Keresés

Részletes keresés

huculpastor Creative Commons License 2000.08.15 0 0 704
Robi !

Abban igazad van, hogy hulyeseg lenne, meg sok penzbe kerulne Csankot elkuldeni.
Abban viszont nincs igazad, hogy csak a maban gondolkodsz.
Ez a csapat sem lesz bajnok. Sajnos.
Ez az otodik csapat, amelyik kikerult az atigazolasi bulikbol.
Valami konzekvenciat az elmult ot evbol le kene vonni.
Mert ez igy nem folytathato.
Valamilyen konkret tervet, rovid tavra, meg strategiat hosszabb tavra le kene tetetni Pancsiccsal. Azonnal. Valakiknek, szerintem nekunk is el kellene biralni, aztan vegrehajtani elfogadas utan. Es szamonkerni.
Ez a parttalan, felelossegnelkuli, tulelesi jatek zsakutca.
A mi klubbunk egyszeruen nem mukodik.
Nincs tervezes, nincs utanpotlasneveles, gondozas, nincs szamonkeres, nincs nyilvanossag, csak kudarc.
Ez igy NEM folytathato !

Előzmény: Robi(FTC16-os) (699)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.15 0 0 703
;-))))))
Igen, sokan lattak igy anno a dolgokat
;-)))))
Előzmény: Valaki aki ott volt (702)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.14 0 0 702
Mracskónak bajsza volt - ezért volt válogatott (más okot nem tudok kitalálni)!
Előzmény: Mr. Jabba_d (701)
Mr. Jabba_d Creative Commons License 2000.08.14 0 0 701
Fuggetlenul attol hogy ETO drukker vagyok nem csodalom hogy sokaknak nem tetszik Csank.
Szerintem eleg nagykepu ember a semmire. En mar akkor kezdtem nem szeretni amikor a valogatottat iranyitotta. Az a csupa defenziv taktika. Aztan az hogy a Mracskot allandoan eroltette, az sem tetszett. Pedig a Mracsi az ETO egyik leggyengebbje volt akkortajt. Tovabba az 1-7 onmagaert beszelt. Ugye jol emlekszem, vele volt ez a bravur?

Szoval en azt gondolom, hogy a Csankkal Ti hosszu tavon nem jartok jol!!!!!!!!!!

Előzmény: Robi(FTC16-os) (699)
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.08.14 0 0 699
Üdv!

MOst már azért teljesen lenyugodtam a meccs után, ezért írok most.
Csank tényleg egy nagy FASZ! NEm azt mondom, hogy zavarjuk el, mert annak sincs semmi értelme.
Egy tipp szerintem, hogy mi is lenne a mai keretből a megfelelő felállás.
Kapus: ????????????? Vámos gyenge, ez a Németh ha lehet még rosszabb. Talán Sólyom?
Szóval akkor:
Sólyom
Crnomarkovics, Dragoner, Nagy N.
Földvári, Gera, Lipcsei, Csiszár, Kardos
Tóth, Horváth

Lipcseinek nem ártana szólni, hogy nem alibizni kéne, hanem focizni, még itthon is, mert eddig nulla.
Még én se nagyon hiszem el, hogy Nagy Norbertet várom a csapatba. :-o

Kriston, Vén, Rob, Csoknay takarodjanak a picsába! Ezek a kutyaütők nem kellenek a Fradiba! Cheregi egy rejtély számomra. AZt hallottam róla, hogy jó, de amit láttam... Ugyanolyan gyenge, vagy gyengébb, mint Lakos.

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.14 0 0 698
Arpi osszes hozzaszolasat toroltek Moderatorek (sot valszeg ot magat is). Mindezt ugy hogy egy budos szot nem szoltak rola a Kozlemenyekben.
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.08.14 0 0 696
Igen, szerintem egyetértünk. Én anno irtam nekik (a honlapra, ahol a hokidöntőbeszámoló volt) és nagyon örültek neki.
Előzmény: Valaki aki ott volt (677)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.14 0 0 695
Rambo

Mikor irtam hogy elegedett vagyok azzal a teljesitmennyel amit a fiuk az utolso ket meccsen mutattak?
Adnak egy golt... Persze, mert nekunk mindig fujnak a birok, tudom... Meg a nemzetkozi meccseken is...

Előzmény: RAMBO (694)
RAMBO Creative Commons License 2000.08.14 0 0 694
Persze. Nem volt gól. Les volt. Igaz, rajtad kívül mindenki másnak nem ez a véleménye (vannak itt a munkahelyen Fradi drukkerek is) de sebaj.

Ha olvasgatod a topicot még a Fradisták is ráhúzzák a vizes lepedot Lipcsei Petire. De ebben sincs igazam.

Azt hiszem az a különbség köztünk, hogy ha szar a Kispest, akkor én is azt mondom, hogy szar. Tudod miért? Mert szeretném, ha tényleg jól játszanának, és nem bíró segítség miatt érnének el eredményeket.

