Keresés

Részletes keresés

Pacemaker Creative Commons License 2000.08.06 0 0 549
Szerintm Csanknak Dragonert a sárgája után le kellett volna cserélnie , látszott hogy nem bír a gyors ékekkel, gyakorlatilag mindkét sárgáját kiugrás során gyüjtötte be, a kiállítás után, már jobban játszott a fradi , védekezésben is javult valamelyest
Ez az egyvonalban való védekezést még gyakorolni kell mert a magyar játékosoknak abszolut nem megy, azért tudtak a győriek kiugrálni mert valamelyik védő mindig 2 méterrel hátrébb állt és nem egyvonalban védekeztek. A középpálya meg sehogy sem állt fel védelem előtt simán átcselezték magukat a győriek.
Az viszont már látszik hogy erőnlétileg fejlődtek a fiuk mivel tíz emberrel a simán beszorították a győrieket a kapu elé más kérdés hogy igy adódott a kontra lehetősége amivel nagyon éltek a győri zöldek.
Szóval öszintén jobb volt a győr annak ellenér hogy 2-1nél egy jogos tizenegyest nem adtak meg nekünk, az a hülye Knézy is beismerte.
Jó csapat lesz majd, csak még az erőnléti edzések benne vannak a lábakba....

Hajrá fradi.

Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.08.06 0 0 548
Jó is teszed ha elhúzzol kis jenkiszopó lila pöccs!
Kertlay Z. Creative Commons License 2000.08.06 0 0 547
Badhool-ra valo tekintettel kisbetuvel elnezest kerek.Nem veszem fel az Arpika stilusat.Ettol fuggetlenul az ide irogatokkal barmikor megiszok egy sort-elbeszelgetes erejeig!Persze mikor megyek haza.Nem hiszem,hogy itt barkitol kellene felnem,akik ide irogatnak.Igerem most voltam itt utoljara.Az Ujpest topikban megtalaltok!

Zozo.Hajra Ujpest.

Ui;azt ne felejtsetek,amit en irtam,azt a NEVEMMEL valaltam,nem ugy,mint az Arpika!

Előzmény: delpedro (546)
delpedro Creative Commons License 2000.08.05 0 0 546
Ennyi faszszopó kis geci férget!
Jellemző rátok, a Fradi veresége számotokra mindig fontosabb, mint a saját csapatotok támogatása. Jó kis bizonyítvány. Többet szoltok ide, mint a saját topicotokba.
Játszottunk egy szar meccset. És? Nekem egyetlen buzi lila se jöjjön ide, ameddig a BL-ben nem bizonyítanak.
Kultúra! Csak ennyi! Ahol van eredmény (lásd: Dunaferr), azok érdekes módon nem jöttek ide a farkukat verni. Csak ezek a lumpen 16 évesek, akiknek a szomszéd tehene is dögöljön szemlélet a fontos. Nézzétek már meg, hogy az ute topicban, hányszor szóltunk bele. Érdektelenek vagytok.
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.08.05 0 0 545
EX!

Írogathatsz gusztustalanságokat más csapatok topikjába, de ezzel csak az ő (negatív) szintjükre süllyednél. Meg nem hiszem, hogy neked ez jelentené az élvezetet, főleg nem az egyetlen élvezetet, mint néhány iderondítónak.

Előzmény: EX (542)
mash Creative Commons License 2000.08.05 0 0 544
az én faszomaz is leszophatja mindemn kárörvendő GECI!!!!

LEGINKÁBB KERTLAY KÖCSÖG ZOLTÁN!!!!
már bánom, hogy küldtem képeket!
egy ilyen köcsögnek, aki idejön a topicunkba kárörvendeni!!!!

Badhhol sem értem, már rég szétütöttem volna a pofádat a helyében!!!

aléaléaaléóó f@.......

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.08.05 0 0 543
Balázs_ka!

Kapd be a... ! Mi ez az új módi? Vagy csak mögötted ült a Kende???
NA ezt a beírásodat még megbeszéljük egy sör mellett!

Milyen érdekes! Mást sem szoktam olvasni, minthogy a lilákat nem érdekli a Fradi, csak a Fradistákat az Újpest. Erre tessék: ahogy kikapunk és a lilák nyernek már megy is az ugatás.

