Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1551
én 1495-szőr rúgtam belé már virtuálisan!
Előzmény: Wisey (1550)
Wisey Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1550
Szerintem Torgyánék is kaptak itt, a fórumban...
Abban minden (nemcsak netes) Fradista egyetért, hogy változtatni kell(ene) a vezetésben.
Előzmény: miksi (1548)
tutajos Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1549
Az ilyen embereket mint A SZABADI RÉGEN agyon verték
Előzmény: miksi (1548)
miksi Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1548
Urak!
Itt mindenki oda van, hogy így a Kriston, meg úgy a Vámos, stb. Rögtön hozzáteszem, hogy teljesen jogosan!
De kérdem én: miért nem arról folyik a diskurzus, hogy így a Torgán, meg úgy a Szabadi?
Ha valakinek lenne kedve, meg ideje, és összerakná (nemcsak a fociban, hanem a többi szakosztályban is)hogy mi minden történt (eredmények, megszűnések, stb.) jó TJ-nk "uralkodása alatt" , hát azt hiszem hogy elborzasztó lenne a végeredmény! Ezzel persze nem a játékosokat akarom felmenteni, de szerintem ényegesen nagyobb felelősség terheli a fent említetteket. És (majdnem) tökmindegy, hogy az edzőt CsJ-nak, VZ-nak, vagy ST-nek hívják, amíg a vezetés olyna, amilyen!
huculpastor Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1547
HAJRA FRADI !

Csak azert, hogy ma is, ilyenkor is olvashassatok.
Pelda a szombathely utcain vegig Hajra Fradit zugo Fradistak csoportja. Hazafele !
Akkor is. Nem hagyjuk magunkat.

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1546
Balee

Neked valoban tetszett ahogy a Hali-salak egtek a vendegszektorban? Fiam, nem vagy normalis...

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: BaLee (1510)
hools Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1545
Van egy olyan infóm, hogy Horváth Peti nem sérülés miatt nem játszott, pontosabban ez csak alibi volt, ugyanis összeveszett a Csankkal. Végülis jogos: nem a Kristont kell b@szogatni, hanem a Horváth Petit.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools
huculpastor Creative Commons License 2000.09.18 0 0 1543
Mer kek a Hajra Fradi ? Elkepeszto.
Maradok itt irogatni. Az nb1.hu-t azert olvassatok el, marmint a Fradi reszet. Kepzeljetek izraeli bajnoksagot kozvetitenek, az eddigi Fradi bantasok utan !
Johettek sajat riportjaitokkal, BEMUTATKOZASOK (CSAK A RAGAZZIK IRTAK MEG).
Erdemes a szhelyi viszonyokat vegigplvasni, na meg a keszulodest szerdara.
BaLee Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1541
1. Nem, még nem hallottam szurkolói bíztatást, hangosbemondón keresztül nálatok.
2. Nem vagyok tisztában vele, szerintem nem sportszerűtlenség.
3. Képzeld hallottam.
4. Értem, de itt egy pár szó a témáról:

Tavaly, ha jól emléxem Diósgyőrben volt először, hogy a bemondó buzdította szurkolásra a hazaiakat. Ugyan ez volt a Dunaferr kupameccsein Györben (igaz, az ellenfél itt nem értheti, hogy mit ordít a hangszóró).
Röviden: szerintem ez csak jobb hangulatot teremt a mérkőzésen, nem azért volt, hogy a fradit vagy a szurkolóit alázza (ez megtörtént a pályán...).

Ja, és ahogy Norbi is mondta, Csank azon válasza, hogy nem nyilatkozik, mert ez nem zsibvásár, az mi, ha nem sportszerűtlen???
Mondhatta volna azt, hogy nem kíván nyilatkozni meccs vége előtt, vagy valami hasonlót, de nem tette, hanem jött ezzel a bunkó zsibvásár szöveggel.

Mind1 részemről a téma lezárva.
Jelentsétek csak fel nyugodtan, max. égtek egy nagyot.

Előzmény: Uteresz Arpad (1538)
Norbi_ Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1540
A hangosbemondó megkérdezte Csankot hajlandó-e nyilatkozni? Erre Csank azt válaszolta hogy ez nem zsibvásár!! Ekkor monta a hangosbemondó hogy nem is vagyunk akkor rá kiváncsiak!!
És akkor szerinted ez mi?
Balazs_ka Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1539
Es a te neved micsoda, ha nem sportszerutlen?

szerencsetlen..

