Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1434
Felreertheto voltam, nem neked hanem inkabb ugy altalanossagban irtam amit irtam.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: hools (1432)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1433
Hello Bai(l)y(eis)!
Nem akarok belepofázni, de megnéztem a csoportod beharangozóját az nb1.hu Greenternet linkjén.
A beszkennelt szöveg elég nehezen olvasható, de amit szerintem Ti is kijavítanátok: Raggazzi Veri (s nem Verdi) szerepel az elején. Csak úgy szóltam.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: Bai(l)y(eis) (1429)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1432
Egy szóval nem állítottam, hogy rossz, csak a tényeket ismertettem. Adja az ég, hogy egy új csillagot találjunk, s nálunk játszon!
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools
Előzmény: Lorinc_d (1431)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1431
Azert mert a 3. osztalyban nyomja meg lehet jo. En voltam kint francia 3. osztalyu meccsen, es nem volt rosszabb mint egy NB1-es... Tehat az olasz 3. osztaly sem valoszinu hogy olyan kutyauto lenne az NB1-hez kepest.

HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: hools (1430)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1430
Andrea Tonici a neve, és valóban lehet olasz játokosunk - már ha marad, mert elotte a vezetoség jól megszemléli, mit tud. Ha minden igaz, jövo héten érkezik, legalábbis ezt írta a mai Hírlap.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: Bai(l)y(eis) (1429)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1429
Mi a neve? Lesz olasz játékosunk! Hurrá!

Tettszeni fog neki a drapink? remélem..

RAGAZZI VERDI!

hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1428
Utánanéztem ennek az olasz gyereknek az interneten. A Cesena valóban tavaly esett ki a B-ligából, most a C1-et vezeti. A fiatalember csatár, januárban lesz 20 éves. Valóban rúgott 11 gólt az elozo szezonban, bár nagy a gyanúm, hogy a tartalékban, az elso csapatban ugyanis nem szerepel, csak a másodikban.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hogy mikre nem érek rá, amikor pedig dolgoznom is kéne... :)
hools
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1427
A Megyerin lesz a meccs.

Szuper Levi 3 eves szerzodest irt ala a Calgary Flames-szel!
HAJRA LEVENTE!!!!!!!!!!!!
AZ ELSO MAGYAR JEGKORONGOZO AZ NHL-BEN!

Előzmény: pipi (1426)
pipi Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1426
FRADI-Újpest vagy Újpest-FRADI ?(mert már olvastam mindkettőt)
Előzmény: hools (1424)
Skywalker. Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1425
Igen, ez valóban több mint érdekes....

Egyébként meg miért aggódtok? Most őszintén nem mindegy, hogy most, vagy csak a következő fordulóban estek ki, teszem azt a Debrecen ellen?

Viszont így legalább lesz ismét Ute-Fradi!!

Attól tartok, hogy a szép új stadionunk is "felavatása" is megtörténik...:-((((

Előzmény: hools (1424)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1424
Nem akarom azt mondani, hogy direkt, vagy hogy csaltak, de ez a sorsolás egy röhej. Itt van az egész:
Marcali-MTK Hungária
Vasas-Veszprém
Bodajk-Lombard Tatabánya
Nyírség-Pécs
Videoton-Kispest Honvéd
Kistarcsa-Balassagyarmat
Csepel-Siófok
BVSC-Gyor
Tápiószentmárton-Pápa
Kaposvári Rákóczi-Szolnoki MÁV
Haladás-Hévíz
Sátoraljaújhely-Zalaegerszeg
Kisvárda-Dunaferr
Debrecen-Eger
BKV-Bonyhád

ÉS: Fradi-Újpest!
Ez kész vicc! Hát milyen meccsek lesznek ezen kívül?!

GALA Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1423
Hányszor kaptatok ki otthon az elmúlt 1,5 évben ?
és kiktől ( siófok , győr...)

Nincs több kérdésem ( egyébként ellenünk sem gyakrant villantottatok , de én nem bántásból írtam hanem aggodalomból még ha nem is hiszed ).

Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (1389)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1422
Hát akkor már október 4-én el meg kell ütni a lilákat. Legalább nem lesz akkora az arcuk.
Azért érdekes: MTK-Marcali, Vasas-Veszprém, Dunaferr-Kisvárda. Na, mindegy, úgyis nyerünk :)
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: Lorinc_d (1421)
Lorinc_d Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1421
Hat a Cesena tavaly meg a masodosztalyban nyomult ezek szerint kiestek.

