Keresés

Részletes keresés

pipi Creative Commons License 2000.08.03 0 0 503
Változik a labdarúgó NB I jövő heti, negyedik fordulójának programja: az eredetileg augusztus 12-én, szombaton 20 órára kiírt FTC-Kispest Honvéd találkozóra a televíziós közvetítés miatt egy nappal korábban, pénteken 17.30-tól kerül sor. A Magyar Televízió ugyanebből a fordulóból az eredeti időpontban (augusztus 12., szombat, 17 ó) közvetíti a Lombard FC Tatabánya-Dunaferr SE összecsapást. Augusztus 19-én, szombaton, 17 órakor - az ötödik forduló találkozói közül - a Nyírség Spartacus-FTC mérkőzés kerül képernyőre.
huculpastor Creative Commons License 2000.08.03 0 0 502
Fiuk !

Gondoltam, hogy megszerzem az MLSZ-tol az un. "anti-rassz.." hatarozatot, illo, hogy a szurkolok tudjak, mi vonatkozik rajuk.
Na meg gondoltam, ha ugy van, ahogy az ujsagirok irogatjak, az alotmanyba utkozik, igy az alkotmanybirosaghoz akartam/ok fordulni vele
MLSZ nem tud egyaltalan rola.
HLASZ: igen, van egy tervezet, mindjart kuldik faxon /lassan 45 perce/, de ne lepjunk meg semmit, mert nincs lefogadva.
Ma 10-tol ul az MLSZ, az sem biztos, hogy napirendre kerul, monda a titkarsagvezeto.
Az ules elott meg kozli az alkotmanybirosagi szandekot fonokevel.
Na most, Kanizsan nem letezo hatarozat alapjan allitottak meg a meccset, a Vasast ugyanezen alapon buntettek.
Engem az haboritott fel a mult ev utolso meccsen, hogy az In-Kalosok levettek es elvettek egy szerencsetlen srac keltakeresztes polojat, meg nyakaban fuggo nagy /szamara sok penzbe kerult/ lancos keltakesztjet.
Lasz arra, hivatkozott, hogy milyen szigoritasok lesznek ebben a bajnoksagban, de a meccs vegen visszadtak valaki kozbenjarasara a cuccot. Egyebkenz elkoboztak volna.
Tipikus visszaeles az In-Kal-tol, torvenyt hoznak, alkalmaznak elore.
Beszeltem mostansag a keruleti rendorseg Kozrendvedelmi.., most irok majd nekik, hogy mit, miket engedelyezzenek a Fradi palyara. Ugye, torvenyileg csak az ot jelkep tiltott, tehat minden mas elvileg engedelyezendo.
Mit kerjek toluk ?
Na most beszeltem a JB irodavezetojevel, kerve a szoveget, ami alapjan a birok a szurkolok magatartasat megitelik, Drigan Gyorgy, ellegge pimasz hangnemben utasitott a HLASZ-hez, mert ok az o hatarozatukat hajtjak vegre.
Elarultam neki, hogy nincs hatarozat, csak tervezet.
Honnan beszelek ? Mondom, hogy egyszeru szurkolo vagyok, aki tisztaban akar lenni, jogaival, kotelessegevel. Mire o, ok nem kerulnek es nem kerulhetnek kapcsolatba a szurkolokkal.
Meg probalkoztam, de a "senkivel" nincs ideje foglalkoznia, meg odabokte, mivel Vasas szurkolo vagyok /mert tiltakoztam a TERVEZET alapjan tortent buntetesre/ kerdezzem meg Antal Petert, vagy a NS-t mert ok ismerik a szoveget.
Az, hogy tervezet, egyaltalan nem renditette meg,
az meg nem volt erv, hogy ha ok informaljak a meccs egyik resztvevojet, a masikat nem /a jatekos ugye szinten nem szamit/, akkor milyen jogon intezkednek tervezet alapjan...
Hossszu es remenytelen.
Fuggetlen szurkoloi erdekvedelmi szervezetet kell alakitani. Kesz.

delpedro Creative Commons License 2000.08.02 0 0 498
Hát nem is lehet mást várni attól a cigánynegyedtől.
Előzmény: EX (497)
EX Creative Commons License 2000.08.02 0 0 497
A köcsög Nyékládházi parasztok hathatós Diósgyőri segédlettel végig gusztustalankodtak a játékosokkal.De olyan szinten,hogy az egyébbként nyugodt és csöndes Horváth Peti is kurva anyázta őket.
delpedro Creative Commons License 2000.08.02 0 0 496
Gratula a Fradinak!
Bár a 3 nem túl sok, de remélem csak a hétvégére tartalékoltunk!
REszkess Győr!
Avanti Ferencváros!
Előzmény: ElitJaszub (495)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.08.02 0 0 495
Nyertünk 3 nyuszira
E.J.
mash Creative Commons License 2000.08.01 0 0 493
csak azért, mert holnap játszunk

ma a lilák csak a pénteki TV meccs miatt játszottak

delpedro Creative Commons License 2000.08.01 0 0 492
A problem csak ott van, hogy Pesten lesz a meccs. Egyébként minden stimmel(het).

