Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1348
NA AKKOR EN IS HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: mash (1346)
Gonzales (Fradi) Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1347
Mash,
hol vannak a Tatabánya meccs képei?
Nem találom az nb1.hu-n. Lehet, hogy béna vagyok.
Link?

Adios,
Gonzales

Előzmény: mash (1346)
mash Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1346
Hajrá FRADI!!!
csak, hogy el ne süllyedjen a topic!!!!
mindjárt 1300!!!
BéKa_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1345
Polyci!

Örülnék neki, ha nem biztosítanátok az athéni utunk elrontását. Kérlek titeket, hogy ezt az alkalmat ne használjátok ki, hogy "nagyságotokat és erőtöket bizonyítsátok" (arra ott volt a kupameccsetek), ugyanis ezzel egyedül és kizárólag azokat a szurkolókat sodorjátok veszélybe, akik vállalják, hogy elmennek csapatukért Athénba, akik vállalják, hogy képviselik Magyarországot Görögországban is; ami amúgy sem ígérkezik sima útnak, de ha ti megalapozzátok vmi itthoni fellépéssel, akkor tuti, hogy rázós lesz - és szomorú lennék, ha abból az amúgy sem sok emberből talán néhány embert az tántorítana el az athéni visszavágótól, hogy utcai visszavágóra is kell készülnünk.

Gyertek ki, szurkoljatok mellettünk, de kérlek titeket, hogy ne akciózzatok a görögök ellen, mert nem tartom fair dolognak a másik csapat kupameccsét kihasználni személyes (vagy nem is annyira személyes, csak elvi?) ügyek lerendezésére.

Egyébként meg tudom, hogy mondhatok én bármit, de úgy érzem, hogy ennyit meg kellett tennem.

Sikeresebb folytatást a csapatotoknak!

HAJRÁ VASAS!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1343
No problem.
Előzmény: The Evil (1342)
The Evil Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1342
Lorinc_d!

Bocs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Lorinc_d (1326)
HORI Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1341
Hát, ha tényleg vonalkódos lesz a jegy, amit a beléptetőrendszer leolvasója "olvas le" az nem lesz semmi...

Képzeljétek el azt a gyönyörű szituációt, hogy egy Fradi-Újpest előtt mondjuk kijönnek a lilák a metróból a leolvasó meg elromlik... Vagy esetleg áramszünet van és nem működik a forgókapu...Szegény lilák meg nem tudnak bemenni...
Ugye nem is kell tovább részleteznem?

Üdv: Hori

Előzmény: Robi(FTC16-os) (1310)
JOcika Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1340
Polyci rossz kedvu vagy? Az ilyen d.evil félékkel sokkal kedvesebb szoktál lenni. :)

Hajrá Fradi!

Előzmény: Polyci (1339)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1338
Greenternet,Fradisták!

Szuper kezdeményezés a Greenternet-é,én
a Ragazzi Verdi nevében falajánlom a segitségünket
hogy esetleg a Dunaferr elleni mérközésre is lehetne riportokat késziteni,véleményeket gyüjteni
A csapattal,a szervezet szurkolással kapcsolatosan,tervek minden csoport részérol,
új drapik esetleg,egyenpoló!

d.evil Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1337
Pedig ki fogtok!!!

Csak így tovább! Irány az NBI.B.!

Előzmény: pipi (1335)
hools Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1336
Most már a Haladás jön :)
Ott azért nyerni illene.
Üdv
és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: pipi (1335)
pipi Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1335
csa(n)k ki ne essünk addigra :((
Előzmény: hools (1331)
hools Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1334
Bükszegi egy k-val írja a nevét - csak a tényszeruség kedvéért :)
Előzmény: szaki2 (1333)
szaki2 Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1333
Mash !

Mi lenne, ha nem mindig a birot okolnad? Itt miert nem hibaztatja senki III. Jozsef "kiralyunkat" ???

