Keresés

Részletes keresés

EX Creative Commons License 2000.09.25 0 0 1648
Csatlakozom!
Ennél tömörebben én sem tudtam volna kifejezni a véleményemet!
A legutóbbi 2 hozzászólásoddal maximálisan egyetértek!
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1647)
Kertlay Z._ Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1646
Nyugdijas!

Ki fogtok esni.Ideje konyvetirnod a fradirol!Legyen az a cime hogy: NB II, NB III avagy a Fradi kovetkezo 100 eve :)

Axeea Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1644
Szívembol szóltál...
Előzmény: mash (1643)
mash Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1643
én nem utálom Árpit, csak nem szimpatizálok a nickjével

én sem szeretem a lilákat, de a FRADI MINDENEK FELETT!!!

Előzmény: Skywalker. (1642)
Skywalker. Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1642
Ne szövegelj!

Kivel veszekszik a fél kocsma? Kit útálnak, útáltak még a fradisták is(pl mash)? Ki hamisít nickeket? Ki szorul megint magyarázkodásra? Ki a hiteltelen? Kit vágtak ki még a moderátorok is vagy 3000-szer, hogy már azt sem tudja mi volt az első neve? Kiről nyílt tegnap "rajongói" topic?

Te, te ragya! A hozzászólásaid nagy része ellenséges hangnemű, gyűlölködő, vérlázító! Buta tumor vagy semmi más!

Azok a zöldek akiknek van valami sütnivalójuk eddig is megvetettek téged, nem kell "nyalnom" ehhez! Ez csak józan ész!

Előzmény: Uteresz Arpad (1639)
mash Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1641
köszönjük
Előzmény: Uteresz Arpad (1640)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1640
Urak!
Elnézést a sok off topicért.
Részemről befejeztem!

Hajrá FRADIKÁM!!!!!!!!!!!!

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1639
Srichelő (sky....)!

Milyen jó neked Netpatkány, mert én mindig csak rontok a helyzetemen, te meg minden hozzászólásoddal barátokat szerzel.

Ez igen! Végre egy tiszta ember!

Kár, hogy ezt csak magad gondolod, mert különben egy undorító pajor vagy!

Ta-ka-rodj in-nét!
Érted?

Hajrá Fradikám!!!!!!!!

Előzmény: Skywalker. (1638)
Skywalker. Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1638
Szerintem ezzel a hozzászólással csak tovább romlott a renoméd.....
Előzmény: Uteresz Arpad (1635)
Skywalker. Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1637
Axeea!

Jól van! :-)

Mobilról lassú a net. Gondoltam spórolok kicsit!

Előzmény: Axeea (1636)
Axeea Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1636
Skywalker

Máskor, ha észrevételed van egy állításommal, mondandómmal kapcsolatban, a leveled, hozzászólásod folytatásában ne címezz másnak! Kérlek ne légy gög, ha fikázni akarod Árpit, írj neki másikat, hogy ne legyen belole félreértés. Majdnem az lett belole...

Előzmény: Skywalker. (1634)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1635
Stichelő Netpatkány! (sky......)

Mivel eddig a CSATORNÁN jöttek tőled és az "ál" Sky-tól a barom lila állatságok és nem MAGÁNBAN, azért nem foglalkoztam veled!

De tudod mit?
Leszarlak nagy ívben, mert lila barom vagy és ráadásul a legagresszívebb és legostobább fajtából. Agyatlan és primitív!

Ajánlottam már, de most is mondom takarodj vissza oda, ahol eddig kuksoltál, mert veled egyre büdösebb a csatorna.
Primitív, faragatlan ember vagy, aki az állatokéhoz hasonló kombinációs készséggel rendelkezik.

Ha ilyen klasszul tudsz mindent, akkor az is lehet, hogy te magad hamisítod a nickedet és Kolompárét azért, hogy lejárathass engem, mert a DK tagok előtt már nem állsz meg!

Ezek után kár arról beszélni, hogy ki a féreg.
Te vagy az nagyképű seggfej, te bizony.

Nevetséges vagy, ahogy nyalsz a Fradistáknak, hogy mit csináljanak velem. Azt gondolod, hogy egy ilyen lila gennyre, mint te fognak hallgatni?
Ki vagy te, hogy fenyegetőzöl?

Annyira percre készek a válaszaid és a felvetéseid, hogy egyre inkább az a meggyőződésem, hogy te kreálod ezt a műbalhét!

Paranoiás barom! Foglalkozz csak a BM-es haverjaiddal és játszál csak továbbra is velük nyomozósdit!