Hajrá Fradi!

Akkor is!
Mi lett Nyékládházán?
A fenébe! Már nem volt jegy a VIP szektorba!

Előzmény: otkarika (491)
otkarika Creative Commons License 2000.08.01 0 0 491
Sziasztok!
Remélem vidéken nyerünk!
Ne hogy már csak a az ute nyerjen öt gollal.
Győr-FRADI:0-6
Már azér is HAJRÁ FRADI!!!!!!
mash Creative Commons License 2000.08.01 0 0 490
Labdajátékok • 2000. augusztus 1. 16:29 • Thury Gábor
FTC: Újabb szakosztályok szűnnek meg?

Az FTC egyesületi tanácsának határozata értelmében a klub július 5-től szünetelteti a 82 millió forint előirányzott költségvetésű (52 millió tervezett hiány) női kosárlabda-szakosztály működtetését, a jégkorong- és kerékpárszakosztály csak a tervezett költségvetési hiány csökkentésével működik tovább. A tervezett deficitet a többi 10 szakosztály együttesen vállalja magára.

A kosarasok közül Károlyi Andrea, Kalmár Nagy Dóra, Hagara Zsuzsa és Seres Éva még az ET július 4-i ülése előtt más csapathoz igazolt, az is köztudott volt, hogy Farkas Andrea, valamint a román légiós, Musat játékára nem tartanak igényt a szakosztályban. Miután kiderült, hogy a klubnál a szakosztályra nem tartanak igényt, a válogatott Csákány Emőke és Papp Krisztina a Soproni Postásba, illetve a a BSE-be távozott, Török Szilvia Diósgyőrbe, Bíró Eszter Kecskemétre írt alá, Csernyi Réka még nem döntött. Zsoldos András edzőt még egy évig érvényes szerződés köti az FTC-hez, de az egyesületnél nem tartanak igényt a munkájára.

- Ha hagynak dolgozni, szívesen teszem a dolgom - nyilatkozta a tréner arra a felvetésre, hogy gyakorlatilag ő már a MAFC férfi együttesének szakvezetője. Többet nem árult el, elmondása szerint nem szeretne "munkajogi procedúrába bonyolódni.”

A szüneteltetéstől - pontosabban fogalmazva a megszüntetéstől - megmenekült két szakosztályban az anyagi kérdéseket illetően a helyzet változatlan. S ha ez igaz, nem kizárt, hogy január elsejétől mindkét szakosztály megszűnik. Mihók Béla, a jégkorongozók szakosztály-igazgatója úgy tudja, a december 31-ével lezáruló költségvetést felülvizsgálják - más kérdés, úgy véli, ha az FTC a működtetéshez a módosítás után megígért 15 millió forintnyi egyesületi támogatást megadja, akkor nem lesz gond a tovább élést illetően. A közel 60 milliós költségvetésből eddig a klub 25 millió erejéig biztosított garantált hozzájárulást, ezt az összeget az ET ülésén 15 millióra módosították. Mihók kapcsolatrendszerének is köszönhetően a szponzorok mintegy 35 millió forinttal támogatják a jégkorongozókat. Takarékossági szempontból a 24-szeres bajnok FTC-nél ifijátékosok beépítését tervezik - ezért aztán az eredményességet nem is lehet majd számon kérni. Mihók racionálisnak tarja a közel egy hónapja hozott döntést. Egyrészt - megfogalmazása szerint "tulajdonképpen 10 millió forint miatt” - nem szüntették meg a szakosztályt, másrészt a megszűnés a sportág budapesti bázisának az elvesztését is jelentené. Ugyanakkor tény, hogy aláírási joggal a szakosztály-igazgató már nem rendelkezik, ez Szabadi Béla elnökhelyettes privilégiuma.

- Ha a sportegyesületi támogatást nem lépjük túl, akkor megmarad a szakosztály - mondta Schillerwein István igazgató. Az FTC a kerékpárosok mintegy 14 milliós költségvetését teljes mértékben központilag támogatta, a módosított 10 milliós összeget is szponzorok nélkül állja. A kérdés csak az, meddig?

delpedro Creative Commons License 2000.07.31 0 0 488
HAJRÁ ZÖLDEK!!!!!!!!

Mash!
Mi lesz holnap vidéken? Csak nem a Nyékládháza meccs? Van még jegy? Ha van akkor megyek. Remélem a VIP szektorba is van még hely.