Ki hozta ide ezeket az ingyenelo, focit csak ugato jatekosokat, akik azt hiszik, hogyha a fradiban fociznak, akkor nem kell jaccaniuk ? Ha a jozsi valoban penzt omleszt a fradiba, akkor miert csak gerara, kardosra, venre meg robra telik ?
Telen kik jonnek ? Megin kanizsai, pecsi meg szombathelyi jatekosok ? Kriston mit keres itt meg ? Miert kultek el a Fuzit meg a Bukkszegit ? Mert nem volt penz ? Akkor miert vettek meg egy csapatra valo kiesett csapatokbol erkezett jatekost ? Hallottatok, hogy torgyan azt mondta a Nap TV-ben, hogy o a Toth Norbertet, a Herceg Miklost meg a Dverit akarta idehozni ? (Persze ezt akkor talalta ki) Meg azt is hozzatette, hogy nem akarta elkuldeni Fulopot, Palasthyt es a tobbi fiatalt, csak azt mondta, hogy mas csapatban jobban fognak fejlodni, mint itt.
En a helyetekben a meccs helyett a Kossuth terre mennek ki tuntetni, meg akkor is, ha csak hosszabb tavra hatna ez a torgyanra. En ugyanis nem jarok mar meccsekre. Majd tavasszal a FRADI-ujpest meccsre kimegyek.
Ne hagyjatok, hogy mindenki kisgazdaknak nezzen minket. Mi nem lehetunk igy megbelyegezve, mint pl a honved, a dozsa, vagy a vasas, akik a komcsik
tamogatasat elveztek. Legalabb MI takaritsuk el a torgyant.
Pancsics kirugasaval csak meg akar bennunket teveszteni. Szeiler nem fogja megvaltani a vilagot, ugyanis o mar visszavonult az aktiv jatektol.

GALA Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1332
Csak minimálvita kedvéért :
DelPiero az EB nem nagyon fért be , ezt értettem kialakuló alatt.
DelPiero , Totti , Inzahi , Fiore ... ez 4 csatár vagy csatárszerű . Így sose állt fel olasz csapat . Ez is a nagyképűségüket mutatta.

Szerintem a dán példa ( én is gondoltam rá ) az egyszer volt kutyavásár esete. Akkor szerintem ez abban segített hogy pszichológiai teher nélkül játszottak.

Az edzés előtti állapotot finomítsuk úgy , hogy nem meccsfrissességű játékosok.

boccscscs
offffff vége.

Előzmény: miksi (1277)
hools Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1331
Mi már elore megjósoltuk: jön Szeiler, jön a pénz is :)
"Szeiler József: hamarosan lesz pénz

Szeiler József, az FTC frissen kinevezett klubigazgatója érdeklodésünkre elmondta: tudják, vannak csúszások a játékosok béreinek kifizetése körül, de azért is vállalta el a pozíciót, mert több multinacionális cég ígéretét bírja, hogy azok rövidesen, még az alapszakasz vége elott beszállnak a labdarúgó-szakosztály muködésébe. Olyan nagyságrendu támogatásról van szó, amelyet sajtótájékoztató keretében szeretnének bejelenteni. Ha valóra válnak az ígéretek, akkor az új klubigazgató szerint lesz pénz arra, hogy az októberi átigazolások során minoségi futballistákat tudjanak a Fradiba szerzodtetni.

Burkovits Ferenc

(Magyar Hirlap)"

Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools


Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1330
Jocika

Ugy ertettem, hogy eloben kovetni a neten, a GGG kozvetiteset. Sajnos egyelore be kell ernem ezzel :-(((((
Ez most nem a GGG-nek szolt, az elso meccsu(n)ket csak dicseret erheti!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: JOcika (1329)
JOcika Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1329
Lorinc!
Azt írtad a listára, hogy:
"Sajnos nem tudtam a meccset éloben követni. Majd a szombathelyit."
Jössz haza? Vagy csak félreértettem valamit?

