Keresés

Részletes keresés

huculpastor Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1899
15 órakor, TF.
Előzmény: bohóc (1885)
kbatis Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1898
Nekem csak annyi kérdésem lenne. Hog miért kell annyira ünnepelni két olyan ember érkezését akiknek fogalmuk sincs arról hogy mit jelent a 3 E? Egyikük ezt már bizonyította is.

Másik kérdés hogy most akkor a Rudit leigazoljuk vagy sem? És az hogy szóban már megállapodtak miért is jelenti a leigazolást?

Újabb kérdés (jóhogy azt mondtam 1 kérdésem van :-) )
Mi került ebben a beléptető rendszerben 75 millióba? És most ettől hogy lehet majd kiszűrni a balhézókat?

robi25 Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1897
Üdv
Vigyázz, mert Mash neked is beigér egy nyakelmetszést, mostanában nagyon belejött...:)))
Előzmény: Zig_d (1892)
Gonzales (Fradi) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1894
Kész van, csak nem bírom felrakni.
már harmadszor telefonáltam oda, hogy adják már
ki azt a nyamvadt
chown -R ftc:ftc *
parancsot.

Most megyek, mert itt a barátnőm,
este megpróbálom 10 fele.

Előzmény: mash (1891)
mash Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1893
megsértödtem, mert a multkori felsorolásból kihagytál!!!!
nem beszélek veled!!!
Előzmény: Zig_d (1892)
Zig_d Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1892
Udv!

Itt is szeretnek gratulalni mindazoknak, akik a meccsrol szolo tudositas (lasd www.nb1.hu/ftc) elkesziteseben reszt vettek! Latom, lesz elet utanam is!

En is igyekszem majd egy-ket kozeli meccsre eljutni (allitolag Barcelonaban a legolcsobb jegy kb. 1000 francia Frank = kb. 41.000 Ft, na oda nem...), aztan alkotni vmit, bar egyenlore csak az aklimatizalodasnal tartok!

Mash! Dobj meg egy mail-el, hogy tudjam, hol tudlak elerni.

Reszemrol ennyi,

Hajra Fradi!

Zig (Greenternet, nizzai szekcio)

mash Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1891
nincs még fennt a Szeiler interjú
mash Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1890
RV: Ezen a mérkőzésen csak a győzelem elfogadható. Méghozzá minél nagyobb arányú.

Ami az ítéletet illeti felháborító, elfogadhatatlan. Ezek a srácok hülyeséget csináltak, de nem gyilkosok.

Reméljük, hogy a tisztelt bíróság a másodfok kihirdetése után már nyugodtabb lelkiismerettel fog aludni.

Stormy : Sima ötgólos győzelmet várunk.

Az ítéletről a véleményünk elolvashattátok. Teljes mellszélességgel kiállunk a bebörtönzött srácok mellett!

Monsters: Háromgólos győzelemben bízunk.

Ebben az országban lehet gyilkolni, milliárdokat sikkasztani, szinte egy kézlegyintéssel elintézik.

Az igazságszolgáltatás célpontjai a szurkolók lettek. Hülyeséget csináltak a srácok, de nevetséges az ítélet.

Ám mi csak sírni tudunk. Mielőbb ki kell kerülniük.


Cannibals: A koncepciós per rányomta bélyegét a meccs hangulatára.

Az egyik srác egy vicces mondatért kapott négy és fél évet.

II. Szektor (Hypós): Ez a meccs nem a fociról szól.

II. Szektor (Sziszi): Ami tetszett: a mérkőzés előtti kiírás: „NEKTEK CSAK EGY DÖNTÉS, NEKÜNK EGY ÉLET ZOLIKA, KRISZTIÁN, SANYIKA, CSABA” Ami nem tetszett: Szilágyi Tamás

16-os szektor: Koncepciós per volt a „ A szurkolj ne háborúzz” kampány sikertelenségét kompenzálandó.

Az egyik társunk –V.K.- „szellemi segítségnyújtásért” kapott négy és fél évet.

Greenternet: Remélem ötgólos győzelmet aratunk a szimpatikus ellenféllel szemben.

A másodfokú tárgyaláson ott lesz a képviselőnk, hogy hitelesen tudjuk tájékoztatni a Fradisták nagy családját.

Reméljük nem leszámolás kezdődött el. Az igazságtalanságnak mindig következménye van, visszaüt.

Csoportunk abszolút erőszakellenes, így kiállásunk morális bélyeg a „hadjárat” tervezői és kivitelezői számára.