Előzmény: mash (486)
mash Creative Commons License 2000.07.31 0 0 486
Hajrá FRADI!!!!

csak hogy elne süllyedjünk!!!!!

Megy valaki holnap vidékre????

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.31 0 0 484
Én is remélem...
Előzmény: Ráchel (483)
Ráchel Creative Commons License 2000.07.30 0 0 483
Nagyon kedves Fradista Barátaim!
Örülök, hogy ti nem csak sportban -amit egyébként imádok- hanem más értelmes dologban is tudtok nyilatkozni komolyan és értelmesen lásd cigánykérdés topic.
Remélem, majd meccsen valahogy kiderül, ki kicsoda.
Addig is mi vagyunk a legjobbak!
Hajrá Fradi!!!!!!!!!!!!!!!
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.07.30 0 0 482
Biztos akarom mondani Tutti

tutti avanti!!!áüáüá

HAJRÁ FRADIKA!!!

delpedro Creative Commons License 2000.07.30 0 0 481
ElitJaszub!

És mi volt ebben a poén? Hát az, hogy 15 tojás nem fér el a kezemben......

De nehéz volt ez a hétvége Fradi meccs nélkül.
Nekem ezek a nehéz napok.

Mindegy majd a jövő héten a harmatgyenge Győrt jól megpakoljuk. Lehet, hogy az RV új drapija is kész lesz addig. Ugye Danger?!!!!

Hajrá FRadi!!!
Avanti nonormale Verdi!

Előzmény: ElitJaszub (474)
huculpastor Creative Commons License 2000.07.29 0 0 479
Azert szegyelljuk magunkat meg a dozsasok is megtettek, hogy a Magyar Milleneum eveben a magyar Himnusszal kezdik a bajnoki meccseiket.
Mi meg egyfolytaban reszketunk, hogy lef..taznak bennunket.
Ezert semmifele nemzeti jellege nincs sem a klubnak ma, sem a lelatonak.
Jo, tudom, a lelaton mar van, vagyunk sokan.
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.29 0 0 478
SZEP VOLT FIUK!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ElitJaszub Creative Commons License 2000.07.29 0 0 477
Apropó!
A szombati Fradi - Győr 20 helyett 17-kor kezdődik. TV miatt.
E.J.
ElitJaszub Creative Commons License 2000.07.28 0 0 474
A két össze nem tartozó híred tetszett.
E.J.
Előzmény: delpedro (466)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.28 0 0 473
A Te infód biztos pontosabb, mert nekem azt mondták 7 körül volt a vége... De ki tudja honnan kezdték számolni, meg, hogy mit számoltak gólnak...
Szóval 6-0! Ki fog nekünk tétmeccsen gólt rúgni?!
Előzmény: Gonzales (Fradi) (472)
Gonzales (Fradi) Creative Commons License 2000.07.28 0 0 472
6:0 a vége
Adios
Előzmény: Valaki aki ott volt (471)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.28 0 0 471
Szünetben 3-0 (vagy 3-1, megoszlottak a vélemények). A célszemélyt még hívom meccs végén, az ő infóját adtam le most is.
Előzmény: mash (468)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.28 0 0 470
Es aztan felebred ;-)))))))))))

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Bai(l)y(eis) (469)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.07.28 0 0 469
Bailandoragazzo pedig 15 db nővel fordul be !:):)
mash Creative Commons License 2000.07.27 0 0 468
egyetértek

tényleg holnap játszunk Egerben???

Előzmény: Valaki aki ott volt (467)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.27 0 0 467
Hajrá Fradi!
delpedro Creative Commons License 2000.07.27 0 0 466
Akartál valamit?
Előzmény: ElitJaszub (465)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.07.27 0 0 465
delpedro!
:-)))))))))

E.J.

Előzmény: delpedro (461)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.27 0 0 464
SZEP VOLT FIUK!!!!!!!!!!!!
Jo kezdes, csak igy tovabb! Szerencsenk van hogy a Dunaferr-meccs kesobb lesz, remelem addigra meg jobban osszerazodik a csapat (mert azert a Hali elleni 4-0-at nem kell tulertekelni). Ha megvernenk a Gyort es a Kispestet is, 9 ponttal indulni... De szep lenne!
EX-szel teljes mertekben egyetertek, ennek kellene mindig lennie, nincsen ilyen meg olyan fradista, csak FRADISTA van es egyutt szurkolunk a csapatert! Sajnalom hogy nem lehettem ott, de egyszer ez is el fog jonni.
En is ugy hallottam hogy tobben voltak mint 10 ezren. Ujra lesz talan valamikro telthaz az Ulloi uton...
Egy dolognak kene meg csokkenie: az Ujpest-gyalazasnak. Talan ez is meglesz valamikor.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!