Ugye neked volt a legnagyobb a pofád, hogy a Fradisták átmentek fikázni az uTE topicokba!
Ugye te mocsok?
Most te mit csinálsz itt? Takarodj innen!!!!!!!

Hajrá FRADIKÁM!!!!!!!!

Skywalker. Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1634
Axeea!

Hogy is szól a mondás? Embert barátjáról?

Megyeren meg győzzön a jobbik!

(Ön)magáraszaró!

Az ostoba magyarázkodásod senkit nem hat meg! Mit bizonyítasz a hülye levélmásolatoddal??? Ilyet bárki beirogathat! De még azt is el tudom képzelni, hogy te küldted magadnak, hogy utána itt vergődhess!

Érdekes, csak azt a két embert hamisítják akikkel folyamatosan hmm... "harcolsz". Érdekes, mindkettőnek és neked is freemail címe van. Érdekes, most egész más módszerrel idézel azokból a bizonyos "levelek"-ből. Ha megkérdezhetem, legelőször miért nem tetted ezt? Miért volt szükséged 3 hozzászólásra, hogy kifejtsd: "levelet" írtam neked? Csak nem azért mert elfelejtettél átjelentkezni és ahelyett, hogy mint álSky írnál, balek módján megdöntöd magad? Valamint, ha mindig tisztába voltál azzal, hogy engem valaki hamisít és azt is tudtad, hogy ez csak egy ostoba zrika amire te direkt nem reagálsz akkor miért idézted be mégis azt a levelet amit az álSky-tól "kaptál"? Hirtelen miért érezted azt, hogy pont most, pont erre kivételesen reagálnod kell? Akkor hirtelen azt hitted, hogy most mégis az igazi írt? Ugyan már!

Undorító vagy, jellemtelen, és csaló!

Fradisták, ha ezek után magatok közé tartozónak érzitek ezt a férget, akkor magatokról állítotok ki szegénységi bizonyítványt! Lássuk mit is diktál a legendás Fradi szív! Lássuk mit jelent a 3 E betű! Vagy rátok ezek nem jellemzőek, elviselitek, hogy egy ilyen féreg közétek tartozzon?

HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!
HAJRÁ LILÁK!!!!!

Előzmény: Axeea (1633)
Axeea Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1633
Hali
Ez az eredmény nagyon jó, de a játék nem volt az. Sajnos már nem vagyok optimista, egy gyozelem, még nem jelent semmit... Adja Isten, hogy ne legyen igazam. Ami pedig titeket illet lila állatok : két meccs - 1 pont. Nem volt túl nagy a pofátok? Nem tudjátok meghúzni magatokat? Már alig várom a lila majmok - Fradika meccset. A cigánytelepen (Megyeri út) verünk ki titeket a kupából!
Beszélgettem egy exújpesti, jelenleg Dunaferr szurkolóval. (Hátat fordított gyökér csapatotoknak - nem kirívó eset, hiszen három sötétmúltú embert is ismerek, kik közül mára csupán egy maradt az Újpest mellett- legnagyobb örömömre.) Állítása szerint, nem bízik a jelenlegi Újpestben. Ha már o sem...
Előzmény: big l (1624)
mash Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1632
Én itt vagyok!!!!

Hajrá FRADI!!!

béna egy brigád az NB1.hu!!!
még egy képet sem tettek fel!!!

Előzmény: Törölt nick (1631)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1630
Természetesen én is érzékeltem és érzékelem, hogy Kertlay Kolompárt és Strichelő Sky-t hamisították és hamisítják, soha nem is válaszoltam az "ál" provokációkra, mert úgy gondoltam, hogy túl gyenge dolog lenne. Nem szorulok ilyenre.
Ez a reagálásom is csak azért volt, mert magánba érkezett a levél!

Ha valaki ennek az ellenkezőjét be tudja bizonyítani, akkor kérem tegye meg!

Azt sem feltételeztem, hogy a lilák "dicső" élcsapata ilyen módszerekkel dolgozik, mert úgy gondoltam bőven elég az a plénum, amit a topicok nyújtanak.

Ezek után minden liluka azt gondol, amit akar.
Ha lehet az újpestiekről még lesújtóbb lett a véleményem!


Íme a teljes egészében bemásolt levél, amit kaptam:

Dátum: Sun, 22 Sep 2000 13:14:38 +0200 (CEST)
Feladó: Sky valker
Címzett: utereszarpad@freemail.hu

--------------------------------------------------------------------------------

Sok zöld agyú tetű!