Te mennyire lennél elégedett egy úgy játszó Fradival, ahogy az a Kispest ellen játszott? Ha minden meccsen adnának nekik egy gólt, és ilyen siralmas teljesítménnyel is bajnokok lennének? Tényleg ezt szeretnéd? Te az eredményt szereted vagy a focit?

Előzmény: Lorinc_d (693)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.14 0 0 693
A baj csak az hogy Mashnek igaza volt, az idetlen siras meg hogy "mindigaFradinakfujnak" mar igencsak nevetseges. Ja, es ki kezdett el kotozkodni a Fradi-topicon...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Előzmény: RAMBO (692)
RAMBO Creative Commons License 2000.08.14 0 0 692
A "kultúrfölényt" Mash hüjézése már megteremtette.
Előzmény: Lorinc_d (682)
delpedro Creative Commons License 2000.08.13 0 0 691
Én már tűkőn ülök, s úgy várom.
Szerintem Csank nem túl fanatikus ahhoz, hogy az előbb leírtakat gyorsan megvalósítsa. Bárcsak tévednék!!!!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.13 0 0 689
Geranak az eronletevel is baj van! A Kispest ellen egy felidot sem birt vegig (legalabbis Csank szerint).
Előzmény: delpedro (688)
delpedro Creative Commons License 2000.08.13 0 0 688
Árpi!

Ez igaz, hogy aki firkál hétköznap, az hétvégén se fog gyönyörűen írni. DE szerintem Lipcsei, Gera, Tóth, Horváth, Földvári tud szépen írni (mint ahogy, Te is ezt vártad tőlük az idény elején). Szerintem a motivációval gond. Csanknak el kellene hitetnie, hogy Lipcsei a vezér. Ő irányítson, mutasson példát a következő generációnak. Gerának el kell magyarázni, hogy akkor lesz jó játékos, ha nem őnzőzik annyit.
Csiszár is jó képességű, nagy lövőereje van. Miért csak egyszer lő távolról meccsenként?
Ha többet lőne, a védők kilépnének rá, s így a csatárok is megjátszhatóbb labdát kapnának.

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.13 0 0 687
Na jo, egy smile mehet ;-))))))))))))))))
big l Creative Commons License 2000.08.13 0 0 685
SZEVASZ TE KIS F@SZ !!!!!!!!!!!

Na hogy tetszik az idei FRADI ?
Még egy kicsit fejlődni kéne a HERTA BSC - hez ,nem gondolod ?
Te kis F@SZ .
HAHAHAHAHAH

Ja , a győzelemre várni kell a 3. kerület elleni edzőmérkőzésig .
Tudod hogy hol van esélyetek ? A WC - N .

HAJRÁ HERTA BSC , HAJRÁ MAGYAROK !!!!!!!!!!!!

Előzmény: R.P.P. (679)
delpedro Creative Commons License 2000.08.13 0 0 684
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.13 0 0 682
Zold testverek!

Most ha ugyanolyan primitivek lennenk mint a nemreg meg itt fikazo lilak, akkor megindulnank a topicukba a mai produkciojuk utan. Ezegyszer hagyja ki mindenki a ziccert, mutassuk meg mi is az a FERENCVAROSI KULTURFOLENY!
Az se menjen most aki szereti oket b@szogatni, gyanitom nem az utolso vereseguk tehat lesz meg ra alkalama!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

delpedro Creative Commons License 2000.08.13 0 0 680
Ennél sokkal jobb játékot várunk el a Fraditól!!!
Hajrá Fradi!

Még szerencse, hogy a bajnokság komoly szakasza csak tavasszal kezdődik.

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.13 0 0 677
Most értem haza a pihenésbol. Visszaolvastam az egy hét alatti beírásokat (és beszólásokat). Majd holnap én is írok ehhez-ahhoz.

Most csak annyi, hogy, pénteken voltam Csíkszeredán valami helyi diszkóban, és mi volt az elso képek között, ami addigra kelloen letompult agyamhoz eljutott? Egy 12 év körüli srácon egy zöld-fehér hokimez. Odamentem hozzá, és megnéztem, jó-e (ez olyan székelyes...) a tippem. Szegény megrémülhetett elsore, de amikor egyértelmuvé vált, hogy egy Fradi jégkorong mez, és megdícsértem érte, megnyugodott, majd még egy kólát is vittem neki.
Voltak még ott a helyi bajnokcsapatból is, akik közül egynek, aki szegrol-végrol ismerossé lett, gratuláltam is a honi fradisták nevében (remélem ebben mindenki egyetért velem).

mash Creative Commons License 2000.08.13 0 0 676
elhuztem egy hétre Svájcba!!!
mindent bele!!!%!!!!

HAJRÁ FRADI!!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 675
Zotyo, Mash nem neked irta amit irt hanem a Rambonak.
Előzmény: Zotyó_d (672)
huculpastor Creative Commons License 2000.08.12 0 0 674
EX !

