pártiak ültek.
Hanem "csak" Fradisták!!!!!!!!!
Élveztem,hogy az emberek nem egymást méregették,hogy vajon ő hova tartozhat.
Hanem a legjobb barátként örjöngtek együtt a gólok után és tapsoltak meg minden szépnek vélt megmozdulást.
Élveztem,hogy a csapat nem az ide a pénzt a többit meg lesz@rom stílust sugározta.
Hanem együtt élvezte az egészet a közönséggel.

Tudom,nem akarok messzemenő következtetéseket levonni egy meccsből.
Csak azt kívánom,hogy ez a hangulat,ez az egység
megmaradjon /bármi történjék is/ és,hogy vissza kapjuk azt ami számunkra az egyik legfontosabb és
amit ma egy kicsit ismét megízlelhettünk:
A FERENCVÁROST!

ISTEN ÓVJA ÉS SEGÍTSE TOVÁBBRA IS A FRADIT

huculpastor Creative Commons License 2000.07.23 0 0 433
Vegre orulhetett 10 ezer Fradista, meg sikerelmennyel kezdhettek az ujak.
A GREENTERNET taboraban voltam az elso felidoben, a 16-osok kozott a masodikban, a vegen ket Ragazzival is talakoztam egymas mellett volt a zaszlom, ill. drapijuk.
Adja Isten, hogy igy folytassuk !
mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 431
Remélem a következő meccsen 10 főlé megy a nézőszám!!!!!
mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 429
"jövő héten lenne"
ugyan is elmarad

te hol élsz???

Előzmény: Dr.W.Gy. (426)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.22 0 0 428
Szerencsére, ahogy pipi is írta két hazai mecs jön, úgyhogy most van egy kis esély a nézőcsalogatásra, főleg, hogy a Győr sem sziporkázott az eredményük alapján...

Télleg, hányan voltak a "kőkemény" Haladás szurkolók? Gondolom azért 1-2hely maradt a vendégszektorban... De lesz kifogás...késői kezdés..nincs vonat.

Hajrá Fradi!

Előzmény: Dr.W.Gy. (426)
pipi Creative Commons License 2000.07.22 0 0 427
A jövő heti meccset a dunafer kérésére elhalasztották(split), utána héten jön a győr, majd jön a kispest. Jó lenne kilenc ponttal indulni.
Előzmény: Dr.W.Gy. (426)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.07.22 0 0 426
Hat megcsodaltam fiainkat ma este. Vegeredmenyben elgedett vagyok a 4-0-al. Az elso felido szar volt, leszamitva Gera szep fejesgoljat, a masodik viszont minden szempontbol megfelelo. Mindharom csatarunk golt rugott, es Csiszare is gyonyoru volt (remekul eltalalta). Igaz, a Hali megfelelo partner volt mindenhez, nagyon gyengek. Orulok, hogy tamadoan, eroteljesen es jo formaban futbaloztunk, nyoma se volt Csank-fele antifocinak. 9300 nezot irt a table, szerintem egy kicsit kevesebben voltunk, de azert jo volt (a hullamzas kicsit eros volt) a hangulat. Gratulacio illeti Puhlt is, aki jol biraskodott, es megerdemelten kapott tapsot a vegen.
Az igazi megmerettetes azonban jovoheten lesz Dunaujvarosban. Meg idenyelejei format mutattak, igazabol egy dontetlennel is elegedett lennek. Szoval ne ertekeljuk tul se ezt a mai sikert, mert ma sztar volt mindneki, de ha szombaton kikapnak, akkor azonnal leszedik roluk a keresztvizet es ismet 2000 nezo lesz. Bizzunk benne, hogy nem!
Előzmény: Andreoragazzo (423)
mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 425
Mindjárt mennek a képek!!!!

9351 néző
Hajrá FRADI!!!!!

