Keresés

Részletes keresés

delpedro Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1446
ISTENI SZIKRA!

Hrutkát vissza a Fradiba!!!!
Az olasz gyerekre kiváncsi vagyok!
Kriston el innen.

RAGAZZI VERDI! AVANTI! Meggyalázzuk a lilákat.
LALALALLALLá rohadt mocskos viola! lalalalala

Előzmény: Wisey (1445)
Wisey Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1445
Persze, hosszú távon nem számítok rá, de 1-2 évig segíthetne.
Hrutkának viszont még jobban örülnék! Főleg, ha végre egészséges. Ő legalább még fiatal, és tud szabadrúgást lőni, jól fejel, van egy kis rutinja is.
Előzmény: miksi (1444)
miksi Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1444
"még mindig jobb egy korosodó Keller, mint egy Kriston "
Ebben 100%-ig egyetéretk veled. nincs is nekem a Józsival semmi bajom, de nem gondolom, hogy a külföldi pályafutásukat befejező, a fociból nyilvánvalóan kifelé menő játékosok lennének a jó megoldás. perzse van ellenpélda, Vincze Pilu, Kiprich, stb. de ezek azt hiszem, inkább kivételek.
Viszont a Hrutka nem lenne hülyeség...
Előzmény: Wisey (1406)
1.0 Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1443
Uraim!
Az NB1.hu-n az FTC banner alatt ott a tudósítás a BTC meccsről!.

Döme (Greenternet)

hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1439
Pontosabban: járt-e valaki mostanában a klub hivatalos honlapján? Kérdésnek szántam
Előzmény: hools (1438)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1438
Semmi baj, lesz még jobb is. Amúgy: járt valaki mostanában a www.ftc.hu-n, a klub hivatalos honlapján. Na, az ciki. A legutolsó frissítés 1999. augusztus. Pedig azóta történt egy és más.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools
Előzmény: Bai(l)y(eis) (1436)
GALA Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1437
"When a coach makes the players work hard," Sacchi said, "of course the players are going to hate him. If a club has the chairman go round and ask the players if they are happy, what kind of club is that? A badly-organised one."

ugye ez igaz fordítva is ?

Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1436
Grazie! Sajnos elbaszták.

Erre mondtuk mi! Hogy nembaj csak tették volna mögé: Ragazzi Veri (a lilákat) :)

Folyamatosan fugunk módositani rajta,nem kell aggódni nem marad ilyen szar(remélem)
Csak kicsit elkapkodtuk..nahát ez van..mindegy..
Andreo !! hallod? :)

A Greenternet sem hibás valszeg vmelyik aranyos nb1.hu-s nem tudd rendesen irni!

Na üdv HAJRÁ FRADI!! ÉS jöjjön már az a talján a
Kristin helyett!!:):)

RAGAZZI VERDI AAVANTI!!

hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1435
Semmi gond, nem vagyok sértodékeny :)))
Amúgy kíváncsi lennék, kik lesznek az erosítések még, akikrol Szeiler Józsi beszélt, meg milyen multinacionális vállalatok jönnek támogatni. Errol kéne valami infó.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools
Előzmény: Lorinc_d (1434)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1434
Felreertheto voltam, nem neked hanem inkabb ugy altalanossagban irtam amit irtam.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: hools (1432)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1433
Hello Bai(l)y(eis)!
Nem akarok belepofázni, de megnéztem a csoportod beharangozóját az nb1.hu Greenternet linkjén.
A beszkennelt szöveg elég nehezen olvasható, de amit szerintem Ti is kijavítanátok: Raggazzi Veri (s nem Verdi) szerepel az elején. Csak úgy szóltam.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: Bai(l)y(eis) (1429)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1432
Egy szóval nem állítottam, hogy rossz, csak a tényeket ismertettem. Adja az ég, hogy egy új csillagot találjunk, s nálunk játszon!
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools
Előzmény: Lorinc_d (1431)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1431
Azert mert a 3. osztalyban nyomja meg lehet jo. En voltam kint francia 3. osztalyu meccsen, es nem volt rosszabb mint egy NB1-es... Tehat az olasz 3. osztaly sem valoszinu hogy olyan kutyauto lenne az NB1-hez kepest.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: hools (1430)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1430
Andrea Tonici a neve, és valóban lehet olasz játokosunk - már ha marad, mert elotte a vezetoség jól megszemléli, mit tud. Ha minden igaz, jövo héten érkezik, legalábbis ezt írta a mai Hírlap.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: Bai(l)y(eis) (1429)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1429
Mi a neve? Lesz olasz játékosunk! Hurrá!

Tettszeni fog neki a drapink? remélem..

RAGAZZI VERDI!

hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1428
Utánanéztem ennek az olasz gyereknek az interneten. A Cesena valóban tavaly esett ki a B-ligából, most a C1-et vezeti. A fiatalember csatár, januárban lesz 20 éves. Valóban rúgott 11 gólt az elozo szezonban, bár nagy a gyanúm, hogy a tartalékban, az elso csapatban ugyanis nem szerepel, csak a másodikban.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hogy mikre nem érek rá, amikor pedig dolgoznom is kéne... :)
hools
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1427
A Megyerin lesz a meccs.

