Keresés

Részletes keresés

hools Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1336
Most már a Haladás jön :)
Ott azért nyerni illene.
Üdv
és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: pipi (1335)
pipi Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1335
csa(n)k ki ne essünk addigra :((
Előzmény: hools (1331)
hools Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1334
Bükszegi egy k-val írja a nevét - csak a tényszeruség kedvéért :)
Előzmény: szaki2 (1333)
szaki2 Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1333
Mash !

Mi lenne, ha nem mindig a birot okolnad? Itt miert nem hibaztatja senki III. Jozsef "kiralyunkat" ???

Ki hozta ide ezeket az ingyenelo, focit csak ugato jatekosokat, akik azt hiszik, hogyha a fradiban fociznak, akkor nem kell jaccaniuk ? Ha a jozsi valoban penzt omleszt a fradiba, akkor miert csak gerara, kardosra, venre meg robra telik ?
Telen kik jonnek ? Megin kanizsai, pecsi meg szombathelyi jatekosok ? Kriston mit keres itt meg ? Miert kultek el a Fuzit meg a Bukkszegit ? Mert nem volt penz ? Akkor miert vettek meg egy csapatra valo kiesett csapatokbol erkezett jatekost ? Hallottatok, hogy torgyan azt mondta a Nap TV-ben, hogy o a Toth Norbertet, a Herceg Miklost meg a Dverit akarta idehozni ? (Persze ezt akkor talalta ki) Meg azt is hozzatette, hogy nem akarta elkuldeni Fulopot, Palasthyt es a tobbi fiatalt, csak azt mondta, hogy mas csapatban jobban fognak fejlodni, mint itt.
En a helyetekben a meccs helyett a Kossuth terre mennek ki tuntetni, meg akkor is, ha csak hosszabb tavra hatna ez a torgyanra. En ugyanis nem jarok mar meccsekre. Majd tavasszal a FRADI-ujpest meccsre kimegyek.
Ne hagyjatok, hogy mindenki kisgazdaknak nezzen minket. Mi nem lehetunk igy megbelyegezve, mint pl a honved, a dozsa, vagy a vasas, akik a komcsik
tamogatasat elveztek. Legalabb MI takaritsuk el a torgyant.
Pancsics kirugasaval csak meg akar bennunket teveszteni. Szeiler nem fogja megvaltani a vilagot, ugyanis o mar visszavonult az aktiv jatektol.

GALA Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1332
Csak minimálvita kedvéért :
DelPiero az EB nem nagyon fért be , ezt értettem kialakuló alatt.
DelPiero , Totti , Inzahi , Fiore ... ez 4 csatár vagy csatárszerű . Így sose állt fel olasz csapat . Ez is a nagyképűségüket mutatta.

Szerintem a dán példa ( én is gondoltam rá ) az egyszer volt kutyavásár esete. Akkor szerintem ez abban segített hogy pszichológiai teher nélkül játszottak.

Az edzés előtti állapotot finomítsuk úgy , hogy nem meccsfrissességű játékosok.

boccscscs
offffff vége.

Előzmény: miksi (1277)
hools Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1331
Mi már elore megjósoltuk: jön Szeiler, jön a pénz is :)
"Szeiler József: hamarosan lesz pénz

Szeiler József, az FTC frissen kinevezett klubigazgatója érdeklodésünkre elmondta: tudják, vannak csúszások a játékosok béreinek kifizetése körül, de azért is vállalta el a pozíciót, mert több multinacionális cég ígéretét bírja, hogy azok rövidesen, még az alapszakasz vége elott beszállnak a labdarúgó-szakosztály muködésébe. Olyan nagyságrendu támogatásról van szó, amelyet sajtótájékoztató keretében szeretnének bejelenteni. Ha valóra válnak az ígéretek, akkor az új klubigazgató szerint lesz pénz arra, hogy az októberi átigazolások során minoségi futballistákat tudjanak a Fradiba szerzodtetni.

Burkovits Ferenc

(Magyar Hirlap)"

Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools


Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1330
Jocika

Ugy ertettem, hogy eloben kovetni a neten, a GGG kozvetiteset. Sajnos egyelore be kell ernem ezzel :-(((((
Ez most nem a GGG-nek szolt, az elso meccsu(n)ket csak dicseret erheti!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: JOcika (1329)
JOcika Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1329
Lorinc!
Azt írtad a listára, hogy:
"Sajnos nem tudtam a meccset éloben követni. Majd a szombathelyit."
Jössz haza? Vagy csak félreértettem valamit?

Hajrá Fradi!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1328
nb1.hu: nem kotozkodeskeppen, de Csabi nem Tuske buktatasaert kapott sargat az elejen?
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1327
Remelem tenyleg javul(t) a csapat jateka, ebben az esetben egy szombathelyi gyozelem talan megadna a lokest!
Es akkor a kohaszok ellen barmi lehet...