Előzmény: Balazs_ka (537)
EX Creative Commons License 2000.08.05 0 0 542
Minden kárörvendő buzi aki ideírt a meccs után kiszoph@tja a f@szom!Balázs_ka rajtad külön csodálkozom,eddig elég jó véleményem volt rólad.

ui:Én még soha nem írogattam gusztustalanságokat más csapatok topicjaiba.De lehet,hogy ezt kellene?

ElitJaszub Creative Commons License 2000.08.05 0 0 541
Én a Dragónert iszonyatosan megbüntetném ezért a fegyelmezetlenségért.
Élő közvetítésben, ország-világ előtt egy ilyen hülyeséget csinálni, mint ez a kezezés...
Észbontó!
Válogatott védő, játszott már külföldön...
El sem hiszem, hogy ilyet csinált!
Atesz de hülye voltál!
E.J.

ui.:Különben már biztos megbánta.

Gozo_d Creative Commons License 2000.08.05 0 0 540
Öcsi!
Ti nagyképüsködtetek,hogy igy négy gól meg úgy.Hát majdnem eltaláltátok...Ha Kenesei csak az egyiket benyomja.
Egyébként mond már el miért nagy az arcom.Elismertem,hogy kis csapat vagyunk és lehet,hogy tizből 9-szer ti nyertetek volna az Üllöin azt is elismerem.Egyébként minden mondatomat komolyan gondoltam.Nem viccnek szántam.
Néha mi is nyerhetünk,nem.Vagy már készül egy új szabály?
ElitJaszub Creative Commons License 2000.08.05 0 0 539
Kicsit nagy az arcod öreg!
Válogasd meg a szavaidat.
E.J.
Előzmény: Gozo_d (536)
Cekk Creative Commons License 2000.08.05 0 0 538
Violák!!!

Most már nekünk is KELL!!! a fradinak szurkolni, ha másért nem hát azért hogy jövöre legyen UTEfradi.
Ilyen játékkal még a végén kiesnek a szerencsétlenek, és elmarad a fradi alázás.

Orescsuk nem lesz velük szemben oly kíméletes mint a Kenesei.

Balazs_ka Creative Commons License 2000.08.05 0 0 537
Hahahahahaha

Ezert magyaraztok mindig? =)))))

Bravo ETO!

Gozo_d Creative Commons License 2000.08.05 0 0 536
Látjátok,néha az esélytelenek is nyerhetnek.Ezért nem kell nagyképüsködni.
És ne gyertek a bede gecivel,mert az igaz,hogy nektek nem adott meg egy 11-est,de a mezőnyben rendesen az ETO ellen tévedett minden kétes esetben.
Csiszár eddig az egyik kedvenc játékosom volt,de most már látom,hogy egy alattomos geci.Méltó párja Petikének.Szerencsétek,hogy végig játszhatták a meccset.(köszönjük bede)
Csiszike megérte elcsalni az ETO-ban az egész tavaszt?Vigyázzatok Fradisták,mert megteheti nálatok is.
Egyébként a továbbiakhoz sok sikert,lesz ez még jobb is,mert jó Fradi nélkül nincs jó magyar foci!
HAJRÁ ETO!
Kertlay Z. Creative Commons License 2000.08.05 0 0 535
Mit jatszottatok az Eto ellen?:-)))

Zoooooooold majmooooook!

Zozo.hajra Ujpest.

mash Creative Commons License 2000.08.05 0 0 531
Hajrá FRADi!!!

indulok a meccsre
utána sziget

majd hajnalban elnyomom az első képeket

Andrew-boy Creative Commons License 2000.08.05 0 0 530
Elorebocsájtom, hogy szó szerint, messze nem vagyok nyékládházi, igazából nem is nagyon érdekel, hogy merre található a település, de...De, ti fradisták kurvára meg vagytok sértodve, hogy hogy beszéltek és szidták Nyákládházán a nézok játékosaitokat, még szegény pösze Horváth Petike sem birta cérnával...Azt azonban eloszeretettel elfelejtetik, hogy az Ülloi úton mik mennek.Köpködés, anyázás, dobálás, hasonlók.Most akkor mi a faszra vagytok annyira felháborodva?
Forever HALADÁS!
huculpastor Creative Commons License 2000.08.05 0 0 529
Ex !

Barki mehet, Te jobban tudsz kerdezni, kerdezd meg direktben !
Azert, ha nem lennel ott valaki biztos felteszi a kerdeseket, mivel volt mar itt egy vita valszok nelkul.

Olvassatok el a "szurkolo nem resze a focinak"
rovatot.
Csiki Karoly formedvenyet.

