Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1412
Fradi szurkolók, testvéreim! Az a javaslatom, hogy a csapatunkat érvek nélkül fikázók szövegeire NE ÍRJUNK SEMMIT! Mintha nem is léteznének, mert nincsenek is, NINCSENEK IS. Mi ezzel is mutassuk meg a különbséget a többi topichoz képest! Üdv.
pipi Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1411
Nemzeti Sport (kicsit ellent mond a Magyar Hírlapnak)
pipi Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1409
Olasz csatárra vár a Fradi
2000 szep. 13 - Forrás: Magyar Hírlap

Az OFK Belgrád középpályását, Davor Knezt tesztelik a héten a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetői, a jövő hét elején pedig Andrea Tonici személyében olasz csatárt várnak próbajátékra. Keddre várták, de már hétfőn megérkezett Davor Knez, az OFK Belgrád 27 éves irányító középpályása. Az első edzés után Csank János vezetőedző elmondta: képzett futballista Knez, ám hogy igazi erősítést jelent-e, az majd néhány napi közös munka után derül ki.

Szeiler József, a Fradi klubigazgatója szerint nem kell senkinek attól tartania, hogy az Üllői úti stadion átjáróház lesz a külföldi játékosok számára. Az alig egy hete kinevezett vezető leszögezte: csak abban az esetben szerződtetnek külföldi futballistát, ha tényleg erősítést jelent, és arra a posztra nem tudnak minőségi magyar játékost igazolni. Nagy reményekkel várják ugyanakkor Andrea Tonicit, aki az olasz bajnokság B osztályában szereplő Cesena játékosa, és az elmúlt szezonban 11 gólt szerzett. A 19 éves csatár már kedden itt lett volna, ám a menedzsere telefonált, hogy az elmúlt fordulóban kisebb sérülést szenvedett, ezért várhatóan csak a jövő hét elején érkezik Budapestre. Arra a kérdésre, hogy miért kell egy olasz bajnokságban szereplő csatárnak próbajátékon részt vennie, Szeiler így válaszolt: azért, mert nem tudják, hogy a 11 rúgott góljából mondjuk 10 nem büntetőből született-e.
Szeiler biztatónak ítélte meg azokat a tárgyalásokat, amelyeket a leendő befektetőkkel folytat, és azt reméli, októberre konkrétumok várhatók ezek nyomán is.

.Kertlay Z. Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1408
Egy dologert rimankodunk itt Amerikaban:
Szivjatok akkorat, hogy kiessetek az alapszakaszban az elitbol.
Hajra Hali!
Senki nem kivancsi ratok, rohadt allamilag dotalt fergek!

Hajra Ujpest!
Zozo

delpedro Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1407
Speciel Keller kérdésben nem tudok állást foglalni, ugyanis nem láttam vagy 4 éve játszani. De a véleményem nekem is az, hogy egy játékost a teljesítménye alapján, s ne a kora alapján kelljen megítélni. Wisey nagyrészben jó példákat hozott, talán csak Kozmán vitatkoznék.
Előzmény: Wisey (1406)
Wisey Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1406
Egy levezető Keller még mindig többet ér jónéhány játékosnál a jelenlegi keretből. És a rutinjára szükség van.
Csak néhány hasonló korú játékos az idei NB1-ből: Vincze Pilu, Kiprich, Gelei, Szalma, Lengyel, Kozma... Nem rossz névsor, szerintem.
Ha már nem tudunk (pénz híján?) "sztárt" igazolni, még mindig jobb egy korosodó Keller, mint egy Kriston :-)
Remélem, Keller olvasta ezeket a sorokat, és hajtani fog szívvel-lélekkel :-)
Előzmény: miksi (1403)
miksi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1405
Ilyen pechünk is csak nekünk lehet, hogy a Hali pont most cserélt edzőt. Ilyenkor általában (egy-két meccsre) minden csapat megtáltosodik. Remélem, a Hali nem fog!
Előzmény: delpedro (1404)
delpedro Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1404
HAJRÁ FRADI!!!!!

Mash!

Veled meg mi történt? Mindjárt írok valami kurta-furcsát a moderátornak.

Mostanában úgy látom nagyon sok barom bátorodott itt fel, hogy belerúgjon a Fradiba, ahelyett hogy a saját portájukon néznének körül.
Mert én pl. nem verem a nyálam a vasas topicban, hogy egy nemzetközi tétmeccsre miért csak 2 ezren mennek ki, s miért kell ehhez a Népstadiont kibérelni. Meghogy a komcsi Katona vajon miből nyomatja a csapatot.

