Keresés

Részletes keresés

Zig_d Creative Commons License 2000.09.22 0 0 1615
Feleim!

Készen van a Szeilerrel készített interjú az nb1.hu-n a Dferr elleni meccs beszámolója körül!
(További vélemények érkeznek még amint gépre kerülnek a diktafonról!)

A nyitóoldalunkat átstruktúráltattam a könnyebb kezelhetőség és letölthetőség kedvéért!

Holnap Győr, hasonlóan az eddigiekhez: beszámolóval.

mindörökké:

Hajrá Fradi!

Zig (Greenternet)

szaki2 Creative Commons License 2000.09.22 0 0 1613
Ha nem tudsz vmi ertelmeset, akkor huzz el a kurva anyadba... de hat nektek ennyi a szokincsetek.
Előzmény: .Kertlay Z. (1608)
hools Creative Commons License 2000.09.22 0 0 1612
Haho, próbáljátok ki az NB1.hu-t, mert nekem se a vélemények, se a szurkolói akciók link nem jön be. Pedig kíváncsi lennék...
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools
miksi Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1611
HRUTKA RUDIT NEKÜNK !!!
És (minden tiszteletem és szeretetem ellenére) nem Keller Józsit!
Előzmény: hools (1580)
mash Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1610
Szolnok
Debrecen

és lesz ez még több is!!!

Előzmény: .Kertlay Z. (1608)
mash Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1609
Minek küldök az NB1.hu-nak klépeket, ha fel sem rakják őket????
Előzmény: Zig_d (1606)
.Kertlay Z. Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1608
Fagyistak!

Ki fogtok esni a rakba!
Itt Amerikaba mindenki ezt varja, hogy a csapatotok a Kiskunhalassal jatszon bajnokit.
Rajtatok rohog az egesz vilag.
Pusztuljatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NB II-es ferencvaros.
:)

Hajra Ujpest!
Zozo

Zig_d Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1606
Véreim! :)

Elkészült a Dunaferr meccsről a tudósításunk második fele az nb1.hu-n (lelátói események, vélemények)!

További interjúk kerülnek fel a holnapi nap folyamán!

Rohanok, legyetek jók,

Hajrá Fradi!

Zig
(Greenternet)

tutajos Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1605
VOLNA EGY KÉRDÉSEM?HA EZEK A JÁTÉKOSOK IGY TUDNAK HAJTANI AKKOR EDIG MI A LOFASZT CSINÁLTAK A FRADIBAN .HA EZ A HAJTÁS EGY KIS TUDÁSAL PÁROSULNA (ami sajnos nincs)AKKOR NEM ÁLNÁNK ILYEN SZÉGYEN TELJES HELYEN. ÉN MÉG MINDIG AZT MONDOM HAMMAR MEGKELL SZABADULNI EZZEKTŐL A JÁTÉKOSOKTOL MERT MÉG A VÉGÉN A NYAKUNKON MARADNAK ÉS ISTEN MENTSE MEG A FRADIT ILYEN MENTÁLITÁSU JÁTÉKOSOKTOL:
Előzmény: szaki2 (1604)
szaki2 Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1604
Lipcsei jobban tenne, ha focizna, mert ezzel a teljesitmennyel, meg a kazincbarcikai csapatba se ferne be.
Amugy ha hetvegen nyerne a fradi, annak jobban orulnek, mint az eddig szerzett olimpiai aranyoknak.
Előzmény: Lorinc_d (1603)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1603
Hallottam valami olyasmit hogy allitolag Lipcsei meg egy-ket jatekos meg akarja buktatni Csankot. Bennfentesek (EX), tudtok errol valamit vagy ez is csak egy a sok korulottunk terjesztett kacsa kozul?

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HORI Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1602
Mash!

Az említett helyzet szerintem is bent volt! Jó lenne, ha a tévében kikockáznák. Az első félidőben a 15-ösben voltam, onnan tökéletesen látszott. A Rabó vagy 1 méterre bent volt a gólvonal mögött, onnan öklözte ki a labdát. Hogy a labda bent volt -e, azt jó lenne tudni...

Árpi!

Maradjunk annyiban, hogy jóval többször ment az áléáléáléáléó...

Egyébként a Juhosnak a gólunk után a szabályok szerint ki kellett volna állítani az Egervárit, mivel az engedély nélkül elhagyta a kispad előtti kijelölt zónát. Vagy ami még jobb lett volna, ha felzavarja a lelátóra...Ő volt azt egyetlen, aki miatt állt a játék, a II-esből senki nem ment be a pályára.