Andreoragazzo Creative Commons License 2000.07.22 0 0 423
Fradi-Haladás 4:0
gl.: Gera, Horváth Peti, Rob(!), Csiszár.
9315 néző
Állítólag felállva tapsolt, hullámzott a stadion.
Télleg így volt? Várom a beszámolókat!
/thanx Ragazzi Press...én meg itthon fosok-hányok.../
mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 422
Csank: Földvári tényleg még a kispadra sem fér???
a kérdés költői

ez egy fasz, nagyon gondolkodom, hogy a kispad fölé megyek és egy kicsit anyázom már az első meccsén, ez egy fasz

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.07.22 0 0 421
Gondolkodtam a dolgon, hogy miert latjuk ugyanazt ennyire ketfelekeppen. Olremegyunk, pedig hazon belul vagyunk, mindnekit a Fradi-szive vezerel (mi lenne, ha ellensegek lennenk?). Bar en egyertelmuen allastfoglaltam az egyik oldalon, belegondoltam a masik oldal elonyeibe (amit Valaki mondogat). Ugy erzem, elsosorban gazdasagi-penzugyi ervei vannak, talan joggal. En tisztaban vagyok azzal, hogy Torgyan (sok) penzt jelent a Fradinak (mas kerdes, hogy az erkolcsi zullesztest nem eri meg). A baj az, hogy o egy balga, joszandeku barom. Azt hiszi szegenyem, hogy CSAK penzrol szol ez az egesz Fradi-dolog. Politikuskent vesz reszt benne (sose bocsajtom meg neki, hogy lepaktalt a Szivossal, es hogy elsimitotta a CSucs-jelentest - apropo, az hol van most...?). Szoval hozza a penzt, meg a jatekosok cseroledest is megoldja, de a mar emlitett negativumokat nem veszi eszre. A Reformereket semmikepp nem erheti vad, hogy ne lennenek tiszta szivvel a Fradiert. Lelkesek, jot akarnak, denem elg erosek hozza (elsosorban penzugyileg), es nemhiaba ostromoljak Torgyant. Mert ha TJ-nek lenne annyi esze, hogy a ketfele "taborbol" a jot emelne ki, mar reg isten lenne. Sajnos, tovabbra sem tudok hinni a nagybetus BECSULETNEK.

Ma persze megnezem az uj csapatot, es jaj lesz Csanknak, ha 1-0-ra nyerunk csak es antifutballt jatszunk :-)

mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 420
ZUGJON A HAJRÁ FRADI!!!!!!!!

HAJRÁ FRADI!!!!
HAJRÁ FRADI!!!!
HAJRÁ FRADI!!!!
HAJRÁ FRADI!!!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.22 0 0 419
Ugy legyen!
HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: delpedro (418)
delpedro Creative Commons License 2000.07.22 0 0 418
Srácok!

Legalább a mai napon ne folytassuk ezt a parttalan vitát!

Személy szerint én sem szimpatizálok Páncsiccsal, de számomra fontosabb az, hogy belehajtsuk a győzelembe és a jó játékba a csapatot, minthogy a vezetőségről vitatkozzunk.
This is the matchday.
Aki ma nem tud ott lenni, az is lélekben szurkoljon a csapatnak. Aki meg ott van az kulturáltan szurkoljon a FRADINAK, mivel a magyar labdarúgás olyan segítséget kapott az üzleti világtól és a kormánytól, amivel nem élni, azt jelenti, hogy bezárhatjuk a stadionokat. Tehát a labdarúgást körülvevő környezet már lépett, MOST a játékosokon és a szurkolókon a sor, hogy tegyünk valamit azért, hogy meghatározó szerepet játsszunk az európai élfutballban!