/Pali/


bojár Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1889
Alakulunk, mint a púpos gyerek a prés alatt.
Hámoritól kicsit fázom, Pintérre kíváncsi vagyok, ilyen névvel csak sztár lehet!
Bár, nem igazán emlékszem a megmozdulásaira a győri magyar-szlovák derbi kapcsán.
Előzmény: Polyci (1887)
HORI Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1888
Az NB-1/Greenternet-en olvasható Dr.W.Gy. által írt Cottbus-Bayern tudósításhoz:

Sajnos különböző okok miatt összesen 5 fő jutott ki Cottbusba a tervezett 15 helyett. (Én sajnos nem voltam köztük.) Az említett két hazánkfia is közülük való. Talán jobb is, hogy nem voltunk 15-en, valószínű balhé lett volna a lelátón... A haverjaim mesélték, hogy többen próbálkoztak, meg "csúnyán néztek" a környékükön, de komolyabb atrocitás nem történt. A Mátyus Janival meg volt beszélve, hogy kiadja a mezét a barátomnak, ami meg is történt, a németek legnagyobb csodálkozása közepette...

A meccs előtt Miriutával találkoztak, ő vitte be őket kocsistul a stadionba, a kopaszt állítólag istenként tisztelik Cottbusban. (A srácok szerint iszonyú normális és rendes volt Miriuta.)
A meccs után Mátyus Jani felvitte a srácokat a VIP-terembe, majd óriási bulizás kezdődött Mátyusék lakásán, ami a városban folytatódott. További részletek azonban nem publikusak...

Horváth Feri állítólag tényleg teljesen maga alatt van amiéret nem játszik, a bulizásban sem vett részt...

Hori

Előzmény: huculpastor (1877)
bohóc Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1885
huculpastor_d: meg tudnád mondani, hol és mikor találkozik SZ.J. a bérletesekkel? Lenne néhány észrevételem
Előzmény: huculpastor (1882)
bojár Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1884
A zsebpénz + az Áfa.
Ezt már mekkszokhattad volna...:-)))
Előzmény: Gonzales (Fradi) (1883)
Gonzales (Fradi) Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1883
A kapuval, azon túl, hogy keskeny szerintem nincs gond. Én 5 perccel a kezdés előtt értem oda, a pénztárnál hatalmas sor, a kapu előtt senki Amikor pénteken megvettem előre a jegyet az 2 percig tartott a szokott 20mp helyett. Szerintem az gond, hogy a kapu mögé is helyre szólóan adják ki a jegyet, és amíg a jegyárús rákattint az egérrel... (életükben először csinálják, nyugdíjas emberek, türelem, majd belejönnek idővel)
Addig meg megvesszük a jegyet előre.
Ez van.

Engem nem ez zavar.
Azon gondolkodom mi kerül egy acél forgóajtón meg egy vonalkód leolvasón (minden szupermarketben van hasonló a pénztárnál!!!!) 2 millió forintba.

Adios
Gonzales

Előzmény: huculpastor (1882)
huculpastor Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1882
Polyci !
Nem tom, hogy' kell. ja és Szeileré még nincs leirva.
Visszahallgattam már. Lényeg: ma nagy bejelentést tesz átigazolásról.
Hrutka mienk. Szóban megegyeztek Kellerrel, Hámorival, Pintye Angliában próbajátékon, de szülővárosában már lefoglalták az első buszt, amelyik első meccsére jön. SOMORJA. Csallóköz magyarsága.
Csütörtökön találkozik SZ.J.a 16-os és II-es illetékeseivel, pénteken a bérletesekkel.
A kapurendszeről is irjunk már, bár a szubjektiv beszámolóba beteszi János. katasztrofális. Én fél hétkor ott voltam és a tizedik percben jutottam be.
Megdicsértelek a másik rovatban, ahol valami ath gyalazza a magyarokat, köztünk téged.
Előzmény: Polyci (1880)
huculpastor Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1881
Gondolom Imre Mátyás.
Mi későn kaptuk az üzenetet, hogy igényt tartanak az on line tudósitásban ránk, igy nem volt a fraditól senki fent.
/Tv-s meccsen soha nem voltunk, helyesebben eddig két meccsen voltunk ott
Előzmény: bohóc (1879)
bohóc Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1879
ki osztályozta a játékosokat a meccs után?
Előzmény: huculpastor (1877)
Kevin Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1878
Állitólag az utolsó két fordulóban minden mérkőzést azonos időpontban kell lejátszani, ezért valószinűbb a 14.30.