"Most, amikor van vegre csapatunk", irtad korabban, mit akarnak Jakabhazyek.
Javitani, jobbitani, mert van mit.
Sajnos megint ott tartunk, ahol negy eve minden evben. Osszeszedett-vedett tarsasag, jobb emberanyag, mint korabban, valoszinuleg osszeerik a rajatszasra. A kerdes csak az, miert van erre minden evben szukseg.
Ki az az orult, aki nem tartja meg a csapat gerincet - ha van neki - es kiegeszito embereket, jokat igazol, hoz fel az ifibol.
Ki az az orult vezeto, aki keptelen volt kitermeltetni negy ev alatt egyetlen sajatnevelesu jatekost ?
Elso meccsunkon en is "hullamoztam", onfeledten. Masodikat kisiklasnak tartottam, van ilyen, ha szedett-vedett uj cspatunk van.
Tegnap elfogyott a turelmem.
Igenis, Fradistakat a vezetesbe es a csapatba. Csak ez lehet az ut a celhoz, az igazi FRADIhoz.
Az elmut negy evert is felelnie kell valakinek.
Ez az ember Pancsics, de lehet, hogy holnap mar Torgyan is mellette lesz, Szabadi mar most is vehetne a kalapjat.

Előzmény: EX (434)
tommasi Creative Commons License 2000.08.12 0 0 673
Csak azt nem értem,hogy egy ferencváros
Miért igazolt ennyi fasz játékost?
Na meg egy leszerepelt eddzőt?
A keretetekben nincs 4-nél több értelmes játékos.
A csapatjáték nem üti meg a 2.vonal szintjét
sem.
Csank mit csináltat ugyan az eddzéseken?
Ez minden amit láttunk eddig?Nem sok.
Na meg Lipcsei!
Bocs de szerintem ennyit amennyit tőle láttam az elmult két meccsen,azt nagyapám is megjátszotta volna.Egy félidőt két meccsen még az öreg is kibírt volna.
Mert nemzetközi szinten biztos kiállitoták volna mindkét meccsen.
Lipi elért arra a szintre mint Hagi az EB-n.
Csak reklamál,meg magyaráz.
Nem hiába jött haza külföldröl.Itthon még el tudja magát adni.
Remélem azért nem lesz mindig ilyen szar csapatotok.
Zotyó_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 672
Mert nem volt utolsó ember. A bíró akárhová tévedhet! Ha a FTC 3-0 verte volna a Kispestet vagy a Győrt, az lett volna az irreális a játék képe alapján!

UI: a "hülyegyerek" téged minősít!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 671
Zotyo

3-4 golos vereseg a Kispest ellen realis lett volna???????????
Lehet hogy most sz@rok vagyunk de ne temessuk meg a csapatot, varjunk egy kicsit azt mondom.
Amugy akarmilyen sz@rul jatsszunk is, mindig van/lesz aki utazik videkre a csapattal.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Zotyó_d (669)
mash Creative Commons License 2000.08.12 0 0 670
hüjegyerek miért nem arról beszélsz, hogy az első 15percben Téger utolsó emberként elütötte a kitörő játékosunkat, Gerát, amiért csak sárgát kapott PIROS HELYETT?!??!?!?

Előzmény: RAMBO (667)
Zotyó_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 669
Ugyan már Lorincz_d!
Ez a FTC úgy szar, ahogy van. A bíró akárhova tévedett, a reális a Győr és a Kispest ellen is a játék képe alapján 3-4 gólos zakó!
Az viszont tetszett , hogy az Urbányi szerint a nagyon kemény munka miatt nem elég friss a FTC. DE! Az egyik KIESŐESÉLYES Győr iskolázta le őket, meg a nyövenyelősen bennmaradó Kispest. Ugyan már! Nézd meg a játékosállományt! Mit vársz ezektől? ( Kriston, Csoknai, Kardos, Vén, Rob, 10 évvel ezelőtt ilyen kaliberű játékos nevének hallatán rögögőgörcsöt kapott volna a FTC B-közép... )

Itt van mash! Ő jól látja a dolgokat: " ezekért menjek le Nyíregyházára?". NO COMMENT.

Hajrá GYŐR!

UI.: Lipcseit le kellett zavarni volna a faszba! De már a GYőr ellen is!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.08.12 0 0 668
Mint a Gyor ellen mi? Egy szabalytalan bekapott gol + egy meg nem adott bunteto...
Uncsi mar ez a hulye duma.
Előzmény: RAMBO (667)
RAMBO Creative Commons License 2000.08.12 0 0 667
Fradi - Kispest 2:2

Uraim!

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy Lipcsei Petit a szándékos kezezése után közvetlenül elkövetett "szerelése" nyomán (amikor hátulról MINDKÉT lábát kirúgta Szabó alól) miért nem zavarta fürödni a bíró?

Milyen kis pikáns a meg nem adott szabályos gól!

Sebaj! Hozzászokhatott mindenki az NB I.-ben, hogy a Fradi 12 játékossal fut ki a meccsre. Még így is sokkal jobb volt a Kispest.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!