HAJRÁ FRADI!!!!!!!!!!!! (telitorokból)
AVANTI RAGAZZI!!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.22 0 0 417
EX

Mint irtam, nem csupan a fociszakosztalyrol van szo nagy volumenu kerdesekben, hanem az egesz klubrol. Talacseknak eppen az az egyik fo ervuk, hogy a szakosztalyok szakmai kerdeseibe ne szolhasson bele mas, csak a szakosztaly vezetese, azt hiszem ez ertheto.
Hogy ki hanyszor volt kozuluk meccsen, nem tudom megmondani, mivel te bennfentes vagy szerintem barmikor talalkozhatnal a Fradit Feltokkel es megkerdezhetned toluk. De azert az kijelentheto, hogy pl. Dalnoki Jeno tobbet volt az Ulloin mint barki itt a topicon.
Nezd, en soha nem mondtam hogy Takacs vagy Jakabhazy legyen a Fradi elnoke (ezt Valaki magyarazta bele az irasomba), ilyet ok sem mondtak es biztos vagyok benne hogy nincsenek is ilyen terveik. De nem ertem miert vagytok benne biztosak hogy az oaltaluk ajanlott emberek rosszabbak lennenek a mai vezetoinknel.
A kerdeseket, amiket Valaki feltett, a mostani vezetosegnek ugyanugy fel lehetne szerintem tenni. Mint ahogy Takacseknak is. Szerintem konnyeden tudnatok veluk talalkozni, es rakerdezni ezekre (nekem jelenleg ez nem all modomban).

Ma este pedig HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!, leverjuk az Ujpest testvercsapatat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: EX (415)
EX Creative Commons License 2000.07.22 0 0 416
Végre eljött a nap és kezdődik.

ISTEN ÓVJA ÉS SEGÍTSE A FERENCVÁROST EBBEN A SZEZONBAN IS!

EX Creative Commons License 2000.07.22 0 0 415
Valaki!

Nem tudom számít-e,de én értékelem a poénjaidat.:)

Lörinc!
Mint már többszőr leírtam én teljes mértékben Valaki-vel értek egyet és olvasva vitátokat mindent leírt ami a témához kapcsolódik.Az általa feltett kérdések pedig lényegre törőek!
Éppen ezért nem szóltam bele eddig és most sem
szeretnék egy új vitát nyitni!
De feltennék egy pár kérdést:

1.)Ki az a Takács?
2.)Az elmúlt idényben hányszor volt kint az Üllői úton mérkőzésen?
3.)Egész életében hányszor kisérte el idegenbe a Fradit?/Külföldöt már nem is kérdezem/
4.)A Fradit Féltők közűl hányan járnak mérkőzésre?
Hol szoktak ülni?
Ha meg nem járnak se meccsre,se edzésre,akkor honnan tudják,hogy éppen mi van a csapattal?
Fő kérdésem:
5.)Takács mitől ért a tekéhez?
Mit jelent az,hogy érteni a tekéhez?

ui:Lehet,hogy azért megy gyengébben mostanában a
tekéseknek,mert a Takács aki ért hozzá,elnök létére már vagy másfél éve a közelükben sem járt?
Persze nem ér rá,hisz félti a Fradit.
Követelem,hogy alakítsuk meg a Fradi Tekét Féltők Társaságát!

mash Creative Commons License 2000.07.21 0 0 414
Gyerekek!!!

Hagyjátok már abba egymás baszogatását!!!!!
Ez nem volt jellemző idáig és ezután se legyen!!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.21 0 0 413
Valaki

Ha meg azt sem tudod hogy mi az IMG akkor tenyleg nincs ertelme hogy vitatkozzunk.
Ha azert csokkenek a szemedben mert nem hasznalok ekezeteket meg mert a franciaknak drukkoltam az EB-n, nos ez azt hiszem nem engem minosit.
En vagdalkozok? Mutasd meg hol. Egyetlen egyszer fakadtam ki akkor sem ellened hanem Torgyan es Pancsics ellen. Te viszont mast sem csinalsz velem szemben mint b..gatsz. Nem tudom ezt mivel erdemeltem ki (allitolag nem vagy egyikuknek sem rokona) de kezd belole elegem lenni ugyhogy tenyleg jo lenne minel elobb befejezni a dolgot... Meghat ugyis igenytelen vagyok, nemigaz? Akkor minek vitatkozol egy ilyen igenytelen palival mint en?

