Keresés

Részletes keresés

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.10.01 0 0 1720
Hucul!

HA tudok, akkor megyek! Bár éppen tv-t megyek venni, de lehet, hogy azt sikerül előbb letudni! HA nem, akkor sorry!
E-mail megy!

Előzmény: huculpastor (1717)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.10.01 0 0 1719
Holnap?
Előzmény: huculpastor (1717)
delpedro Creative Commons License 2000.10.01 0 0 1718
Ha jól tudom tölünk Andreo fog menni.
Előzmény: huculpastor (1717)
huculpastor Creative Commons License 2000.10.01 0 0 1717
Robi(16-os) !

Igen, el, holnap nezem meg anyagodat atkuldom az nb1.hu-ra, bar most marha lassan dolgoznak.
Mindensetre koszonjuk.
Berliner 19 ora ez szol neked, Valakinek, meg a Ragazziknak, Mash-nek.

Előzmény: Robi(FTC16-os) (1715)
delpedro Creative Commons License 2000.10.01 0 0 1716
Mash!

HOL VANNAK A KÉPEK????
4 évente egyszer üres a postaládám. Most is!
:-)))

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.10.01 0 0 1715
Hucul!

A hotmailes címed él, vagy valahova máshova küldjem a Csíki beszámolót? Ugyanis ma vettem a fáradtságot és megírtam.

Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.10.01 0 0 1713
3 pont!!!!!
delpedro Creative Commons License 2000.10.01 0 0 1712
Szegény Földvári, akit mindig istenítünk, miattunk (RV) kapott sárga lapot, mert visszarúgta a gumilabdánkat. Szégyelljük magunkat :-))))). A bíró meg egy tahó. :-(((((

Azért SZép volt fiúk!

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.09.30 0 0 1711
Hucul!

Szegény Kinga! Mit látott Ő a meccsből? Nem szép dolog halálra dolgoztatni a lányodat! :-)))
De tényleg nem tudom, hogy tudott ennyi interjút (?) készíteni, ha még a meccset is nézte! De legalább a "véleményem" azaz a tippem, amit kért tőlem bejött! :-)

Előzmény: huculpastor (1710)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.30 0 0 1710
Ugy latszik rendbejovunk, talan. Gyoztunk megint !
Az nb1.hu erdekes lesz.
ZIG hosszu idore utolso szubjektiv beszamolojat irja.
Kinga minden szurkolocsoport vezetojet megkerdezte, velemenyuk, holnap remeljuk olvashato lesz.
Szenzcioi: interju Dragannal, Szucs Misivel, Foldvari Csabaval, Lipcsei Petivel.
Interju Szeiler Jozseffel, Vince Ottoval !!!
Kispesti vezerszurkoloi /Copfos/ velemeny, a ket szurkolotabor vezetoinek notai, egy asztalnal, kulon-kulon. Jonnek lassan a heten.
msrj Creative Commons License 2000.09.30 0 0 1709
Én is 0:2-t tippeltem, kár hogy erről nem értesítettük a Kispestet.Azért szép az 1:2 is.
Előzmény: Zak 02 (1705)
badhool_16 Creative Commons License 2000.09.30 0 0 1707
HORVATH PETI!!!!GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!
1-2!
HAJRA FERENCVAROS!!!
Előzmény: Zak 02 (1705)
JakVik Creative Commons License 2000.09.30 0 0 1706
Döbbenetes hogy milyen irások tudnak manapság a sportsajtóban megjelenni ezzel a Kónya üggyel kapcsolatban ... Az egy dolog hogy valaki nem szereti Torgyánt és megint egy másik dolog lebolodozni kb 1 millio választópolgárt (nem mint ha én különösebben szimpatikusnak talalnám Torgyán apánk megnyilatkozásait). Felháboritó az a gunyoros hangnem amit az NS-ben megjelent remekmüvében használ az az ürge , ha véletlenül tudjátok a e-mail cimét szivesen irnék neki néhány kedves sort ...Az más kérdés hogy én sem hiszem el hogy küldi a pénzt mig nem látom ...
Zak 02 Creative Commons License 2000.09.30 0 0 1705
Tippem a mai meccsre:
Kispest-Honvéd FC 0-2 Ferencváros
huculpastor Creative Commons License 2000.09.30 0 0 1704
Na lassan indulunk Kispestre.
EX irta le programmjat az Olimpia rovatban, ugyanazt csinalom en is.
Birjatok ki ezt a 24 orat, legyenek egyutt a vilag miden reszen a magyarok lelekben.
Sok mulik a mai napon az olimpian.
Addig meg HAJRA FERENCVAROS !
huculpastor Creative Commons License 2000.09.30 0 0 1703
Oreg !