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1328
nb1.hu: nem kotozkodeskeppen, de Csabi nem Tuske buktatasaert kapott sargat az elejen?
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1327
Remelem tenyleg javul(t) a csapat jateka, ebben az esetben egy szombathelyi gyozelem talan megadna a lokest!
Es akkor a kohaszok ellen barmi lehet...

Az nb1.hu tenyleg f@sza!!!!!!!!!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1326
The Evil, tobb mint 1000 km-re Budapesttol nem tudok hazaugrani minden meccsre!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: The Evil (1289)
JOcika Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1325
Nem volt rossz meccs, megérdemeltük volna a gyozelmet, végre hajtottak a fiúk. De jó volt újra egy Lipcsei gólnak örülni!
Azt mondjuk nem értem, hogy Csank miért nem cserélte le Földvárit. A kihagyott helyzete után nem nagyon találta a helyét, ráadásul lapja is volt már. Várható volt, hogy nem marad végig a pályán. Vámosról sokat nem érdemes mondani. Két ilyen gólt kapni... Vén pedig szintén szabadlistára kerülhetne!
A második Lombard gól elott Hornyák mit muvelt!?! Már akkor ki kellett volna állítani! A Lombard játékosok amúgy is nagy szimpátiára tettek szert az állandó mutogatásukkal, és rugdosásukkal.

Hajrá Fradi!

ElitJaszub Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1324
Én is péntek 17.30-at tudok.
Az NS-ben jelent meg kb. két hete a program egyeztetés a TV-vel.
E.J.
Előzmény: Andreoragazzo (1316)
mash Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1323
Örömhír!!!!

Hírforrás: - NB1.hu

Budapest, szeptember 10.

Futótűzként terjedt el a hír, miszerint a "derékfájós" Kriston Attilát szabadlistára tette a Ferencváros.

Kriston szombaton a fakóban játszott, úgy látszik, kisebb derékfájással ott még el lehet gurigázni. Érdekes, hogy állítólag a Lombard játékosaival beszélgetve árulta el Kriston, miszerint "vakvágányra" tették, a hírt azonban cáfolta Szeiler József, a Fradi ügyvezető igazgatója. - Inkább pontosítanék - kommentálta a hírt Szeiler -, egyelőre csak annyi igaz, hogy Attila szerződése októberben lejár. A többit majd meglátjuk.

huculpastor Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1321
Delpedro, Valaki !

Egeszen biztos, ti is belekerultok a szorasba (munkaba).
Mar most ugye a csoportbemutatok, mielobb.
Aztan barkivel, erdekes emberrel beszelgettek, megirhazjatok, rakerul.
Az oldal minden Fradistae. A neve is az lesz.

Előzmény: Valaki aki ott volt (1314)
pipi Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1320
m1 közvetíti pénteken 17.30-kor
Előzmény: Andreoragazzo (1319)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1319
Kösz az infót, most látom az NB1.hu péntek 17:30at ír, az elég szar lenne. Ha vkinek van újabb híre, ossza meg velünk!

Hajrá Fradi!

Előzmény: Robi(FTC16-os) (1318)
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1318
Andreo!

Ja és a Dunaferr egy hétra rá szombaton. Bár a Hali meccs időpontját lehet, hogy megváltoztatták, de nem hiszem.

Előzmény: Robi(FTC16-os) (1317)
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1317
Andreo!

Nem hinném! Ugyanis a Hali meccs szerintem pénteken lesz! Legalábbis eddig úgy tudtam.

Előzmény: Andreoragazzo (1316)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1316
E.J! vagy bárkimás!

Szombaton lesz a Hali meccs? Az új oldalon azt írják Zigék, szombat Dunaferr, majd szerda Hali. Igez ez? Hánykor játszunk?
Hajrá Fradi!

Előzmény: ElitJaszub (1315)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!