RESZKESS HALI, MERT GYŐZ A FRADI!!!

miksi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1403
Qrva nagy erősítés lenne egy levezető Keller, nézzétek meg, hogy a Lipcsi is milyen bomba formában szaggatja az istrángot, csakúgy, mint amikor legutóbb (kölcsönben) itthon volt. Végigalibizett egy szezont! Ja, bocs most a Tatabányának rúgott egy gólt. Nagy dolog, ha valóban akarna/tudna (?) még játszani, az ő képességeivel minden második meccsen kéne. Csak egyszerűbb azt eljátszani, hogy engem vdekező középpályásnak küldött ki az edző, és én olyan marhafegyelmezettvagyoktatikailag, hogy akkor is ezt csinálom, ha szemben nem is támad senki!
Előzmény: 1.0 (1399)
mash Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1402
mint topic gizda gazda mondom, menj innen!
Te kezdtél itt jópofizni, én meg úgy döntöttem, hogy huzz innen!!!
:))))

a primitiv bunkó meg te vagy

Előzmény: sui juris (1401)
sui juris Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1401
Tudod a primitív emberekkel lehet vitatkozni , csak nem szabad.
A hozzád hasonlóan primitív emberekkel nem szabad vitatkozni.

Egyébként ez egy nyilvános fórum , tehát az ír ide aki akar.

Üdvözlettel : Sui Juris

Előzmény: mash (1398)
pipi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1400
az a hír járja, hogy van pár szerb(montenegrói) középpályás próbajátékon nálunk, nem játszottak?
Előzmény: 1.0 (1399)
1.0 Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1399
Középpályán játszott, a 2. félidoben. A 4. gólpasszt o adta. Nem volt bomba formában.Azt nem tudom, mennyire konkrét a dolog, de azt mondják az okosok, hogy o lehet az egyik erosítés októberben.

Döme (Greenternet)

Előzmény: Wisey (1397)
mash Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1398
az utolsó sor az olyanoknak szól, mint te!!!!
nem kötelező ideírni, el is lehet húzni a francba!

Hajrá FRADI!!!!

Előzmény: sui juris (1393)
Wisey Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1397
Tényleg???

Akkor rosszul jegyeztem fel magamnak :-)
Köszi hogy szóltál! Biztos voltam benne, hogy szerdán lesz... na most már mindegy :-)

Egy Keller Józsi-féle játékos nagyon hiányzik ebből a csapatból, bár Lipcsei hazatérte segített a helyzeten. Milyen formában van Keller? Már csak Simon hiányozna mellé, és remek védelmünk lenne :-) De tényleg szóba került a leigazolása?

Előzmény: 1.0 (1396)
1.0 Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1396
Hello!
Sokat ne gondolkodj rajta, ma volt! 2-4 ide. (1-2). Közepes színvonal, közepes játék, lelkes ellenfél, sok elpuskázott lehetoség, stb.

Második félidoben játszott a Kriston és KELLER is. Állítólag nem véletlen. Jól játszott Rob (néha), Gera (legjobb), Vén.
Remélem nemsokára az NB1.hu is közöl valamit a jelentésembol.
Szebb jövot!

Döme (greenternet)

Előzmény: Wisey (1395)
Wisey Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1395
Megy valamelyik kocsmatöltelék holnap a BTC elleni derbire?
Én még gondolkozom rajta...
sui juris Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1394
Amit írtál az valóban igaz.
Abban azért nem lennék ennyire biztos , hogy a Fradi bajnok lesz.
Azt szerintem nagyon jól látod , hogy mig régen a Fradiban játszani jelentett VALAMIT , ma már a játékosokat ez nem nagyon érdekli(Tisztelet a kivételnek).
Az a méltán híres FRADI SZÍV már nincs meg ezekben a játékosokban. Miért is lenne hiszen nem Fradi nevelésű játékosokról van szó.

Üdvözlettel : Sui Juris

ui.:"Egy a lényeg: FRADI volt, FRADI lesz,
míg a földön ember lesz!!!!!!!"

Azért azt se felejtsd el hogy az sem mindegy milyen Fradi lesz mert az nem kétséges hogy a mostani játékosok a régieknek még a cipőjét sem pucolhatnák.