Hajrá Fradi!
Hori

Előzmény: mash (1587)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1601
Az úJPESTET legelőször a DUNARÖFF gólja előtti pillanatokban kezdte el szidni a tábor először -de nem utoljára-,amikor kiírták, hogy2:0-ra égnek a lilukák a Debrecenben.

Még meg is jegyeztük, lehet, hogy Darónerék is a táblát figyelték, meg a táborral énekeltek, s ezért kapták a gólt.

Másodszor ugyanez történt, amikor kiírták a debreceni meccs végeredményét.

Ez a két uTE szidalmazás volt! Se több, se kevesebb.(Mármint ami elhallatszott volna a tábortól a kispad környékéig)

Hajrá Fradikám!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Robi(FTC16-os) (1599)
huculpastor Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1600
Fradistak !

Olvastam az nb1.hu Hajra Fradi rovataban, hogy az nb1.hu egyszeruen bezart ejfel elott. Telefonon is kozolte Zig, igy a szubjektiv tudositas kicsi reszet tudta csak megirni, csutortokon folytatja.
Hazakuldtek.
Kinga interjukat csinalt Harcsar volt OTSH elnokkel, Koossal, Szeilerrel, Ambrussal, Atyanszkival, Boross Dezsovel, Lasszal, Kovacs Kalmannal, Gal Lacival, meg meg nem tudom kikkel. Holnaptol folyamatosan jelennek meg.
A szurkoloi velemenyek holnap mar olvashatok lesznek.
Eddig irtam, de csak kicsi resze kesz.

Robi(FTC16-os) Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1599
Hát elolvastam a Nemzeti Sport fantasztikus tudósítását a meccsről.
Az még hagyján, hogy legalább 2000 nézőt nem látott a tudosító, de hogy amikor a B-közép megtelt a Mocskos Újpest zendült volna fel...
Ennyi hazugságot még talán az onlilán sem lehetne olvasni.
Sajnos elfelejtette aláírni a szerző, de van egy tippem: Sinkovics geciláda lehetett az elkövető.

Még az a szerencse, hogy a lilák szerint az NS Fradisport...

civil Creative Commons License 2000.09.21 0 0 1598
A Nemzeti sport remekelt... Jó lenne, ha a 'kiküldött' tudósító oda is érne a helyszínre...
Hajrá Fradi!
Civil
delpedro Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1597
Gagyi mami fehér változatban.
Előzmény: Uteresz Arpad (1596)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1596
Igen!
Ezen mi is röhögtünk, mert a kispadig elhallatszott valamilyen női hang kiabálása!
De az nem hittük volna, hogy az 1 nőből jött!
A cél szentesíti az eszközt!
:-)
:-)
:-)
Előzmény: delpedro (1595)
delpedro Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1595
Nagy szám volt a sztálinvárosi drukkerhad (?).
Vezérük egy 100 kilós veresegyházi asszonykórusból importált qrva volt. Lazán túlkiabálta a fiúkat. Micsoda szégyen, Red Alert!
VAgy lehet, hogy a Molnár anyukája volt? :-)))
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1594
Hát ez az!

Józsi gyorsasága alig kopott meg, a kondija jó, a rutinja meg -ugye - adott.
Én szerettem, rúgott1-2 szép és fontos gólt!
Nem azt mondom, hogy ő a megoldás hosszú távon, de érnénk vele annyit, mint Váczi Zolival anno!

Kisegíteni biztos kisegítene minket, míg össze nem állna egy jobb védelem!

Gyerekek és mi van Telek Mancival?
Ő sincsen senior korban?

delpedro Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1593
Ja, az Egervári nagyon be volt szarva, a kezdőkörig sprintelt. Pedig csak egy kis "hátbaveregetést" kapott. :-))))

Keller? Hát vagy 4 éve láttam játszani. így nem tudom mi lenne, ha .... De azt hiszem ezt a védelmünket nehéz alulmúlni.

Előzmény: Uteresz Arpad (1592)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1592
delpedro:

Semmi különös nem volt, csak a sztokásos:
dübörgés a plexin, kiabálás.
Nem lehet hozzájuk érni, se leköpni őket.
Az egész egy műbalhé volt!
Elég volt arra, hogy alendület megtörjön és az MLSZ-nél mószerolni lehessen!
A töketlen Juhos meg partner volt mindebben.

Mégegyszer mondom semmi komoly atrocitás nem érte őket, rájátszottak és teátrális mozdulatokkal berohantak a pálya közepére!
Legelől-a legfürgébb- az a seggfej Egervári volt!

Ebben a védelemben, talán Keller Józsi sem vallana szégyent és ő is "ingyen" lenne!
Nem?