Előzmény: Uteresz Arpad (1538)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1538
BaLee:
Nem tudom
1,
jártál-e a Fradi pályán és hallottál-e valaha is a hangosbemondón keresztüli szurkoló bíztatást?
2,
tisztában vagy-e, hogy ez sportszerűtlenség a javából?
3,
hallottál-e olyanról, hogy Fair Play?
4,
érted-e mi a bajom?
Előzmény: BaLee (1537)
BaLee Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1537
Nyugodtan jelentsétek fel a hangosbemondónkat, csak magatokat röhögtetitek ki...

Amúgy mi volt az a nagyon hergelő, és "vérlázító" szöveg?

Mert én ilyeneket hallottam:
- Mutassuk meg mindenkinek, hogyan szurkol Mo. legjobb közönsége.
- Búcsúztassuk el tapssal a fradi szurkolóit. (ennek még örülhetnétek is, mert a tapsot tényleg megérdemeltétek, hogy ennyien eljöttetek idáig a csapatotok után)
- Adjunk egy utolsó nagy buzdítást a csapatnak a végére.
- A végén pedig a Csankos szöveg, hogy most már nem is vagyunk rá kíváncsiak.

Hogy ebben mi a "vérlázító" arról fogalmam sincs.
Na mind1, a fegyelmi bizottságnál majd biztos megkérdezik tőletek...

Előzmény: huculpastor (1530)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1536
Zig:

Hidd el nem csak azoknak jó, akik nem tudnak kimenni a meccsre, hanem azoknak is, akik kinn vannak, mert:

1, Jó visszajelzést kapni, hogy én is úgy láttam, ahogy más,
2, Ha kinn is vagyok, nem lehetek mindig mindenütt, így ugyanarról a meccsről egy másik szemszögből is jó leírást olvasni.

Mégegyszer: a nyelvezet és a stílus, ahogy írtok rettentően jó! A tartalmon kívül emiatt is olvasmányosak a beszámolók.
Gratulka!

Előzmény: Zig_d (1535)
Zig_d Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1535
Valóban, Hucul, nemrég küldtem el a szurkolói nyilatkozatokat és a már említett Mai nap-os fotós srác rövid beszámolóját a kocsmában történtekről, valamint egy rövid hírt a szerdán várható tüntetésről!

A dícséreteket itt is köszönöm, de higyjétek el, nem ezért csinálom, hanem miattatok! (Mint ahogy azt az nb1.hu fórumán már leírtam egyszer, de itt is jelenjen meg: azoknak írtam és azoknak készítjük az oldalt mindannyian, akik nem voltak vagy nem lehettek jelen a meccs(ek)en!

Hajrá Fradi!

Zig
(Greenternet)

Előzmény: huculpastor (1534)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1534
Kedves Arpad !

Az erdekesebb resze ezutan kerul fel, azt hiszem, nezzetek be az nb1.hu-ra.
Zig most vegzett Kinga munkajaval.

Előzmény: Uteresz Arpad (1531)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1533
Sziasztok!
Lenne oly kedves valaki és felvilágosítana a Fradi -Dunaröff meccs részleteiről?
Melyik nap, mikor, TV adja-e a meccset?

Köszönöm előre is!

Hajrá Fradikám!

ElitJaszub Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1532
Elolvastam a beszámolót.
Köszi a készítőknek.
E.J.
Előzmény: huculpastor (1530)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1531
hucul.:

Fantasztikusan tetszenek a meccsről a beszámolók.
Érdekesek, izgalmasak és korrektek.
Annyira olvasmányos, hogy többször is elolvastam őket, sőt le is mentettem mindet.

Minden egyes szavával egyetértek és azonosulok. Mintha csak az én véleményem látott volna napvilágot!

Csak gratulálni tudok és várom a -vidámabb- folytatást!

A vasi bemondó sportszerűtlen és vérlázító szövege tényleg feljelentést érdemel.
Elvi támogatásom mellett, ha tudok segítek a gyakorlatban is, csak mondjátok meg hogyan.

Hajrá Fradikám!

Előzmény: huculpastor (1530)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1530
Az nb1.hu Fradi oldalain igaz beszamolo az erintettektol, rovidesen.
A HLASZ fegyelmi bizottsaganal, valoszinuleg feljelentest teszunk a Fradi szurkolok neveben a szhelyi hangosbemondo ellen.
Ugyanott este 11 ora, Fradi palya, a meccs utan.
Előzmény: BaLee (1525)
Kevin Creative Commons License 2000.09.17 0 0 1529
A Fradi ott tart, ahol a magyar mezőgazdaság. Amig mindkettő a Pubi kezében van, ne is csodálkozzunk.

Hajrá Fradi!!!