Előzmény: Lócika (1382)
sui juris Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1393
Érdekes amit írsz.
Tudod én nem vagyok sem Fradista , sem Újpest,sem Kispest szurkoló.
Én a jó és szinvonalas MAGYAR focinak szeretnék szurkolni.
Engem csak az döbbent meg a topik olvasásakor , hogy a Fradi szinvonalesésével fordítottan arányos az emlékezetetek javulása.
Ami ezt a vidéki gyökerezést illeti , feltehetőleg csak itt a topikban engeded meg magadnak , szemtől szemben egyedül nem.
Ja és azt jó lenne már észrevenni , hogy Fradi abban az értelemben mint a 60-as 70-es években már régen nem létezik.

UI.: Most látom csak hogy a Vidéki gyökér az aláírásod.
Szia vidéki gyökér

Üdvözlettel : Sui Juris

Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1392)
sui juris Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1391
Hát arra kurva büszke lehetsz , hogy az utcán nincs ellenfeletek.
A pályán viszont ti nem vagytok ellenfelei senkinek , és a fociban ez utóbbi számít.
Te primitív bunkó.
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1389)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1390
Gala ezt a dumat tenyleg ne nyomasd itt a Vasas-topicban lehet hogy jo de itt nem vagyunk ra vevok.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: GALA (1386)
Somi1 Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1388
A munkatársam meg van arról gyozodve, hogy kiesik a Fradi, vagy ha mégsem azt csakis Kisgazda támogatásnak köszönheti. Nem hinném, hogy így lesz. Ja és o Haladás szimpatizáns.

Hajrá Fradi!!!

Somi

GALA Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1386
Azért ez kicsit álmodozásnak tűnik , és ne felejtsd az ujpest milyen meccsek után botlott , miért kellene ott vészharangot kongatni . A fradi meg 2 éve a porban , minden arrajáró beletörli a cipőjét , pufi meg hányja a falra szöveget Ti meg hagyjátok...

Komolyan nem ismerek rátok, hol van ilyenkor a nagy fradi-tábor ?? Nováknak meg Vargának mennyiért nekimentetek,most meg...

Előzmény: Lócika (1382)
hools Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1385
Már éppen hiányzott, hogy megjelenjen valami hozzád hasonló. Miért nem nyitsz egy Kerület-topicot? Ja, mert nincs csapat... Sorry.
Üdv
hools
Előzmény: irokéz (1383)
1.0 Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1384
Kosz Mash!

Ezt csak azert irom, hogy Lorincnek, kozelebb legyen az 1400 :-)

Ugyis felhivlak.
Mar csorog is. Hallod?

Dome

Előzmény: mash (1362)
irokéz Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1383
Szerencsétlenek,
ugyan vegyétek már észre magatokat, itt (is) tépitek a szátokat, miközben még csak gyalogok sem (szándékosan nem "parasztok sem"-et írtam) vagytok a táblán! Torgyán doktor az arcotokba szarik, ti + itt tárgyalgatjátok, hogy fúj de büdös van, de egyikőtöknek sem jut eszébe odébb húzni a képét. Ennyit tudtok.

Hajrá Kerület!

Lócika Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1382
Sajnos a játékoskeret, amivel nekivágtunk az idénynek nem volt a legjobb, de szerintem, ha a szünetben igazolunk 1-2 játékost bajnokok lehetünk. Ehhez viszont az is kéne, hogy a pályán lévo játékosok tisztában legyenek azzal, hogy ok nem egy csapatban játszanak, hanem A FRADIBAN. Az sem ártana, ha több szerencsénk lenne és nem lennének nagy sérüléshullámok.
Van még egy dolog amirol mindenképpen szólnom kell. Ez pedig a Nemzeti Sport acsarkodó cikkei a FRADIVAL kapcsolatban. Próbálnak válsághelyzetet teremteni, befolyásolni az olvasók véleményét.A FRADI meccsekrol mindig elferdítetten írják le a valóságot (pl.:a Lombard elleni meccs). Az egész Nemzeti Sport egy szemét kommunista banda. Az újpest meccseknél pedig pont fordított a helyzet, pl.:a Pécs elleni meccsük, az 1-1-es döntetlen ellenére agyba-fobe dicsérték oket.Undorító.

Egy a lényeg: FRADI volt, FRADI lesz,
míg a földön ember lesz!!!!!!!

szaki2 Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1381
Lorinc !

Majd lekkozelebb...

Előzmény: Lorinc_d (1356)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1380
Igaz, mert áron alul adták el mindegyiket! A seggbe lenne a Dunaferr, ha ezek játszanának! És tök mindegy ki lenne az edzőjük.
Előzmény: hools (1378)
Lócika Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1379
Hello mindenkinek!
Még új vagyok a honlapon, de régi, fanatikus fradista. A Hali ellen gyozni fogunk!
Hajrá Fradi!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!