Előzmény: Valaki aki ott volt (412)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.21 0 0 412
Kedves Lorinc!

Miután beszélgetésünk megfeneklett, ajánlom zárjuk le a témát, nem untatva ezzel másokat!

Azt azért furcsának tartom, hogy Te féligazságokkal, hamis információkkal vagdalkozol (némely esetben be is láttad, hogy ezt nem tudod), engem viszont megrósz azért, mert a Fradit "Féltők"-ről úgy alakítottam ki véleményt, hogy a tetteiket vettem szemügyre, és nem teremtettem velük baráti kapcsolatokat.
Egyébként, ha visszaolvasod, pont ezért kértem, hogy magam, és kettőnk egyre kilátástalanabb eszmecseréjét követők némi infomációhoz juthassanak a Ferencváros tervezett megmentését illetően. Érdemi információ nélkül engem támadsz... Hmmm... Na mindegy!

Hidd csak el, amit az IMG-ről mondanak, Te dolgod! Ez melyik cég is volt? Ki volt a honi képviselőjük?

Annak örülök, hogy néhány nevet (végre) leírtál, de a társadalmi elnök személye nem lett nevesítve. (Vagy igen?!)
Azért Géczi esetleges kinevezése mögött nem látom biztosítottnak az évi 5-700 millió (a működéshez talán minimálisan szükséges) forintot. Bár, mint focista, jól cseng a neve, de mint üzletember? Kérlek pontosíts, hogy hány milliárdos cég volt eddig rábízva, illetve magánvagyona, érdekeltségi köre, az általa képviselt csoport milyen támogatási lehetőségekkel rendelkezik.

Ha ékezeteket azért nem használtál volna, mert nincs a csigazabálók gépén, akkor csupán igénytelenségedről állítottál volna ki bizonyítványt (én egyébként ezt hittem, és erre szólt a célzás), de mivel kérdezetlenül is leírtad, hogy a hivatalos leveleket képes vagy a magyar nyelv betűkészletével megalkotni, magamra nézve sértésnek veszem, hogy engem nem tudsz megtisztelni egy normálisan szerkesztett írással... Ez lehet, csal az én érzékenységem, de ezzel még tovább csökkentél a szememben (bár ez Neked, nem hiszem hogy sokat számítana - a jelek szerint) Ja! Géczi neve ékezet nélkül...

Akkor a poénjaimat megtartom magamnak, illetve azoknak, akik esetleg értékelni tudják...

u.i.: Tulajdonos-szponzor-Újpest témakörben olvasd el a 365 sz. kérdésemet, majd erre a 368 sz. nagybecsű válaszodat! Hogy még a saját válaszaiddal se legyél tisztában... Veled tényleg nincs értelme vitatkozni...

huculpastor Creative Commons License 2000.07.21 0 0 411

Akkor most felejtsetek el holnap este 10 oraig az eddigi vitakat es csak egy legyen a lenyeg, minnel jobban szerepeljen a csapat! Legyen bajnok!
A bajnoksagot inditsuk itt is igy:

H A J R A F R A D I !

Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.21 0 0 410
Del Pedro

Na latod erre nem gondoltam ;-))))
Pedig a fianak a Kisstadionban meg Ujpesten hanyszor zengett a jol ismert rigmus...
Amugy nem y-nal irja? En i-re emlekszem.

Előzmény: delpedro (409)
delpedro Creative Commons License 2000.07.21 0 0 409
Lőrinc!

Bocs, de én halálra röhögtem magam a Gecziden, így ékezet nélkül.
Geczi az egy Géczi, vagy Géczi az egy Geczi.
De rossz poén volt. Sorry.

Hajrá Fradi!

Ki hol fog szurkolni?
Melyik szektorban lesztek holnap?