Tegnap adtuk oda Szeiler Jozsinak terveinket a hivatalos Fradi honlapra.Ahogy elkezdtuk az nb1.hu-n egy heten belul jelentkeztunk, akkor elutasitas volt, mara ez valtozott.
Csak felo, hogy nem birjuk csinalni, mert nem lesz eronk, kitartasunk a rendszeres munkara.
Egyikunknek sem ez a foglalkozasa es hetente 5-10 orat ezzel tolteni...
Probald meg. Tenyleg szukseg van hozzaerto Fradistakra, marcsak azert is, mert ZIG jovo heten elmegy egy evre.

Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1702)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.29 0 0 1701
Mondd Oreg, miert kell tamadnod a Greenternetet ?

Mivel "tollad" messze veri a mienket, ajanlanam, hogy amikor akarsz, akkor irhatsz az nb1.hu Fradi oldalara s azt amit jonak latsz, amit akarsz.
Talan, ha belul vagy nem latsz olyat, ami nincs.
Az ajanlat komoly, pedig meg a csoporton belul sem egyeztettem senkivel, az ilyenert meg szoktak kovezni a tobbiek.

Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1697)
miksi Creative Commons License 2000.09.29 0 0 1700
Az, hogy az újság rosszízűen pikirtkedik, az egy dolog. De félek, hogy kacsa az egész, mert nemigen vannak olyan "amerikai nagybácsik", akik csak úgy feltűnnek a semmiből, és vagyonokat adnak ripsz-ropsz.
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1697)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.29 0 0 1699
RWG:
Igazad van. Én is többször olvastam el a Sportban a keretes cikket, mert azt hittem rosszul értem, amit olvasok.
Hát nem. És én is kíváncsi lennék a pikirtkedés és az olcsó viccelődés okára...........
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1697)
bohóc Creative Commons License 2000.09.29 0 0 1698
hools Creative Commons License 2000.09.29 0 0 1695
Szerintetek ez lehetséges?! Valaki 9 milliárdot adjon - ajándékba?!
Előzmény: Polyci (1694)
Chip-TFF Creative Commons License 2000.09.29 0 0 1693
Polyci!

Egyik sem szep dolog! Node! A szombathelyi balhenal tudtommal nem forgott kockan szemelyi serules, tisztan anyagi kar. Egervarira fujtatok, mert magat akarta mutogatni, viszont nem csak oket ert attrocitas, hanem a Kiprich-ek is hasonlo helyzetben voltak. Megmondom oszinten a helyukben en is ezt tettem volna. Pokolban erezhetik magukat amikor a plexit rugdaljak a fejuk folott. Ez nem melto a vendeg edzok fogadasahoz.

Előzmény: Polyci (1684)
hools Creative Commons License 2000.09.29 0 0 1692
Tényleg, mi ez a vicc a 9 milliárd forintról? Ez egy őrült?! Tartok tőle, hogy még a pólósok sem kapják meg a 15 millió forintot sem...
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Kertlay Z. Creative Commons License 2000.09.29 0 0 1691
Indulok egy focitornara a fenyek varosaba.Egyben a szulinapomat is unneplem,melynek hatasat mar most is erzem.:-))(Kulonben nem neztem volna be ide......).talan "furcsa"lesz,amit irok,de kellemes hetveget es jo szurkolast mindenkinek,klubhovatartozastol fuggetlenul!tenyleg reszeg vagyok........:-))))))))))))

Zozo.hajra Ujpest.

Ujpest mindenek felett...........

Ui;al-Kertlay!ezen a heten,ha lehet,kimelj meg a hulyesegeidtol!Kosz!:-))

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.09.28 0 0 1690
Robi nem írt Csíkszeredáról (igaz én sem eddig), így most pótolom. Az eredményekről értesülhettetek (igaz, egy napos késéssel szerepeltek az eredmények a Sportban, ha jól láttam). A tornának sportértéke szinte semmi nem volt (ha itthon van egy hasonló, bizonyosan nem megyek rá ki). Az egyetlen értékelhető meccs az utolsó, Csíkszereda-Ferencváros volt. Ez tényleg izgalmas volt. 1-0 és 2-1 után is egyenlítettünk, majd átvettük a vezetést, és a végén izgalmas körülmények között nyertünk eggyel.