Szuper Levi 3 eves szerzodest irt ala a Calgary Flames-szel!
HAJRA LEVENTE!!!!!!!!!!!!
AZ ELSO MAGYAR JEGKORONGOZO AZ NHL-BEN!

Előzmény: pipi (1426)
pipi Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1426
FRADI-Újpest vagy Újpest-FRADI ?(mert már olvastam mindkettőt)
Előzmény: hools (1424)
Skywalker. Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1425
Igen, ez valóban több mint érdekes....

Egyébként meg miért aggódtok? Most őszintén nem mindegy, hogy most, vagy csak a következő fordulóban estek ki, teszem azt a Debrecen ellen?

Viszont így legalább lesz ismét Ute-Fradi!!

Attól tartok, hogy a szép új stadionunk is "felavatása" is megtörténik...:-((((

Előzmény: hools (1424)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1424
Nem akarom azt mondani, hogy direkt, vagy hogy csaltak, de ez a sorsolás egy röhej. Itt van az egész:
Marcali-MTK Hungária
Vasas-Veszprém
Bodajk-Lombard Tatabánya
Nyírség-Pécs
Videoton-Kispest Honvéd
Kistarcsa-Balassagyarmat
Csepel-Siófok
BVSC-Gyor
Tápiószentmárton-Pápa
Kaposvári Rákóczi-Szolnoki MÁV
Haladás-Hévíz
Sátoraljaújhely-Zalaegerszeg
Kisvárda-Dunaferr
Debrecen-Eger
BKV-Bonyhád

ÉS: Fradi-Újpest!
Ez kész vicc! Hát milyen meccsek lesznek ezen kívül?!

GALA Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1423
Hányszor kaptatok ki otthon az elmúlt 1,5 évben ?
és kiktől ( siófok , győr...)

Nincs több kérdésem ( egyébként ellenünk sem gyakrant villantottatok , de én nem bántásból írtam hanem aggodalomból még ha nem is hiszed ).

Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1389)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1422
Hát akkor már október 4-én el meg kell ütni a lilákat. Legalább nem lesz akkora az arcuk.
Azért érdekes: MTK-Marcali, Vasas-Veszprém, Dunaferr-Kisvárda. Na, mindegy, úgyis nyerünk :)
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: Lorinc_d (1421)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1421
Hat a Cesena tavaly meg a masodosztalyban nyomult ezek szerint kiestek.

A Kupaban meg osszesorsoltak mar megint minket az Ujpesttel, rogton az elejen, az MLSZ ELMEGY A PICSABA!

Előzmény: hools (1418)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1420
A Hamart ne, ha lehet valami beleszólásom :) Most az olaszok ellen tényleg jó volt, de általában valami borzalom. Olyan nekünk is van: ott a Nagy Norbi :)
Amúgy Hamar már megegyezett a Beitarral, marad.
Hrutka viszont jó lenne, télleg.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: Törölt nick (1419)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1419
Szerintem Hamar Pistit kellene leigazolni, neki nincsen csapata. Ahogy Hrutkának sem. Így kellene erősíteni, nem nevesincs dzsigolókkal. Még ha olasz is.
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1418
No, megnéztem a mai Sportfogadást, az Olasz B-ligában nincs a Cesena. Akkor honnan jön a mi új csillagunk?
1.0 Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1417
Javaslom egy ismerosöm módszerét: a komplett középiskolai adatbázis háromszor bemásolva egy excel fájlba (8mb) ugrik a kollega mail-jére.
Korlátlan hozzáférés+sávszélesség nem árt hozzá.
Döme (greenternet)

Előzmény: Polyci (1415)
1.0 Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1416
Aha. Azt hittem rá, vmi ifista, akit nem ismerek. Tényleg nem nyújtott semmit. Egy félidot játszott.

Döme

Előzmény: hools (1414)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1414
Ezt meg a Színes Sport írja:
"A találkozón még nem lépett pályára az az olasz játékos, akinek az érkezését kedd délre várták a Fradi vezetoi - talán szerdán már az Ülloi úton lesz, és együtt edz a csapattal. A labdarúgó kilétét egyelore homály fedi, csak annyit lehet tudni róla, hogy irányító középpályás a posztja, a jelenleg az olasz harmadosztályban szereplo Cesena játékosa és egy hetet tölt Budapesten.

Davor Knez viszont már bemutatkozott. Az OFK Beograd csapatától érkezett középpályás szintén egy hétig látogatja a Fradi edzéseit. A jugoszláv labdarúgó elmondta, hogy a középpálya minden posztján otthonosan mozog, de a jobb oldali felfutó feladatkörében érzi magát a legjobban. Csank János, a Ferencváros vezetoedzoje azonban a BTC elleni mérkozés után kijelentette: a játékos ,,vékony" a Ferencvároshoz, ezért nem szorgalmazza a megszerzését"

Most akkor a Cesena másod vagy harmadosztályú? Utána kellene nézni.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools

hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1413
A jugó középpályás már nem vált be, a BTC meccs után azt mondta a Csank, hogy vékony a Fradihoz. Erre az olaszra kíváncsi vagyok, bár volt nekünk már dán királyfink is (emlékeztek Christiansenre?)
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools
Előzmény: pipi (1411)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!