Az nb1.hu tenyleg f@sza!!!!!!!!!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1326
The Evil, tobb mint 1000 km-re Budapesttol nem tudok hazaugrani minden meccsre!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: The Evil (1289)
JOcika Creative Commons License 2000.09.11 0 0 1325
Nem volt rossz meccs, megérdemeltük volna a gyozelmet, végre hajtottak a fiúk. De jó volt újra egy Lipcsei gólnak örülni!
Azt mondjuk nem értem, hogy Csank miért nem cserélte le Földvárit. A kihagyott helyzete után nem nagyon találta a helyét, ráadásul lapja is volt már. Várható volt, hogy nem marad végig a pályán. Vámosról sokat nem érdemes mondani. Két ilyen gólt kapni... Vén pedig szintén szabadlistára kerülhetne!
A második Lombard gól elott Hornyák mit muvelt!?! Már akkor ki kellett volna állítani! A Lombard játékosok amúgy is nagy szimpátiára tettek szert az állandó mutogatásukkal, és rugdosásukkal.

Hajrá Fradi!

ElitJaszub Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1324
Én is péntek 17.30-at tudok.
Az NS-ben jelent meg kb. két hete a program egyeztetés a TV-vel.
E.J.
Előzmény: Andreoragazzo (1316)
mash Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1323
Örömhír!!!!

Hírforrás: - NB1.hu

Budapest, szeptember 10.

Futótűzként terjedt el a hír, miszerint a "derékfájós" Kriston Attilát szabadlistára tette a Ferencváros.

Kriston szombaton a fakóban játszott, úgy látszik, kisebb derékfájással ott még el lehet gurigázni. Érdekes, hogy állítólag a Lombard játékosaival beszélgetve árulta el Kriston, miszerint "vakvágányra" tették, a hírt azonban cáfolta Szeiler József, a Fradi ügyvezető igazgatója. - Inkább pontosítanék - kommentálta a hírt Szeiler -, egyelőre csak annyi igaz, hogy Attila szerződése októberben lejár. A többit majd meglátjuk.

huculpastor Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1321
Delpedro, Valaki !

Egeszen biztos, ti is belekerultok a szorasba (munkaba).
Mar most ugye a csoportbemutatok, mielobb.
Aztan barkivel, erdekes emberrel beszelgettek, megirhazjatok, rakerul.
Az oldal minden Fradistae. A neve is az lesz.

Előzmény: Valaki aki ott volt (1314)
pipi Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1320
m1 közvetíti pénteken 17.30-kor
Előzmény: Andreoragazzo (1319)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1319
Kösz az infót, most látom az NB1.hu péntek 17:30at ír, az elég szar lenne. Ha vkinek van újabb híre, ossza meg velünk!

Hajrá Fradi!

Előzmény: Robi(FTC16-os) (1318)
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1318
Andreo!

Ja és a Dunaferr egy hétra rá szombaton. Bár a Hali meccs időpontját lehet, hogy megváltoztatták, de nem hiszem.

Előzmény: Robi(FTC16-os) (1317)
Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1317
Andreo!

Nem hinném! Ugyanis a Hali meccs szerintem pénteken lesz! Legalábbis eddig úgy tudtam.

Előzmény: Andreoragazzo (1316)
Andreoragazzo Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1316
E.J! vagy bárkimás!

Szombaton lesz a Hali meccs? Az új oldalon azt írják Zigék, szombat Dunaferr, majd szerda Hali. Igez ez? Hánykor játszunk?
Hajrá Fradi!

Előzmény: ElitJaszub (1315)
ElitJaszub Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1315
Lipcsai nevű játékosunk nincsen.
Lipcsei Petire gondoltam.
E.J.
Előzmény: ElitJaszub (1313)
Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1314
Hucul, Zig, meg, akit még érint!

Valami ilyesmire gondoltam, mikor a Greenternet helyérol és szerepérol beszélgettünk/irogattunk! Szerintem nektek is jobb, ha így szereztek elismerést, nem pedig értelmetlen levelek irogatásával, terjesztésével, zuggyulések szervezésével, "partizánmozgalom" indításával.

Sok sikert és kitartást kívánok ezen munkátokhoz, mert egy ilyen jellegu megjelenés nagy szervezo ero lehet jelenlegi határainkon innen és túl, illetve a Kárpát-medencétol távol tartózkodók, vagy élok számára egyaránt!
És talán nem is túlzok ezzel, mikor ilyen nagy jelentoségunek ítélem meg munkátokat! Erre egy kis történet a legutóbbi gyori meccsrol. A lefújás után odajöttek hozzám dunaszerdahelyiek, és kérdezték, hogy a Fradi-honlapot hogy lehet elérni. Akkor gondoltam bele, hogy nem is tudok olyan lapot mondani, ahol minden egy helyen megtalálható. A Greenternet is eszembe jutott, de azt még én se nagyon szoktam volt megtalálni, nem hogy fejbol a címet mondani. De ez most könnyen elérheto, és közel minden megtalálható rajta!