Sok csalódás is ért. Az egyik, ami már Lorinc korábbi ujsag-copy-jában is feltűnt, hogy képtelenek leírni kedvenc csapatunk nevét. Ezt különösen sérelmezem jelen esetben, mikor magyar anyanyelvű személyek állítják össze a programot. A plakáton, melyből hoztam is, Ferencváros TC Budapesta néven futottunk... (Mash! Ez van olyan, mintha kisbetűvel írták volna!) Miért nem lehet megtanulni a nevet? De a Fradit sem értem, miért nem írja a vendéglátójának, hogy mi a neve... Jelen esetben elég lett volna egy 100 forint értékű telefonhívás, vagy egy fejléces papíron írt fax...
Az is furcsa volt, hogy a Csíkszereda-Ferencváros meccsen miért kell angolul bemondani a történéseket, és magyarul (jó esetben) csak harmadszorra derült ki, hogy mi is történt. Ehhez még annyit kell tudni, hogy a Csíkszereda szín magyar csapat (sajnos, ez a Fradiról nem mondható el), és a nézőtéren is csak néhány rendőr képviselte a szőröstalpúakat, míg más nemzetiségű nem volt, mivel a maradék két csapat nem érdeklődött túlságosan ezen meccs iránt.
Az is meglepő volt, hogy feltűnően kevesen voltak a meccseken. Még egy gyenge félház is alig gyűlt össze az esti meccsekre (én meg megvetettem előre a jegyeket, hogy tuti legyen). Állítólag rossz volt a propaganda. Szerintem meg magas volt a jegyár, és rossz a szervezés.

A közönségről. Teljesen furcsa, és számomra újszerű volt, hogy az ellenfél 3-4 gólos vezetésénél már nem volt "Hajrá Sportklub!", hanem hangos ováció az ellen-gólnál! A vendéglátóm ezt sportszerűnek ítélte meg, én nem tudtam kezelni ezt a fajta magatartást. Állítólag csak a Steaua ellen van az én mércémmel mért "szurkolás". Bár az éneklés az tényleg éneklés volt (helyes dallammal!!!), amit viszont tanulnunk kellene...

A rendőrökről. Mintegy 60 rohamrendőr és néhány "tányérsapkás" volt jelen. Összességében sokkal normálisabbak voltak, mint az itthoniak szoktak lenni egy ilyen jellegű rendezvénynél (leszámítva azt, hogy a lányokat is ők motozták...)! A felszerelésük viszont meglehetősen hiányos volt, mindössze egy bukósisak és egy gumibot, így egy 100 fős huligán banda, vagy egy kisebb dobálódzás ellen már tehetetlenek lettek volna. Már nem csodálom a tavalyi bányászmenetet, amit képtelenek voltak megállítani...

A csarnok előtti pléh-szoborról. Már nem tudom ki kifogásolta (egyébként nekem sem tetszik, mint művészeti alkotás), de érdeklődtem, hogy mi is az. Nos, a neveket elfelejtettem, de két csoda-játékosnak állít emléket, akik nem voltak hajlandók a kommunista időkben a kötelező Steaua (katonai) és Dinamo (belügyi) megkeresésnek eleget téve Bukarestben folytatni pályafutásukat!

Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.09.28 0 0 1689
A Keller-ügyhöz kapcsolódóan, Józsi bejár néha kajálni, ahova én is szoktam, és az ottani spanom mondta, hogy két lehetősége van. Az egyik a Fradi, a másik a Győr. A gyerekek miatt inkább Pesten szeretne maradni, de még akkor nem volt biztos a dolog. Aztán írtátok, hogy a Sport írta, hogy ez meg az van. Na, hát erre nem tudok mit mondani, mert én nem szoktam Sportot olvasni, mert nincs értelme...
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.28 0 0 1688
Hmmmmm... Hat akkor higyjuk el ha majd latunk is valamti abbol a penzbol. Allitolag 15 milla mar jon.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: bohóc (1687)
bohóc Creative Commons License 2000.09.28 0 0 1687
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.28 0 0 1686
meglesz!
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.28 0 0 1685
HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!

Hetvegen nyerni kell a Bozsikban! Ha be tudnank gyujteni a 3 pontot, utana jon hozzank a Sopron es a Nyiregyhaza, ami elvileg 6 pontot kene hogy eredmenyezzen. Ha mind a 9 pont megvan, 4. helynel lejjebb nem vegzunk az alapszakaszban. Es semmi kieses... Csak legyen meg ez a 9 ponty!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!