Mit akartok tőlem? Mondom, hogy az ülőhelyen leszek a haverjaimmal együtt és lesz velem egy zöld haverom is.
Keressetek csak meg, ha van rá időtök és energiátok. Én nem segítek benne........

Egyébként meg az év szívását fogja produkálni az NB II-es csapatotok.
Ha sokalljátok a jegy árát akkor hallgassátok rádión keresztül, csóró koldusok.
Kéregessetek!!!!!!!!!!!
:)
Jobb lenne ha magatokba szállnátok és elgondolkoznátok, hogy hova juttattátok a szar csapatotokat és magatokat.

Előzmény: Skywalker. (1618)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1629
H
A
J
R
Á

F
R
A
D
I
K
Á
M
!
!
!

0:3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ic so tajm Creative Commons License 2000.09.24 0 0 1628
szerintem meg igy is kiestek.
mash Creative Commons License 2000.09.23 0 0 1627
képek postázva!!!

HAJRÁ FRADI!!!!

delpedro Creative Commons License 2000.09.23 0 0 1626
Úgy kellett már ez a győzelem, mint egy falat kenyér. Dupla az örömöm, mert pont ezeket a nagypofájú, nulla cselekedet győrieket poroltuk el.

HAJRÁ FRADI!

Most leszek kiváncsi, hogy mennyi győri paréj jön ide. Jól Rábasztatok!

big l Creative Commons License 2000.09.23 0 0 1624
Na végre !!!!!!!4
Erre vártam .
Remélem hogy továbbra is így , vagy még jobban fog játszani a Fradi !
CH68 Creative Commons License 2000.09.23 0 0 1623
Azt magyarázza nekem meg valaki, hogy miért kell megfenyegetni a játékosokat ahhoz, hogy küzdjenek? A haladás utáni meccs után történt, ami történt. A kohászok ellen küzdöttek, most meg küzdöttek és nyertek. És az a baj, hogy tényleg nem a Csank talált ki valami újat vagy jött néhány szuper profi játékos. Nem! A szurkolók befenyítettek a játékosok elkezdtek küzdeni. Nonszensz. Ez hosszútávon nagyon érdekes kérdéseket fog felvetni.

Ui:
Mi ez a külön metró dolog a Szeilertől?

tutajos Creative Commons License 2000.09.23 0 0 1622
a szokásos kérdés ha ezek a játékosok igy is tudnak játszani akkor edig mi a lofasznak titkolták ezt 3:0 a vég eredmény .Kár hogy a 88.percben nem ment be a kapufárol a labda.
Előzmény: tutajos (1621)
tutajos Creative Commons License 2000.09.23 0 0 1621
2:0 vezet a fradika 20 perc van vissza
Előzmény: tutajos (1620)
tutajos Creative Commons License 2000.09.23 0 0 1620
1:0 vezet a fradika.lázadnak a györi parasztok
Előzmény: huculpastor (1619)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.23 0 0 1619
Az nb1.hu-ra leadtuk delelott Gal Laci rovidebb, Kovacs Kalman hosszabb interjujat. Remeljuk hamarosan felrakjak.
Skywalker. Creative Commons License 2000.09.23 0 0 1618
Fradisták!

Áruló van köztetek! Kígyót melengettetek a kebleteken! Utolsó hamisító szemétláda alak, nem volt elég neki, hogy vagy 3000-szer kimoderálták, nem! Most azért küzd, hogy a lilák után a fradisták ellenszenvét is kivívja! Ő az árpi gyerek! Itt a bizonyíték: http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9022830

Azon igyekszik, hogy mindenkit összeugrasszon!
Egyszer zöld, másszor lila, harmadszor?
Mit érdemel az áruló?

Zig_d Creative Commons License 2000.09.22 0 0 1617
robi25

"Ahol megjelensz ott lehül a levegő:))))))"

Ezt sajnos nem értem... :(

Zig

Előzmény: robi25 (1616)
robi25 Creative Commons License 2000.09.22 0 0 1616
Ahol megjelensz ott lehül a levegő:))))))
Előzmény: Polyci (1614)
Zig_d Creative Commons License 2000.09.22 0 0 1615
Feleim!

Készen van a Szeilerrel készített interjú az nb1.hu-n a Dferr elleni meccs beszámolója körül!
(További vélemények érkeznek még amint gépre kerülnek a diktafonról!)

A nyitóoldalunkat átstruktúráltattam a könnyebb kezelhetőség és letölthetőség kedvéért!

Holnap Győr, hasonlóan az eddigiekhez: beszámolóval.

mindörökké:

Hajrá Fradi!

Zig (Greenternet)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!