Kevin

Előzmény: bohóc (1876)
huculpastor Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1877
Kingának nyilatkozott tegnap a meccs előtt Szeiler, de még nem volt időnk visszahallagatni, ami fontos megjelenik itt is, de az interjú, Csank hosszabb, Takács rövidebb nyilatkozatával együtt reméljük holnap ott lesz az nb1.hu-n
Már ma is a szurkolói nyilatkozatok, ott kell legyenek, a szubjektiv beszámoló valamikor a nap folyamán felkerül. Beszámoló a Cottbus-Bayern meccsről, közvetlen infók az ottani Fradistáktól W.G.-től.
Újabb olimpiai beszámoló kezdődik Fradika Sydney-től, Mash képei, stb.
Él a Fradi oldal az nb1.hu-n.
A szurkolói nyilatkozatok mindegyike foglalkozik a megdöbbentő itélettel
bohóc Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1876
a tegnapi sport szerint 14.30-kor, ami szerint 17.00-kor lesz a szombati meccs, tud valaki biztosat?
hools Creative Commons License 2000.10.17 0 0 1875
A mai hírek szerint Szűcs valóban a miénk, de ennél is érdekesebb a Pinte Attila-féle ügy. A mai Sportban azt nyilatkozta, hogy ő már mindenképp a Fradié, ha leigazolja a Sunderland, az már a Fradi biznisze. Ez nem volna semmi üzlet, mert úgy hírlik, hogy mi 180 ezer márkát fizettünk érte, míg az angolok 400 ezer fontért vinnék. Szeilerék igen jó boltot csináltak, ha ez tényleg igaz. Mert
1. vagy lesz egy jó középpályásunk
2. lesz egy csomó pénzünk.
Az egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy ezt Szeiler nem mondta ki, csak a játékos, így nem tudom, jól informált-e.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
bohóc Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1874
rettentő gyege meccs volt, a helyzetek alapján a nyíregyháza győzelmet érdemelt volna, helyzet nélkül rugtunk két gólt, a mezőny legjobbja németh kapus volt, állítólag Szűcs Lajos 3 évre a miénk
HORI Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1873
Srácok, időben induljon mindenki a meccsre, szerintem k...a nagy káosz lesz a kapuknál, meg a pénztárnál. A pénztár számítógépesítve lett, először ki kell keresniük a gépben hova van még jegy... Utána megkeresheted a kaput, ahol a jegyeddel bejutsz (a kódleolvasó csak a helyes kapunál enged be), majd átpréselődhetsz a forgókapun. Ez tényleg max. 25 cm széles...

Jó nyomorgást mindenkinek!

Hori

Előzmény: huculpastor (1872)
huculpastor Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1872
Fradisták !

A Dózsa meccs jegyeit csutortoktol aruljak.

Mighty Mike Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1871
http://www.geocities.com/Colosseum/Track/7080/futbalisti1/pinte.htm
Előzmény: huculpastor (1870)
huculpastor Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1870
Kapjuk majd az infokat Felvidéki barátunktól a DK3-ban remélem. Már irt róla korábban is, bár Németh Szilárd állítólag mégjobb focista, pillanatnyilag szintén a Pozsonyi Interben.
Ja, hogy egyikünk sem hallana róluk, ha nem járna utána?
Nem mert ez a mocskos liberálbolsi zsurnaliszta banda, csak az amrikai tollaslabdáról tudósít, soha nem ad hirt egy magyar sikeréről, ha az elszakitott területeken él.

Na, mit szóltok az nb1.hu-n Gál Laci véleményéhez, miszerint a három E betű, az Erkölcs, Erő, Egyetértés most él és mindig élni fog a Fradiban.
Interjúja 2. része most jelent meg.

Előzmény: Uteresz Arpad (1869)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.16 0 0 1869
Ki Ő?
És mit tudsz róla?
Előzmény: huculpastor (1868)
huculpastor Creative Commons License 2000.10.15 0 0 1868
Jon Pintye Attila.
Gyerekkoratol szeretett volna a Fradiban jatszani.
Anglia helyett valasztotta almai klubjat.
A Felvideken, Erdelyben, Delvideken tustessegesebb, romlatlan magyarok elnek tobbsegben.
Nincsnek kiteve ennek a motokas bagazsnak, ami beborit mindent amoralis mivoltaval.
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.15 0 0 1867
Gyerekek!

Női kézi:
Fradi - Kiskunhalas 38-14
Ennél soha rosszab bajnoki nyitányt!

Ami feltűnő volt, hogy a Fradista lányok végigmosolyogták a meccset!
Egymást segítették, nyomtak ahogy bírtak!

Az olimpiai siker után remélem egyre többen jönnek majd ki a csarnokba (bajnoki, BL, kupa)!

Ja és mégegy! Egyre többen jönnek gyerekekkel, családdal! Érdemes, mert jó hangulat és világszínvonalú produkció várja őket!
Semmi botrány, semmi félelem!
Mikor lesz ez így a focival?????????????

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.10.15 0 0 1866
Mit szóltok?
Lisztes Krisztián: 1 gól 1 gólpassz!

Jön valaki női kézi meccsre? 16 óra népligeti csarnok!
Köszönteni a sidney-i ezüstösöket!

Hajrá Fradikám!

ElitJaszub Creative Commons License 2000.10.14 0 0 1865
Ma beszéltem a Pályánál az öreg Tónival.
Azt mondta, hogy a bérletesek nem a beengedő kapun mennek majd be, hanem egy külön bejárat lesz nekik.
...khmm..Nekünk.
Tehát nem kell majd külön vonalkódos jegyért sorba állni.
Kicsit furcsán hangzik.mind1.
Egyébként kipróbáltam, a méretet illetően tényleg a húsz dekás szekciónak készült. Egy öt éves gyerek tud csak szemből bemenni, attól fölfelé csak lapjával.
E.J.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!