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1528
Kertlay Z.:

Itt vagyok.
Itt, magam alatt......
:-(

Előzmény: Kertlay Z. (1512)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1527
Andd nem kezdett el parasztozni, ez folyamatos.
Hol itt a probléma?
Tagadod?
Én ebben nem látok semmi kivetnivalót.
E.J.
Előzmény: BaLee (1524)
huszabi Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1526
Ritka egy sötét eszmecsere ez! Vidéki paraszt,pesti paraszt, nem mindegy? Inkább valami értelmeset csinálnátok anyázás helyett.
BaLee Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1525
Na, akkor még ide pár sor.

Nem várom el tőled, hogy gyere át a topicba és gratulálj. A legtöbb fradista nem képes beismerni, ha a másik csapat jobb volt...
Te nem jársz oda gyökérkedni, de van olyan, aki igen...

Rohadtul nem érdekel, hogy elverték azt az 5 fradistát. (ja, a 30 darabról annyi, hogy én sokkal kevesebbről hallottam, ráadsául a mi topicunkban még csak 20-at írt valamelyik haverod, de jövő hétvégére már lehet, hogy 200-an verték azt az 5 szegény fradistát és a kocsma sem kocsma volt, hanem sörsátor, mert nem férne el bennt az a 200 ember).

Brazil mágiát meg csak azért írtam, mert andd hiányolta. Remélem kapott belőle egy kis ízelítőt.

Előzmény: Robi(FTC16-os) (1523)
BaLee Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1524
Figyelj. A parasztozást nem én kezdtem. Én leírtam ide a véleményem meccs után. Erre andd elkezdett parasztozni. Ha Ő jön oda meccsen és mondja ezt, lehet, hogy amit kap, Ő sem teszi zsebre.

Na jó, én itt ténykedésemet egyenlőre befejeztem (hacsak nem lesz több kérdés hozzám). Bár lehet, hogy ha párszor még megszórják a csapatotokat pár góllal (ami elég valószínű), akkor majd jövök és én is írok ide valami elméset ;)

Hajrá HALI!!!

Előzmény: ElitJaszub (1522)
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1523
Te kis gyökér!
AZ, hogy egyszer volt jó napotok nem azt jelenti, hogy jobbak voltatok? Anyázni meg nem itt kellene, hanem ott a helyszínen kellett volna a szemembe. Kíváncsi vagyok, akkor most melyik kezeddel írogatnál. (Gipszes kézzel nehéz bepötyögni az anyázást is.)

Egyébként se várd el, hogy én a Hali topikjába fogok beszaladni gratulálni a meccs után! De ha kikaptok, akkor sem járok oda gyökérkedni, mert egyszerűen nem érdekel a topikotok.

Viszont a bátor 30 vasi patkány, akiknek sikerült 5 embert megverni (naná, hogy nem puszta kézzel) és elRABOLNI a telefonjaikat...
Szóval kik is a parasztok????

Brazil mágia?
Te ennyire hülye vagy? Te még nem láttál brazil focistát, vagy a tegnapi meccs helyett valami mást néztél?

Előzmény: BaLee (1520)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1522
Kisbarátom Te meg elég rossz helyen parasztozol!
Lett volna alkalmad ezt elmondani egy pár pesti srácnak a helyszínen, de nem tetted meg.
Most már késő...
E.J.
Előzmény: BaLee (1520)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1521
Szerintem egyik brazil sem csinált olyat, amit magyar játékostól ne láttam volna. Nem kell ezekből mítoszt csinálni.
Az első két gól talált gól volt, csak a 3. született kidolgozott akcióból.
Egyébként én nem láttam jobbnak a Haladást, pl. Debrecenben sokkal meggyőzőbb a hazaiak játéka ellenünk. Arra azt mondom, hogy OK. De ezek?
namind1
Mi voltunk megint nagyon szarok.
E.J.
BaLee Creative Commons License 2000.09.16 0 0 1520
Látod pesti paraszt, ezért utál titeket mindenki!
Mert fáj beismerni, hogy tegnap sokkal jobbak voltunk, ti meg bénák voltatok. És utána meg it parasztoztok (torgyánnal a csapatotok élén :)))) )

Mash legalább gratulált a győzelemhez a topicunkban. Ha több ilyen fradista lenne, talán nem lenne ennyi fradi utáló.

Ja és te írogattál majdnem minden héten nekünk a HALI topicban cseszegető hozzászólásokat.

Pl.: "Na hol van a brazil mágia?"
Hát remélem tegnap láttátok, hogy hol van...

Hajrá HALADÁS!!!

Előzmény: Törölt nick (1519)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!