A Kupaban meg osszesorsoltak mar megint minket az Ujpesttel, rogton az elejen, az MLSZ ELMEGY A PICSABA!

Előzmény: hools (1418)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1420
A Hamart ne, ha lehet valami beleszólásom :) Most az olaszok ellen tényleg jó volt, de általában valami borzalom. Olyan nekünk is van: ott a Nagy Norbi :)
Amúgy Hamar már megegyezett a Beitarral, marad.
Hrutka viszont jó lenne, télleg.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!
hools
Előzmény: Törölt nick (1419)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1419
Szerintem Hamar Pistit kellene leigazolni, neki nincsen csapata. Ahogy Hrutkának sem. Így kellene erősíteni, nem nevesincs dzsigolókkal. Még ha olasz is.
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1418
No, megnéztem a mai Sportfogadást, az Olasz B-ligában nincs a Cesena. Akkor honnan jön a mi új csillagunk?
1.0 Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1417
Javaslom egy ismerosöm módszerét: a komplett középiskolai adatbázis háromszor bemásolva egy excel fájlba (8mb) ugrik a kollega mail-jére.
Korlátlan hozzáférés+sávszélesség nem árt hozzá.
Döme (greenternet)

Előzmény: Polyci (1415)
1.0 Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1416
Aha. Azt hittem rá, vmi ifista, akit nem ismerek. Tényleg nem nyújtott semmit. Egy félidot játszott.

Döme

Előzmény: hools (1414)
hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1414
Ezt meg a Színes Sport írja:
"A találkozón még nem lépett pályára az az olasz játékos, akinek az érkezését kedd délre várták a Fradi vezetoi - talán szerdán már az Ülloi úton lesz, és együtt edz a csapattal. A labdarúgó kilétét egyelore homály fedi, csak annyit lehet tudni róla, hogy irányító középpályás a posztja, a jelenleg az olasz harmadosztályban szereplo Cesena játékosa és egy hetet tölt Budapesten.

Davor Knez viszont már bemutatkozott. Az OFK Beograd csapatától érkezett középpályás szintén egy hétig látogatja a Fradi edzéseit. A jugoszláv labdarúgó elmondta, hogy a középpálya minden posztján otthonosan mozog, de a jobb oldali felfutó feladatkörében érzi magát a legjobban. Csank János, a Ferencváros vezetoedzoje azonban a BTC elleni mérkozés után kijelentette: a játékos ,,vékony" a Ferencvároshoz, ezért nem szorgalmazza a megszerzését"

Most akkor a Cesena másod vagy harmadosztályú? Utána kellene nézni.
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools

hools Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1413
A jugó középpályás már nem vált be, a BTC meccs után azt mondta a Csank, hogy vékony a Fradihoz. Erre az olaszra kíváncsi vagyok, bár volt nekünk már dán királyfink is (emlékeztek Christiansenre?)
Üdv és HAJRÁ FRADI!!!!
hools
Előzmény: pipi (1411)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1412
Fradi szurkolók, testvéreim! Az a javaslatom, hogy a csapatunkat érvek nélkül fikázók szövegeire NE ÍRJUNK SEMMIT! Mintha nem is léteznének, mert nincsenek is, NINCSENEK IS. Mi ezzel is mutassuk meg a különbséget a többi topichoz képest! Üdv.
pipi Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1411
Nemzeti Sport (kicsit ellent mond a Magyar Hírlapnak)
pipi Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1409
Olasz csatárra vár a Fradi
2000 szep. 13 - Forrás: Magyar Hírlap

Az OFK Belgrád középpályását, Davor Knezt tesztelik a héten a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetői, a jövő hét elején pedig Andrea Tonici személyében olasz csatárt várnak próbajátékra. Keddre várták, de már hétfőn megérkezett Davor Knez, az OFK Belgrád 27 éves irányító középpályása. Az első edzés után Csank János vezetőedző elmondta: képzett futballista Knez, ám hogy igazi erősítést jelent-e, az majd néhány napi közös munka után derül ki.