Egy kicsit talán magasra tettétek a mércét magatok elott, hiszen ezután minden meccsrol hasonló színvonalú beszámolót várnak majd el Toletek. Arról nem is beszélve, hogy a rivális csapatok szurkolóinak is nagyon össze kell kapniuk magukat, ha csak meg akarják közelíteni ezt a szintu összegzést, illetve meccsbeszámolót egyaránt!
Bár, én azt is sikernek könyvelem el, ha ezután sorra jelentkeznek a hasonló (csak más színu) próbálkozások, hiszen, az az egész futballtársadalom érdekét szolgálja!

ElitJaszub Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1313
REMEK!!!!!
Az NB1.hu-n, a Zöld Oldalt illeti ez a jelző!!
Különösen a szurkolói nyilatkozatok "rovat" tetszik.

Meccs.

Össze sem lehet hasonlítani a Dferr ellenivel.
Már az elején letámadtunk és ezt az agresszivitást kellene minden meccsen hoznunk.
Ez 1 héten mindössze 90 percet jelent, nem hiszem el, hogy nem lehet megcsinálni.

Mi is jók voltunk, 5000-en is megfélemlítő hangulatot teremtettünk. Ha így megy tovább, megint beszarva jönnek hozzánk az ellenfelek játékosai. Ez min. 1 gól előnyt jelenthet.

A földön maradva azért van min javítanunk. Sajnos a Vén Gabin láccik, hogy szeretné támogatni a Lipcsai játékát, de szerintem keveset bír.
Gerától sokat várok, ha felépül.
Vámoson már 2 meccs ment el, hiszen a Dferr ellen ha nem ejti ki a labdát, nem biztos, hogy kikapunk. Az eleje ott is a miénk volt.

Szombathelyen nyernünk kell, utána a Dferr akár el se jöjjön hozzánk.
E.J.

delpedro Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1312
Hucul, Zig, Mash, többiek!

Király az oldalunk az NB1.hu-n!!!
Ha kell én is besegítek, csak szóljatok!

A tegnapi meccsről: Igazán kéne egy jobb kapus!

HAJRÁ FRADI!!!
AVANTI RAGAZZI!!!

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1311
Bammeg megint nem nyertünk!
Nem tudom mi lesz!

"Nehogy már a vidék fejlessze a Torgyánt!"

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1310
Zig, Hucul, Kinga, Mash, meg aki még csinálta!

Hmmmm!
Nagyon jó a tudósítás. Bár szegény Szitó kimaradhatott volna! :-))) Meg A gyökér Imre Mátyás a nézőkről írt érdekfeszítő baromságaival. Az az ember vagy nem tud számolni, vagy csak azt hiszi Újvárosba tudósít.

A beléptetőrendszerről érdeklődtem egy kicsit. Állítólag valami számítógépes jegyek lesznek a Nyíregyháza elleni hazai meccstől kezdve, és gondolom azon lesz valami vonalkód, amit a beléptetőkapu a piros szemeivel leolvas, és utána beenged, ha beenged. Azt már előre látom, hogy ilyen gyér érdeklődés mellett is nehézkes lesz bejutni!

HAJRÁ FRADI! és SZEBB JÖVŐT!

EX Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1309
Bocsi Mash.Természetesen a Zig-éknek írt elismerések és jókívánságok rád is ugyanúgy vonatkoznak!
Sőt neked még szúrkolok is:HAJRÁ MASH!
/hogy végre csinálj egy éles képet:)))))/
Előzmény: mash (1308)
mash Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1308
meg az én képeim!!!!
Előzmény: EX (1306)
mash Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1307
Na azért!!!!
Nekem tetszik!!!

Más!
Ennyi szar képet is régen csináltam, életlen legalább a fele!!!

Majd Szombathelyen nyerünk!!!

Hajrá Fradi!!!!
Hajrá Fradi!!!!!!!!

Előzmény: Zig_d (1305)
EX Creative Commons License 2000.09.10 0 0 1306
Zig,Hucul,Kinga:)!
Nagyon tetszik az NBI.hu.-n az oldal!
A meccsről készített oldal meg különösen!
Csak így tovább,ilyen lelkesen és profin!
Végre egy olyan tudósítás,amiben nem csak a száraz tényeket lehet elolvasni,hanem a körítéssel,a hangulattal és az érzelmekkel is foglalkozik!Tehát velünk.
Én személy szerint köszönöm,kitartást és sok sikert kívánok a további munkátokhoz!
Előzmény: Zig_d (1305)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!