Itt is az enyém a 400. hozzászólás?
Ragad rám ez a szám.

Előzmény: Lorinc_d (407)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.07.21 0 0 408
Már én se emlékszem a nevekre. Igazából nem is ez volt a lényeg, hanem a tény, hogy volt elképzelésük. Sajnos, azóta is csak várjuk az anyagot.
Előzmény: Lorinc_d (407)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.21 0 0 407
Valaki

Valoban felesleges a Fradit Feltokrol tovabb beszelni mivel neked szemmel lathatolag meg annyi informacio sincs roluk birtokodban mint nekem. Igaz akkor nem tudom mi alapjan iteled meg oket nade hagyjuk. Mindenesetre ha talalkozol veluk akkor tedd fel nekik is a kerdeseidet...
A tulajdonos es a szponzor kozott valoban nagy a kulonbseg, csak nem ertem ezt miert veted a szememre amikor en ezt nem vitattam.
IMG: az a helyzet amit irtam, amig a 3 ember kozul barmelyik is a Fradinal van, addig ok nem hajlandoak velunk targyalni. Igaz erre nyugodtan mondhatod hogy nem hiszed el mivel ezt nem szemelyesen az IMG kepviselojetol hallottam.
Nem tudom hogy az Ujpest tulajdonosai szerinted miert nem tulajdonosok de engem az Ujpest nemigazan erdekel ezt is te hoztad fel.
Szemelyekrol: nemcsak Szeilert ajanlottak a Fradit Feltok, szoba jott sok masik nev is, Martos Gyozo vagy Boloni, hogy a legutobbiakat emlitsuk.
Elnok: Takacsek ha jol tudom szeretnek visszaallitani a regi helyzetet, tehat a tarsadalmi elnok szerepe inkabb formalis legyen es az ugyvezeto elnok hataskore legyen nagy, azt hiszem ez logikus lenne. Tarsadalmi elnoknek nem tudom kit javasolnanak, ugyvezeto elnoknek 2-3 nevet javasoltak. Ebbol sajnos csak Geczire emlekszem (talan a doki emlekszik a masik 2 nevre is). Geczi szimpatikus volt, bar amikor meghallottuk hogy a rendszervaltas elott orszaggyulesi kepviselo volt akkor azert ugy gondoltuk hogy jobb lenne ha nem o lenne, dehat ez lehet csak eloitelet. Geczi ugymond kicsit "nem tiszta" multjan csodalkozom, mivel az apja igen vallasos szellemben nevelte, nem veletlen hogy a meccsek elott amikor besetalt a kapuba labaval mindig egy keresztet rajzolt a kapu sarkaba.
Ekezeteket azert nem hasznalok mert amikor hozzaszoktam a szamitogephez, klaviaturahoz, a magyar billentyuzetkiosztas meg nem volt "divat", nem is letezett meg. Az amerikai-angol kiosztast szoktam meg, ezen tudok kenyelmesen, gyorsan potyogni, ezert nem pocsolok az ekezetekkel. Kiveve persze a hivatalos iratokat.
A gazdasagi atalakulasban nemigen hiszek, legalabbis kozeptavon nem. Mint latjuk, a foci sem tudja magat eltartani, pedig a fociban aztan van penz. Ott van pl. a kezilabda, amiben ugyebar sikeresek vagyunk, jo az utanpotlasnevelesunk is, penzugyileg megsem vagyunk benne az orszagban az elso haromban. A nalunk gazdagabb klubok ugyan el tudnak tolunk jatekosokat csabitani, de nem biztos hogy egy teljesen piacgazdasag tipusu rendszer olyan nagyon hianyozna nekik...
A poenjaidat pedig lehet neha azert nem ertem mert nem is olyan poenosak mint kene hogy legyenek...

Előzmény: Valaki aki ott volt (385)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.07.21 0 0 406
Tóth Misi a kiráááály!

Ragazzi Verdi AVANTI!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!