Előzmény: delpedro (1591)
delpedro Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1591
Az elsőben a 16-osban szurkoltunk, majd a másodikban az RV drapit átraktuk a 9-sbe.

A meccsen végre hajtottunk, mint az örültek, ami egyrészt dicséretes, de a védelem ennek itta meg a levét, mert többször szétnyílt. Ennek ellenére azt mondom, hogy meg kellett volna nyerni a meccset, hisz több helyzetünk volt.
Most tényleg hivatkozhatunk a pechre (Rabóczki két lehetetlen védése, bár Mash szerint az egyik gól volt (hiszek neki), valamint Horváth Peti szerencsétlen pörgetése a gólvonal előtt).
A lényeg, hogy Győrben ugyanígy játszunk és akkor nyerhetünk ellenük.

A tüntetés úgy látszik megtette a hatását. Nagyon tetszett a Monsters bevonulása és fanatikus szurkolása a meccs 10. percétől.

Mi történt a Dunaferr kispadnál? A túloldalról nem sokat láttam. Azt hittem a buzi Juhos lefújja.

A védelem tényleg rászorul az erősítésre. Hrutka remek húzás lenne, ja meg ingyen van.

HAJRÁ ZÖLDEK!!
A lilák meg baszhatják!

Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1590
Ne haragudj, de nálam a betámadás mást jelent.

Betámadni a
1,plexin
2,dróthálón
3,vasrácson
keresztül?

Szerintem ez nem lehetséges. Maximum ijesztgetni, beszaratni. Ez sikerült is, de tényleges veszélybe fizikai képtelenség lett volna kerülniük!
Ott ültem 20 méterre, rudosták és ütögették a plexit 0:0 és 0:1-nél is!

Érdekes! Akkor nem volt gond, csak akkor amikor mi rúgtuk a gólt és fennállt a veszély, hogy a 6 perc alatt találunk mégegyet!
Megtört a lendületünk, nem lett a dologból semmi!

Most hallottam a Híradóban, hogy az MLSZ-nél feljelentik Dunaröffék a Fradit!
Gyönyörű!!!!!!!!!!!!
Hogy dögölnének meg!

Hajrá Fradikám!

Előzmény: mash (1589)
mash Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1589
neki áll pofázni, hogy mit mutogatok kifelé!!!

Mondom neki nálunk úgy szokás, hogy ha valaki köszön, -Hypos intet- akkor az ember visszaint!!!

Elég ideges volt a faszi a balhé miatt!
Elötte a Tatabánya kispad lett betámadva, most meg a Dunaferr kispad!
Egymás után 2 ilyen balhé, nem túl fényes referencia!!

Előzmény: Uteresz Arpad (1588)
Uteresz Arpad Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1588
mash:
Láttam, hogy a lefújás után hevesen magyaráztál valamit Lasznak!
Mit akart az a ................?

Mi a véleményetek arról, hogy milyen műbalhét csináltak Egerváriék?
Miért csak 5 percet hosszabbított a bíró, amikor csak Egerváriék miatt állt 5 percig a játék?
(Aztán a cserék, Földvári, Szűcs, stb-ek sérülése)

Előzmény: mash (1587)
mash Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1587
azért nem volt olyan egyszerű

az elején a 2. félidőben volt 3 olyan helyzetük, lővésük, hogy ha az bemegy akkor annyi nekünk

viszont, amit az első félidő végén a Rabó kivédett, az benr volt!!!!
Az egyik pali pont a szögletzászlónál állt vonalban és lehetett látni, hogy belülről üti ki
Én 10 méterre se álltam a kapu mögött, de onnan csak azt láttam, hogy a kapus a gól vonal mögött van, de, hogy amikor kiütötte hol volt a labda?????

Előzmény: Lorinc_d (1586)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1586
Udv Badhool!
1-1 a vege. A gol utan volt egy kis pityputy az ujvarosi kispad mogott, Egervariek beszaladtak a palya kozepere ugy megijedtek.
Ha Raboczki nem vedi ki a szemunket lazan nyerunk, a kohaszoknak ugy 3 helyzetuk volt amibol egyet berugtak, mi meg a meccs nagyreszet vegigtamadtuk. Ugy latszik hasznalt a figyelmezteto tuntetes a jatekosoknak, vegre megint hajtottak!

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: badhool_16 (1585)
badhool_16 Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1585
GERA ZOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRA FERENCVAROS!!!!!!!!!!!!!
Udv Lorinc!
Előzmény: Lorinc_d (1584)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.20 0 0 1584
GERA A 87. PERCBEN KIEGYENLITETT!!!!!!!!!!!!
HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!