Előzmény: EX (523)
Utéreszaró Árpád Creative Commons License 2000.08.05 0 0 528
Nagyon várom már a meccset, magabiztos győzelem lesz!

Hajrá Fradika!

Előzmény: EX (527)
EX Creative Commons License 2000.08.05 0 0 527
Utehimnusz?:))))))))))))))))))))
Tudod mi van nektek .......,nem himnuszotok!
mash Creative Commons License 2000.08.05 0 0 525
huzz már innen az a.......
újpestre
EX Creative Commons License 2000.08.05 0 0 523
Lőrinc vagy bárki aki ott lesz!

Hallom,hogy a GGG holnap találkozót szervez a Takácsékkal.
Megtennétek,hogy az általam és Valaki által ebben a topicban felvetett dolgokról megkérdeznétek őket?!/ Mi a programjuk?,Miért nem régen védtek?,
Miért ragaszkodnak a Baráti Körhöz?Mikor voltak utoljára vidéken meccsen?,Milyen munkákat végzett és mennyi pénzt kapott az Ybl tervező az elmúlt 10 évben a Fraditól?Most amikor végre úgy néz ki,hogy kezd össze állni a csapat mi ellen szervezkednek?Mi lett a Fradi téglajegyek és a Fradisétány pénzével?Milyen szerződés szerint szedte be az Ybl a Fradi és a Baráti Kör nevében a pénzt? stb,stb /
Ja a legfontosabb kérdés:MILYEN ÉRDEK ÖSSZE FONÓDÁSAIK VANNAK TÖRÖK LAJOSSAL ÉS MENNYIRE SZERETNÉK KIVENNI A RÉSZÜKET A FRADI ELADÁSÁBÓL?

Tényleg érdekelne,hogy mit válaszolnak ezekre!
Ha lehet majd írjátok meg.

Előre is köszi

mash Creative Commons License 2000.08.05 0 0 522
Tud valaki valami arról, hogy igen nagy tudású Csank barátunk miért nem kedveli: mindenki Csabikáját?!??!?

Földvári Csaba!!!!!
Gyerünk rakd be a Csapatba!!!

hűdejó kis csasztuska!!!
:)))

mash Creative Commons License 2000.08.05 0 0 521
az első variáció tetszik a legjobban!!!!
de ha lehet a Bedét is pofán vágnám!!!!

csak úgy visszemenőleg, sok szurkolótársunk nevében

Előzmény: delpedro (519)
delpedro Creative Commons License 2000.08.05 0 0 520
Mash!

Jól esett a kocsmafoci! Csak k.b.szott meleg volt.

Szegény Polyci jól berúgott a kocsmában. Ismét.
Úgy húztuk haza.

Hát igen, a győztes gólt megint én rúgtam. De azért kösz a gólpasszt!

Hajrá FERENCVÁROS!

delpedro Creative Commons License 2000.08.05 0 0 519
Bemászol, leütsz 2 inkalos, átfutsz az RV elé, csinálsz egy sorozatot rólunk, Bedét elküldöd az anyjába.

2. verzió: Beálsz labdaszedőnek.
3. verzió: Hypostol elkéred a Fotos mezét.
4. verzió: Odamész a Csankhoz, és kérsz egy cserét a Nagy Norbi helyett.

Előzmény: mash (518)
mash Creative Commons License 2000.08.05 0 0 518
Bad: info by Kertlay On-Lila??

Hogy lehetne bejutni a pályára holnap, hogy onnan lehessen fotózni???
Ki tud megoldást???

Előzmény: badhool_16 (516)
EX Creative Commons License 2000.08.05 0 0 517
Sajnos igazad van és még tiszteletlenek is!
Előzmény: badhool_16 (516)
badhool_16 Creative Commons License 2000.08.04 0 0 516
Mash!

En hallottam egy-ket dolgot a Nyekladhazi esemenyekrol.
Ugy tudom megbeszelte a Monsters a Harcosokkal,hogy boxolnak egyet.
A diosgyoriek k.b. 30-an a mieink jo ha huszan voltak.Par emberunk csunyan elcsuszott sajna.
Le kene mar allitani a Monsterst ,mert kezd a ,,nimbuszunk" eltunedezni.
Most mar mindenhol utik oket.

Amugy udv MINDENKINEK!

HAJRA FRADI!

Előzmény: mash (515)
mash Creative Commons License 2000.08.04 0 0 515
HAJRÁ FRADi!!!!

Über alles!!!!! Franczstadt!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!