Szeiler József, a Fradi klubigazgatója szerint nem kell senkinek attól tartania, hogy az Üllői úti stadion átjáróház lesz a külföldi játékosok számára. Az alig egy hete kinevezett vezető leszögezte: csak abban az esetben szerződtetnek külföldi futballistát, ha tényleg erősítést jelent, és arra a posztra nem tudnak minőségi magyar játékost igazolni. Nagy reményekkel várják ugyanakkor Andrea Tonicit, aki az olasz bajnokság B osztályában szereplő Cesena játékosa, és az elmúlt szezonban 11 gólt szerzett. A 19 éves csatár már kedden itt lett volna, ám a menedzsere telefonált, hogy az elmúlt fordulóban kisebb sérülést szenvedett, ezért várhatóan csak a jövő hét elején érkezik Budapestre. Arra a kérdésre, hogy miért kell egy olasz bajnokságban szereplő csatárnak próbajátékon részt vennie, Szeiler így válaszolt: azért, mert nem tudják, hogy a 11 rúgott góljából mondjuk 10 nem büntetőből született-e.
Szeiler biztatónak ítélte meg azokat a tárgyalásokat, amelyeket a leendő befektetőkkel folytat, és azt reméli, októberre konkrétumok várhatók ezek nyomán is.

.Kertlay Z. Creative Commons License 2000.09.13 0 0 1408
Egy dologert rimankodunk itt Amerikaban:
Szivjatok akkorat, hogy kiessetek az alapszakaszban az elitbol.
Hajra Hali!
Senki nem kivancsi ratok, rohadt allamilag dotalt fergek!

Hajra Ujpest!
Zozo

delpedro Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1407
Speciel Keller kérdésben nem tudok állást foglalni, ugyanis nem láttam vagy 4 éve játszani. De a véleményem nekem is az, hogy egy játékost a teljesítménye alapján, s ne a kora alapján kelljen megítélni. Wisey nagyrészben jó példákat hozott, talán csak Kozmán vitatkoznék.
Előzmény: Wisey (1406)
Wisey Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1406
Egy levezető Keller még mindig többet ér jónéhány játékosnál a jelenlegi keretből. És a rutinjára szükség van.
Csak néhány hasonló korú játékos az idei NB1-ből: Vincze Pilu, Kiprich, Gelei, Szalma, Lengyel, Kozma... Nem rossz névsor, szerintem.
Ha már nem tudunk (pénz híján?) "sztárt" igazolni, még mindig jobb egy korosodó Keller, mint egy Kriston :-)
Remélem, Keller olvasta ezeket a sorokat, és hajtani fog szívvel-lélekkel :-)
Előzmény: miksi (1403)
miksi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1405
Ilyen pechünk is csak nekünk lehet, hogy a Hali pont most cserélt edzőt. Ilyenkor általában (egy-két meccsre) minden csapat megtáltosodik. Remélem, a Hali nem fog!
Előzmény: delpedro (1404)
delpedro Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1404
HAJRÁ FRADI!!!!!

Mash!

Veled meg mi történt? Mindjárt írok valami kurta-furcsát a moderátornak.

Mostanában úgy látom nagyon sok barom bátorodott itt fel, hogy belerúgjon a Fradiba, ahelyett hogy a saját portájukon néznének körül.
Mert én pl. nem verem a nyálam a vasas topicban, hogy egy nemzetközi tétmeccsre miért csak 2 ezren mennek ki, s miért kell ehhez a Népstadiont kibérelni. Meghogy a komcsi Katona vajon miből nyomatja a csapatot.

RESZKESS HALI, MERT GYŐZ A FRADI!!!

miksi Creative Commons License 2000.09.12 0 0 1403
Qrva nagy erősítés lenne egy levezető Keller, nézzétek meg, hogy a Lipcsi is milyen bomba formában szaggatja az istrángot, csakúgy, mint amikor legutóbb (kölcsönben) itthon volt. Végigalibizett egy szezont! Ja, bocs most a Tatabányának rúgott egy gólt. Nagy dolog, ha valóban akarna/tudna (?) még játszani, az ő képességeivel minden második meccsen kéne. Csak egyszerűbb azt eljátszani, hogy engem vdekező középpályásnak küldött ki az edző, és én olyan marhafegyelmezettvagyoktatikailag, hogy akkor is ezt csinálom, ha szemben nem is támad senki!
Előzmény: 1.0 (1399)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!